Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247281  Nejlepší 

23. listopadu oficiálně vychází Chinese Democracy Otevře se v novém okně

Je to tady !!! Po dlouhém čekání a neustálých odkladech konečně vychází nové album Guns N' Roses. Oficiální datum vydání a prodeje Chinese Democracy je stanoven na 23. listopadu 2008. Jaké bude nejdražší album historie?

Komentuj! Linkovali: Přidat xpolix
Podobné:

Dovolená v listopadu / kam na dovolenou v listopadu? | Letní dovolená (neje
Tipy kam na dovolenou v listopadu? Průměrné teploty a doporučení co v dané lokalitě dělat. Vyrazte ze sychravého počasí do příjemných klimatických podmínek...

Vintage Jackets/Coats - Chinese/Mandarin & Vintage Clothing
There are a lot of online store that sell vintage clothing But make sure you buy the original vintage items, not the new item with vintage look. I have pretty good experience with vintage items. Please email me if you have any question. ..

Právě vychází Právě vychází
Dnes se podíváme jaké hry budou vycházet, protože již se blíží Mass Effect a mnoho dalších zajímavých titulů, ale já vybral ty, co se mi zdají zajímavé...

Kreativita vychází z? Kreativita vychází z?
Většina příběhů o kreativitě je pouze o 1% pravdy. Dozvídáme se v nich o momentech inspirace - Archimédés ze Syrakus skákající z vany, opiové halucinace Samuela Taylor Coleridge nebo žárovka Thomas Alva Edisona.Kde vzniká ten tvůrčí moment? Kde se z nás s..

Jak to bylo v listopadu Jak to bylo v listopadu
Listopad přinesl novinky a ne jinak tomu bude i v prosinci. Nicméně, co vánoce, už opravdu začaly? Ano, u některých, řekněme vyvolených. Jak je to u vás?..

Kam na dovolenou v listopadu?
Nevíte, kam jet na dovolenou v listopadu k moři? Poradíme vám...

Defenestrace 17. listopadu
Co takhle 17.listopadu udělat další revoluci? Ne ovšem řízenou a vylhanou jako před 20. lety, ale skutečnou revoluci, kdy by lidi vzali konečně jednou spravedlnost do svých rukou a udělali konečně defenestraci v poslanecké sněmovně?..

Radeon HD2950 již 15. listopadu?
Podle serveru VR-Zone bylo vydání Radeonů HD2950 posunuto na bližší termín...

Nad Klementinem vychází slunce Nad Klementinem vychází slunce
lementinum... co s ním? Historický komplex má svou hodnotu, ale tak nějak jsme byli na rozpacích co s ním... tedy s jeho využitím pro účely Národní knihovny. Bývalá státní technická knihovna odešla do nového, Kaplického amorfní houba se nám za ta léta (vy..

Call of Duty 5 již v listopadu!
Hra by měla vyjít v letošním listopadu, ale samozřejmě se může vydání opozdit. Děj se bude odehrávat opět za druhé světové války (což je podle mě krokem zpět), v Pacifiku a budeme mít možnost zavítat i do Berlína...

Vychází 3D Mark Vantage 1.0.1 Vychází 3D Mark Vantage 1.0.1
Jedná se pochopitelně o první hotfix pro 3D Mark Vantage, kde byly opravdu nějaké chyby, které se objevily.....

Need For speed Undercover již 21. listopadu Need For speed Undercover již 21. listopadu
Nový díl NFS tady bude dřív než jsme čekali. Electronics Arts dnes zveřejnilo datum oficiálního vydání!..

Sexy uklízečka vychází z módy
Jsou ženy pro reklamu méně zajímavé než muži?..

Xperia X3 bude představena 3.listopadu
V poslední době se opět objevilo několik informací o připravovaném telefonu Sony Ericsson Xperia X3. Na internet pronikly především nové fotky tohoto mobilu vyšší třídy, o parametrech toho bohužel o moc více nevíme. Avšak, co je nejdůležitější, známe datu..

Nejhranější superhry měsíce listopadu!
Dvě z nejhranějších her měsíce listopadu, které si můžete zapařit zdarma ve svém prohlížeči...

