Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 

Bursík: Musí dojít ke změně v kontrole policie Otevře se v novém okně

... už jsme dnes zde zmínili jméno Kateřiny Jacques. Státní zástupkyně zastavila trestní stíhání bývalého policisty Tomáše Čermáka, který byl obviněn z útoku právě na tuto poslankyni zelených, jak toto rozhodnutí hodnotíte?

Komentuj! Linkovali: Přidat kozzlik, Přidat kirby!, Přidat DonBahno
Podobné:

K dalšímu zvyšování daní může dojít K dalšímu zvyšování daní může dojít
Po zvýšení daní, které přijde od ledna 2010, může brzo přijít jejich další růst. Připustil to ve čtvrtek ve Sněmovně v odpovědi na interpelaci poslance Miroslava Váni (ČSSD) premiér Jan Fischer. ..

Může dojít k jadernemu výbuchu v JETE?
Byli jsme na exkurzi, kde jsme dostali odpověď!..

Jak může dojít k napadení vašeho webu
Většina lidí si myslí, že se útočník na váš web dostane skrz dostatečně nezabezpečený hosting. Prostě, že jim někdo hackne server, kde máte váš web. Ve skutečnosti jsou tyto případy velkou výjimkou. ..

5 kroků k dokonalé kontrole článku
Kontrolujete si po sobě písemné práce? Vypracované projekty? A děláte to samé i se svými články? ..

Bursík a úplatek? NIKDY! Bursík a úplatek? NIKDY!
"Pravda" o Bursíkově půjčce, a proč se politik cítí být nevinen. Kterak není potřeba brát úplatky, a přesto bydlet, aneb jak si udržet odstup od ostatních politiků v této fotogalerii. (slabší povahy pozor - HUMUS)..

39-ročná vodička pri kontrole nafúkala 1,6 promile 39-ročná vodička pri kontrole nafúkala 1,6 promile
Svrčinovec 01.08.2017 - V piatok 28. júla v nočných hodinách zastavila policajná hliadka na miestnej komunikácii v obci Svrčinovec vodičku vozidla VW Passat. 39 ročná vodička sa pri kontrole podrobila dychovej skúške, pri ktorej mu namerali 0,77 mg/l alko..

Popularita politiků: Parkanová, Bém, Bursík
dobrý grafy vývoje popularity politiků a další podrobné info..

KOMIKS: Martin Bursík v bikinách KOMIKS: Martin Bursík v bikinách
Ochrana životního prostředí je výrazným politickým tématem. Co poradil guvernér Arnold Schwarzenegger všem aktivistům, aby udělali svůj obor přitažlivější pro občany celého světa? A jak s tím souvisí "zelený" Martin Bursík a jeho bikiny?..

Video: POLICIE ČR aneb co dělÁ POLICIE ve volném čase Video: POLICIE ČR aneb co dělÁ POLICIE ve volném čase
CO POLICIE DĚLAJ VE VOLNÉM ČASE..

Ministr Bursík nevidí za konec volebního období
Je zarážející, že ministr vlády nabádá sousední stát k napadání vlastní země. Úniky vody v Temelíně jsou pro provozovatele nepříjemné a rozhodně je třeba se jimi zabývat (to se ostatně děje i bez vlivu médií a odpůrců Temelína)...

Bursík a Řebíček: Nechceme další zbytečné kácení alejí Bursík a Řebíček: Nechceme další zbytečné kácení alejí
Lidé, kteří se o kácení stromů podél silnic dozvědí, mají kontaktovat Českou inspekci životního prostředí. Ta jednotlivé případy posuzuje. Zřídila proto zvláštní telefonní linku - 731 405 072...

Fotbalisté uvažují o změně Fotbalisté uvažují o změně
Fotbalisté TJ sokol Třebestovic uvažují o změně trenéra..

Bursík a Říman, kterak mísiti oheň a vodu (Sloupky - Feřtek)
Upřímně řečeno, u jednání mezi šéfem zelených Martinem Bursíkem a manifestačním ekoskeptikem Martinem Římanem o jaderných elektrárnách a železniční dopravě bych chtěl být. To musel být zábavný večírek. Schopnost dohodnout se je u politiků jistě důležitá..

Paroubek, právo, presumce viny, vzdělání, potřeba, Strana zelených, Bursík
Komentář k elementárním neznalostem z oblasti práva...

