Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237512  Nejlepší 

Den proti spamu 2008 je zde! II. ročník - zapojte se 7. listopadu Otevře se v novém okně

Další ročník jedinečné akce: Den proti spamu! Zapoj se 7.11.2008 a ukaž českým spamerům, co si o nich myslíš. Napiš článek, diskutuj zde či jinde. Nezůstaň v dnes lhostejným!

Komentuj! Linkovali: Přidat zputnik, Přidat zmok, Přidat wokoman, Přidat Augustus, Přidat tmsvrn, Přidat borisz, Přidat petulec
Podobné:

Den proti spamu: Poděkujme 7. listopadu svým spammerům! Den proti spamu: Poděkujme 7. listopadu svým spammerům!
Spammeři, vy se zajímáte o nás. My se jeden den budeme zajímat o vás. Máme vás „rádi“ a přineseme vám modré z nebe. Nebudeme Vám v ten den nadávat, stěžovat si na to, že nás otravujete svými nevyžádanými maily. Ten den na Vás budeme neskutečně milí. Někte..

7. listopad - Den proti spamu aneb utněme spamu tipec 7. listopad - Den proti spamu aneb utněme spamu tipec
Cílem Dne proti spamu je vyvolat širokou a konstruktivní diskuzi o problému spamování, které za dobu své existence doznalo mnoha podob. Od těch nejdotěrnějších mailů, přes komentářový spam na fórech a blozích až po ICQ spamování. Kromě diskuze chce Den pr..

Den bez počítače - 3. května 2008 - zapojte se Den bez počítače - 3. května 2008 - zapojte se
Stejně jako minulý rok, i tento máte možnost zapojit do celosvětové akce Den bez počítače a dokázat tak sobě i svému okolí, že to bez svého elektronického miláčka vydržíte. Zapojíte se?..

Byl Den proti spamu Byl Den proti spamu
Dnešek je významný den, už po druhé se konal Den proti spamu. Sedmička je šťastné číslo, snad nám přinese méně nevyžádané pošty… ..

Den proti spamu
Na českém Internetu se připravuje první ročník unikátní akce Den proti spamu 2007, který si dává za cíl bojovat hlavně proti českému spamu vtipnou formou osobního a vřelého poděkování spammerovi za jeho spam. Akce samotná naplánována na 7. listopadu letoš..

Jak jednoduše proti spamu
Spam - nevyžádaná pošta nás otravuje každý den. Vyzkoušejte jednoduchý trik, jak jí účinně eliminovat...

Aký filter použiť proti spamu
Veľa ľudí sa snaží ochrániť svoje formuláre nejakou ochranou proti spamu. Existuje množstvo spôsobov ako sa proti spamu brániť, ale ktorý je najlepší?..

Jak hromadně bojovat proti spamu Jak hromadně bojovat proti spamu
Každej to zná, sednete ráno u kafe ke kompu, kouknete do pošty a tam se na vás vyřítí celá řada extrasupermega výhodných nabídek, jak ho správně postavit a zvětšit, kde vydělat prachy bez práce, výhodné ceny lubrykačních gelů a análních kolíků a celá řada..

Proti spamu nemáte šanci
Spamují vaše emailové schránky? Obrana není žádná. ..

Aký filter použiť proti spamu III
Veľa ľudí sa snaží ochrániť svoje formuláre nejakou ochranou proti spamu. Existuje množstvo spôsobov ako sa proti spamu brániť, ale ktorý je najlepší?..

Mollom - ochrana proti SPAMu Mollom - ochrana proti SPAMu
Ochrana proti komentářovému spamu pro váš blog či firemní prezentaci...

Do boje (nejen) proti spamu!
Evropská komise hodlá přehodnotit svůj přístup k boji proti spamu, a již počátkem roku 2007 vydat ucelenou politiku boje proti kybernetické trestné činnosti ...

Ochrana proti spamu v komentároch
Možno nová ochrana proti komentárovému spamu. Čas ukáže ako sa jej bude dariť...

Obrana proti spamu v komentářích Obrana proti spamu v komentářích
Popis nejpoužívanějších způsobů ochrany a ukázka použití jednoho z nich...

Hodnocení komentářů - ochrana proti komentářovému spamu
Něco o ochraně komentářů..

Ochrana proti spamu: emailová adresa jako obrázek Ochrana proti spamu: emailová adresa jako obrázek
Pokud potřebujete na své webové stránky uveřejnit e-mail a zároveň ho ochránit před roboty vyhledávajícími adresy za účelem spamování, je tu jedna možnost...

