Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237447  Nejlepší 

Tropická bouře / Tropic Thunder (2008) Otevře se v novém okně

Situace: natáčení válečného filmu podle vzpomínek veterána z Vietnamu, hrozí krachem. Vystresovaný režisér se rozhodně vysadit herce v džungli a natočit materiál hezky naostro, špinavě a realisticky. Dobrý nápad.

Komentuj! Linkovali: Přidat emko
Podobné:

Tropická bouře - Tropic Thunder Tropická bouře - Tropic Thunder
Nejzářivější hollywoodské hvězdy se sešly na natáčení největšího a nejnákladnějšího válečného filmu všech dob, v němž Američané konečně vyhrají válku ve Vietnamu. To překvapivě není charakteristika filmu Tropická bouře, ale úvod k jeho příběhu, kt..

Tropická bouře - bouře v komediích? Tropická bouře - bouře v komediích?
O víkendu jsem si zašel na komedii Tropická bouře, v níž Ben Stiller obsadil snad všechny funkce (herec, scénář, režie, produkce) a v níž exceluje "černošský Robert" Downey Jr... ..

Bouře v podnikání: Každá bouře je pouze dočasná… Bouře v podnikání: Každá bouře je pouze dočasná…
Ten kdo podniká, ví, že čas od času nastane bouře, která může může v podnikání způsobit problémy. Jak se s takovou bouří vypořádat? Je těžké udržet se na uzdě, když všude kolem vidíte, jak ostatní vydělávají na novém trendu...

Plánujete rodinný výlet? Navštivte Tropic Hukvaldy
Pokud už sem zavítáte, navštivte také Tropic Hukvaldy – místo, kde můžete obdivovat exotické rostliny a zvířata...

Hra se super videem War Thunder #hra #letadla #válka Hra se super videem War Thunder #hra #letadla #válka
Hned zítra musím stáhnout a zahrát, dnes už to nestihnu, musím vstávat do školy :-(..

Registrace pro online hry,world of tanks,war thunder
Hraj Online! Registrace Zde! War Thunder Je online svět letadlových bitev ve skvělé grafice! Upravuj si letadlo tak aby jsi byl vice učinější v bojích ve vzduchu! ..

Tropická vertikální zahrada - Tětín Tropická vertikální zahrada - Tětín
Tropická vertikální zahrada - Tětín Tato tropická vertikální zahrada byla instalována do relaxační místnosti v Tětíně, hned vedle Jacuzzi. Při výběru rostlin hrála důležitou roli průměrná teplota v místnosti, která je okolo 30C. ..

Barvy života pro Indonésii aneb Tropická noc Barvy života pro Indonésii aneb Tropická noc
Srdečně vás zveme na již 5.ročník nadačního večera Barvy života pro Indonésii aneb Tropická noc, který se uskuteční 9. března 2010 v pražském Klubu P.M. Trojická...

Globální počasí: tropická vedra a povodně Globální počasí: tropická vedra a povodně
Letošní rok se zatím ukazuje jako typická ukázka toho co se obvykle nazývá „globalizace počasí“. Zatímco na začátku léta byly v české republice tropická vedra, kdy padaly teplotní rekordy. Závěr léta je naopak ve znamení povodní...

Seychely, tropická ostrovní pohádka východně od Afriky Seychely, tropická ostrovní pohádka východně od Afriky
V tuzemsku již počasí pomalu přituhuje a jen velmi vzdáleně připomíná léto, ale sezóna dovolených v tropických oblastech právě začíná. Dnes se podíváme na jedno oblíbené souostroví v Indickém oceánu, Seychely...

Bouře...!!
Hukoot!!..

Bouře dorazila do Texasu
Silná bouře dorazila do texasu, více................

DANIEL LANDA: Bouře
Zpívá na třech tónech a ještě falešně. Ztrácí se ve vlastních textech. Imrvére agituje. Koncert je pro něj setkání, na které jde vzbudit lidi. Sám už se vzbudil a hodlá stavět největší český chrám. Dan Landa. Sám Bouře, se svou Bouří přichází...

 Ocelová vrata  nepouštějí do Holandska bouře Ocelová vrata nepouštějí do Holandska bouře
Ocelová vrata zde byla postavena ne proto, že na různé rozměrné a důkladné konstrukce je velmi hezký pohled jako na idylickou krajinku. To určitě ne, pohnutky byly zcela pragmatické...

Úžasné fotografie silné bouře v Plzni
Českem se včera prohnaly velmi silné bouřky. Nejvíce řádily na západě a jihu Čech. Níže vám přinášíme obrázky prudké bouřky, která se prohnala kolem 21:00 hodiny Plzní. Na ní se vyskytla i húlava. Jedná se o silný nárazový vítr...

