Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236965  Nejlepší 

Tracklist alba Monkey Business Otevře se v novém okně

Songseznam alba Monkey Business Twilight Of Jesters?, které výjde 23.2.

Komentuj! Linkovali: Přidat qaavigaaq, Přidat petan09
Podobné:

Soutěž o DVD Monkey Business
Vánoční dárek v podobě DVD populární skupiny Monkey Business...

Monkey Business Twilight of Jesters? Monkey Business Twilight of Jesters?
Po nekonečných dvou letech vydávají Monkey Business 23. února 2009 své teprve šesté řadové album s názvem Twilight of Jesters?...

Koncert Monkey Business v Liberci Koncert Monkey Business v Liberci
Těšení se na páteční koncert přední české funkové formace Monkey Business v Liberci, která vydává v současné době pátou řadovou desku..

Twilight Of Jesters? od Monkey Business
Informace o chystané desce Monkey Business, která výjde v únoru..

Nový klip Monkey Business - Gumball
Kameraman Tomáš Kresta pod vedením samotného Romana Holého a Pavla Mrázka natočil videoklip k druhému singlu Monkey Business z alba Twilight Of Jesters?, které vyšlo letos na jaře. Hrají: Eva Janíčková, Glen Hughes, Matěj Ruppert a dvě tajemné postavy..

(videoklip) Monkey Business - Piece of My Life (videoklip) Monkey Business - Piece of My Life
jedna z nejvetsich pecek od Monkey Business, kterou kazdy zna, navic doplnena o vyborny videoklip...

Turné k nové desce Monkey Business
Termíny koncertů turné Twilight Of Jesters Tour?, ale také další hudební postřehy z posledních dní...

Jaká je nová deska Monkey Business?
Mé tradiční zhodnocení a pohled na novou desku z produkce Romana Holého, tentokráte na Twilight Of Jesters? Monkey Business..

Festival Hrady CZ se představí na Bouzově s No Name, Monkey Business či hla Festival Hrady CZ se představí na Bouzově s No Name, Monkey Business či hla
PutoKapela Kabát s frontmanem Pepou Vojtkemvní letní kulturní festival Hrady CZ se po Veveří přesouvá 26. a 27. srpna na Bouzov na Olomoucku. ..

Monkey Business? Nejlepší česká funky skupina
Přečtěte si článek o Monkey Business a poslechněte si několik klipů!..

Něco krátce o nové desce Monkey Business Něco krátce o nové desce Monkey Business
Asi ne přímo novinky o desce, ale spíš představy fanouška..

Plánované koncerty Monkey Business, J.A.R., Dana Bárty a spol
Plánované koncerty Monkey Business, J.A.R., Illustratosphere, Navigators, Robert Balzar Tria..

Burnout Paradise tracklist Burnout Paradise tracklist
Dnes se dále podíváme ještě jednou na tuto hru. Již je známo, jaký hudební doprovod v této hře bude obsažen. Hudba je nedílnou součástí her a je jen dobře, že písní ve hře bude opravdu dostatek. Hra se připravuje na 25. leden roku 2008 a dle demoverze se..

Tracklist Animage Dana Bárty Tracklist Animage Dana Bárty
Jaký bude s velkou pravděpodobností finální tracklist Animage Dana Bárty? Čtěte.....

NAS - Hip Hop is Dead (cover, tracklist, video feat. Jay-Z ...)
Uběhly 2 roky od vydání poslední oficiální Nasovi desky Street's Disciple a je tu další již osmé pokračování Nasova příběhu. Tentokrát se jedná o album s mrtvolným názvem Hip Hop Is Dead. Kontroluj cover, tracklist, tracky a v neposlední řadě live video –..

Ghostface - More Fish - info albu, cover, tracklist, dve ochutnavky
Staten islandský reprezentant, který se do hry vrhnul už s Wu-tangem bude vydávat další solo počin. Svoji solo kariéru započal Ghostface Killah velice úspěšnou deskou Ironman, jenž dosáhla v US až na platinu…..

Všetci Skapete MXTP, poslouchej ukázky, čekuj tracklist Všetci Skapete MXTP, poslouchej ukázky, čekuj tracklist
Žilinský Dj Sven z domovské kapely Tragikomix má hotový další mixtape. Sleduj cover a připrav se podle slibného tracklistu na poslech.... ..

