Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238687  Nejlepší 

Recenze: Bathory Obrázek

Recenze: Bathory Otevře se v novém okně

Jaký je mnohamilionový film Juraje Jakubiska o Čachtické paní? Stojí za to jít na něj do kina?

Komentuj! Linkovali: Přidat Nogard, Přidat qaavigaaq
Podobné:

Bathory !!! Bathory !!!
Tak trailer mě přesvědčil, že film chci co nejdříve vidět za každou cenu!!!..

BATHORY !
Nový film od Juraje Jakubiska.....

Bathory
Co by mohla mít společného Katarína Knechtová ze skupiny Peha a film Bathory?..

Bathory Bathory
Kdo by neslyšel o historickém velkofilmu od Juraje Jakubiska, který je současně nejdražším středoevropským filmem...

Bathory - vše o filmu
Přečtěte si kompletně o filmu Bathory na jednom místě!..

Ve znamení Bathory Ve znamení Bathory
Po dlouhém očekávání jsem ve středu měl poprvé možnost vidět kontroverzní film Bathory Juraje Jakubiska. Jaké jsou mé dojmy a postřehy? A co si myslí ostatní čtenáři? Více v tomto článku...

Bathory Film Bathory Film
Zajímavosti: Během natáčení padla klapka přesně 5.640 krát a natočilo se celkem 74 000 metrů materiálu. Před kamerou se vystřídalo celkem 200 herců a více, než 3000 komparzistů. Na place se mluvilo celkem deseti jazyky. Česky, slovensky, anglicky, fra..

Bathory se prý moc nepovedly Bathory se prý moc nepovedly
Tak nám předvedli Bathory, paní Müllerová. A podle prvních dojmů se jedná spíš o průšvih, než o vyvedené dílo východoevropského Felliniho, jak se prý Juraji Jakubiskovi, který to celé režíroval, s oblibou přezdívá...

Jakubisko a BATHORY Jakubisko a BATHORY
Nový film JJ...

bathory part 1
bathory 2008 part 1..

Bathory (2008)
Historický veľkofilm Juraja Jakubiska a súčasne najdrahší filmový projekt v strednej Európe privádza k životu krvavú legendu Čachtickej Panej. ..

Čachtická paní - Báthory
Čachtická paní je považována za nejhrůznější vražedkyni v dějinách Uher… ..

Wallpapery k filmu Bathory Wallpapery k filmu Bathory
Pokud sháníte nějaké stylové tapety na plochu vašeho počítače s motivem filmu Bathory, ale pouhé tři z oficiálních stránek filmu vám nestačí, pak můžete využít šance a stáhnout si wallpapery k filmu, které jsem pro všechny fandy připravil...

BATHORY-FILM O FILMU
Mrkněte na film o filmu dosti drahého filmu.....

Nepovedené scény z Bathory Nepovedené scény z Bathory
Nepovedené scény z filmu Bathory..

Videoklip k filmu Bathory
Super videoklip se záběry z filmu Bathory..

V Bathory zcenzurovali lesbický sex
Praha - Za 14 dnů si v Karlových Varech odbyde slavnostní a dlouho odkládanou premiéru Jakubiskova Bathory, která následně 10. července vstoupí do českých kin. ..

Historický film Bathory má stanovenú premiéru Historický film Bathory má stanovenú premiéru
Veľkofilm Bathory Juraja Jakubiska má oficiálne stanovený dátum premiéry. Film bude vo svetovej premiére uvedený na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch. V slovenských kinách sa bude premietať v 12 kópiách od 10. júla tohto roka..

Juraj Jakubisko: Bolka Polívku jsem do Bathory neměl obsazovat!!! Juraj Jakubisko: Bolka Polívku jsem do Bathory neměl obsazovat!!!
Přečtěte si nejnovější rozhovor s režisérem filmu Bathory, ve kterém odhaluje i svůj postoj k filmu! Co říká o současné kinematografii a proč do filmu Bathory obsadil zprofanované herce? Přečti a zalinkuj!..

Jan Jirásek a hudba k filmu Báthory: hudba relaxační vydávaná za filmovou
Díky sedmadvaceti hudebním ukázkám, sumarizujícím příspěvek Jana Jiráska k filmu Báthory (tyto jsou součástí webové prezentace tohoto autora) lze - ještě před údajně připravovaným vydáním soundtracku - s jistou mírou nejistoty (podle režiséra Jakubiska na..

Samsung Galaxy Young 2 recenze #Samsung #Recenze Samsung Galaxy Young 2 recenze #Samsung #Recenze
Recenze Samsung Galaxy Young 2 (SM-G130)! Malý, chytrý a levný mobilní telefon s technologií GPS, NFC, WiFi a Bluetooth 4. S aktuálním operačním systémem Android 4.4.2 KitKat..

MW 2 recenze MW 2 recenze
Recenze na vynikající novou hru, COD MW 2..

Recenze PSP Go Recenze PSP Go
Prvního října byla do prodeje uvedena v pořadí čtvrtá generace handheldu PSP od Sony, s označením PSP Go. A není to jen označení Go, čím se nové PSP odlišuje od předchozích třech modelů...

Recenze Recenze
Jaký je chladič Arctic Cooling Freezer 7 Pro rev. 2 pro procesory?..

Recenze: Ant-Man Recenze: Ant-Man
Scott (Paul Rudd) je zlodějíček a milující táta, který je pro svou dceru, kterou téměř vůbec nevídá, schopen (samozřejmě) loupit. Při jedné loupeži se dostane i do záhadného domu doktora Pyma (Michael Douglas). Co skrývá tajemný oblek, který v domě nacház..

10 000 př. n. l. - recenze 10 000 př. n. l. - recenze
Roland Emmerich si dal 4 roky pauzičku a během té doby pro nás chystal svůj další velkolepý snímek. Když se tenhle chlapík pustí do natáčení, většinou vznikne ultimátní "brainwashing" podívaná u které nevěřícně kroutíte hlavou. A tentokrát obstál na celé ..

Web recenze
Zajímavý blog kde najdete zajímavé a nejnovější články o auto-moto, cestování, domácnosti, kráse a módě, lidském tělu,a různé..

"Recenze" GTA 4 "Recenze" GTA 4
Tento výtvor nemá obdoby! Tolik pravopisných, typografických a slohových chyb jsem na jednom místě ještě neviděl. Nechápu, jak někdo jako autor článku může běhat po našem světě. Hrůza...

Recenze: F.E.A.R. 3 Recenze: F.E.A.R. 3
Píše se rok 2005 a na světovém trhu se objevuje vcelku nenápadná střílečka. S názvem F.E.A.R. se proplížila vývojovou fází, a když se konečně dostala do rukou hráčům a recenzentům, sklidila vlnu zasloužené chvály. Svou jedinečnou atmosférou, výborným zpra..

TL