Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237759  Nejlepší 

Dobrodružství na Baffinově ostrově Obrázek

Dobrodružství na Baffinově ostrově Otevře se v novém okně

Šílená akce extrémních dobrodruhů a horolezců Glowacze a Jaspera na Baffinově ostrově

Komentuj! Linkovali: Přidat pipigril
Podobné:

Ervínova dobrodružství Ervínova dobrodružství
Jak se na pražské ulici loví gorily? Jak se na ní pádluje? A jak se na chodníku potápí? A komu vadí člověk, co si u lampy opéká buřty nad maketou ohně?..

Žabákova dobrodružství Žabákova dobrodružství
V nakaladatelství XYZ vyšla v novém překladu a s novými ilustracemi legendární Žabákova dobrodružství / autor Kenneth Grahame. Možná jste knihu nečetli, ale viděli známý žertovný montypythonský film zacházející s knižní předlohou velmi volně a po svém. T..

O nejpodivuhodnějším dobrodružství
Spisovatel Mirko Pašek by se v červnu dožil sta let. Přijměte malou vzpomínku na autora mnoha dobrodružných románů...

Noční dobrodružství
O nenadálém a nečekaném nočním sexu se skoro neznámou partnerkou.....

Dobrodružství horolezců v Patagonii Dobrodružství horolezců v Patagonii
V Patagonii, známé trvale špatným počasím, se udělalo několik dní pěkně. Jak toho využil extrémní horolezec Thomas Huber? Přečtěte a koukněte na fantastické fotky. ..

Velké vlakové dobrodružství
Je skoro půlnoc, naprostá tma a tak alespoň poslouchám pravidelný rytmus, který vydává vlak v kterém se právě vezu. Vlak projíždějící africkou pustinou. Připadá mi to jako sen, ale přitom je to realita. ..

Dobrodružství na veřejném záchodě
Tento příběh je věnován VŠEM ŽENÁM NA CELÉM SVĚTĚ, které kdy musely použít veřejný záchod. A konečně vysvětluje vám, naši mužové, proč nám to tak dlouho trvá...

Konec dakarského dobrodružství Konec dakarského dobrodružství
Čtrnáctou etapou s cílem v hlavním městě Argentiny Buenos Aires skončil letošní jihoamerický Dakar. Kdo byl jeho vítězem a jak si vedli čeští závodníci?..

Dobrodružství horolezců v Maroku Dobrodružství horolezců v Maroku
Přečtěte si o vytvořené nové české horolezecké cesty v kaňonu Todra...

Dobrodružství pana Mouchy
Čirou náhodou jsem na Flickru objevil zajímavou sbírku fotografií, za kterou by se nemusel stydět ani samotný Uko Ješita, japonský mistr miniatury.....

Dobrodružství na veřejném záchodě Dobrodružství na veřejném záchodě
Moje máma byla horlivou navštěvovatelkou veřejných záchodků. Od malička me brala s sebou na záchod, učila mě očistit prkénko toaletním papírem a potom ho po obvodu pečlivě poklást kousky papíru. A nakonec mi kladla na srdce: “Nikdy, nikdy si nesedej na mí..

HTC Kaiser - Dobrodružství začíná
Dnes jsem se definitivně rozhodl do čeho vrazím své penízky, které jsem si vydělal na měsíční brigádě v Londýně. Mým přáním je jeden z nejlepších mobilních přístrojů dneška, HTC Kaiser. Ovšem dát za něj cca 17 500,– kč je na mě opravdu silné kafe, navíc k..

Děti milují dobrodružství ve stanu Děti milují dobrodružství ve stanu
Prázdniny jsou již za dveřmi a jistě i vy přemýšlíte, jak je co nejvíce dětem zpříjemnit. Dětské stany jsou dobrou volbou pro ty, kdo dovolenou ve stanu rozhodně trávit nechtějí, ale zároveň rádi dopřejí dětem to pravé dobrodružství z pobytu ve stanu. Nav..

Starlight Walk – robotova dobrodružství Starlight Walk – robotova dobrodružství
Takže jste chtě nechtě vtažen do boje, v němž se nerozhoduje o ničem menším než je osud celé země. Naštěstí je váš robot jako skládačka, a tak odhodíte opravárenská zařízení a pěkně se na ty zlé vetřelce vybavíte. ..

muzikál Dobrodružství šesti trampů na ČT2
nevíte kde se dá najít 1+ 2 díl ?..

