Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238061  Nejlepší 

Život a dílo Oty Pavla Obrázek

Život a dílo Oty Pavla Otevře se v novém okně

"Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď." Ota Pavel - Článek o radostech a strastech života spisovatele a novináře Oty Pavla.

Komentuj! Linkovali: Přidat maximus07, Přidat ftacihoch, Přidat bumblebee, Přidat Prskavka
Podobné:

William Shakespeare - život a dílo William Shakespeare - život a dílo
Shakespeare je autorem 36 divadelních her. Tento počet těchto vysoce kvalitních děl však častokrát vedly k dohadům zda je jejich autorem opravdu Shakespeare, nebo jiný člen jeho hereckého spolku. ..

Affiliate Život Bez Hranic - Magická slova Mistrů život - Mistrovství Život
Rádi byste si pro sebe vytvořili další příjem z internetu? Získejte podíl z prodeje jako affiliate partner webu Životbezhranic.cz a začněte vydělávat ještě dnes! Rozpoutejte svého finančního génia a začněte tvořit nekonečný proud příjmů z internetu…..

Pavla Kapitánová R.I.P.
Pavla Kapitánová už žádné zítra nemá. Říká se, že ty které má On nejraději, volá k sobě nejdřív. Pak není divu, že se tady vesměs prochází jenom ten zbytek...

Role pro Pavla Lišku
S Bohdanem je ta práce pro mě nejniternější a nejintenzivnější a snad nejpoctivější. A cením si na něm právě té poctivosti. Nevyprávěl by o něčem co by sám nebo někdo jeho velmi blízký člověk neprožil. (Rozhovor)..

Utility od Pavla Vrány
několik utilit od pavla vrány (makra pro ms office atp.)..

Pavla Kantorová - portfolio Pavla Kantorová - portfolio
Portfolio obsahuje tvorbu Pavly Kantorové, Jedná se o malby, instalace a hudební projekty...

První casting 1 - Robert Rosenberg a Pavla
recenze Prvního castingu s Robertem Rosenbergem..

Nejen poločas rozpadu Anděla Pavla
Pavel Klusák komentuje odkazuje .....

Výjimečný svět houslí Pavla Šporcla
Jeden z našich nejrenomovanějších houslistů, Pavel Šporcl, odstartuje v červnu své turné po České republice. ..

Reference konzultace - Vážená paní Pavla
Chci Vám poděkovat za konzultaci, kterou jsme měli minulý týden. Nechala jsem si to vše rozležet v hlavě a hlavně jsem začala něco dělat. Inspiroval jste mě! Za poslední týden cítím, že jsem se posunula zase o kus dál a přitom jsem si užívala i 3 dny napr..

Benefiční koncert Pavla Šporcla - dojmy
Balzám na duši v dnešní přerychlené době...

Večeřela jsem se španělským králem - Pavla Netušilová Večeřela jsem se španělským králem - Pavla Netušilová
Exkluzivní rozhovor s exmanželkou českého velvyslance v Chile Pavlou Netušilovou. Zajímá vás, co se jí na státních recepcích? Jaká jsou tradiční chilská jídla a chcete na ně recept? S kým by ráda/už povečeřela překladatelka a spisovatelka Pavla Netušilová..

Tip na výlet: Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci Tip na výlet: Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci
V tomto článku se budu věnovat historii, symbolice rotundy sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci. Dále popíši místo, kde je rotunda sitována a zaměřím se i na samotnou stavbu z exteriéru a interiéru...

Pavla Topolánková: Podle testu myslím jako muž a mám IQ 125
O inteligenci Pavly Topolánkové a také o její výřečnosti. A o tom, jak myslí...

Blog Pavla Novotného nebo seriózní projekt? Blog Pavla Novotného nebo seriózní projekt?
Ze dne na den nakopnout bulvární plátek s denní návštěvností nad 100 tisíc? To je věc, ze které musí chcát krev většina českých mediálních domů v čele se Sanomou, Ringierem, a dalšími…..

