Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241656  Nejlepší 

Kostka ledu která neochladí (Grigo) Obrázek

Kostka ledu která neochladí (Grigo) Otevře se v novém okně

Úplně na začátku jsem si ji vysvléknul, jen do kalhotek a položil na postýlku na bříško. Kleknul jsem jí na nohy a začal ji masírovat, ruce natřené olejem, hnětl jí záda, aby se uvolnila. Vzdychala, vrněla jako kočka a voněla ještě lépe.

Komentuj! Linkovali: Přidat baracudakb, Přidat tangero, Přidat pepiino
Podobné:

Dívka, která uvízla v pavoučí síti - světová premiéra knihy také z ledu Dívka, která uvízla v pavoučí síti - světová premiéra knihy také z ledu
Jedna z najočakávanejších kníh tohto roka je už vonku. Krátko po polnoci bola v rámci svetovej premiéry uvedená do predaja kniha Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti aj na Slovensku vrátane pár desiatok ďalších krajín. ..

Jak zbalit ženskou (a co pak s viagrou) : Grigo...lo Jak zbalit ženskou (a co pak s viagrou) : Grigo...lo
Dostávám sem tam otázky na to, "jak na ženské." Aby na tohle téma bylo jasněji, napíšu to všem takto jako článek. Prosím totiž všechny případné tazatele, aby si uvědomili, že v tomto oboru jsem sice na první pohled autorita, ale skutečnost je vlastně pods..

Veřejná obhajoba prostituce (Grigo..lo) Veřejná obhajoba prostituce (Grigo..lo)
Prostituce je zaměstnání jako cokoliv jiného a jen nánosy pochybné moralistiky a pokrytectví dovolují ostatním tvrdit něco jiného. Mám k tomuto tvrzení dostatek důvodů a argumentů, to je zřejmé. Nakonec i řada dotazů, které mi píšete do vzkazů, se týkaj..

Janička mi opravila počítač - Grigo...lo
Jana je šikovná pětatřicátnice. Její manžel je šéf IT v jedné velké firmě, tam se i poznali. Ona tam pracovala jako programátorka. Asi proto, že si měli o čem povídat, spolu začali chodit a nakonec se i vzali. Těmhle manželstvím já obecně říkám „žádná ve..

Dana je moje dobrá zákaznice - Grigo...lo
Včerejšek jsem trávil s Danou. Má statut mé „dobré zákaznice“ a stát se mojí dobrou zákaznicí není zrovna snadné. Jen utrácet za mne nestačí. Jen nevypadat k pozvracení se považuje za samozřejmost. Nenechat si to udělat v posteli s roztaženýma nohama a ne..

Na kolik si takový prostitut přijde - Grigo...lo
Takže všem, koho to zajímá, něco málo o tom, co to obnáší, být prostitutem (naposledy říkám, nepoužívat), gigolem, profesionálním společníkem. Z mnoha dobrých důvodů si myslím, že být profesionálním společníkem je jedno z nejnáročnějších povolání. Obná..

Tak jsem vyrazil za malířkou lidských těl (Grigo..lo)
Jak jsem avizoval, čekala mne minulý týden návštěva bodypainterky. Dorazil jsem spořádaně do Vinohrad na udanou adresu, zazvonil a vyběhl si pět pater po schodech. Jak se dalo čekat, jako každá zhýralá umělkyně bydlela na půdě. Chvíli jsem vydýchával,..

Výuka fistingu mne dovedla až k lízání zadečku - Grigo...lo
Minule jsem už vylíčil, jak jsem se na to „mistrovství ČR ve fistingu“ dostal. Abyste to pochopili správně. Jsem zvyklý na ledasco. Ostatně, mít za měsíc desítku různých ženských, to člověka přeci jen otrká a to i s ohledem na to, že si za to nechává plat..