SHIFT 2 - logické dobrodružství pokračuje SHIFT 2 - logické dobrodružství pokračuje
Skvělá flashová hra SHIFT 2 se dočkala pokračování...

Nová F1 - výzva, dobrodružství, zábava Nová F1 - výzva, dobrodružství, zábava
Při aktuálně probíhajících testech v Jerezu se pustily týmy do přípravy na příští sezonu, ale i na sezonu 2009. Kromě jízdy bez elektronických pomůcek měli někteří jezdci příležitost vyzkoušet i pneumatiky bez drážek, které by se měly vrátit za rok zpět n..

Slovensko maďarská dobrodružství » Soft.own.cz
Slováci - národobijci a maďaři sebevědomějci. A nebo ne snad?..

Pláže na ostrově Kos Pláže na ostrově Kos
Již před lety to bylo oblíbené prázdninové místo místních obyvatel. Dlouhá bílá pláž (10 km) s křišťálově modrou vodou již získala mnoho Modrých vlajek, a to nejen pro čistotu, ale i pro služby na samotné pláži...

Extrémní dobrodružství ve svatých horách Huashan Extrémní dobrodružství ve svatých horách Huashan
Nalepeni na skále stojíte na velmi úzké dřevěné lávce a pod vámi je zhruba 1000 metrů ničeho. Při tom nejste ničím jištěni. Tak nějak by se dal popsat zážitek z výletu na svaté hory Huashan v Číně...

Pouštní dobrodružství - erotické povídky - ♥ErotPo.cz
Na cizinku mluvil jakýmsi neznámým jazykem a hlasitě vzdychal, kdykoliv znovu prudce přirazil a čím blíž vyvrcholení byl..

Čarodějnické dobrodružství brzy ožije na Androidu
Vývojáři z poměrně malého a hlavně českého studia Bispiral se už nějaký ten pátek věnují tvorbě mobilních her pod Androidem. Nejedná se však o úplné nováčky na našem trhu, přecijen už se videoherním průmyslem pohybují okolo šesti let...

Výlety po řeckém ostrově Kos Výlety po řeckém ostrově Kos
I když na ostrov přiletíte se cestovní kanceláří, výlety si můžete naplánovat sami a rozhodně toho uvidíte víc a bude Vás to stát méně. ..

Eurovíkend na zeleném ostrově Eurovíkend na zeleném ostrově
Mysleli jste si, že na eurovíkendy se jezdí pouze do Paříže, Benátek a Římu? Pletete se! Eurovíkend v Irsku je stejně nádherný jako všude jinde.....

Dovolená na ostrově Ibiza Dovolená na ostrově Ibiza
Mezi Baleárskými ostrovy, jejichž je Ibiza součástí, jí patří co do velikosti 3. místo. Politicky patří Ibiza ke Španělsku a od jeho kontinentální části leží ve vzdálenosti necelých 90 kilometrů. A ačkoli je Ibiza svou..

Dovolená na Ostrově Kréta
Báječná dovolená na ostrově Kréta. Úžasné koupání a zájezdy na ostrov Kréta. Neváhejte s výběrem Last Minute Kréta..

Výlety po řeckém ostrově Kos Výlety po řeckém ostrově Kos
Při vaší dovolené navštivte město Kos, památku Asklepion,termální prameny, větrný mlýn v Kefalosu a určite musíte vidět Banana Beach, nejhezčí písčitou pláž...

Dovolená na ostrově Korfu Dovolená na ostrově Korfu
Ostrov Korfu leží ze všech ostrovů Jónského souostroví nejvíce na severu. Jónské ostrovy se nacházejí západně od pobřeží Řecka a vedle Korfu je tvoří ještě například Zakynthos, který je naopak nejjižnějším ze..

Dovolená na ostrově Kypr Dovolená na ostrově Kypr
Po Sicílii a Sardinii je co do rozlohy Kypr třetím největším z ostrovů ve Středozemním moři. Nalézá se v blízkosti hned několika států, k nimž patří Turecko na severu a Sýrie s Libanonem na..

TL