Humorné čtení pro dospěláky s kresbami Pavla Kantorka Humorné čtení pro dospěláky s kresbami Pavla Kantorka
Pavel Kantorek je český přírodovědec, který je znám jako vynikající autor kreslených vtipů a povídek, zejména se zvířecí a vědeckou tematikou. V Nakladatelství Fragment nyní vychází několik zábavných knih s Kantorkovými ilustracemi...

Dílo dokonáno Dílo dokonáno
Varování: Tento článek neobsahuje žádné návody k vydělávání přes Internet a nemáte-li rádi obraznou krimi literaturu, uděláte lépe když přestanete číst právě ZDE Od jakživa mě bavilo číst o podsvětí, kriminálních živlech, mafii, podvodech a podobných tem..

Pavla Smetanová: Příběhy z olivového ostrova (recenze audioknihy) Pavla Smetanová: Příběhy z olivového ostrova (recenze audioknihy)
Řekové jsou polobozi a Řecko je ráj na zemi. Nebo snad ne...?..

Wifi jojo aneb neonacistická minulost Pavla Eichlera Wifi jojo aneb neonacistická minulost Pavla Eichlera
Pavel Eichler psal pro MF DNES články proti pravicovému radikalismu a neonacismu. Nyní se ukázalo, že ač mnohým jiným jejich minulost opakově vyčítal, sám také nemá také čisté svědomí. Anebo snad nehajloval, ale držel v ruce wifi jojo?..

Luboš Kozel působí na Pavla Čapka (Sloupky - Kovář)
Vytvoření komentátorských dvojic pro TV přenosy z mistrovství světa není žádnou novinkou. Divák může porovnávat názory redaktora s názory experta, tj. bývalého známého hráče či trenéra, a tím dostává další vjemy. Díky za ně! Ale naplatí to paušálně. Výkon..

Pavla Jedličková: Čím byl a nebyl frankistický politický režim, část 1
Byla španělská občanská válka skutečně bojem levicového dobra, proti frankistickému zlu? Nebýt Franka, koupala se západní Evropa v krvi gulagů a katalánských "lublanek"..

Internet je naše dílo
Brouzdejme, čtěme, hodnoťme a komentujme. My budujeme internet a slavné děláme slavnými...

Smlouva o dílo ke stažení
Stáhněte si zdarma smlouvu o dílo...

Internet – ďáblovo dílo? Internet – ďáblovo dílo?
Stále častěji zaznívají hlasy volající po radikální cenzuře internetu a omezení přístupu k němu. Ovšem internet nemůže za to, že jej využívá konkurence nebo že rodiče neuhlídají své děti...

Autorské dílo je pouze... Autorské dílo je pouze...
Co dáš na internet, dáváš volně k dispozici. Nechceš, strč si to do šuplíku. Internet má být svobodný a dostupný pro všechny. Stejně jako třeba máme supermarkety plné kvalitních potravin za rozumnou cenu, on si to trh přebral.... Že většina toho co je ..

Jak Kraus odhalil pravdu o OpenCard na blogu Pavla Béma  #Video Jak Kraus odhalil pravdu o OpenCard na blogu Pavla Béma #Video
Sledujte exclusivní video na videoblogu Pavla Béma, kde známý bavič Jan Kraus odhalí, že OpenCard je pěkná zlodějina... ..

Vypořádání po odstoupení od smlouvy o dílo
V právní praxi jsou poměrně časté případy, kdy objednatel z různých důvodů odstoupí od smlouvy o dílo ve smyslu ustanovení § 642 odst. 1 obč. zákoníku ještě předtím, než zhotovitel dílo dokončí. Nejčastějším důvodem pro odstoupení od smluv o dílo..

Vrakoviště jako umělecké dílo Vrakoviště jako umělecké dílo
Německý fotograf Dieter Klein cestuje za automobilovými vraky po celém světě. V Belgii objevil vrakoviště, kde po 2.světové válce nechala spojenecká vojska rezavět více než 250 aut...

Jak udělat neobvyklé umělecké dílo... Jak udělat neobvyklé umělecké dílo...
Šikovné ruce se mohou zúčastnit neobvyklé soutěže neobvyklého druhu umění...

TL