Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236978  Nejlepší 

Autem po jižním Polsku Otevře se v novém okně

Polsko se pro většinu Čechů nezdá být turisticky nijak lákavou zemí. My jsme se tam vydali minulý týden. Vyjeli jsme si na třídenní rodinný výlet po jižním Polsku.

Komentuj! Linkovali: Přidat sting
Podobné:

Dovolená v jižním Španělsku Dovolená v jižním Španělsku
Co láká turisty na dovolenou do jižního Španělska? Především horké slunce, překrásné dlouhé písečné pláže a samozřejmě též čistá voda ve Středozemním moři. K jednomu z nejnavštěvovanějších regionů ve..

apartmány v jižním Španělsku 5 metrů od pláže apartmány v jižním Španělsku 5 metrů od pláže
Přímo na dlouhé písečné pláži s pozvolným vstupem do moře na pobřeží Costa del Sol leží luxusně zařízené čtyřhvězdičkové Apartmány Rincon, které jsou ideálním výchozím bodem pro vaše poznávání překrásné Andalusie a zároveň skýtají příjemné a klidné zázemí..

apartmány v jižním Španělsku 5 metrů od moře apartmány v jižním Španělsku 5 metrů od moře
2-3 a 4-5 lůžkové apartmány Rincon přímo u moře. Luxusní a parádní za dobré ceny ..

apartmány v jižním Španělsku 5 metrů od moře apartmány v jižním Španělsku 5 metrů od moře
Většina z 10 apartmánů má výhled na moře a některé z nich také terasu. Jsou kompletně zařízené, najdete zde kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s WC, a jednu nebo dvě ložnice s možností přistýlky. V apartmánech nechybí pračka, povlečení, ručníky, plážové osuš..

Velká bouře na jižním pólu Saturnu
Sonda Cassini zaznamenala v jižních oblastech Saturnu bouři, která se vymyká dosavadním představám o bouřích v atmosférách obřích plynných planet. ..

Cyklistické stezky pro požitkáře v Jižním Tyrolsku Cyklistické stezky pro požitkáře v Jižním Tyrolsku
Severoitalská provincie Jižní Tyrolsko/Südtirol je v zimě ideální na lyžování, v létě naopak na kolo a pěší turistiku. Přes 600 km údolních cyklostezek zaručuje, že v Jižním Tyrolsku najdou vhodnou trasu i cyklisté spíše sváteční. ..

VIA otevírá informační centrum v jižním Pacifiku napájené sluncem
Informační centrum VIA pc-1 má nabídnout místním lidem v Samoe vzdělávací a pracovní příležitosti a turisté zase budou moci využívat přístup na Internet. V rámci programu tak bude možné pracovat se službami jako e-Education, e-H .....

V Polsku se zatýkalo za sex V Polsku se zatýkalo za sex
Mladý polský pár byl zatčen zato, že si pro své milenecké hrátky vybral jak nevhodné místo tak nevhodnou dobu. Devatenáctiletá milenecká dvojice si to "rozdala" poblíž nákupního centra...

V Polsku se začaly vyrábět LCD Sharp
Společnost Sharp na začátku roku spustila produkci LCD modulů v toluňské továrně Sharp Manufacturing Poland (SMPL). Počáteční kapacita bude 100 000 modulů měsíčně, které pomohou uspokojit poptávku po LCD televizorech v Evropě. “ .....

Psychotesty pro politiky? V Polsku už brzo! Psychotesty pro politiky? V Polsku už brzo!
„Blázen“ jistě patří mezi slušnější nadávky, kterými jsou častováni naši politici. Ale nesedí mezi nimi skuteční blázni? Při nástupu do práce dnes prochází psychotesty kdekdo, tak proč ne politici?..

Dovolená u Baltského moře v Polsku Dovolená u Baltského moře v Polsku
Všichni jistě známe Čechy nejnavštěvovanější přímořské destinace – Chorvatsko, Řecko, Turecko nebo Itálii. Určitě by vás nenapadlo mezi ně zařadit Polsko. Přiznejme, právem...

V Polsku si svých hrdinů cení V Polsku si svých hrdinů cení
V listopadu 2006 byl ve Varšavě stranou za pozornosti polských médií a stranou pozornosti médií českých odhalen pomník jednomu ze zakladatelů moderního samostatného Polska, polskému politikovi Romanu Dmowskému. ..

