Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241602  Nejlepší 

Komentuj! Linkovali: Přidat sibelius, Přidat loukotap, Přidat vladalu, Přidat podes495, Přidat mrtvocich, Přidat salamoun, Přidat izmy, Přidat pavelkralicek, Přidat pisem.cz, Přidat suknickar, Přidat Nikynka
Podobné:

Kdyby každý moudřejší ustoupil…
Kdyby každý moudřejší ustoupil,pak by si hlupáci mohli dělat co se jim zachce… A oni to také dělají… Největší umění je mlčet, i když jsme v právu. CATO..

Napsal jsem Hotelu U Lípy. Napsal jsem spam?
Dotaz na ÚOOÚ: "Poslal jsem na Hotel U Lípy spam? Děkuji za odpověď."..

Čtenář v novém hávu Čtenář v novém hávu
Dnes byly knihovny regionu opuštěné, neboť knihovnice Chrudimska blízkého i vzdálenějšího se slétly do Chrudimi na poradu. Probíraly se profesní záležitosti a každá knihovna se pochlubila svými úspěchy, případně zmínila i problémy. Kterých není nikdy dost..

Kauza: anonymní "čtenář" s nízkým IQ
Je jich plný internet. Bonzáků, ubožáků a jiné chamradi. Kdysi dávno byl internet místem pro elitu, ale dnes, s jeho rozšířením mezi všechny vrstvy společnosti, narazíte čím dál častěji na psychicky narušené osoby.. (440 slov)..

Soud blogger vs čtenář skončil podivnou plichtou Soud blogger vs čtenář skončil podivnou plichtou
Krajský soud v Praze 5 v pátek rozhodl spor bloggera a diskutéra. Blogger se musí omluvit za to, že diskutéra nazval "puncovaným blbcem" atd., ale nemusí se omluvit za "rasistického rypáka". Je to správné rozhodnutí?..

Soud blogger vs čtenář skončil podivnou plichtou Soud blogger vs čtenář skončil podivnou plichtou
Krajský soud v Praze 5 v pátek rozhodl spor bloggera a diskutéra. Blogger se musí omluvit za to, že diskutéra nazval "puncovaným blbcem" atd., ale nemusí se omluvit za "rasistického rypáka". Je to správné rozhodnutí?..

Nevíte, kdo to napsal?
Líbí se mi to, ale neznám autora. Budu ráda, když mi dá někdo vědět...

Napsal o svém vrahovi
Poslední zápis v deníčku přispěl k odhalení vraha...

Jay Diesel - Život napsal sám...
Jay Diesel aka Kuny vydává debutové album.....

Každý může dosáhnout na tu nejvyšší metu. Každý! Každý může dosáhnout na tu nejvyšší metu. Každý!
Nic v našich životech nejsou žádné náhody! Jsou to jen naše těžce vyprodukované myšlenky a to souvisí s historií našeho myšlení. Každého z nás! Každý z nás si může vytvořit nové "náhody" a okolnosti. Jen se musíte zastavit! Každý může dosáhnout na ten nej..

Každý druhý inženýr, každý pátý magister... Každý druhý inženýr, každý pátý magister...
... tak tomu je v nové statistice ministersva vnitra o titluech, kterými se honosí občané ČR. Těch inženýrů je u nás 378 tisíc... Článek si všímá i dalších nejčastějších titulů, keré se dnes u nás používají...

Premiér Topolánek mi napsal dopis.... Premiér Topolánek mi napsal dopis....
a jelikož je dopis mediálně prezentován, dovoluji si jej zveřejnit na svých stránkách, v příloze tohoto článku. Brzo k němu sepíši i stručnou odpověď...

TIP » Nepište kód, který už nám napsal Microsoft
Ač je to s podivem, spousta .NET programátorů píše pořád dokolečka ten stejný kód, i když je již většinou stejný nebo lepší obsažen přímo v .NET frameworku. podívejme se na pár příkladů..

Napsal mi Ochranný svaz autorský (OSA) Napsal mi Ochranný svaz autorský (OSA)
Tento týden mi napsala OSA. Mailem mě oslovila slečna nebo paní – odborná referentka veřejného provozování – z Ochranného svazu autorského. A byla relativně stručná. Stručná, ale výstižná.....

Jay Diesel | Život napsal sám | Dream Life
Není to tak dlouho, co se na české hip-hopové scéně objevilo nové album jménem Život napsal sám (křest proběhl 14. 2. 2008 v Queensu v Brně). Autorem není nikdo jiný než rychnovský tvrďák Jay Diesel, kterého si možná někteří z vás pamatují ze staršího pro..

