Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237222  Nejlepší 

Dokud nás smrt nerozdělí Obrázek

Dokud nás smrt nerozdělí Otevře se v novém okně

Ne, dnes se bude umírat pouze symbolicky v citovém smyslu - obvykle takovým “blogískovým” zápiskům nevěřím, ale poté, co jsem dnes pročítal jistý blog nejmenované slečny, řekl jsem si, že si dovolím ten luxus a opět jednou budu psát o mých citech…

Komentuj! Linkovali: Přidat Storky
Podobné:

Život, smrt a strach. Je smrt jen program?
Bojíte se smrti? Co pro vás znamená smrt? Je to něco konečného? Něco, co patří k životu? Většina lidí se bojí smrti. Přemýšlí nad ní a strachují se. ..

Dokud nepromluvíš
Jak se ma clovek rozhodnout a komunikovat? v cem to vazne?..

Stahuj dokuď můžeš Stahuj dokuď můžeš
Tým složený z několika skušených adminů s dlouholetou prakcí v této oblasti vám bude deno deně servírovat nejnovější hry,filmy,hudbu apod...

Dokud je čas: Co nám ještě EU zatrhne Dokud je čas: Co nám ještě EU zatrhne
V boji proti CO2 nezná EU bratra. Víte, co si musíte užít, než Vám to úředníci z Bruselu zatrhnou?..

Nakupuj, dokud nepadneš #Video Nakupuj, dokud nepadneš #Video
Typický spotřebitel nemá nikdy dost. Chceme být jako on? Krize konzumní společnosti v kanadském dokumentu Krize konzumní společnosti. Typická americká rodina střední a vyšší střední třídy obývá plochu šesti set metrů čtverečních, má dvě auta, poh..

3 způsoby jak si ověřit MLM podnikání: Nevstupujte, dokud si to nepřečtete. 3 způsoby jak si ověřit MLM podnikání: Nevstupujte, dokud si to nepřečtete.
Mnoho tisíc lidí se dnes a denně rozhoduje o tom, zda je společnost, jejíž marketingový plán v minulých pár dnech viděli, ta pravá pro ně osobně... Abych těmto lidem pomohl v rozhodnutí, rozhodl jsem se dnes napsat článek, kde se s Vámi rozdělím o 3 d..

Investice do zlata - nakupujte dokud je cena nízká Investice do zlata - nakupujte dokud je cena nízká
Zlato poslední dny ztrácí na hodnotě a to je ideální signál k jeho nákupu...

Všichni chtějí v domě světlo, dokud ho není příliš Všichni chtějí v domě světlo, dokud ho není příliš
Velké prosklené plochy v domech jsou velice oblíbené. Nicméně se musí myslet i na jejich zatemnění. U velkých ploch není zatemnění tak jednoduché...

Po stopách Fidela a Che Guevary: vydejte se na „revoluční” Kubu, dokud to j
Časy se mění. Kuba - země nádherných pláží, skvělého rumu a ještě lepších doutníků – se otevírá světu. Stát, který mnozí cestovatelé považují za místo, kde se zastavil čas, se proměňuje. A to nejen politicky. ..

Co dělat na Slunečném pobřeží? Zajeďte se tam podívat dokud je stále hezky. Co dělat na Slunečném pobřeží? Zajeďte se tam podívat dokud je stále hezky.
V Bulharsku je stále krásné počasí a moře na Slunečném pobřeží má krásných 24 stupňů. Neváhejte dvakrát, příští týden má být u nás ošklivo, a vyjeďte se tam podívat. Památky UNESCO, krásné pláže a delfíni v Černém moři :-)..

SMRT ICQ !!!
ICQ (fonetický přepis anglického I seek you = hledám tě). ICQ je protokol Instant Messagingu. Instant Messaging je posílání instantní zpráv, prostě to chattování, co si dnes každý "správný" teenager představí pod pojmem ICQ. Jenže teenageři.....

HD DVD – smrt se blíží
Konec války formátů ???..

 Dav křičí - smrt OSA Dav křičí - smrt OSA
Jak jsem psal i na tomto blogu, nedávno v platnost uvedená vyhláška, která zavádí povinné poplatky za zařízení i záznamová média, která mohou sloužit k nelegálnímu šíření autorsky chráněného obsahu se dostala do popředí zájmu mnoha lidí.....

Realita, sen a smrt Realita, sen a smrt
Mrazivá noc, měsíc v úplňku hází na vlhkou zablácenou cestu děsivé stíny. Utíkám, pryč co nejdál. Nedaleko za mnou slyším povyk, rázné pokřiky cizím jazykem. Němčina nejspíš. Proč před nimi utíkám, kde to jsem?.....

Smrt nátělníkům!
Jsem tričkonoš. Pozor, nepleťte si mne s nátělníkářem! Ti jsou definitivně out, dead, kaput a finito. Alespoň tak se to praví v posledním vydání dívčího časopisu, který jsem si z donucení přečetl u holiče. Já čtu „časoprsy“ a tam se nosí trička. Třeba Mis..

Smrt vůdce Smrt vůdce
Kdo dostatečně výrazně netruchlil, ten šel do vězení (viz odkaz - parodující obrázek), zemřel "drahý" vůdce Kim Čong-il. ..

Smrt(i) na Bečvárce! Smrt(i) na Bečvárce!
Už jste někdy viděli, jak pádluje smrt?? Pokud ne, mrkněte sem, dokonce jsme to i nafotili, natočili a sestříhali ;-)..

Smrt pseudografikům??
Zajímavé.....

Stanice Smrt
Příběh jedné průvodčí, která dlouhá léta jezdila u Českých drah...

Smrt octomilkám
Každá válka musí mít svojí propagandu. V této válce zatím bohužel prohráváme...

Láska a smrt
Je sychravé podzimní odpoledne, ulicemi plynou davy nevšímavých, ustaraných a tak neskutečně monotónních lidských postav. Všechny jsou zabrány do svých vlastních starostí všedního, ničím nezajímavého dne. Nikdo si nevšimne dívky kráčející středem té živé..

Co znamená smrt ve snu?
Jak si můžeme vyložit to, že se nám zdá o smrti? Opravdu zemře ten, koho jsme ve snu viděli zemřít? Máme se připravit na pohřeb dotyčné osoby nebo je to něco jiného?..

Souboj na život a na smrt Souboj na život a na smrt
Nafotit takovou sérii fotografií potřebuje řádnou dávku odvahy. A co adrenalin?..

Terezín - cesta na smrt Terezín - cesta na smrt
Terezín (Theresienstadt) – město na severu Čech kousek od Litoměřic, které se za druhé světové války proměnilo v židovské ghetto, z Malé pevnosti se pak stala věznice pro gestapo (věznice na Pankráci byla přeplněná). Tento koncentrační tábor nesloužil, na..

SMRT REINHARDA HEYDRICHA
Smrt Reinharda Heydricha. Kdy přesně a proč. Více na blogu. Včetně videa...

zbytečná smrt za volantem
Zbytečná smrt mladých lidí 25/10/2009 na Radnicku...

Smrt Travoltova syna
Johnu Travoltovi zemřel syn..

Koťátko předstírá smrt
Skvělé koťátko s kterým je super zábava. Koťátka jsou prostě roztomilá...

Smrt na závodním okruhu
Mladý jezdec Craig Jones 23let zemřel na následky zranění, při této nehodě...

TL