Výjimečná ochrana proti spamu (skritkuv.blog.lupa.cz)
Už jsem viděl spoustu možných zápisů e-mailových adres na www stránkách z důvodu ochrany proti robotům, kteří je schraňují pro spamery. Asi nejběžnější způsoby ochrany je napsat e-mailovou adresu v následujících formách: nekdo(at)nejakadomena.cz (nej.....

Den proti spamu: Aurora vystřelila, pochyběli vojáci, ale revoluce začala Den proti spamu: Aurora vystřelila, pochyběli vojáci, ale revoluce začala
Když se před necelými 14 dny zrodila myšlenka o uspořádání Dne proti spamu, rozhodně mi nedocházelo, jaký reálný dopad tato akce může mít. Ve své podstatě DIY akce (Do it yourself/Udělej si sám) se změnila v něco, co dokázalo oslovit média a vytvořit dost..

http://programujte.com/index.php?akce=clanek&cl=2007103000-den-proti-spamu
Na českém internetu se připravuje první ročník unikátní akce Den proti spamu 2007, který si dává za cíl bojovat hlavně proti českému spamu vtipnou formou osobního a vřelého poděkování spammerovi za jeho spam. Akce samotná naplánována na 7. listopadu letoš..

LG 42LG6000: Bohatá a krásná Scarlet, ročník 2008 (profil)
Dobrý LCD panel dnes dokáže vyrobit kdekdo. Výborných je méně, ale najít se dají. Nová řada LG6000 společnosti LG přitom patří po všech stránkách mezi to nejlepší, co se dosud v rámci celé LCD technologie objevilo. Nevěříte? Nechte se přesvědčit!..

Prahu čeká již desátý ročník AVON pochodu proti rakovině prsu! Prahu čeká již desátý ročník AVON pochodu proti rakovině prsu!
Jubilejní desátý ročník slavného AVON pochodu projde centrem Prahy první červnovou sobotu, 5. června 2010. Pražské ulice se opět zahalí do růžové a Česká republika se zařadí....

Typy odkazových spamů (link spamů), kterým se vyvarovat Typy odkazových spamů (link spamů), kterým se vyvarovat
Článek z oblasti SEO - linkbuildingu, pojednává o problematice odkazového profilu. Typy odkazových spamů (link spamů), kterým se vyvarovat...

Dovolená v listopadu / kam na dovolenou v listopadu? | Letní dovolená (neje
Tipy kam na dovolenou v listopadu? Průměrné teploty a doporučení co v dané lokalitě dělat. Vyrazte ze sychravého počasí do příjemných klimatických podmínek...

Protest proti zdražování elektřiny - 21. prosince 2008 v 18:00 hodin
Tento protest už zde jednou byl. Uskutečnil se 1. února 2008. Nyní jsem dostal výzbu na 21. prosince 2008. Co si o to myslíte? Budete se účastnit...

Zapojte sa do súťaže o VPS
Chete získať zdarma VPS? Zapojte sa do súťaže firmy RightWay...

Zapojte se do narozeninového experimentu Zapojte se do narozeninového experimentu
Mám narozeniny a poprosil jsem své přátele, aby mi nic nedávali. Peníze, které by utratili za dárek, ať pošlou občanskému sdružení Asistence, které pomáhá lidem s těžkým tělesným postižením. Nechcete se přidat? Jestlipak vybereme 10.000?..

Zlatá horečka je zpět, zapojte se i Vy.
Zlatá horečka se vrací, tak se zapojte a nasbírejte co nejvíce zlata i Vy. Tak na co ještě čekáte? Oblečte montérky, nasaďte helmu, popadněte lopatu a hurá do práce zlato čeká právě na Vás...

Zapojte se do e-mailové konference Ubuntu! Zapojte se do e-mailové konference Ubuntu!
Pojďme spolu vytvořit opravdu fungující a přátelskou českou komunitu kolem Ubuntu!..

HRY A SOUTĚŽE NOVĚ! MÁTE SE NA CO TĚŠIT, ZAPOJTE SE! HRY A SOUTĚŽE NOVĚ! MÁTE SE NA CO TĚŠIT, ZAPOJTE SE!
Hrajte hry a soutěžte, staňte se fanoušky herní a soutěžní stránky! Kdo nehraje, nevyhraje! Chyťte si svoji výhru! Soutěžte o zajímavé ceny! Přidejte se!..

TL