Průvodce změnou aneb 5+1 krok ke změně Průvodce změnou aneb 5+1 krok ke změně
Potřebujete změnit něco, co vám nevyhovuje? A jak na to? Existuje nějaký návod, jak jít na změnu? Ano! Nyní se zamyslete Proč chci změnit něco, co mi nevyhovuje? Proč chci změnit svůj pohled na danou věc? Chci se vůbec změnit? A proč? Buďte k sobě..

Nedůvěra – největší překážka při změně dodavatele
Podle průzkumu agentury ppm factum research představuje největší bariéru při změně dodavatele nedůvěra lidí v alternativní obchodníky. Téměř 3 z 10 obyvatel přitom o změně dodavatele elektřiny uvažují...

Nové ceny domény .cz po změně tarifů Nové ceny domény .cz po změně tarifů
Jak pružně reagují naši registrátoři? Počkat se změnami jako vždy vyplácí...

Vražda kvůli změně statusu na Facebooku
Když Brian Lewis zjistil, že si jeho přítelkyně Hayley změnila status na Facebooku na "nezadaná", psychicky se s tím nedokázal vyrovnat a Hayley ubodal...

Jak jsem si vystoupil v Evropském parlamentu o klimatické změně Jak jsem si vystoupil v Evropském parlamentu o klimatické změně
Levičák Jo Leinen na mě ze socialistických řad vykřiknul, abych raději "držel hubu". Ano, ten, který vždy a při každé příležitosti nevynechá možnost otřít se o našeho prezidenta Klause. V této chvíli vyskočila smyslů zbavená finská zelená poslankyně..

Je vaša kariéra úspešná? Začnite uvažovať o zmene. Je vaša kariéra úspešná? Začnite uvažovať o zmene.
Možno si hovoríte: Uvažovať o zmene? Načo by som čokoľvek menil? Mám dobrú prácu, som spokojný. Nie je to strata času? Aj tak neviem čo bude... Budete sa diviť...

Náklady řízení při změně žaloby a povinnost překladu písemností
V právní praxi se vyskytují nejasnosti ohledně rozdílu mezi změnou žaloby a částečným zpětvzetím žaloby, pokud jde o přiznání nákladů řízení, např. v situaci, kdy žalovaný uhradil žalovanou jistinu a soudu zbývá rozhodnout již..

Síla Asociace – 7 nástrojů k rychlejšímu učení, změně postojů a k zlepšení Síla Asociace – 7 nástrojů k rychlejšímu učení, změně postojů a k zlepšení
Článek pojednává o síle Asociace – tedy o síle, která se skrývá v čase, který trávíme s druhými lidmi a jak ho využít pro snadnější učení, ke změně postojů, rychlejšímu dosažení našich snů, cílů či ideálů a nakonec zlepšení života a to bez ohledu na to na..

Ke změně výroku o nákladech řízení soudem v odvolacím řízení
V soudní praxi se vyskytují pravomocné rozsudky odvolacích soudů (například rozsudek Městského soudu v Praze ze dne 9. 11. 1998 č. j. 22 Co 389/98 a rozsudek téhož soudu ze dne 29. 3. 1999 č. j. 53 Co 582/98)..

Kto musí mať PZP? | poistenie-pzp.eu
Slovko "povinné" v názve "povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel" jasne vraví, že toto poistenie musí mať každý majiteľ, alebo držiteľ motorového vozidla...

Sranda musí být Sranda musí být
Stránky plné vtipů. Různé kategorie vtipů, vtipná videa, reklamy, básničky, slovní hry a zajímavosti ze světa humoru...

Tak se musi se soudama! Tak se musi se soudama!
Pekně to pań napsal....móóóóóc pěkně...ještě by mne zajímalo, jestli soudkyně plní jeho přání :)..

KLIP: H16 – Sranda musí byť KLIP: H16 – Sranda musí byť
Videoklip od H16 s názvem Sranda musí byť je hotov!..

reforma musí bolet
Komentář Tomáše Dolejška na serveru koment.cz se zabývá problematikou navrhované reformy veřejných financí...

To snad musí být telepatie
Jak už vyplynulo z příspěvku o Kovalamu, byl jsem se tuto zimu opětně podívat do Indie. Cílem byla Jižní Indie, tedy přesněji její pobřeží od města Trivandrum až po Kochi, na otočku do Bangalore a pak rychle domů. ..

TL