Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238461  Nejlepší 

Sedm životů Obrázek

Sedm životů Otevře se v novém okně

Will Smith do širšího povědomí vešel jako rapper, ale poměrně záhy se však skrze neuvážené rozhazování dostavily finanční potíže, ze kterých se dostal až díky televizi NBC, jež mu nabídla hlavní roli v sitcomu The Fresh Prince of Bel-Air.

Komentuj! Linkovali: Přidat Augustus, Přidat emko, Přidat JimmysX, Přidat PetaBlack, Přidat Tchort, Přidat dr.udik
Podobné:

Will Smith se chystá změnit sedm životů Will Smith se chystá změnit sedm životů
Když do svého filmu obsadíte Willa Smithe, znamená to, že si automaticky přijdete na pěknou sumu peněz. Tahle hvězda snímků Mizerové či Já, legenda totiž působí na americké diváky jako magnet. Jeho poslední snímek o neschopném superhrdinovi Hancockovi sic..

10 kroků k pokojnému životu 10 kroků k pokojnému životu
Pokud je váš život plný stresu, stejně jako byl kdysi ten můj, zkuste některá z následujících pravidel a uvidíte, zda-li vám pomohou zvládat ho s větší pohodou. ..

Tři kouzelné otázky k životu na plno Tři kouzelné otázky k životu na plno
aždý člověk se ve svém životě snaží nalézt štěstí a prožívat život naplno. Nakonec stejně hledáme důkaz toho, že se chceme cítit dobře a nejlépe každý den. Jak žít tedy naplno? Jak na to?..

Pozvánka: Odvahu k životu (Praha) Pozvánka: Odvahu k životu (Praha)
V Praze se každou první středu v měsíci koná "malý pochod pro život", nazvaný Odvahu k životu. Zván je každý, komu není lhostejné násilí na bezbranných a má odvahu proti němu něco aktivně podniknout. ..

Pozor sláva - životu nebezpečné! Pozor sláva - životu nebezpečné!
Smrt celebrit - kuriozity i přivýdělek...

Proč si k životu vybrat Plzeň
Plzeňský kraj byl v roce 2014 vyhlášen nejlepším místem pro život v Čechách. Bydlí se tu prvotřídně a ceny nemovitostí tu zatím nevyšplhaly moc vysoko...

Nebát se a postavit se k životu čelem Nebát se a postavit se k životu čelem
syrové paměti kytaristy The Rolling Stones Keithe Richardse dorazily k nám Každej jsme nějakej a hlavní je držet si lajnu.. Tak už je to tady! Vlastní paměti kytaristy The Rolling Stones Keithe Richardse jsou na trhu už i v Čechách. Když se loni na ..

Važ si času, který ti je vyměřen k životu
... čili budťe hrdymi idioty, stejně nemate šanci se zavděčit ;)..

Milovat bezpodmínečně a pozor na zabíječe životů!!! Milovat bezpodmínečně a pozor na zabíječe životů!!!
Milovat nesobeckou láskou je obrovský dar. Milovat druhé lidi natolik, že po nich člověk nežádá nějaké přetvařování, ale naopak jim dopřát svobodu...

Někteří muži mají více životů
Nejdříve pásl dvanáct koz. Nyní má dvanáct zaměstnanců...

Třinec - nejlepší místo k životu (skoro) Třinec - nejlepší místo k životu (skoro)
Třinec se umístil v první desítce průzkumu - nejlepší město k životu..

13. komnata milenek – ukáže dno našich životů  #Sex 13. komnata milenek – ukáže dno našich životů #Sex
Subjektivní povídání o svých zkušenostech s nevěrou – velice oblíbená knížka (dokonce bestseller) nabízí až niterné detaily podváděného, podváděné, dokonce i podvádějícího...

Rozhodněte se, jaký smysl chcete životu dát! Rozhodněte se, jaký smysl chcete životu dát!
Má život jednoho každého z nás nějaký smysl? Nebo jsme se tady ocitli jen tak, bez většího smyslu? Jaký smysl má život obyčejného člověka? O smyslu života se toho již napsalo mnoho… Spousta lidí se zdá být experty na to, jaký by život měl být. Co Vás ud..

Mc Kenta se rozpovídala o své desce, životu a budoucích plánech ... Mc Kenta se rozpovídala o své desce, životu a budoucích plánech ...
Mc Kenta, sedmnáctiletá holka, která dokazala to, co žádná před ní. V novém rozhovoru si můžeš přečíst její odpovědi na spoustu otázek o desce, klipech, ale i obyčejném životě mladé raperky .....

