Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237827  Nejlepší 

Uhlí je málo. Bude teplo luxus? Otevře se v novém okně

Pokud by Plzeňská teplárenská musela více než 40 tisíc domácností ve všech deseti městských obvodech vytápět místo hnědého uhlí plynem, ceny by se vyšplhaly až na trojnásobek současných plateb.

Komentuj! Linkovali: Přidat tapta
Podobné:

#domácnost #uhlí #topení #teplo #domácnost #uhlí #topení #teplo
Stránky našeho místního zásobovače. Nový design. Domorodci ať se podívají.....

Bude málo cukru, zdraží alkohol
Francouzská cukrovarnická skupina Eastern Sugar nečekaně oznámila ukončení výroby cukru v tuzemsku. ..

Dva roky blogerem - je to moc, málo a nebo moc málo? Dva roky blogerem - je to moc, málo a nebo moc málo?
Jsou to už dva roky od chvíle, kdy jsem se jako totální bloger amatér, trotl a neznalec vrhnul do vod publikování na Internetu... aneb Pár statistických čísel neuškodí...

Luxus Planet - Luxus Planet je internetový obchod s luxusním zbožím z USA Luxus Planet - Luxus Planet je internetový obchod s luxusním zbožím z USA
Prodáváme jen originální produkty přímo od výrobce. U nás můžete nakupovat značky jako jsou Guess, Victoria´s Secret ale nejvíce se zaměřujeme na produkty od DKNY. ..

Uhlí
Ano, uhlí. Venku sice nesněží, dokonce po sněhu na zemi není ani památky, tak proč uhlí? Venku nemrzne, dokonce není ani na nule, či kousek nad nulou, je kolem 20 stupňů Celsia a přesto náš článek pojednává o uhlí. Tahle zima byla dlouhá, velmi dlouhá a ..

Uhlí Uhlí
Už je tu zima, mrzne, až praští, je odporný, studený vítr, sněží, prší a je tedy zapotřebí topit. Uhlí a brikety je pro lidi nezbytností, jež vytápí domy tímto druhem paliva a mají na to kotle, kamna apod. Ale bohužel uhlí a brikety nemusejí znamenat toté..

Uhlí
Nabízíme balené černé uhlí Eko Hrášek (5-25 mm) nejvyšší možné kvality a čistoty v PVC pytlích (25 kg). Námi dodávané palivo není míchané s uhelným prachem a kamenem, není dosypávané jiným levným bezcenným Eko Hráškem. Máte jistotu bezkonkurenční jakosti..

Uhlí Uhlí
Uhlí Eco Hrášek (5 - 25 mm) 5700,- Kč za 1 paletu (40 balení) x 25 kg = 1000 kg Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, DPP, dopravy a složení. Balené černé uhlí Eco Hrášek nejvyšší možné kvality a čistoty v PVC pytlích (25 kg). Toto uhlí..

Uhlí Uhlí
Firma RevoSolar s.r.o. působí na trhu s Eco palivy od roku 2010. Chceme zákazníkům nabídnout alternativu ve formě balených Eco paliv splňující přísná kritéria, která neškodí životnímu prostředí. Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem bal..

Uhlí Uhlí
Firma RevoSolar s.r.o. působí na trhu s Eco palivy od roku 2010. Chceme zákazníkům nabídnout alternativu ve formě balených Eco paliv splňující přísná kritéria, která neškodí životnímu prostředí. Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem bal..

Aktivní uhlí
Vyzkoušejte kombinaci písku a aktivního uhlí. Písková filtrace pro běžné bazény je dostatečná, ale pokud přidáte aktivní uhlí, voda se vyčistí podstatně rychleji.   ..

OKD – Příběh uhlí OKD – Příběh uhlí
Pár zajímavostí o této vydařené reklamě společnosti OKD...

Uhlí 2013
Vítejte v novém roce 2013 na našem webu, e-shopu, jež nabízí prodej uhlí, prodej brikety v mnoha různém balení po kusech, ale i v mimořádném balení: pytel o hmotnosti 1 tuny. A tím naše služby nekončí, naši zákazníci a možná i vy jste si oblíbili naší aut..

Prodej uhlí Prodej uhlí
Uhelné produkty jako je uhlí jsou vysokoenergetické tuhá paliva pro topení v tradičních kamnech. Kdykoli nízké okolní teploty vyžadují vysokou poptávku po teple, uhlí poskytuje příjemné teplo při nízkém množství použití...

