Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237463  Nejlepší 

Obama, nebo McCain, inspirace, nebo hrozba? Obrázek

Obama, nebo McCain, inspirace, nebo hrozba? Otevře se v novém okně

Je tak jisté, že v amerických prezidentských volbách vyhraje Obama? Co by mohlo být za případným vítězstvím McCaina?

Komentuj! Linkovali: Přidat modrak, Přidat promoter
Podobné:

Chlorela - superfood, nebo hrozba? Chlorela - superfood, nebo hrozba?
Vím, že jsem možná měl počkat, až se najde třeba víc případů a až potom to napsat, ale štve mě, že moje máma měla problémy a kdyby o to věděla...hmm, kdyby...

Dědičnost: prokletí, hrozba a nebo přínos? Dědičnost: prokletí, hrozba a nebo přínos?
Realitou českých SW firem je, že jsou malé. Vývojář si obvykle dělá architekta, kodéra i testera, přičemž tyto role jsou nezřídka doplněny i o další (třeba obchodník). Takže často není nikoho, kde by chybu v návrhu dokázal včas odhalit...

Změna klimatu - hrozba nebo výzva?
Zmena klimatu je v soucasne dobe velmi modni tema. Zamyslete se i vy!..

Žití na dluh - hrozba nebo fenomén?
Je žití na dluh opravdu tak nebezpečné, jak se tvrdí?..

Umělé vitamíny: Šance pro zdraví, nebo jeho hrozba? Umělé vitamíny: Šance pro zdraví, nebo jeho hrozba?
Jedním ze základních předpokladů lidského zdraví je strava bohatá na vitamíny: otázka způsobu jejich přijímaní je ale sporná. Složitá doba prahne po jednoduchých řešeních, kterým je v tomto případě „správná tabletka“. Je to správná cesta ke zdraví?..

Inspirace Vlk nebo ovce Inspirace Vlk nebo ovce
Podle mě je důležité být sám sebou a smysluplně využít příležitosti, které současná doba přináší. Pokud je pro Vás přirozené být vlkem, buďte vlkem, pokud chcete být ovcí, buďte ovcí. ..

Alzasoft: inspirace nebo kopírka? Alzasoft: inspirace nebo kopírka?
Kampaň Alzasoftu podobná půl roku starému plakátu, podobnost rozhodně není čistě náhodná .....

Reklamní plagiát nebo silná inspirace??? Reklamní plagiát nebo silná inspirace???
Vykráda se lecos... reklamy taky. Dvě, možná až příliš podobné reklamy.... Anebo je to jen velká zhoda náhod? Kdo ví... ?..

Inspirace nebo krádež nápadů podruhé Inspirace nebo krádež nápadů podruhé
Už jsem psal, jak se kradou ovce a králíci. V tomto článku si řeknem, jak se loví na internetu, šije vodní oblečení a jaké jsou cenové rozdíly...

Inspirace pro váš obývák: Houpačka, strom nebo sedací vak Inspirace pro váš obývák: Houpačka, strom nebo sedací vak
Malé věci dokáží velké divy. A přesně tohle pravidlo platí u zařizování obývacího pokoje dvojnásob. Několika drobnými úpravami a nákupem doplňků získáte docela nový obývák. Svěží vánek do vašeho obýváku přinese třeba sedací vak, zajímavé osvětlení, květin..

Islám jako hrozba? Nebo islámská imigrace jako symbol? Islám jako hrozba? Nebo islámská imigrace jako symbol?
Islám sám sebe vidí jako ideální systém, který má lidstvo ochránit před zlem. Pokud společnost bude dokonale muslimská, zavládne na světě mír? Již léta u sebe na blogu Žít je umění píši o tom, že pod povrchem běžných událostí (a tím myslím opravdu těch n..

Networkmarketing (nebo-li MLM), nebo raději affiliate marketing? Networkmarketing (nebo-li MLM), nebo raději affiliate marketing?
Co to je affiliate marketing? Co je to networkmarketing? Čemu je lepší se věnovat? A co affiliate marketéři přehlíží, ale pro Vás to je výhoda.....