Dovolená v Polsku u Baltského moře Dovolená v Polsku u Baltského moře
Rád bych se podělil o poznatky z letošní velice zajímavé a vydařené dovolené u Baltského moře v Polsku. Tato destinace se v záplavě zajímavých nabídek cestovních kanceláří na exotické dovolené, oblíbeném Chorvatsku či Itálii nestává zřejmě českým hitem, n..

Aktualni ceny paliv v Polsku 15.04.2009 Aktualni ceny paliv v Polsku 15.04.2009
Ceny nafty a benzinu ve vybranych mestech Polska..

Jak se jezdi na zeleznici v sousednim Polsku a u nás #Obrázek Jak se jezdi na zeleznici v sousednim Polsku a u nás #Obrázek
Opet hroziva ukazka toho jak je mozne cestovat vlakem v Polsku a u nas. Zastávky jsou od sebe jen nekolik km vzdálene ovsem vlakove soupravy nekolik desetileti..

Ak sa Irán zmení, základne v ČR a Poľsku nemusia byť Ak sa Irán zmení, základne v ČR a Poľsku nemusia byť
Spojené štáty sú pripravené zmeniť svoje plány v súvislosti s rozširovaním svojho protiraketového štítu o základne v Poľsku a Českej republike, ale len v prípade, ak Irán zmení svoju politiku...

Jahodová polievka, alebo ako som sa posral v Poľsku
Príhoda s delikátnou Jahodovou polievočkou, veľmi gurmánskym poľským jedlom. Nečítať ak papáte...

Koncentrační tábor a největší aquapark v Polsku, to je Krakow Koncentrační tábor a největší aquapark v Polsku, to je Krakow
K netradičnímu mísení historie a moderny dochází v jednom z největšímch polských měst – Krakowě, které bylo až do 16. století hlavním městem Polska. Do roku 1734 byla tato metropole také dějištěm korunovací polských králů, které se odehrávaly v překrásné ..

Nová kampaň připomíná historii potratů v Polsku Nová kampaň připomíná historii potratů v Polsku
Polská organizace Prawo do Życia (Právo na život) minulý týden v Poznani spustila billboardovou kampaň, která připomíná, že to byl Adolf Hitler, kdo jako první v historii Polska legalizoval umělé potraty. ..

Reforma o školních uniformách vyvolala v Polsku zmatek! Reforma o školních uniformách vyvolala v Polsku zmatek!
Co na to říct? Udělejte si názor sami...

Do Řecka autem
Řecko má tu čest, že představuje křižovatku mezi kontinenty a kulturami. Jeho obrovská silniční síť se stále více rozšiřuje a zlepšuje, takže není problém tu cestovat autem...

Autem až k moři ???
Nebo až do moře :)..

Skydiving s autem
Skákání jen tak z letadla s padákem je dost velká nuda, tak proč neskočit s autem?..

Autem na hory
Autem na hory, na liduprázdné sjezdovky do Cortina d´Ampezzo..

Jak autem na dovolenou
Server Aktuálně.cz přinesl kompletní přehled, který se vám může hodit, pokud budete chtít jet autem na dovolenou a navštívit různá evropská letoviska či jiné zajímavé kouty. ..

Autem do Bulharska Autem do Bulharska
Pokud se rozhodnete jet k Černému moři s vlastním autem, z České republiky vede nejlepší cesta po dálnicích přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko až do hlavního města Bulharska – Sofie. Poté po nově opravené dálnici až do Burgasu, Varny či menších letovisk. J..

 Autem do Turecka na dovolenou Autem do Turecka na dovolenou
Přestože vzdálenost z České republiky do Turecka je poměrně dlouhá, někteří turisté se zde vydávají svým vlastním vozem. Nejkratší trasa vede přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Bulharsko. Eventualitou Srbsku může být průjezd Rumunskem..

Autem za vínem do Beaujolais Autem za vínem do Beaujolais
Čekat až Beaujolais noveau dorazí do Čech je pohodlnost! Odhoďte starosti, řekněte třem svým známým, nasedněte do svého miláčka a vyrazte směr Lyon. Mezi burgundským a rhonským departementem v oblasti odjakživa zvané Beaujolais se párkrát opijte a naše re..

Tipy na Chorvatsko autem Tipy na Chorvatsko autem
Chorvatsko je už po desetiletí oblíbenou prázdninovou destinací spousty českých turistů. Důvodů je spousta – krásná příroda, čisté moře, sympatická vzdálenost, možnost provozování vodních sportů, cenová dostupnost, oblíbená místa atd. ..

TL