Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237767  Nejlepší 

Pristani Atlantisu znemoznuji "zahadne" predmety Otevře se v novém okně

Objekty poletujici kolem raketoplanu velitel Atlantisu Brent Jett popsal jako dva krouzky a kus folie ci nejake latky.

Komentuj! Linkovali: Přidat hnedka
Podobné:

Záhadný předmět brzdí přistání Atlantisu Záhadný předmět brzdí přistání Atlantisu
Záhadné předměty vznášející se blízko Atlantisu brzdí jeho přistání. NASA hledá vysvětlení...

Astronauti z Atlantisu vystúpili do otvoreného vesmíru #Věda Astronauti z Atlantisu vystúpili do otvoreného vesmíru #Věda
Dvaja členovia posádky amerického raketoplánu Atlantis dnes približne o 15:24 SEČ vystúpili z Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS) do otvoreného vesmíru. Ide o prvý z troch plánovaných......

Noční přistání
jak lze přistát potmě..

Nouzové přistání na dálnici Nouzové přistání na dálnici
Vtipné video: s nouzovým přistáním na dálnici se kromě pilotů musí vypořádat i ostatní účastníci provozu. Ale ta stará paní si z toho evidentně nic nedělá...

Prožijte přistání člověka na Měsíci Prožijte přistání člověka na Měsíci
Už teď můžete na stránce vidět raketu Saturn 5 připravenou na odpalovací rampě v Kennedyho vesmírném centru na Floridě. Je možné si díky animaci prohlédnout raketu z různých úhlů a také sledovat odpočítávání času do startu, které už běží. ..

Vichřice Emma, přistání Airbus A320
To si pilot celkem nedal :-D..

Discovery se vrací domů on line přenos z přistání
Discovery se vrací domů. V pondělí krátce po 15 hodině by měl raketoplán dosednout na přistávací plochu KSC na Floridě. Pokud vše proběhne v pořádku, bude zastavení raketoplánu na konci přistávací plochy znamenat konec jedné mise, ale opětovný začátek let..

Video - Nouzové Přistání Airbusu 380 Do Řeky Hudson Video - Nouzové Přistání Airbusu 380 Do Řeky Hudson
Nouzové Přistání Airbusu 380 Do Řeky Hudson , záznam z bezpečnostní kamery ...

Záhadné video Záhadné video
Toto záhadné video bylo nalezeno na jednom anglickém blogu. Autor za neznámých okolností přestal svůj blog psát...

Sledujte živý přenos k vůbec prvnímu přistání modulu na kometě! Sledujte živý přenos k vůbec prvnímu přistání modulu na kometě!
Poprvé v historii se lidstvo dotkne komety. Nebude to pomyslný "krok pro člověka", ale dojde k přistání vesmírného modulu plného aparátů. Uspěje mise Evropské kosmické agentury, která trvá déle než 10 let? A jaká úskalí na elektronického průzkumníka čekaj..

Záhadné podzemní chodby. Záhadné podzemní chodby.
Tady to Mužík moc neprobádal...

Záhadné zvuky Země
Záhadné zvuky vydává poslední roky země. Bude snad konec světa?..

Záhadné lety #Video Záhadné lety #Video
Média nás bombardují vždy a všude. Díky nim o světě víme téměř vše. Nebo si to alespoň myslíme. A snadno nám pak uniká to, co se děje za našimi vlastními humny. V letech 2002 a 2003 tak v Polsku několikrát nepozorovaně přistává tajemné letadlo. Stranou po..

Záhadné počátky počítačového šachu
Jednoduchá otázka: kdy počítačový program sehrál první šachovou partii? Podobně jednoduchá by měla být i odpověď, pohybujeme se přece v moderní a dobře zdokumentované době, nikoliv v nějakém šerém dávnověku...

Kniha Záhadné vody (Arthur Ransome) Kniha Záhadné vody (Arthur Ransome)
Arthur Ransome napsal knihu Secret Water v roce 1940. Celý příběh se odehrává v oblasti Walton Backwaters, zhruba osm kilometrů jižně od přístavu Harwich na východním pobřeží Anglie. ..

