Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240484  Nejlepší 

Ocelové pásky Otevře se v novém okně

Pásky jsou vyhotovené z pásů válcovaných za tepla, které jsou posléze válcované za studena (dosažení přesnějších rozměrů) a galvanicky pokovené (zlepšení jakosti povrchu).

Komentuj! Linkovali: Přidat velinsky
Podobné:

Pásky od Swarovski Pásky od Swarovski
Pokud se vám líbí zboží ozdobené křišťály Swarovski, tak by se vám mohli líbit i tyto pásky.....

Led pásky Praha
LED pásky jsou svítivé diody naletované na dlouhém úzkém pásu klasického plošného spoje. Svým tvarem připomínají tyto pásky zářivky. Délka pásků se nejčastěji pohybuje v mezích 250mm až 500mm. Díky mnoha typům nemají led pásky žádné omezení a lze je insta..

LED diodové pásky LED diodové pásky
Super LED pásky, voděodolné - ideální dekorace na oslavy a mejdany! ..

Pásky do kalhot Pásky do kalhot
Pokud něco neodmyslitelně patří ke kalhotám v jakékoliv podobě, tak jsou to opasky. Bez tohoto doplňku, který už dávno nesehrává roli funkční, ale také estetickou, by valná většina lidí nevyšla z domova...

Samolepicí pásky
používají se k zalepení a zabezpečení chlopní kartonů, případně fixaci různého zboží v celém průmyslu barevné provedení hnědé (havana) a průhledné (transparent), na přání další barvy (červená, modrá, zelená, žlutá atd.) vhodné pro strojní i ruční použ..

led pásky v kuchyni led pásky v kuchyni
LED pásky představujeme v miniseriálu zaměřeném na jejich použití v kuchyni a využití LED pásku v osvětlení.....

Polyesterové pásky (PET)
Obecně se PET pásek stává prioritním obalovým materiálem pro mnoho průmyslových odvětví, kde je kladem důraz na kvalitu balení. Pásek může být použit se širokou škálou našich páskovacích strojů od jednoduchých ručních řešení až po plně profesionální auto..

Vázací pásky Vázací pásky
Vázací pásky PP jsou lehké a vynikají vysokou pevností v tahu. Polypropylenové pásky je možné spojovat u ručních páskovačů pomocí ocelových , drátěných, nebo plastových spon...

Ocelové profily
Poskytujeme odborné poradenství v oblasti využití ocelových profilů. Nabízíme Vám i nadstandardní servis a úkony, jakými například dělení hutního materiálu, dodání materiálu na místo stavby nebo zajištění ocelových profilů v přesné velikosti...

Ocelové sochy Ocelové sochy
Spousty nápaditých ocelových soch na téma Alien vs Predátor, Hvězdná brána, Elvis a další ....

Ocelové trubky Ocelové trubky
GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o. je dodavatel ocelového potrubí...

Magnetické pásky Dr. Levina
Uvolněte své svalstvo s magnetickými pásky Dr. Levina od Topshop právě teď. Nyní levně z online katalogu...

Led zářivky, pásky a led žárovky
Nové levné LED úsporné osvětlení s pomocí LED žárovky ušetřete až 80% výdajů za elektrickou energii. Nabízíme podhledové Led osvětlení, LED pásky a venkovní Led osvětlení. RGB led a žárovky E14,E27,G9,G4,MR16,G24, GU10...

Samolepicí potištěné pásky Samolepicí potištěné pásky
Páskování samolepicí páskou má dlouholetou tradici. Atraktivitu takto zapáskovaného zboží lze navýšit potiskem pásku. Nejvyšší možná kvalita tisku předurčuje samolepicí pásku jako ideální prostředek k budování image značky. Je také výborný nosič informací..

Vázací polypropylenové pásky
PP pásky jsou lehké a vynikají vysokou pevností. Pásky je možné spojovat pomocí ocelové , drátěné, nebo plastové spony u ručních páskovaček. Páskovací stroje využívají tepelného, nebo ultrazvukového sváru. Vázací pásky se dobře přizpůsobují tvaru páskovan..

