Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236976  Nejlepší 

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete Obrázek

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete Otevře se v novém okně

Městské divadlo Brno připravilo pro své diváky premiéru komedie Williama Shakespeara Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete v režii Romana Poláka.

Komentuj! Linkovali: Přidat terin
Podobné:

AGLOCO aneb chcete být placení za brouzdání po Internetu?
Před nějakým časem jsem na Internetu narazil na společnost AGLOCO. Tato společnost rozbíhá reklamní servis, v kterém si každý bude moci vydělat pár dolarů tím, co dnes provozujeme zadarmo – brouzdáním po Internetu...

Chcete také daňovou úlevu aneb filmařský lobbing a prokletí vítěze
Filmaři jsou velmi prominentní a hlasitou skupinou, která v médiích vždy najde své propagátory. ..

19+1 výmluv, jak odložit cokoli
Děláte vždycky všechno hned a včas? Já ne a občas na to doplácím. Tak jsem si trochu posvítila na to, včem to je. Myslím to odkládání :-)))..

Půjčka 45000 Kč na cokoli Půjčka 45000 Kč na cokoli
Pokud chcete půjčit na dovolenou, auto, spotřebič nebo cokoli jiného na co momentálně nemáte hotovost, vyzkoušejte BB půjčku. BB půjčka se totiž vyznačuje tím, že nemusí udávat, na co peníze potřebujete. Půjčit si můžete od 1 000 Kč až po 45 000 Kč...

Půjčka Tesco: peníze na cokoli
Až půl milionu korun na cokoli a bez ručitele vám půjčí Tesco Finanční služby. O půjčku si můžete zažádat online nebo v Tescu během svých....

Spotřebitelský úvěr - půjčka na cokoli
Nechcete vysvětlovat, na co vypůjčené prostředky použijete? Požádejte o spotřebitelský úvěr aneb půjčku na cokoli..

Peníze na cokoli – půjčka bez ručitele do 150.000 Kč
Společnost HomeCredit nabídne možnost půjčit si od 10 000 do 150 000 korun na cokoli, co zrovna potřebujete. Vedle velkého rozpětí půjček nabídne HomeCredit i velké možnosti nastavení splátek, možnost odložení splátek..

Smartphone OnePlus 5: S 8 GB RAM zvládne cokoli! Smartphone OnePlus 5: S 8 GB RAM zvládne cokoli!
Jen málokterý chytrý telefon s Androidem je tak zajímavý, jako OnePlus 5. S osmijádrovým procesorem Snapdragon 835, GPU Adreno 540, 8 GB RAM a až 128 GB flash nabízí opravdu výkon bez kompromisů...

Disk Google. Nic nemažte. Sdílejte cokoli.
Disk Google je tam, kde jste vy – na internetu, u vás doma, v kanceláři nebo na cestách. Ať jste kdekoli, své věci tak máte jednoduše po ruce. Připravené k práci i ke sdílení. Začněte s 5 GB místa zdarma...

Potřebujete cokoli zaplatit? Řekněte si politikům Potřebujete cokoli zaplatit? Řekněte si politikům
Jsem opravdu zhnusen, co se dnes, a vůbec v poslední době děje. Co lidé dokážou udělat za pitomosti. Nejhorší je ale to, když onu pitomost udělá politik...

Zajištěný spotřebitelský úvěr Creditas na cokoli Zajištěný spotřebitelský úvěr Creditas na cokoli
Družstevní záložna Creditas nabízí celou řadu finančních služeb a produktů. Nabídka této družstevní záložny je podobná jako od banky. Můžete zde mít běžný osobní účet bez poplatků, výhodný spořicí účet ..

Expres bankovní půjčky do GE Money Bank na cokoli
Bezúčelová půjčka od GE Money. Získejte peníze třeba ještě dnes...

Chyba bankomatu: Jak snadno přijít o platební kartu, aniž COKOLI zvoráte! Chyba bankomatu: Jak snadno přijít o platební kartu, aniž COKOLI zvoráte!
O tomto nebezpečí při výběru z bankomatu banky nerady informují. Dávají přednost ochraně svého image před ochranou peněz klientů.Bankomat zabaví klientovu platební kartu a později ji vydá cizímu člověku!Chyba bankomatu, o které banky dosud nemluvily! ..

