Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235564  Nejlepší 

Sex v autobuse Obrázek

Sex v autobuse Otevře se v novém okně

Aneb jak slečna k dítěti v autobuse přišla .-)

Komentuj! Linkovali: Přidat JosefCipra
Podobné:

Sex na veřejnosti? V českém autobuse.. Sex na veřejnosti? V českém autobuse..
Před zraky všech v autobuse si to rozdává tahle mladá dvojice. Žádný stud před plným autobusem lidí. Některé cestující to samozřejmě pobuřuje, některé překvapivě vzruší....

Nesedejte si vedle Čechů v autobuse Nesedejte si vedle Čechů v autobuse
Ministerstvo práce a sociálních věcí očekávaným gastarbeitrům radí: - ženy a muži jedí společně, - je velmi neslušné říhat a nahlas krkat, - není vhodné otvírat ústa při údivu ... kdo že to k nám má přijet pracovat?!..

Logicka hadanka - Koľko nôh je v autobuse?
V autobuse je 7 dievčat, každé dievča má 7 tašiek. V každej taške je 7 veľkých mačiek, každá veľká mačka má 7 mačiatok. Všetky mačky majú 4 nohy. Otázka: koľko nôh je v autobuse. Výsledný počet nôh je heslom k súboru v prílohe… Nie je tam žiadny chyták, i..

Ufokult Vesmírní lidé sa prezentuje na autobuse MHD
Ufokult Vesmírní lidé, ktorého prívrženci údajne komunikujú s mimozemšťanmi, má reklamu na autobuse bratislavskej mestskej hromadnej dopravy..

Už 14 mesiacov James Blunt žije v autobuse
Britský spevák James Blunt žije od januára v autobuse. Odkedy sa začalo turné All The Lost Souls, precestoval v ňom celý svet a z miesta na miesto sa presúva cez noc. "Je to ako ísť na 14-mesačnú stanovačku"..

Návod: 6 rad, jak přežít jízdu v anglickém autobuse Návod: 6 rad, jak přežít jízdu v anglickém autobuse
Jízda v autobusech v Anglii není obyčejný zážitek. Poměrně rychle lze narazit na několik odlišností, které při čtení článku mohou působit komicky, ale v reálném životě vytvářejí určité problémy...

TL