Právě vychází časopis AutoDiesel Právě vychází časopis AutoDiesel
OBSAH AutoDiesel 10/2008 TEST ČÍSLA Subaru Legacy 2,0d..

Právě vychází na DVD k novinám a časopisům Právě vychází na DVD k novinám a časopisům
Aktuální a názorný přehled levných DVD s filmy, které vycházejí jako přílohy k novinám a časopisům a najdete je na každé trafice. Vytváří codeas z Okoun.cz..

Vychází velký euroskeptický sborník
Elektronická kniha nazvaná "Evropské otazníky" obsahuje více než pět desítek článků od devíti autorů. Tyto texty, které se věnují aktuálním problémům Evropské unie, jsou rozděleny do kapitol: (1) Problémy demokratické legitimity EU, (2) Od euroústavy k Li..

Xbox Live v ČR od 10. listopadu #Gamesy Xbox Live v ČR od 10. listopadu #Gamesy
Herní magazín Game Page na svém Facebook profilu informoval o blížícím se oficiálním spuštění českého Xbox Live oficiálně již od 10. listopadu!..

Právě vychází časopis AutoDiesel Právě vychází časopis AutoDiesel
OSOBNÍ AUTA Seat Freetrack 2,0 TDI Toyota Corolla sedan 1,4 D-4D Ford Ranger 3,0 TDCi Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTD Q4 BMW 123d Peugeot 308 1,6 HDI Volkswagen Passat 1,9 TDI Blue Motion Kia Cee'd 2,0 CRDi BMW 525d Toyota Land Cruiser V8 4,5 ..

Kde se v listopadu nejvíc hledala práce?
Máme zde žebříček 5-ti měst, ve kterých lidé na Agentce v listopadu 2008 nejvíce hledali práci:..

Mototrips - Tchořovice, 8. listopadu 2013 Mototrips - Tchořovice, 8. listopadu 2013
Projížďka po okolí nás zavedla na zkušenou do Tchořovic. Kawa je na to jako dělaná. Báwo patří prostě na jinou trať ,-)...

nVidia G80 (GeForce 8800) v listopadu
Nový high-endový čip nVidie G80 se má objevit již příští měsíc. Bude znám pod označením GeForce 8800, bohužel o něm prakticky není nic známo. Každopádně se můžeme těšit na podporu rozhraní DirectX 10 a shadery verze 4.0. Tak .....

V Praze přibude od listopadu 20 radarů
Investovat desítky milionů do měřící techniky, kdy stav pražských komunikací je žalostný je naprosto pokřivené vnímání prirorit a hanebné pohrdání voličskou přízní, které by mělo být v komunálních volbách vládnoucí garnituře řádně sečteno... ..

Dnes ještě vychází slunce nad Evropou IV.
Motto: Evropská unie – povstávající transnacionální hyperstát aktivně indoktrinuje svojí podřízenou populaci tak, aby věřila a přijala, že demografický posun ve prospěch muslimských cizinců je ve skutečnosti požehnáním…..

One man show Bohumila Klepla právě vychází na CD One man show Bohumila Klepla právě vychází na CD
Humor na CD v podání Bohumila Klepla je právě na trhu. Herec vypráví neuvěřitelné historky nejen z natáčení...

Dnes ještě vychází slunce nad Evropou II. Dnes ještě vychází slunce nad Evropou II.
Jsou naši politici svými ambasádami, agenty a specialisty dokonale informovaní o islámské historii a jeho současné politice? Není zde žádná nevinnost, ale jen děsivá neúprosnost korupce, cynismu a zvrácenost hodnot?..

Dnes ještě vychází slunce nad Evropou IV. Dnes ještě vychází slunce nad Evropou IV.
EU chce prosazovat zajištění shody mezi právními systémy různých inspirací, aby vyřešila občanskoprávní problémy vztahující se k jedincům: dědické a rodinné právo, včetně rozvodového práva – Bude nám Evropská komise u evropských soudů zavádět šaríu?..

Dnes ještě vychází slunce nad Eveopou Dnes ještě vychází slunce nad Eveopou
Konspirační teorie o tom, že Německo neprohrálo první světovou válku, ale bylo zrazeno socialisty, intelektuály a Židy – pomohla Adolfu Hitlerovi a nacistům vydláždit cestu k druhé světové válce......

TL