Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238063  Nejlepší 

Milý deníčku, jedu studovat do zahraničí - díl I. Obrázek

Milý deníčku, jedu studovat do zahraničí - díl I. Otevře se v novém okně

Tento tématický seriál si v několika dílech kladej za cíl popsat, co vše studijní pobyt na zahraniční univerzitě představuje a podělit se tak o zkušenosti a postřehy. Jelikož jsem tam ještě nebyla, věnovala bych se zatím jen výběrovému řízen atp.

Komentuj! Linkovali: Přidat kapustnacek, Přidat bumblebee, Přidat kryšpín
Podobné:

Jedu jak Super Mario Jedu jak Super Mario
Užijte si spoustu zábavy v této známe a oblíbené hře. Se svým panáčkem Máriem budete překonávat různé překážky, sbírat penízky a bonusy a bojovat proti svým nepřátelům...

Halucinace zadarmo a bez jedů Halucinace zadarmo a bez jedů
trocha grafických halucinací z Japonska..

Zbavte tělo jedů! Zbavte tělo jedů!
Jarní měsíce jsou ideální období vhodné k očistě tělo od nahromaděných škodlivin a jedů...

Filmy nestahuju, jedu online Filmy nestahuju, jedu online
Proč vlastně stahovat filmy z rapidshare a jemu podobných, když je můžu sledovat online? Kvalita je horší, ale nemusím čekat. Nehrozí, že stáhnu něco jiného, než jsem chtěl, odpadá i případné stahování potřebných kodeků. Navíc s tou kvalitou stažených rip..

Milý Ježíšku
Služba pro zasílání přání Ježíškovi...

Milý výplach oka Milý výplach oka
rozhodně lepší než pohled na Boing narážející do WTC..

Jedu na vodu! Rady co si zabalit s sebou
Chystáte se poprvé na vodu? Nepropadejte cestovní horečce a zažeňte nervozitu. Sestavili jsme pro vás seznam věcí, které byste neměli zapomenout doma. Jen správně vybavený vodák si může užít dovolenou na řece se vší parádou...

Jedu na dovolenou s mojí anglickou rodinou Jedu na dovolenou s mojí anglickou rodinou
Jedu na dovolenou s mou anglickou rodinou do nejpopulárnějšího místa pro dovolenou v Anglii...

Milý Johne online Milý Johne online
Milý Johne je film, který vypráví o komplikovaném vztahu mezi 2 mladými lidmi, kteří se potkávají jednoho slunečného dne na pláži. Tento film můžete stahovat pouze u nás zdarma...

Hádej milý hochu.. Hádej milý hochu..
kolik je mi roků ....

Z deníčku maturanta: 3
Aneb kterak ukončit střední školu bez újmy. Autentické vzpomínky na poslední dny na mé střední škole. Vodíkové bomby a jiné bitky..

Z Darwinova deníčku Z Darwinova deníčku
Vtipná a inteligentní parodie na Darwina.;-)..

Z deníčku maturanta: #8 Z deníčku maturanta: #8
Chemický poplach - To, za což se modlí většina žáků po celou dobu jejich studia, nabralo u nás ve škole hmatatelných rozměrů. Důvod k tomu zase nebyl nijak veliký, vlastně ani nevím, jak přišli k názvu chemický poplach. Ale pěkně od začátku.....

Z deníčku maturanta:
Impérium vrací úder - Za poslední dva dny jsme byli nuceni razantně přehodnotit náš dosavadní postoj k učitelce. Výsledek nebyl nijak světaborný, nicméně i ten vrhal na učitelku matematiky zcela nové světlo... ..

Z deníčku maturanta: 6
Narozky - Naše matikářka nakonec opravdu nezklamala… V pondělí s úderem osmé hodiny vpadnul do třídy ředitel o berlích (takzvaná Boží nemoc – pro neznalce se jedná o chorobu, kvůli které byl Gott, tedy.....

Z deníčku maturanta: 5
Omerta - Konečně… Je tu znovu pátek a nám se naskýtá příležitost, jak oplatit ten odporný čin, kterým bylo zabavení našeho kopačáku. Příležitost je o to lákavější, že je den před pálením čarodějnic,.....

Z deníčku maturanta: 4
V šatně jsem se uklízečce (putz-komando) vymluvil na doučování z účetnictví, seběhl do suterénu a otevřel dveře… Popravdě řečeno to zase nevypadalo tak špatně…..

Milý Facebook, chceme nenávisť! Milý Facebook, chceme nenávisť!
Nie ste znechutení z toho, že môžete povedať, že sa vám veci páčia ale nemôžete sa stať antifanúšikom Paris Hilton alebo vyjadriť nenávisť voči Windows Vista?..

Vy jste rasista, milý Watsone?
Objevitel DNA zapochyboval o neexistenci rozdílů v IQ různých etnických skupin a získal nálepku rasisty. Je o něčem takovém vůbec zauvažovat nepřijatelné? Existuje diskriminace a dá se překonat?..

Milý Apple, už vím, co znamená iPhone Milý Apple, už vím, co znamená iPhone
Skončilo půlroční čekání na Apple iPhone. První magoři, kteří stáli celou noc frontu před Apple Store, teď v rukách drží malou placatou krabičku co prd umí ale má logo Apple. Proč si ale Apple zvolil pro tento přístroj název iPhone? Teď už to vím...

Z deníčku maturanta: #2 - MĚKOŇ
Aneb kterak ukončit střední školu bez újmy. Autentické vzpomínky na poslední dny na mé střední škole...

..::Czech-kid::..Blog - Můj deníčku ..::Czech-kid::..Blog - Můj deníčku
Super nahravka chlapka co cte denicek jedne holky!!..

Z deníčku systémového administrátora Z deníčku systémového administrátora
Nedávno mi tohle dorazilo e-mailem,někde už jsem to viděl,ale hlavička je děravá.Výborně se to hodí na jednoho mého,teď už bývalého,kolegu. :-)..

Bylo nebylo,Jedu, nejedu,potřebuji zimni boty
Zajimavý link..

Proč studovat MBA?
Chcete nastartovat úspěšnou kariéru nebo se sami profesně zdokonalit? Studium MBA je ideálním řešením pro každého, kdo chce držet krok s neustále se vyvíjejícím světem businessu. Titul MBA, studium MBA..

Z deníčku maturanta: část první
Aneb kterak ukončit střední školu bez újmy. Autentické vzpomínky na poslední dny na mé střední škole...

Z deníčku prasete: Teorie nepořádku Z deníčku prasete: Teorie nepořádku
jak na to..

Jedu domů (postřehy) / Cesta z Cambridge do ČR za 4 hodiny (VIDEO!) (FOTO!) Jedu domů (postřehy) / Cesta z Cambridge do ČR za 4 hodiny (VIDEO!) (FOTO!)
Po 2 měsících v Anglii jsem konečně vyrazil na pár dní domů, do Čech. Mile mě překvapilo, jak je ten svět malý. Z mého anglického domova do toho českého trvá cesta jen přibližně 4 hodiny. A to se vyplatí!..

Zkuste MBA studovat na zkoušku
Nejbližší termín pro prezenční výuku ZÁKLADNÍHO BLOKU je 11. února 2017. Vy máte ale možnost zkusit si studium MBA i na zkoušku a zjistit, zda vám systém výuky bude vyhovovat. Studium MBA, Titul MBA, MBA, Studium MBA na zkoušku..

TL