Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236982  Nejlepší 

Téma: .... a léta běží ... Otevře se v novém okně

2) NEEXISTOVAL POJEM CELULITIDA O žádné celulitidě jsme nevěděli, a tak jsme byly s našimi stehny i zadečkem a i se se.....

Komentuj! Linkovali: Přidat Blassen, Přidat Sue
Podobné:

Aktuálne.sk již běží
Nedávno jsme vás informovali o plánech portálu Centrum spustit slovenskou verzi zpravodajského serveru Aktuálně.cz. Slovenské Aktuálne.sk je už v provozu. Zaniklo tak biele miesto na slovenskej.....

Orgasmus - to je oč tu běží
Měli jsme tu spoustu témat, ale kolem orgasmu jsme chodili jako kolem horkého kafe (dá se kolem orgasmu chodit?). Víte, že máme několik způsobů orgasmu? A víte co je to orgasmus? Čtěte dále... ..

Orgasmus - to je oč tu běží
Měli jsme tu spoustu témat, ale kolem orgasmu jsme chodili jako kolem horkého kafe (dá se kolem orgasmu chodit?). Víte, že máme několik způsobů orgasmu? A víte co je to orgasmus? Čtěte dále... ..

ORGASMUS - TO JE OČ TU BĚŽÍ ORGASMUS - TO JE OČ TU BĚŽÍ
Víte, že máme několik způsobů orgasmu? A víte co je to orgasmus? A jak ho vlastně docílit? Čtěte dále.....

ORGASMUS - TO JE OČ TU BĚŽÍ ORGASMUS - TO JE OČ TU BĚŽÍ
Měli jsme tu spoustu témat, ale kolem orgasmu jsme chodili jako kolem horkého kafe (dá se kolem orgasmu chodit?). Víte, že máme několik způsobů orgasmu? A víte co je to orgasmus? Čtěte dále.....

Mosaz či hliník, to je oč tu běží... Mosaz či hliník, to je oč tu běží...
Článek o tom, zda preferovat u fotografických filtrů hliník nebo mosaz...

Druhá série The IT Crowd již běží! Druhá série The IT Crowd již běží!
Pro ty co to ještě neví, tak před pár dny byl odvysílán první díl druhé řady. Nevíte kde stáhnout? Čtěte. ;-)..

Na co je lepší Vista a co naopak běží líp na XP?
Hezky shrnutý rozdíl ve výkonech na obou systémech a navíc něco o funkci superfetch urychlující běh Windows Vista..

Linux běží na Iránském superpočítači
860 Gflops je výpočetní kapacita iránského superpočítače...

Milan Drobný- " A život běží dál..." Milan Drobný- " A život běží dál..."
V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde ..

Google běží, roste a vítězí Google běží, roste a vítězí
Společnosti Google se daří ve všech oblastech a tak se není čemu divit, když expanduje a v podílu ve vyhledávání poráží všechnu konkurenci...

Akce na lešení stále běží
Léto je v plném proudu a na stavebním ruchu je to znát. Stále máme v akci výhodné zapůjčení ale i prodej lešení. Mobilní lešení HAKI je jednoduše stavitelné, stabilní a vhodné i pro malé stavby. Nyní ve slevě podlážky při nákupu sestavy! Neváhejte!..

Remi Gailard běží za vítězstvím Remi Gailard běží za vítězstvím
Neuvěřitelné, co si tento francouz dovolí na veřejnosti, aniž by někdo udělal víc, než se jen nechápavě koukal okolo. :-)..

Proč muž zrychlí, když běží se ženou? Proč muž zrychlí, když běží se ženou?
Zajímavé chování, které se podařilo podchytit i vědecky. Proč je asi každému jasné...

Sušička ovoce běží na plné obrátky Sušička ovoce běží na plné obrátky
Nedávno jsme měli u nás doma návštěvu. „Máte tu teplo. Už topíte?“ zněla otázka. „Ne, sušíme ovoce“ zněla odpověď. V naší zahradě se nám urodilo množství hrušek a jablek, tak jsme se opět rozhodli část z nich šetrně zakonzervovat na zimu i na léto. No a p..