Máme první: Cover a tracklist Tafrobovy očekávané desky Sup! Kontroluj už t Máme první: Cover a tracklist Tafrobovy očekávané desky Sup! Kontroluj už t
Brněnský rapper Tafrob dokončuje své nové album Sup, kterého bychom se měli dočkat již velice brzy! Po singlu Krev, Slzy a Pot HipHopStage exklusivně přináší tracklist a cover právě z tohoto očekávaného alba .....

Wladimir 518 nová deska - Gorila vs. Architekt - tracklist, cover, ukázky
Konečně je to tady! Wladimir 518 posílá do světa ukázky z nového alba Gorila vs. Architekt, které jsou volně ke stažení a to není všechno. Jako první vám přinášíme i cover a tracklist. Na co čekáš? Kontroluj!..

Ghostface - More Fish - info o novem albu, cover, tracklist, dve ochutnavky
Staten islandský reprezentant, který se do hry vrhnul už s Wu-tangem bude vydávat další solo počin. Svoji solo kariéru započal ghostface Killah velice úspěšnou deskou Ironman, jenž dosáhla v US až na platinu Po loňském albu Fishcale vydává Iron Man další..

*EXKLUZIVNĚ* Cover + tracklist nového maxáče od Prago Union-BIGUP.cz
BigUp.cz nechce stát ve stínu déle fungujících česko-slovenských hip hopových webů a proto vám jako první servíruje cover a tracklist od nového maxáče, který vychází pražské skupině Prago Union. Release bude obsahovat 6 skladeb. Možná je znáte, díky jejic..

Nová deska od Station Peace - Flashback - cover, tracklist-BIGUP.cz
O projektu Station Peace jsme vás už informovali. Holická skupina ve složení Chozé Sanchez a Stanley Ipkiss má na spadnutí vydání jejich první desky Flashback. Produkci si vzal na triko především Fosco Alma z hradecké grupy Philisofic...

Marpo Presents: The Bang Mixtape Vol.1 - info, tracklist, cover-BIGUP.cz
Poslední zmínky o Marpovi (na našem webu) se datují na začátek tohoto měsíce a to díky záznamu jeho pražského vystoupení s Black Ops. Pravidelní návštěvníci mohli zaznamenat i jeho vánoční track 1998–2006, dnes však útočí s mixtapem, na kterém hostují DJ..

Mary J. Blige - info o novém albu, tracklist, cover + video "We Ride"
Mary J. Blige trojnásobná držitelka cen Grammy chystá před koncem roku další album, které bude výběr jejich největších hitů plus několik nových hitů. Album ponese název „Reflections (A Retrospective)“ a datum vydání V UK je stanoveno na 4. prosince a v US..

Nas poslal svoje nový album na internet, sleduj tracklist a cover, stáhni s Nas poslal svoje nový album na internet, sleduj tracklist a cover, stáhni s
Během posledních pár týdnů se na několika různejch webech postupně objevili všechny tracky z Nasova novýho alba. Tim pádem se dá jeho celý.....

Marpova třetí deska míří na pulty, sleduj tracklist a cover-BIGUP.c
Kontroverzní pražský mc Marpo nahrál svou třetí desku seběvědomě nazvanou Rapstar, která míří na pulty obchodů ještě do konce října. Chceš vědět kolik skladeb se na ní objeví, případně jak bude vypadat cover?..

Slim Thug a Boss Hogg Outlawz s novým albem- info + tracklist-BIGUP.cz
Houstonský rider Slim Thug, který začal svoji kariéru v devadesátých letech s Swishahouse opět vystrčí rohy a pošle do světa svoji druhou placku za podpory Boss Hogg Outlawz. Na světlo boží by se měla dostat už 27. února a bude se jmenovat Serve & Collect..

Monkey Go Happy 2
Videonávod na populární onlinovku Monkey Go Happy 2. Projděte si s naší pomocí snadno všechny úrovně této výborné hry...

Monkey Go Happy - hernibox
Monkey Go Happy si přijďte zahrát k nám na hernibox.cz!..

TL