Vázací pásky Granoflex
GRANOFLEX® je chráněný obchodní název vázacích pásků, které jsou vyráběny z polypropylenu (PP) v a. s. Granitol Moravský Beroun. Polypropylenový pásek se používá na přepáskování krabic se zbožím, svazkování různých předmětů (novin, skládaček, prázdných ka..

Samolepicí potištěné pásky
rozměr 48 mm x 66 (990) m, nosič BOPP, tloušťka 28 μm potisk mezi nosič a lepidlo, tzn. nestíratelný standardní podkladové barvy průhledná / hnědá / bílá při tisku na nestandardní podkladové barvy příplatek 10% při použití nosiče BOPP tloušťky ..

Odvíječ PP, PET pásky KP-400 s podpěrou Odvíječ PP, PET pásky KP-400 s podpěrou
Odvíječ polypropylenového, nebo PET pásku je vhodný doplněk usnadňující práci při páskování. Pásek je vždy pohodlně při ruce a nemusíte se obávat jeho rozmotání...

LED pásky a lišty #Technologie LED pásky a lišty #Technologie
LED pásky a led lišty jsou úsporným světelným zdrojem, který přináší do světa svítidel nový rozměr. ..

Ocelové zábradlí na schodiště
Při výběru ocelového zábradlí hraje významnou roli materiál a jeho úprava, rozměry, tvar nebo použitá výplň. Nerezová ocelová zábradlí představují nezbytný doplněk, který zvyšuje bezpečnost a zároveň působí designově...

Ocelové profily výhodně
Dodáváme na trh ocelové profily a různé tyčoviny v nejvyšší kvalitě. Samozřejmostí je i příprava ocelových profilů na míru a doprava. Ocelové profily se upravují pomocí autogenu na požadovaný rozměr. Vyberte si z naší nabídky hutního materiálu. ..

Ocelové haly Astron
Astron je největší výrobce ocelových montovaných hal v Evropě. Nabízíme flexibilní řešení šité na míru vašim potřebám. Výroba hal je předmětem naší činnosti přes 50 let. ..

Ocelové muzeum na Islandu Ocelové muzeum na Islandu
Muzeum nabízí největší expozici velryb v celé Evropě, kde lze mořské obry v jejich životní velikosti...

Ocelové profily na míru
Investujte do ocelových profilů a nechte si poradit při jejich výběru. Obraťte se v tomto směru na profesionály, jež svému oboru dostatečně rozumí a dokáží vám nabídnout jen to nejlepší...

Specialista na ocelové konstrukce
Ocel je materiál, který má velkou nosnost, trvanlivost a vydrží i velké namáhání. Díky tomu se z ní vyrábí ocelové konstrukce, které jsou součástí nejen průmyslových hal či náročných staveb, ale i mnoha dalších objektů. ..

Výhody ocelové konstrukce
Čím je ocel tak oblíbená u developerů sportovních hal?..

Ocelové profily online
Ano je to tak i např. ocelové profily, trubky nebo betonářskou ocel si můžete objednat online na eshopu. Bez problémů si pak na svůj nákup počkáte na místě určení, doma či na stavbě...

Jak vybrat a instalovat RGB LED pásky #Technologie Jak vybrat a instalovat RGB LED pásky #Technologie
V článku se dozvíte vše, co je potřeba pro úspěšné zapojení a instalaci RGB LED pásků...

Pásky na opravu lexanových karosérií áut Pásky na opravu lexanových karosérií áut
Lexanové karosérie modelov automobilov sú ľahké a pevné a hoci sa lexan netrhá, ani on nevydrží všetko. Preto sa na opravu nárazmi poškodených karosérií alebo na ich spevnenie používajú rôzne lepiace pásky. Kedysi mi bola doporučená jedna konkrétna a od t..

TL