Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238688  Nejlepší 

Qwimby a jeho rutina - DC bublina Obrázek

Qwimby a jeho rutina - DC bublina Otevře se v novém okně

A je opět tu nesmrtelný, vždy pohotový, bez emocí, chladně připraven kdykoliv k práci, v dalším díle seriálu o Qwimbym, jde o rutinní záležitost, malá vraždička na objednávku!

Komentuj! Linkovali: Přidat pompajs79
Podobné:

Denní Rutina a záměr... (Nebezpečí, na které si dát pozor)... Denní Rutina a záměr... (Nebezpečí, na které si dát pozor)...
Článek a video (níže na stránce) pojednává o nebezpečné pasti všednosti, která v sobě nese denní rutina a do které se můžete chytit, pakliže při dodržování denní rutiny zapomenete na to, proč jste si ji vlastně stanovovali a to jediné, na co se vlastně za..

Qwimby na pohřbu Qwimby na pohřbu
Vážení pozustalí, fanoušci Qwimbyho, milí hosté. Sešli jsme se v tento pietní den, abychom uctili památku našeho drahého, zesnulého přítele, ochránce, kolumbijského patriota a lidumila. Napijme se proto na jeho počest...

Qwimby a krize Qwimby a krize
Jeho kšefty se motaj kolem Afghánistánu a Iráku. V Afghánistánu šmelej se vším možným výměnou za opium a v Iráku? Zdá se, že si tam přišli na pěknej majlant...

Qwimby v Maroku Qwimby v Maroku
Nehnu ani prstem dokud nebudu mít prachy na dlani. Zakopávat dvě mrtvoly rovná se dvě kulky a dvě díry, a to se rovná dvěma odměnám, rezolutně prohlásil Qwimby a praštil nasraně hotelovým telefonem...

Qwimby a parťák Qwimby a parťák
"Krve by se v něm nedořezal", poznamenal policajt skláněje se nad nafouklou mrtvolou utopence. Ostatně kdo by to dělal, tělo leželo v teplé vodě snad týden, napadlo Qwimbyho...

Qwimby obchodně v Česku
Qwimby.....

Web 2.0 bublina praská? Web 2.0 bublina praská?
Jason Calacanis končí s blogováním a vrací se zpět k emailu...

Bublina Web 2.0 video Bublina Web 2.0 video
Pokud nepatříte k příznivcům kvazipojmu WEB 2.0, tak se zasmějete;)..

Existuje Bublina 2.0? Existuje Bublina 2.0?
Zamyslenie nad existenciou druhej bubliny podobnej dot-com..

Prichádza ďaľšia bublina 1.1 Prichádza ďaľšia bublina 1.1
Dnes bolo odpublikovane nove video ohladom bubliny 2.0..

Kdy praskne antispyware bublina?
Antispyware ted dela kde kdo, ale jak dlouho jeste budou moci male firmy na tomto segmentu prezivat?..

Bublina - rostlinné akvárium
Rostlinná akvária plná života. Obrazová galerie nádrží a také jejich stručný popis.Odkazy na další akvaristy, firmy a portály o akvaristice...

Java.NET: Je Ajax bublina?
Zamyšlení, zda techniky psaní webových aplikací, které se skrývají pod zkratkou AJAX přetrvají a že s nimi možná není lehký život. Jak bude vypadat Web 3.0? ;-)..

Akciová bublina splaskává Akciová bublina splaskává
Jsou současné ceny akcií odrazem reality nebo jen zbožných přání?..

Bublina Web 2.0: Chyba nápadů, ne realizace Bublina Web 2.0: Chyba nápadů, ne realizace
Ubohý stav technologického podnikání na internetu není chyba realizace, ale chyba nápadů...

Pavlu Kučerovi, jeho lesu, jeho zvěři Pavlu Kučerovi, jeho lesu, jeho zvěři
V sobotu 8.12. odpoledne jsem založil již třetí kešku v pořadí. Listing k této kešce jsem napsal až ve 22:43 hod. Tento listing byl oficiálně zveřejněný v pondělí 10.12. v 8:36 hod. Jelikož je keška v lesích, nepředpokládal jsem, že ji jen tak někdo navšt..