Chcete být kreativní! Chcete něco k šití navíc! Chcete být kreativní! Chcete něco k šití navíc!
Pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou, pak zvolte šicí a vyšívací stroj. Jedná se o kombinaci, šicího a vyšívacího stroje, která šije jako standardní stroj a navíc s ní můžete vyšívat např. monogramy a rozjet svoji kreativitu více. ..

Získáte vše co chcete a kdykoliv chcete i bez vůle. Získáte vše co chcete a kdykoliv chcete i bez vůle.
Co Vás napadne, to udělejte i kdyby Vám tvrdil sám ředitel zeměkoule, že je to nesmysl. Ten Váš život žít nebude! Získáte vše co chcete a kdykoliv chcete. Stačí jen vědět co chcete! Hra na dobro je taková podivná hra ve které není vítězů. Ať uděláte cokol..

Erotický večer #Sex Erotický večer #Sex
Všichni se smějeme, jsme veselí k tomu dobře napapaní a samosebou po požití alkoholických nápojů i docela rozjařeni. Postupem času se náš hovor stále více stáčí do dvojsmyslů a občas se dotkne i intimnějších témat. Tu si někdo jen tak rýpne, že navštívil ..

Štědrý večer
Jak probíhal Štědrý večer u Svobodů? Co jsem dostal?..

Štědrý večer Štědrý večer
Lidé si většinou myslí, že vědí, že dokáží říci, jak se věci mají, a třebaže se zdržují v poslední době stále více zaujetí jakéhokoli názoru v náboženské oblasti, přesto svým konáním dávají najevo, že mají jasno, ba že mají jasno natolik, že necítí vůbec..

Úsměv na páteční večer
Úsměvné příběhy slavných..

Hudební večer s grilovačkou od 20:00 hod. Hudební večer s grilovačkou od 20:00 hod.
Vísky - Agrocentrum Ohrada: jiné (30.07.2010 - 30.07.2010) Popis: Hudební večer s grilovačkou od 20:00 hod. venkovní posezení,grilované speciality,bohatý výběr nápojů,živá hudba,tanec..

DOBRÝ VEČER, DĚTI!
Blog o kultuře, historii a umění. O všem, co bylo, je - a možná jednou bude - zajímavé...

SOBOTNÍ VEČER NA YOUTUBE SOBOTNÍ VEČER NA YOUTUBE
nevíte, co s načatým sobotním večerem? my se asi vyzevlíme u youtube a budeme koukat na hudební parodie. ..

Štědry večer za vratami
Svět se kula z kopca. Ludě hlupnu rok od roka vic a vic. Na naměsti, kaj kupuju vanočni darki, zrobili zakopy, tuž sem kivnul Blance, že v sobotu zajeděme nakupiť paru darku do šokinparku. Asy sem měl zatměni, že sem suhlasyl. Pravil sem, .....

Pompézie: Štědrý večer Pompézie: Štědrý večer
Ve tmách světa světla bod co nadějí jest jedinou. Život věčný nebo další zrod, být s vlky nebo s Rodinou. ..

Je lepší sex ráno nebo večer? Je lepší sex ráno nebo večer?
Mít sex po ránu, tak je den hned veselejší. Večer si zase můžete zlepšit náladu po otravném dni v práci... Co je tedy lepší? Sex ráno nebo večer? Nevíte? Tak čtěte dále..

Video - Večer Gladiátorů 21.12.2008 Video - Večer Gladiátorů 21.12.2008
Sestřih posledních 2 fightů Večera gladiátorů v Šumperku, který byl závěrečným galavečerem organizace ČSTB v sezóně 2008. Nejhezčí zápasy roku..

Je lepší sex ráno nebo večer?
Mít sex po ránu, tak je den hned veselejší. Večer si zase můžete zlepšit náladu po otravném dni v práci... Co je tedy lepší? Sex ráno nebo večer..

Pro jistotu si rezervujte pondělní večer...
Nechceme radary!..

Štědrý večer nastal, co nám přichystal?
Výborný fejeton zachycující dění Štědrého večera...

TL