Visine®Dry Eye Relief a písečná bouře v Sydney
ambientni komunikace behem pisecne bourky v Sydney..

Hory čeká ve čtvrtek sněhová bouře Hory čeká ve čtvrtek sněhová bouře
Ve čtvrtek bude počasí nad naším územím ovlivňovat hluboká tlaková níže. Ta přinese velmi silný vítr a vydatné srážky. Na horách se dokonce očekává orkán a vydané sněžení. ..

Velká bouře na jižním pólu Saturnu
Sonda Cassini zaznamenala v jižních oblastech Saturnu bouři, která se vymyká dosavadním představám o bouřích v atmosférách obřích plynných planet. ..

Fotky z písečné bouře, Karakoram, Pákistan
Fotoprůvodce cesty do základního tábora K2 (Karakoram, Pákistan). Foťák a nosič přežili, benzín skončil v řece....

Video – vjezd do stěny písečné bouře
podívejte se na video, kde je zachycen vjezd do obří písečné bouře v arizoně .....

Impozatní snímek nejsilnější bouře tohoto roku
Po tropických vedrech Česko ve čtvrtek 23.7.2009 zasáhly velmi silné bouřky, které si vyžádaly obrovské škody. Bouřky se začaly vytvářet na západě Čech v odpoledních hodinách. Během chvíle vytvořily squall line, která postupovala dále na východ...

Pátek 13., 3 sluneční bouře a třetí zatmění Měsíce #Událost Pátek 13., 3 sluneční bouře a třetí zatmění Měsíce #Událost
Zhmotní se Vesmírné energie a dá nám Vesmír za vyučenou ? Dnes, pátek 13. je spojen s unikátními astronomickými a fyzikálními úkazy, které mohou mít vliv na život každého jednoho člověka. Pátek 13. 06 2014 přinese mnoho zajímavých událostí..

V anglických horách za sněhové bouře - Snowdonia, Wales (FOTO!) V anglických horách za sněhové bouře - Snowdonia, Wales (FOTO!)
Plánoval jsem původně různé varianty pro výlet, ale i s ohledem na to, že už jsem v Anglii utratil poměrně dost peněz, tak jsem vyrazil na prodloužený víkend do několik stovek kilometrů vzdáleného národního parku Snowdonia ve Walesu...

VGA 2008 - Seznam nejlepších her roku 2008 a nový trailer + vydání Mafia 2
V noci se konalo Spike 2008 Video Game Awards, na kterém se rozdaly ceny za nejlepší výrobky z videoherního průmyslu ve více než 20ti kategoriích. Tato show trvala několik hodin a přinesla pár překvapení i dosud neviděných ukázek,..

Festival Music Freud 2008 - městský park Příbor 30.08. 2008
Line Up 14:00 - 14:45 TATROSKA 15:10 - 16:00 KAUFLANT 16:25 - 17:15 PSYCHIC DEPENDENCE 17:40 - 18:30 MAD FREQUENCY (SK) 18:55 - 19:45 TOXIQUE 20:10 - 21:00 GREEDY INVALID 21:25 - 22:15 BUGABOO 22:40 - 23:30 PUBLIC RELATIONS..

Od úterý 9.12.2008 do 19.12.2008 jsme pro vás připravili další soutěž. Může
Od úterý 9.12.2008 do 19.12.2008 jsme pro vás připravili další soutěž. Můžete vyhrát masážní relaxér...

Lucie Skřivánková - Vnitřní pohyb, galerie Gambit, 16.11. 2008 - 9. 1. 2008
Lucie Skřivánková - Vnitřní pohyb Vernisáž 18. listopadu 2008 od 18. hodin galerie gambit Mikulandská 6 110 00 Praha 1 Česká republika Otevřeno: út–pá: 12–18 h ..

Daniel Landa: Československo 2008 Tour - 25.4. 2008, Pardubice
Před několika měsíci jsem se dozvěděla, že v mém rodném městě vystoupí můj nejoblíbenější český interpret, jakoužto příležitost jsem samozřejmě nemohla nevyužít. Dva týdny před plánovaným koncertem v Pardubicích sice proletěla médii zpráva, že si Daniel z..

FESTIVAL OSTRAVA MUSIC CITY 2008 - 20.09. 2008 FESTIVAL OSTRAVA MUSIC CITY 2008 - 20.09. 2008
Stodolní ulice v sobotu 20.září od 12.oo ožije jedinečným festivalem, na kterém se na dvou pódiích v klubu Boomerang a Templ představí kapely projektu OSTRAVA MUSIC CITY 2008. Celá akce by měla být jakýmsi završením prvního ročníku tohoto projektu. Jako s..

TL