Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238119  Nejlepší 

Komentuj! Linkovali: Přidat jakub77
Podobné:

Sdílej až 1,5GB
Sdílejte vaše soubory na gigasize...

Jagg.cz – záložky ulož, sdílej, najdi Jagg.cz – záložky ulož, sdílej, najdi
Jednu radost si udělám ještě nyní – službou Jagg.cz určenou ke sdílení záložek. Kdo znáte del.icio.us, asi budete doma. Opravdu, český to klon del.icio.us, alespoň jeho starší verze, ta nová, nahozená o víkendu, mi toliko k srdci nepřirostla. A s jednou n..

Publikuj a sdílej text online: snadněji to nejde! Publikuj a sdílej text online: snadněji to nejde!
Vezmi text, dej ho do schránky, pastni ho do okna na této stránce a klkni na tlačítko "SAVE TXT". Vrátí ti to link, kde jsi svůj text nasdílel celému světu. Žádná registrace, žádná pakárna, jednodušší už publikování na netu nemůže být.....

BIO.CZ - férové tržiště: prodávej, nakupuj, vyměňuj a sdílej věci ! BIO.CZ - férové tržiště: prodávej, nakupuj, vyměňuj a sdílej věci !
BIO.CZ - férové tržiště k nakousnutí - prodávej, nakupuj, vyměňuj a sdílej věci vyrobené s láskou k životu...

Netagent.cz (ne)má svoje dny Netagent.cz (ne)má svoje dny
Stále padá, stále padá.....

Zahoďtě svoje ICQ 5.1!
Proč nepoužívat ICQ 5.1 a zkusit alternativu v podobě Trillianu nebo Mirandy...

Ako prejavovať svoje city Ako prejavovať svoje city
Nič nás necharakterizuje viac, než široká škála našich citov. Nespútaný citový prejav je často odrazom nášho vnútorného sveta a tak nečudo, že často máme problém slobodne prejaviť to, čo práve vo vnútri prežívame...

Nájdite svoje farby Nájdite svoje farby
Výberom farieb, ktoré vám najviac pristanú si zabezpečíte, že vaša pokožka bude vyzerať zdravšie a jasnejšie, vrásky budú nenápadnejšie, oči výraznejšie, pery a líca farebnejšie a vlasy živšie...

Objavte svoje módne ja Objavte svoje módne ja
Každá žena má svoje „módne ja“ - spôsob obliekania, ktorý ju robí v očiach jej okolia jedinečnou a ktorý sa obyčajne v priebehu rokov niekoľkokrát zmení. Bližší pohľad na štýl vášho šatníka vám pomôže osviežiť si šatník a vyzerať tak čo najpôsobivejšie. V..

Najdi si svoje letadlo!
Podle oficiální verze vlády USA narazilo do budovy Pentagonu dopravní letadlo Boeing 757. Jenže na místě činu po velkém letadle ani památky .....

Založ si svoje město
Postavte si své vlastní město. Hypotéka zadarmo..

Postavte si svoje vlastní PC Postavte si svoje vlastní PC
V dnešním trochu netradičním článku se Vám, méně hardwarově zkušeným uživatelům pokusím opravdu stručně popsat, co obnáší stavba počítače doma. V dnešní době už totiž není problém, aby si každý PC uživatel s pomocí internetu správně vybral a nakoupil jedn..

Zmodernizujte svoje Windows XP
Používáte stále operační systém Windows XP a zatím neplánujete přechod na Visty? Potom by vás mohlo zajímat několik tipů na programy, které zdarma zmodernizují váš operační systém..

Rozhýbejte svoje obrázky
V tomto článku si představíme zajímavý online nástroj určený nejen pro tvorbu animovaných obrázků ve formátu GIF. Funguje totiž i jako generátor tzv. avatarů. Služba je provozována pod názvem GIFup.com a je zdarma. Pojďme se s ní tedy seznámit...

Vymačkejte svoje PPC jak citrón Vymačkejte svoje PPC jak citrón
Vylepšete svoje PPC inzeráty v Skliku, AdWords, ale i ostatních reklamních systémech. Stačí chvilka, stačí málo a vaše inzeráty mohou být zajímavější, lepší a vydělávat mnohem více. Donuťte uživatele klikat právě na Vás!..

Vyberte si svoje vyznání
přehledný diagram, anglicky..

Zprůměrujte svoje ksichty Zprůměrujte svoje ksichty
Vždy jsem snil o aplikaci, kde by se dalo nahrát spousta fotek žen a z těch by se potom zprůměrovala superžena...

Rozmazlete svoje nožky Rozmazlete svoje nožky
Vánoce jsou za dveřmi a už jste jistě absolvovali nějaké to shánění vánoční nadílky v nákupních centrech, které praskají ve švech, protože se každý z nás snaží obdarovat své nejmilejší tím nejlepším dárkem. Dopřejte svým nožkám pohodlí a relaxaci!..

Podělte se s námi o svoje tipy!
Vytváříme nový finanční web!..

Jak chránit svoje soukromí na Facebooku Jak chránit svoje soukromí na Facebooku
Dvě aplikace, které ukáží kudy unikají Vaše osobní informace z facebooku...

Skontrolujte si svoje náradie a vybavenie Skontrolujte si svoje náradie a vybavenie
Po jesennej pauze sa záhradkári opäť púšťajú do práce a využívajú každú voľnú chvíľu, kedy je pekné počasie. A tí zamestnaní každý víkend. Než si však naplánujete, čo všetko v záhradke stihnete, mali by ste skontrolovať, v akom stave máte svoje záhradné n..

Prečo sa nebáť o svoje nápady? Prečo sa nebáť o svoje nápady?
Opakovane sa stretávam s ľuďmi, ktorí majú nejaký “hrozne dobrý a prevratný” nápad, no keď sa oň človek začne zaujímať, tak dokopy nič nechcú prezradiť, lebo veď čo ak by im ho niekto vyfúkol. Milí tajnostkári, bojíte sa zbytočne. Prečo?..

Najdi si to svoje erotické video #Sex Najdi si to svoje erotické video #Sex
stránka pro vyhledávání pornovideí, které jsou indexované z celého světa a řazeny dle kvality a získaného PornBotRanku. ..

Muži milujú svoje noviny Muži milujú svoje noviny
Vtipná reklama na koniec pracovného týždňa..

Sbalte si svoje Windows na cesty Sbalte si svoje Windows na cesty
Chcete mít svůj operační systém s potřebnými aplikacemi neustále při sobě? Potom by vás mohla zajímat aplikace MojoPac, která je schopna umístit Windows XP na různá USB zařízení a spouštět je odtud jako virtuální PC...

Překvap svoje játra - dej jim VODU ! Překvap svoje játra - dej jim VODU !
To si takhle jednou sedím pohodlně doma a najednou slyším svoje játra, jak mi říkaj: "Pojď ven, přece nebudeme pořád tvrdnout doma!" :-) Jestli je tohle i tvůj případ, mohl bys je občas překvapit - anebo jim pořídit aspoň originální vtipné tričko :-)..

Prečo utrácame svoje peniaze Prečo utrácame svoje peniaze
Zamysleli ste sa už niekedy na tým ako utrácate svoje peniaze? Väčšina z nás by pravdepodobne nevedela na počkanie podať vyčerpávajúcu odpoveď...

Carbon - spočítej si svoje emise Carbon - spočítej si svoje emise
Kalkulačka emisí u aut i letadel... víš jak škodíš? :-)..

Parížanky prezrádzajú svoje triky Parížanky prezrádzajú svoje triky
Parížanky boli odjakživa považované za symbol módnej elegancie, noblesy a ž..

TL