Martin Šonka, Aviatik roku 2006: K životu potřebuji všechny druhy létání
Martin Šonka se za tři roky dokázal usilovnou prací kvalifikovat do nejvyšší kategorie Unlimited, v níž reprezentuje Českou republiku na mistrovství světa. Povoláním armádní pilot letounu L-159 Alca. Dalo by se říci kariéra, o které sní každý pilot…..

9/11: Sedm let poté 9/11: Sedm let poté
Přesně před sedmi lety byly provedeny útoky, jež otřásly celým světem. Před sedmi lety se stalo něco, co ve svém konečném důsledku vzalo Američanům spoustu práv a svobod. Před sedmi lety byla započata válka s terorismem, před sedmi lety se do našich myslí..

Sedm Online ke shlédnutí
Skvělý thriler o dvou detektivech, kteří se snaží najít sérijového vraha...

Co je Pottermore? Zde je sedm teorií Co je Pottermore? Zde je sedm teorií
Nový projekt J. K. Rowlingové, jenž odhalí již 23. června 2011, vzbuzuje mezi fanoušky Harryho Pottera vášnivé diskuse. Na Twitteru se pod hashtagem #Pottermore dá najít vcelku slušné množství různých nápadů, o co vlastně půjde. Ať už si na nás paní Rowli..

Sedm let života v autě. Sedm let života v autě.
Víte, že v průměru prožijeme sedm let života dojížděním do/ze školy, do/z práce na/z nákup(u), za přáteli a od nich,...? Přitom je to, mezi lidmi, jedna z nejméně oblíbených aktivit. ..

Sedm dní života kondomu. Sedm dní života kondomu.
Jmenuji se Durex 3857/2009.Narodil jsem se před sedmi dny v jedné továrně na kondomy.Hned po narození jsem se seznámil se svými kamarády.Bylo jich něco přes pět milionů,proto po mě nechtějte jejich jména...

Sedm rad Warrena Buffetta  #Ekonomika Sedm rad Warrena Buffetta #Ekonomika
Ke konci roku 2007 Buffett řekl, že pokud nezaměstnanost prudce vzroste, projeví se na Wall Streetu dominový efekt a americká ekonomika upadne v roce 2008 do recese. Měl pravdu, ale nebyl z toho vyděšený. "V kapitalismu je přirozené, že periodicky přicház..

nových sedm divů světa nových sedm divů světa
změňme historii, mějme skutečná místa, kam je dobré se po světě vydat !..

Sněhurka a 7 (sedm) trpaslíků | Divadlo
Sněhurka a 7 (sedm) trpaslíků - záznam představení Sváťova loutkového divadla pro děti..

Sedm let LinuxEXPRESu právě dnes! Sedm let LinuxEXPRESu právě dnes!
Tištěný časopis LinuxEXPRES přišel a odešel. Webový portál www.linuxexpres.cz je tu dnes sedm let. Jaké to bylo v pozadí? ..

Sedm otázek k penzijnímu připojištění Sedm otázek k penzijnímu připojištění
Penzijní připojištění je finanční produkt, který není zcela přehledný. V dnešním článku odpovíme na nejpalčivější otázky týkající se penzijního připojištění...

Sedm důvodů pro vyvýšené záhony Sedm důvodů pro vyvýšené záhony
Snaha vybudovat si ve své zahradě vyvýšené záhony může být vedení několika důvody. Nelze totiž říci, že vyvýšené záhony mají jedinou výhodu. A protože každý zahrádkář může mít jiný důvod, pro který touží mít ve své zahradě vyvýšený záhon, mohou se podle t..

Windows 7..Není sedm jako 7
Mé preview na očekávaná Windows 7..

Sedm tipů od ČNB pro bezpečnější půjčky
Sedm tipů od ČNB pro bezpečnější půjčky vám poradí, co má obsahovat správná smlouva, co dělat, když se opozdíte se splátkou, či co je zesplatnění...

Sedm hříchů datových schránek
Většina chvály, která se snáší na elektronické rejstříky všeho druhu, na nahlížení do katastru nemovitostí a další služby realizované „prostřednictvím dálkového přístupu“, je ve skutečnosti vyjádřením úlevy, nikoliv obdivu...

TL