Koupí Yahoo! Microsoft nebo Google nebo ...?
Jak nakonec dopadne Yahoo!? Neskončí jako u nás Atlas jako věčná nabídka, kterou nakonec nikdo nechce?..

Networkmarketing (nebo-li MLM), nebo raději affiliate marketing? Networkmarketing (nebo-li MLM), nebo raději affiliate marketing?
V tomto článku se dozvíte co to je affiliate marketing, co je to networkmarketing a co affiliate marketéři přehlíží, ale pro Vás to je výhoda. V dnešní době začíná být velmi populární koncept budování networkmarketingu (mlm) ve spojení s affiliate mark..

McCain opět zapoměl, že Československo již neexistuje
During a press availability today, Sen. John McCain (R-AZ) said that he’s been concerned by “a couple of steps that the Russian government took in the last several day,” including “reducing the energy supplies to Czechoslovakia.” ..

Republikánský kandidát John McCain je "technologicky negramotný"
Senátor John McCain, republikánský prezidentský kandidát, přiznal, že nikdy nepoužívá email a že jeho zaměstnanci mu musejí ukazovat internetové stránky, protože "se teprve učí, jak pracovat s počítačem". McCainovi bude letos 72 let a byl by nejstarším pr..

Ignorujete práva autorů? Můžete dopadnout jako John McCain Ignorujete práva autorů? Můžete dopadnout jako John McCain
Republikánský kandidát na amerického prezidenta John McCain má problém. Respektive zaměstnanci jeho kanceláře. MySpace profil tohoto politika totiž používá šablonu, kterou vytvořil Mike Davidson, zakladatel a CEO Newsvine. Tato šablona je k volnému použit..

Mac nebo PC rap
Rapovej klip na téma Mac or PC..

ICQ nebo QIP ?
Spousta lidí se rozhoduje, zda si pro komunikaci prostřednictvím sítě ICQ vybrat program QIP nebo ICQ. „Lidé si řeknou, je to síť ICQ, ne ??? Tak proč bych měl používat něo jiného, než je právě program ICQ.“ Tak to bylo i u mne. Více v celém článku...

9 - 8 = 1 .. nebo ne? 9 - 8 = 1 .. nebo ne?
Aneb .. ani google není neomylný..

Kytka nebo pes?
Checkni to!..

S balkonem nebo bez? S balkonem nebo bez?
Návod o tom, jak se dostat do blázince..

Icq nebo Jabber Icq nebo Jabber
\..

Pleteme si: Dub nebo buk? Pleteme si: Dub nebo buk?
V první části série „Pleteme si dřeviny“ se koukneme na hlavní rozdíly mezi dubem a bukem. Je totiž dost lidí, kteří si tyto dva velmi odlišné stromy pletou. Možná je mýlí, že oba mají název na tři písmena.....

SPB nebo SBSH?
Pokud si pořídíte telefon či PDA s Windows Mobile, řešíte následně dilema, zda si pořídit sadu aplikací od ruských SPB či izraelských SBSH. Obě sady aplikací řeší podobné úlohy,.. (270 slov)..

Redstar: 2.1 nebo 5.1? Redstar: 2.1 nebo 5.1?
Recenze soustav Redstar RS 303 a RS 502 + doporučení kdy si vybrat 5.1 a kdy 2.1 variantu...

Byt nebo hrad? Byt nebo hrad?
Zajímavé porovnání co si můžete za stejné peníze koupit v USA a jinde ve světě. Za to co dáte za byt v L.A. si ve Francii pořídíte malý hrádek...

Tak určitě, nebo ano? Tak určitě, nebo ano?
Koutek češtiny: "'Poznávají a zdraví vás lidé na ulici?' Zcela triviální otázka s jasnou odpovědí, těžko budou lidé zdravit jen zčásti, takže buď ano, nebo ne. Ale co to neslyšíme? 'Určitě'. Proboha, jak to, 'určitě', copak to neví jistě?"..

co je lepší pro SEO s www nebo bez?
co je lepší pro SEO s www nebo bez?..

TL