Další Putinův kritik záhadně onemocněl Další Putinův kritik záhadně onemocněl
Tentokrát jde o bývalého ruského premiéra a zastánce tvrdých ekonomických reforem, demokrata Jegora Gajdara, který byl hospitalizován při své návštěvě Irska minulý týden...

Záhadné obrazce Nazca Lines, Peru Záhadné obrazce Nazca Lines, Peru
Nazca Lines je množství záhadných obrazců, vytvořených v poušti náhorní plošiny, která má rozlohu kolem 500m2 a najít ji můžete v Peru, v okolí malebného městečka Nazca...

Kterak objasnil Sisyfos záhadné výboje ve Strašicích Kterak objasnil Sisyfos záhadné výboje ve Strašicích
Jako publicista jsem požádal o oficiální stanovisko též Skupinu ČEZ. Martin Sobotka, mluvčí Sku¬piny ČEZ pro západní Čechy, mi odpověděl takto : "Zprávu ČKS Sisyfos bohužel nemůžeme brát vážně. Vystupuje v ní řada osob právnických a fyzických, které v pop..

Restaurant Tifannys: Luboš Měkota – záhadně zemřel v Berouně Restaurant Tifannys: Luboš Měkota – záhadně zemřel v Berouně
Redakce portálu PortalSecurity.cz zjistila (z důvěryhodného zdroje, který pochází přímo z Berounského Golf Resortu), že miliardáře Luboše Měkotu postihla náhlá příhoda přímo v prostorách Restaurantu Tifannys (na chodbě) v Berounském Golf Resortu. ..

Vesmír mohutně expanduje kvůli záhadné temné energii Vesmír mohutně expanduje kvůli záhadné temné energii
Ve vesmíru je záhadná temná energie, která pohlcuje již asi 74 procent jeho objemu. Její existence může vysvětlovat, proč vesmír stále mohutně expanduje. Potvrdily to první výsledky velké astronomické studie...

Hororové příběhy - přispějte vaše záhadné příběhy, nebo články.. Hororové příběhy - přispějte vaše záhadné příběhy, nebo články..
Pomozte rozšířit nově zrekonstruovaný web Hororové příběhy.ic.cz svými konspiračními teoriemi, nebo příběhy založených na faktech. Děkujeme. #horor #pribehy #clanky #new ..

Reklamní předměty
Tyto stránky se zaměřují na prodej reklamních předmětů, zprostředkování potisku reklamních předmětů, dekoraci skla, porcelánu apod...

Soutěžní předměty
Soutěžní předměty jsou reklamní předměty či dárky využité pro různé soutěžní akce či loterie. Jako soutěžní předměty se používají propisky, trička či čepice opatřené logem firmy. Vaše logo na soutěžním předmětu? To je skvělá reklama!..

Reklamní předměty
Reklamní předměty jsou jedním z hlavních prvků 3D reklamy. V současné době je na trhu velké množství předmětů, které lze potisknout různými technikami. Vyberte si i vy reklamní předmět, který vás bude propagovat nejlépe!..

Reklamné predmety Reklamné predmety
Forpromo.sk sa snaží zaplniť medzeru v objednávaní reklamných a merkantilných predmetov prostredníctvom internetu. Portál je postavený tak, že zákazník sám môže vyberať produkty, spôsob označenia, ale aj technológie, a to bez nutného dopočítavania skrytýc..

Řetězovka. Nej předměty
Další řetězovka mezi blogery :)..

Reklamní předměty | AktualityCZ Reklamní předměty | AktualityCZ
Reklamní předměty jsou stále in, i v roce 2015 jimi není ještě trh zahlcen a stále je o ně zájem. Dárkové předměty jednoduše upevňují obchodní vztahy. Aby tomu..

Jak si vybrat reklamní předměty Jak si vybrat reklamní předměty
Výběr reklamních předmětů je složitější proces u kterého je nutné se zamyslet pro jaký účel bude reklamní předmět používán. Před samotným výběrem je dobré si zodpovědět následující otázky...

Reklamní předměty s potiskem Reklamní předměty s potiskem
Propagační a reklamní předměty jsou důležitou součástí každé firmy, která chce být vidět. proto využijte nabídku i této firmy, kde mají opravdu mnoho reklamních předmětů a zajistí i jejich potisk. ..

TL