Podivná návštěva pana Fialového - DC Bublina Podivná návštěva pana Fialového - DC Bublina
Zlo a dobro, věčný souboj protikladů a rytíř z kosmu, pan Fialový, hrdinská mimozemská entita, zbavující svět jeho největšího zla! ..

Web 2.0: bublina, nebo nový směr webu? Web 2.0: bublina, nebo nový směr webu?
Sdružení pro internetovou reklamu uspořádalo v úterý 24. dubna 2007 Klubový večer, na kterém se rozebíral fenomén webu 2.0.Debatovat přišli tito pánové: David Antoš (redaktor Lupa.cz), Tomáš Búřil (Seznam.cz), Jiří Donát (A.T. Kearney), Jan Fahoun (Starco..

Německé pivo - kvalitní světlé ležáky - DC Bublina Německé pivo - kvalitní světlé ležáky - DC Bublina
Malý průvodce historií a chutí, Německých světlých ležáků, za sebe dodávám, raději číst s pivem v ruce!..

Je Bitcoin nafouklá bublina nebo investiční příležitost
Virtuální měna Bitcoin zažívá zlaté časy, jde o další internetovou bublinu nebo skvělou investiční příležitost? A jak si stojí další virtuální měny?..

Platová diskriminace žen: Realita nebo jen nafouknutá bublina? Platová diskriminace žen: Realita nebo jen nafouknutá bublina?
Je to poprvé, co vidím nějaká exaktnější data o platové diskriminaci žen, resp. o té části rozdílu v platech mezi muži a ženami, která by odpovídala diskriminaci podle pohlaví. Nemůžeme prostě a jednoduše vycházet z pouhých dat Českého statistického úřadu..

Apple iPhone bublina rychle splaskla… Je to dumbphone.
iphone..

Bitcoinová horečka: Bublina, která splaskne! Nebo ne? Bitcoinová horečka: Bublina, která splaskne! Nebo ne?
Před 7 lety stál jeden Bitcoin 7 centů, dnes se prodává za 4110 dolarů, tedy za 90 420 Kč. Pokud jste tedy v roce 2010 investovali do Bitcoinu tisíc korun, dodnes se vám tato investice zhodnotila na více než 90 milionů Kč. Co bude dál?..

Apple iPhone bublina rychle splaskla… Je to Blbophone.
Apple iPod bude dle mého názoru aspirovat na nejhorší blbophone (opak chytrého telefonu, smartphone) roku 2007. Však posuďte na základě těchto faktů (založeno Engadget.com), přičemž mějte.. (258 slov)..

rADo publikuje: Apple iPhone bublina rychle splaskla... Je to Blbophone. rADo publikuje: Apple iPhone bublina rychle splaskla... Je to Blbophone.
Další důležitá sdělení o Apple iPhone..

Investicia do zlata VS zlata bublina
Z historického hľadiska sa pravidelne vytvárajú “bubliny” na svete raz to bola dot.com raz tulipány potom zase nehnuteľnosti čo bude ďalšia? Je možné že to bude práve zlato?..

  Najděte jeho G-bod! Najděte jeho G-bod!
O tzv. ženském G-bodu mnoho sexuologů stále tvrdí, že neexistuje. Obdobné místo na mužském těle, někdy nazývané jako A-bod, je však nezpochybnitelnou realitou!..

Řím a jeho památky Řím a jeho památky
Řím, hlavní město Itálie a zároveň regionu Lazio, patří mezi nejoblíbenější městské destinace pro cestování v Evropě. Turisté z celého světa navštěvují město na řece Tibera s mnoha historickými památkami, kostely a muzei. Kromě toho tu můžete..

Sex a jeho pravidelnost #Sex Sex a jeho pravidelnost #Sex
Když se řekne slovo „sex”, každý si hned vybaví spokojenost, orgasmus a jiný pěkný zážitek. Jak sex a jeho pravidelnost ovlivňuje náš život?..

TL