Rostlinné uhlí
Rostlinné uhlí je vynikající způsob, jak odstranit z těla některé toxické látky. Rostlinné uhlí je oproti uhlí živočišného původu účinnější až o 80%...

prodej uhlí
„Kvalitní zboží za rozumnou cenu se prodává samo,“ jak říká obchodní rčení, ale vy můžete namítnout, že dnešní doba nahrává spíše rčení, že nejlépe na odbyt jde levný šmejd! Důkazem, že to tak není, a stále je mnoho rozumných lidí, kteří umí nakupovat a v..

Cena uhlí na rok 2014
Ceny uhlí se na historické ose velmi často měnily a tak v jednu chvíli bylo uhlí takzvaně za babku druhý den mohlo být všechno jinak. První doložená zpráva o těžbě uhlí pochází z Británie, koncem 13. století, kdy se začalo kopat na severním pobřeží. ..

Chůze po žhavém uhlí
Podle barvy žhavých uhlíků se dá odhadnout, že teplota nepřesahuje 600 stupňů Celsia. Je to teplota schopná způsobit velmi závažné popáleniny. Mimořádné výkony díky pečlivému tréninku a schopnosti se maximálně soustředit. ..

prodej uhlí brikety prodej uhlí brikety
Výborné vlastnosti hoření - Snadno se zapaluje - Velmi dlouhá doba hoření - Rovnoměrný výdej tepla - Vysoká výhřevnost - Dobrá regulovatelnost..

Prodej uhlí VÝHODNĚJI
Buďte chytří a předkupte si uhlí a brikety alespoň do dubna 2013, co se týče množství a vaší spotřeby, protože do konce tohoto roku uhlí, i brikety a další uhelné produkty jsou cenově o dost výhodnější. Ale jen do konce roku! Od nového roku, roku 2013 „ne..

Uhlí - Brikety - Vánoce Uhlí - Brikety - Vánoce
Přejeme Vám Šťastně a veselé Vánoce, hodně klidu a pohody v rodinném zázemí u stromečku pln očekávání a překvapení. A hlavně v teple! O teplo jež se stará, nejlépe naše uhlí a brikety značky Heizprofi..

Uhlí - Brikety - Euro palety Uhlí - Brikety - Euro palety
Přidali jsme na náš e-shop Uhlí-brikety CZ nový produkt a možná budete překvapeni, nejedná se ani o uhlí, ani o brikety. Jedná se o dřevo, ale pozor, v jiném smyslu a využiti, než čekáte. Není to dřevo jako palivo do kamen, či krbu, i když u každého dřeva..

Prodej uhlí 1000kg pytel Prodej uhlí 1000kg pytel
Máme nové produkty. 1000kg pytel uhlí a 1000kg pytel brikety! 1 tunového pytle za super ceny a i s autodopravou a samozřejmě dopravou až tam, kam budete chtít! Prodej uhlí a prodej brikety pytel 1000kg nikde jinde nenajdete! Je to náš nový produkt, který ..

 Peklo opět koupí uhlí od OKD Peklo opět koupí uhlí od OKD
Veřejně prospěšná společnost Peklo vyhlásila výsledky výběrového řízení na dodávky uhlí pro Mikuláše a čerty...

Kotlové grily na dřevěné uhlí
Kotlové grily - zahradní grily na dřevěné uhlí. Vše, co lze péci v troubě, lze grilovat na grilu - s lepší chutí. Můžete se rozhodnout buď pro přímý nebo nepřímý způsob grilování. Nabízíme špičkové grily na dřevěné uhlí...

Luxus co to dá Luxus co to dá
25 fotek které vám ukáží co to znamená žít v luxusu..

Recenze - nejlepší kotle na uhlí a dřevo
Jak se vyznat ve výrobcích a typech kotlů pro dřevo a uhlí? Podrobný rozbor...

Vědci vytvořili diamanty z uhlí - www.lidovky.cz
ětšinou se to stává jen v pohádkách: zdánlivě bezcenný dar za dobrý čin se později promění v hromadou zlata. Něco podobného se při zcela nepohádkové vědecké práci stalo badatelce Angele D. Luekingové a jejím kolegům z Pennsylvania State University. Když z..

Jak ušetříte za teplo?
Je to jednoduché! Za teplo ušetříte pokud bude vaše plynové zařízení perfektně připravené na topnou sezonu a také pokud svůj starý kotel vyměníte za novější a šetrnější model. Značky Karma, Gamat nebo Mora jsou doporučovány plynaři a revizáky. ..

TL