Front-end vyhledávače Powerset běží na Ruby
Powerset, vyhledávač, který mluví (bude mluvit) lidskou řečí oznamuje další novinky. Produktový manažer Mark Johnson prozeslal mezi Powerlabbers pozvánky na ochutnávku toho, co nebude oficiálně venku dříve než v září. 40 top blogerů, kteří se “upsali” Pow..

Líbačka právě běží online na Stream.cz Líbačka právě běží online na Stream.cz
http://www.stream.cz/libacka.html..

Wabi Daněk říká A život běží dál Wabi Daněk říká A život běží dál
Legenda domácí písničkářské scény Wabi Daněk přichází po sedmi letech s novým albem...

Komunitní servery, to je oč tu běží - Opičí noviny
Článek o komunitních serverech..

Všech prvních 500 superpočítačů běží na Linuxu
Aktuální žebříček Top 500 superpočítačů na světě poukazuje na vzrůst pozic Číny, pokles vlivu USA a absolutní dominanci Linuxu na nejvýkonnějších počítačích světa. Brněnský superpočítač se umístil v první stovce .. ..

V laboratořích AMD běží funkční vzorky VEGY na 7mm V laboratořích AMD běží funkční vzorky VEGY na 7mm
Vzorky grafické Vegy běží na plánovaných 7mm. Dodávky se předpokládají do konce roku 2018..

Otestovali jsme O2 TV – televizi, co k vám běží po drátu - iDNES.cz Otestovali jsme O2 TV – televizi, co k vám běží po drátu - iDNES.cz
test O2TV..

CD Milana Drobného „A život běží dál“ bylo pokřtěno CD Milana Drobného „A život běží dál“ bylo pokřtěno
V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde ..

Info - dnes běží 5. otázka ze soutěže s firmou NETS
Na právě probíhající soutěž (expertiádu) se můžete odtud jednoduše dostat pomocí tohoto odkazu. Společnost NETS.cz. Ta pro Vás do soutěže věnovala následující cenu: Cenou v soutěži je 2.5" pevný disk HITACHI, Model: IC25N040ATMR04-0, 40GB, 4200rpm +..

Jak to dopadá s informační mapou, která běží na microsoftím softwaru?
Tak se tak procházím v nákupním centru Chodov a bloudím. A co nevidím! Informační mapa. Ejhle! Tak se s ní poradíme…ale…..

Nevíte, co běží v televizi? Nový TV program na EuroZprávy.cz vám napoví! Nevíte, co běží v televizi? Nový TV program na EuroZprávy.cz vám napoví!
Vážení čtenáři zpravodajského serveru EuroZprávy.cz, děkujeme za vaši přízeň v loňském roce a jako první dárek v roce letošním spouštíme pro vás novinku, kterou je televizní program. ..

SKVĚLÝ DOMOV: Byt či dům to je oč tu běží aneb stárnutí s vazbou k důvěrně SKVĚLÝ DOMOV: Byt či dům to je oč tu běží aneb stárnutí s vazbou k důvěrně
Změny, které stáří obvykle provázejí, mohou ohrozit schopnost seniorů zůstat a zestárnout v místě. Četné studie dokládají psychická a sociální rizika vymístění spojená se ztrátou důvěrně známého prostředí bytu, domu, sousedství ..

Běží váš web na WP? Pozor, spambot vylézá z díry možná přímo u vás Běží váš web na WP? Pozor, spambot vylézá z díry možná přímo u vás
Vypnutie vášho webu z dôvodu, že preťažujete server rozposielaním spamu, je asi ďalšou nočnou morou webmastera nejakého pokojného nevinného webu. Čo ak vôbec netuší, čo robiť a ako sa to stalo? Po pravde, posledných pár dní sa mi deje jedna smola za druho..

Televize inzeruje v tisku a televizní reklama běží na mobilech Televize inzeruje v tisku a televizní reklama běží na mobilech
TV Prima rozjela velkou outdoorovo-printovou kampaň. V zahraničí se ale rozjíždějí zajímavější projekty - reklama šitá na míru doplňující televizní vysílání po mobilech...

TL