Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237831  Nejlepší 

Komentuj! Linkovali: Přidat bipperman
Podobné:

Výjimečný svět houslí Pavla Šporcla
Jeden z našich nejrenomovanějších houslistů, Pavel Šporcl, odstartuje v červnu své turné po České republice. ..

Benefiční koncert "Kdo má rád..." pomohl získat inkubátor. Benefiční koncert "Kdo má rád..." pomohl získat inkubátor.
Benefiční koncert pomohl získat inkubátor. Prachaticko – Narození dítěte, jehož stav po porodu vyžaduje umístění do novorozeneckého inkubátoru, není ani dnes ničím výjimečným. V péči o taková novorozeňata získalo novorozenecké oddělení prachatické nemocn..

Benefiční koncert Kdo má rád… už podruhé na Martinském mlýně Benefiční koncert Kdo má rád… už podruhé na Martinském mlýně
Z letošních účinkujících se můžete těšit na Jitku Zelenkovou, Petra Kotvalda, Martina France, Marka Ztraceného, Martinu Balogovou, Vlastu Horvátha, Bohuše Matuše, Yvettu Blanarovičovou, Světlanu Nálepkovou, Kamelie, 5 Angels, Davida Šíra a Miroslava Reila..

Benefiční koncert Městského divadla Brno pro Haiti Benefiční koncert Městského divadla Brno pro Haiti
Nadační fond Niké ve spolupráci s Městským divadlem Brno pořádají benefiční koncert s názvem Brno pro Haiti, a to 12. února 2010 na Hudební scéně MdB...

Benefiční koncert „Křídla motýlí” v Dolních Dunajovicích Benefiční koncert „Křídla motýlí” v Dolních Dunajovicích
Tento víkend se na jižní Moravě pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška v obci Dolní Dunajovice na Břeclavsku konal historicky první ročník dolnodunajovického rejdění a benefičního koncertu „Křídla motýlí“ s výtěžkem pro občanské sdruže..

Benefiční koncert Dáša Zázvůrková a její hosté Benefiční koncert Dáša Zázvůrková a její hosté
Dáša Zázvůrková vám představí písně ze svého debutového alba „ Ať trvají ty nymfy“, nebudou chybět ani semaforské hity a Dobře placená procházka. Společně s Dášou vystoupí její trio – Pavel Větrovec, František Raba a Ladislav Malina. Zvuk ozdobí vokalistk..

Benefiční koncert „Křídla motýlí“, akce, která má smysl! Benefiční koncert „Křídla motýlí“, akce, která má smysl!
Tento víkend se na jižní Moravě pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje v obci Dolní Dunajovice konal historicky první ročník dolnodunajovického rejdění a benefičního koncertu „Křídla motýlí“ pro občanské sdružení Debra, které pomáhá překonávat nemoc m..

Benefiční koncert nadačního fondu Plaváček v Laterně magice Benefiční koncert nadačního fondu Plaváček v Laterně magice
Ve středu 26. listopadu 2008 od 16 hodin proběhne v Laterně magice benefiční koncert nadace manželů Jakubiskových s názvem Plaváček. ..

Ticketpro | Narozeninový Benefiční koncert Felix 70 (Felix Slováček) Ticketpro | Narozeninový Benefiční koncert Felix 70 (Felix Slováček)
Narozeninový Benefiční koncert "Felix 70" (Felix Slováček) Hosté: Karel Gott, Hana Zagorová, Marie Rottrová, Petra Janů, Monika Absolonová, Jitka Zelenková, Leona Machálková, Sisa Sklovská, Martin France, Eva Pilarová, Kateřina Brožová, Josef Laufer, Láď..

koncert Společná věc 3D #koncert #pfeiffer #hudba koncert Společná věc 3D #koncert #pfeiffer #hudba
Tomáš Pfeiffer rozeznívá Vodnářský zvon. ..

Soutěž o 4×2 vstupenky na benefiční festival Digital Sun
Společně s magazínem Escape (na jehož stránkách soutěž také naleznete), který je rovněž mediálním partnerem festivalu Digital Sun, máme možnost uspořádat soutěž o celkem 8 volných vstupenek na tento festival konaný 30.6.2007 ..

Benefiční fotbalové utkání Bolkova 11 vs. Váleční veteráni (MSK Břeclav, Bř
Dovolte mi pozvat vás jna benefiční fobalové Bolkovy 11, složené z moravských a českých osobností a družstvem válečných veteránů, složeného ze zástupců z ČR a Slovenska. Akce se koná v Břeclavi, dne 25. června 2011 od 14:00, na stadionu v Poštorné...