Jak napsal Jarek Nohavica Ladovskou zimu
Příběh o tom, jak Jarek Nohavica složil Ladovskou zimu. Video je možná ještě vtipnější než samotná písnička...

Robert Poch napsal vynikající knihu hororů! Robert Poch napsal vynikající knihu hororů!
http://www.librix.eu/cz/books/detail/mrtvi-se-prichazeji-nekdy-rozloucit-492/ Čtivá a napínavá kniha skvělých hororových povídek, vřele doporučuji..

Hulán napsal další "poslední" článek, a podruhé prodává MyEgo ...
Já bych mu udělil hodnost "Nejčastější prodejce blogů", ať si chudák nepřipádá tak méněcenný ......

Náckové nadávají na novináře z Reflexu, který jim napsal, že s nimi sympati Náckové nadávají na novináře z Reflexu, který jim napsal, že s nimi sympati
...zveřejnili i dopis, kterým je údajně novinář na volné noze Karel Chlumec oslovil. Píše v něm zajímavé věci. Že jejich akci ve Vlašimi vítá a že alespoň ospalé městečko ožije. Že chápe a souhlasí s jejich ideou a že s cikány má negativní zkušenosti...

Jak jsem napsal knihu a jak můžete také... | Koučování | Rozvoj osobnosti | Jak jsem napsal knihu a jak můžete také... | Koučování | Rozvoj osobnosti |
Přemýšleli jste někdy o tom, že napíšete knihu? Mnoho lidí o tom sní, ne mnoho tento svůj sen uskuteční. Všichni nějakým způsobem podvědomě cítíme, že je to určitý důležitý mezník v našich životech, protože vyžaduje určité znalosti, zaměření a velkou dávk..

CZ poradna komentář CZ poradna komentář
Komentář týkající se obchodování s akciemi na stránkách CZ poradna..

Jmenuji se MzK a napíši vám komentář
Mzk je zvláštní druh komentátora, který jistě brzy vezme pod svá křídla Komentářová služba made in Filip Rožánek jakožto svou hlavní položku...

Jak odlišit barevně komentář (RS2) Jak odlišit barevně komentář (RS2)
Dnešní text se bude hodit jenom uživatelům nejlepšího českého blogovacího systému – RS2. Spousta jiných RS umí odlišit adminův komentář od ostatních (jmenovitě Wordpress, Joomla, Blog CMS …)..

Jeden komentář s odkazem za 4 Kč Jeden komentář s odkazem za 4 Kč
Nové trendy otevírají nové možnosti výdělku. Objevila se služba, která zase trochu znehodnotí informace na internetu...

Udavač z Těšína - komentář
Český národ se vyznačuje tím, že rád odpouští udavačům a práskačům, fandí zlodějům a vrahům, a lidem s úchylkami – je to takový „lidský“ národ, národ který má pochopení a soucit…..

Udavač z Těšína - komentář + video Udavač z Těšína - komentář + video
Český národ se vyznačuje tím, že rád odpouští udavačům a práskačům, fandí zlodějům a vrahům, a lidem s úchylkami – je to takový „lidský“ národ, národ který má pochopení a soucit… Všechno by bylo v pořádku, humanita a odpouštění je správná věc… Ale!…..

Jak může negativní komentář pomoci v SEO
Tak jsem si říkal, jak udělat zpětné odkazy na jeden eshop. A tak jsem zagooglil a dělal jsem nějaký research. No a všiml jsem si jedné věci. Každý eshop má své zákazníky. Ty jsou buď spokojeni a nebo mohou být nespokojeni...

Hlídejte si záda, Váš komentář je pronásledován! Hlídejte si záda, Váš komentář je pronásledován!
Jedním z dlouhodobých cílů našeho blogu První milión je, samozřejmě, dosažení jistého stupně uznání a úspěšnosti v naší blogerské komunitě. V duchu této snahy, a věřím, že i v duchu blogování jako takového, se zde již od našeho vzniku snažíme vybudovat po..

5 iluzí o obnovitelných zdrojích (komentář) 5 iluzí o obnovitelných zdrojích (komentář)
Jsou nevyčerpatelné, snadno dostupné, čisté, levné a jednou nahradí stávající energetické zdroje. Skutečné požehnání energetiky. Co však v obecném ohledu zůstává pouhým zbožným přáním, co pravděpodobnou možností a co skutečně realitou?..

TL