Milování je fajn i v takových chvílích měsíce... - Grigo...lo Milování je fajn i v takových chvílích měsíce... - Grigo...lo
Tenhle měsíc menstruuji, píše Christine. A většinu těch ostatní taky, dodává. Má to být poučení o tom, co by měli muži vědět o ženské menstruaci, aby si nemysleli, že je to taková sranda, jako lít modrou vodu do vložky. Dobré poučení pro muže. Jenže taky..

Sedací kostka Sedací kostka
Skvělý tip k Vánocům za parádní cenu a sedí se na tom lépe než na křesle. :)..

Rubikova kostka
odkazy na několik návodů..

Zabruslete si na kvalitním ledu
Hledáte sportovní aktivitu, kterou budete moci podniknout i v zimě? Máte rádi bruslení na kolečkových bruslích? Pak neváhejte, nazujte brusle a přijďte si zabruslit na ledovou plochu do Clubu Classic!..

Rubikova kostka? No problem! Rubikova kostka? No problem!
S nejnovější metodou nebude pro vás Rubikova kostka již žádný problém. Metoda je rychlá a 100% účinná!..

Lego a Rubikova kostka Lego a Rubikova kostka
Naprogramování takovéto kravinky muselo dát děsné práce, nechápu a smekám...

Ironická kostka cukru
Dnes, 4. září představil premiér Mirek Topolánek spolu s místopředsedou vlády pro evropské záležitosti Alexanderem Vondrou informační kampaň k českému předsednictví EU v první polovině roku 2009. ..

Rotující kostka - javascript
Rotující kostka, která reaguje na pohyb myši. Zkuste si pohrát se zdrojákem, možná udělate ještě lepší...

Kanaďané vyrobili auto z ledu Kanaďané vyrobili auto z ledu
Tým ledových sochařů z Ontaria vytvořili ledový automobil Pick up truck...

Dejte už prosím archívy StB k ledu
V poslední době začínají na světlo světa vylézat nová fakta z archivů StB. Nic by na tom nebylo špatného, kdyby tyto fakta byla známá hned po osmdesátámdevátém roce, ale ne až po sedmnácti letech a déle...

Radeji Visegrad dejme k ledu
Posledni politicky vyvoj ovsem tuto moznou roli oslabuje. Ba je dokonce mozne, ze Visegrad se brzy ocitne v existencnim ohrozeni. MEZIZacalo to uz.....

Lezeni na ledu v Orcieres-Merlette (F) Lezeni na ledu v Orcieres-Merlette (F)
180m ledopad v Orcieres-Merlette (F) s Bruno Ravanat and Simcou..

V zemi ledu - fotogalerie Antarktida
Cesta do Antarktidy se vydařila. Počasí bylo nádherné včetně jednoho slunečního dne, který je v Antarktidě celkem výjímečný. Vítejte tedy v zemi ledu...

Tomáš Kostka se vrací do rally Tomáš Kostka se vrací do rally
Mezi účastníky netrpělivě očekávaného 37. ročníku automobilové soutěže Barum rally Zlín nechybí ani okruhový specialista Tomáš Kostka...

Michel Gondry a Rubikova kostka
V tomto videu Michel Gondry dokáže složit Rubikovu kostku v rekordně krátkém čase a aby to nebylo málo, použivá při akci pouze své bosé nohy...

Rubikova kostka jednou rukou
Jak složit Rubikovu kostku jednou rukou za 15 minut..

Černá Kostka v Ostravě - PETICE Černá Kostka v Ostravě - PETICE
Petice za stavbu nové Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě podle vítězného projektu z veřejné soutěže z roku 2004. Výzva podporujicí stavbu nové Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě podle vítězného projektu. CHCETE PODEPSAT?..

Rubikova kostka - návod hlavolamu (1/3)
Návod na složení známého oblíbeného hlavolamu - rubikova kostka...

Rubikova kostka - návod hlavolamu (2/3)
Návod na složení známého oblíbeného hlavolamu - rubikova kostka...

Rubikova kostka - návod hlavolamu (3/3)
Návod na složení známého oblíbeného hlavolamu - rubikova kostka...

Rubikova kostka a její tajemství
Znáte tajemství Rubikovo kostky? ..

TL