Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237519  Nejlepší 

Eidos opět zbrojí Obrázek

Eidos opět zbrojí Otevře se v novém okně

Každého, kdo se jen trochu zajímá o herní svět překvapila zpráva minulý rok, kdy se toto studio pustilo do herního webu gamespot díky negativnímu hodnocení hry Kane § Lynch Dead Men.

Komentuj! Linkovali: Přidat miki82
Podobné:

Goldmund Eidos Reference Blue #Technologie Goldmund Eidos Reference Blue #Technologie
Audiovizuální mánie vysokého rozlišení se na nás žene ze všech stran a jejím vrcholem jsou v současné době Blu-Ray disky....

Goldmund Eidos 20 BD - nejdražší Blu-ray přehrávač na světě
I když jsou Blu-ray přehrávače stále levnější, někdo se rozhodl jít mimo tento trend. Goldmund, švýcarský výrobce exkluzivní designové elektroniky, začal přijímat objednávky na svůj první Blu-ray přehrávač. Jeho cena je neuvěřitelná: 16900 dolarů!..

Wiki: Konkurence zbrojí Wiki: Konkurence zbrojí
Tradiční vydavatelé encyklopedií se připravují k souboji se stále narůstající Wikipedií. Může to být jejich poslední výkřik v boj,i stejně jako bolestný výkřik padlých...

Microsoft zbrojí proti pirátům ! Microsoft zbrojí proti pirátům !
Jak jistě víte, před několika dny vyšla hra Gears of War 2, byla to jedna z nejočekávanějších her pro tento rok a jak se zdá, tak i hra, která se stane hrou roku. Ovšem stalo se to, co se bohužel stává hodně často. Hra se dostala mnohem dříve na torenty a..

Seznam zbrojí: tři nové služby
Očekávaný vstup Googlu nutí české portály k přehodnocování strategií a nasazování nových služeb. Každý další návštěvník, uvyklý "své" domácí stránky se všemi důležitými informacemi na jednom místě, bude totiž v nadcházející bitvě velmi cenný. Kromě podrob..

KDO MÁ RÁD OPĚT NA MLÝNĚ KDO MÁ RÁD OPĚT NA MLÝNĚ
Hrádek u Pěčína - Dětský den a benefiční koncert Kdo má rád se letos uskuteční již popáté, a to v sobotu 13. června na Martinském mlýně u Pěčína u Trhových Svinů. Na koncertu vystoupí Josef Laufer, Bohuš Matuš, Pavel Roth, Martin France, dívčí skupina 5A..

Je tu opět čas uhodnout, kde je míč!
Minulý rok jsme se skvěle pobavili s naší soutěží na téma Euro 2012 pod názvem ‘Hádejte, kde je míč!’, a proto jsme si řekli, že to letos zopakujeme. Nicméně jsme se rozhodli pro jinou hru a jedná se o plážový volejbal!..

opět jedeme
Opět jedeme na vlně Tuxe....

IPT opět s COD4
Po nedávném odchodu cod4 sekce od Illusion Pictures Teamu přichází nový. ..

Síť ICQ má opět probémy? Síť ICQ má opět probémy?
Zkuste novy qip 2005 build 8070..

Amway. Opět. Amway. Opět.
Nic proti Vám nemám, ale nedělejte ze mě, prosím, idiota.....

Opět bloguju
Je to víc jak půl roku, co jsem zrušil blog na icéčku (ic.cz), protože jsem na něj neměl čas, no spíš jsem na to neměl náladu. Před nedávnem jsem si začal uvědomovat, že mi to schází, to přemýšlení o tom, co napíšu, čtení komentářů…..

Opět na lovu 2 Opět na lovu 2
Jak píši v článku Opět na lovu, vlastním digitální fotoaparát, který mi upadl a přestal fungovat. Z počátku fungoval, ale nestandardně a po čase přestal fungovat úplně – nechal jsem ho tedy opravit. Po opravě fungoval bezvadně a mohl jsem tedy opět vyrazi..

Iva Pazderová opět na Óčku Iva Pazderová opět na Óčku
Ivu Pazderkovou zpovídala v pořadu Inbox na Óčko.tv Diana Kobzanová..

Bude opět Československo?
42 % Slováků by si přálo obnovení Československa. A co vy?..

ja chci opět dětský věk.
Rozhodl jsem se, že nadále na sebe beru zodpovědnost osmiletého dítěte. ..

Praha opět bez titulu Praha opět bez titulu
Tak nám skončil fotbalový ročník 2011/2012 a je rozhodnuto o titulu, ale o sestupujících. Právě skončený ročník ukázal nám všem něco, nač nejsme zvyklí a proto možná to je pro nás všechny překvapení, ale je to i příjemná změna pro všechny a jasný důkaz to..

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ DJ PLANETY OPĚT U NÁS NEJPOPULÁRNĚJŠÍ DJ PLANETY OPĚT U NÁS
Paul van Dyk Dyk Dyk..

Netsky.Q opět vítězí !
Poslednímu měsíci letních práznin vládlo poměrně pěkné počasí a na síti se zalíbilo červíku Netsky.Q, který opět obsazuje první příčku v TOP10..

Čechomor opět v Krumlově
pár fotek z koncertu Čechomoru v Českém Krumlově..

Google opět na nákupech
Manažeři společnosti Google se po krátké, ani ne měsíční, přestávce opět vydali na nákupy...

Avast 5.0 a opět zadarmo Avast 5.0 a opět zadarmo
Už delší dobu byla k dispozici beta verze našeho antiviru Avast 5. Nedávno byl dokonce Avast 5 zařazen mezi balík aplikací Google pack (pack.google.com). Ostrá verze Avast 5 na sebe nenechala dlouho čekat a pro domácí použití je opět zadarmo...

Tommy Emmanuel opět v ČR! Tommy Emmanuel opět v ČR!
Jeden z nejúžasnějších kytaristů světa po roce zavítá opět do Prahy. Jestli jste o něm doposud nevědeli, teď už jeho jméno nezapomenete...

Kate Moss je opět v tom!
Topmodelka Kate Moss (34) chce uspořádat party, na které se chystá oznámit své těhotenství. ..

A opět něco pro pány :)
No chlapy..... to by šlo :)..

Sensation opět v Praze Sensation opět v Praze
Tak a je to tady znova - Sensation 2009 v Praze! 6. června 2009 se v pražské O2 aréně odehraje strhující show plná skvělé hudby, a nekonečných davů lidí v bílém...

Prodigy opět v Praze Prodigy opět v Praze
Po třech letech se do České Republiky, konkrétně do Prahy, vracejí britští The Prodigy. Prodigy zde zahrají v rámci turné k zatím poslednímu albu „Invaders Must Die“...

U.S. morálka opět vítězí
To musí být nějaký omyl. Zkouším respekt.cz a další respektí varianty. Totéž. Přístup zakázán. Okno s nápisem mi velkoryse nabízí možnost se proti zákazu odvolat s tím, že moje žádost bude přezkoumána. Odvolávám se. Smůla. Konečný verdikt je neúprosný. ..

Rath opět bloguje! Rath opět bloguje!
Rath se neodolá. Taky rád píše o debilním stavu. Politika je na sračky. ;-)..

TL