Pavla Kapitánová R.I.P.
Pavla Kapitánová už žádné zítra nemá. Říká se, že ty které má On nejraději, volá k sobě nejdřív. Pak není divu, že se tady vesměs prochází jenom ten zbytek...

Pavla Kantorová - portfolio Pavla Kantorová - portfolio
Portfolio obsahuje tvorbu Pavly Kantorové, Jedná se o malby, instalace a hudební projekty...

Role pro Pavla Lišku
S Bohdanem je ta práce pro mě nejniternější a nejintenzivnější a snad nejpoctivější. A cením si na něm právě té poctivosti. Nevyprávěl by o něčem co by sám nebo někdo jeho velmi blízký člověk neprožil. (Rozhovor)..

Utility od Pavla Vrány
několik utilit od pavla vrány (makra pro ms office atp.)..

Život a dílo Oty Pavla Život a dílo Oty Pavla
"Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď." Ota Pavel - Článek o radostech a strastech života spisovatele a novináře Oty Pavla...

Reference konzultace - Vážená paní Pavla
Chci Vám poděkovat za konzultaci, kterou jsme měli minulý týden. Nechala jsem si to vše rozležet v hlavě a hlavně jsem začala něco dělat. Inspiroval jste mě! Za poslední týden cítím, že jsem se posunula zase o kus dál a přitom jsem si užívala i 3 dny napr..

První casting 1 - Robert Rosenberg a Pavla
recenze Prvního castingu s Robertem Rosenbergem..

Nejen poločas rozpadu Anděla Pavla
Pavel Klusák komentuje odkazuje .....

Blog Pavla Novotného nebo seriózní projekt? Blog Pavla Novotného nebo seriózní projekt?
Ze dne na den nakopnout bulvární plátek s denní návštěvností nad 100 tisíc? To je věc, ze které musí chcát krev většina českých mediálních domů v čele se Sanomou, Ringierem, a dalšími…..

Tip na výlet: Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci Tip na výlet: Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci
V tomto článku se budu věnovat historii, symbolice rotundy sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci. Dále popíši místo, kde je rotunda sitována a zaměřím se i na samotnou stavbu z exteriéru a interiéru...

Humorné čtení pro dospěláky s kresbami Pavla Kantorka Humorné čtení pro dospěláky s kresbami Pavla Kantorka
Pavel Kantorek je český přírodovědec, který je znám jako vynikající autor kreslených vtipů a povídek, zejména se zvířecí a vědeckou tematikou. V Nakladatelství Fragment nyní vychází několik zábavných knih s Kantorkovými ilustracemi...

Večeřela jsem se španělským králem - Pavla Netušilová Večeřela jsem se španělským králem - Pavla Netušilová
Exkluzivní rozhovor s exmanželkou českého velvyslance v Chile Pavlou Netušilovou. Zajímá vás, co se jí na státních recepcích? Jaká jsou tradiční chilská jídla a chcete na ně recept? S kým by ráda/už povečeřela překladatelka a spisovatelka Pavla Netušilová..

Pavla Topolánková: Podle testu myslím jako muž a mám IQ 125
O inteligenci Pavly Topolánkové a také o její výřečnosti. A o tom, jak myslí...

Wifi jojo aneb neonacistická minulost Pavla Eichlera Wifi jojo aneb neonacistická minulost Pavla Eichlera
Pavel Eichler psal pro MF DNES články proti pravicovému radikalismu a neonacismu. Nyní se ukázalo, že ač mnohým jiným jejich minulost opakově vyčítal, sám také nemá také čisté svědomí. Anebo snad nehajloval, ale držel v ruce wifi jojo?..

Luboš Kozel působí na Pavla Čapka (Sloupky - Kovář)
Vytvoření komentátorských dvojic pro TV přenosy z mistrovství světa není žádnou novinkou. Divák může porovnávat názory redaktora s názory experta, tj. bývalého známého hráče či trenéra, a tím dostává další vjemy. Díky za ně! Ale naplatí to paušálně. Výkon..

Pavla Jedličková: Čím byl a nebyl frankistický politický režim, část 1
Byla španělská občanská válka skutečně bojem levicového dobra, proti frankistickému zlu? Nebýt Franka, koupala se západní Evropa v krvi gulagů a katalánských "lublanek"..

Pavla Smetanová: Příběhy z olivového ostrova (recenze audioknihy) Pavla Smetanová: Příběhy z olivového ostrova (recenze audioknihy)
Řekové jsou polobozi a Řecko je ráj na zemi. Nebo snad ne...?..

TL