Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236936  Nejlepší 

Šťastné dětství Otevře se v novém okně

Vyrůstali jste v 60tých, 70tých nebo 80tých letech? Jak jste to vůbec přežili?

Komentuj! Linkovali: Přidat krtek, Přidat janinka, Přidat doktorka, Přidat terin
Podobné:

SCX - návrat do dětství
Vrhněme se společně k té asi nejoblíbenější hračce převážné většiny mužské populace. Ano, řeč bude o autíčkách, tentokráte v trošku netradiční podobě. Co takhle prožít pár super chvil ve společnosti vaší oblíbené autodráhy? No samozřejmě, to je ono. Jdeme..

vzpomínky z dětství
Když jsem byl malý kluk, jezdil jsem s rodiči na venkov. Venkov nezaměnitelný a kouzelný ve své obyčejnosti... Do vesničky, která na mapě nevypadá ani jako vesnice, spíš jsou to roztroušené domky po údolí. Bylo to ve věku snad sedmi, možná až deseti le..

Úvaha na téma: Dětství Úvaha na téma: Dětství
Zajímavá úvaha na téma dětství, doporučuji přečíst...

Na co rádi z dětství vzpomínáte?
Zavzpomínejte si na věci svého dětství. Co vám dnes chybí?..

Vlak dětství a naděje Vlak dětství a naděje
Jeden z nejlepších českých seriálů natočený famózním Karlem Kachyňou. Příběh z těžké doby 2. světové války, ve kterém vedle Stanislava Zindulky a Heleny Růžičkové předvedlo svůj herecký um i mnoho dalších pánů herců. Seriál je natočený na námět Věry Sládk..

Kuky vrací do dětství Kuky vrací do dětství
Dětská představivost hýří nápady a nemožnými skutky, což jak sám Jan Svěrák (režisér) přiznává odlišuje malý svět od dospělých. Nejsou uzavřeni v hranicích pravidel a mohou prožít ve snech cokoli. Dokazují to také scény malého Ondry běžícího po zdech svéh..

Dětství hackera? hlavně to přežít
Hackeři, nerdi, geekové - žádné z těchto označení, ať už přesně znamená cokoliv, nebývá chápáno právě jako synonymum sociální adaptibility. Tichý blázen, nesmělý, nebo naopak zcela nepřizpůsobivý sociopat, to je celkem jedno. Nakonec si stačí přečíst pár..

Návrat do dětství se dřevěnými hračkami
Vraťte se zpět do dětství a objednejte si dřevěné hračky, kojenecké a dětské potřeby na Mimimanie.cz. Krásné hračky pro kluky i holky...

Šťastné a veselé
Aneb, jak to všechno vlastně vzniklo?..

Šťastné nabourání
Reklama holandské pojišťovny Fortis ASR, ve které jsou zvuky aut a bouraček sestříhány tak, aby dohromady zně­ly jako píseň Wallking on Sunshine...

Zajistěte svým ratolestem krásné dětství Zajistěte svým ratolestem krásné dětství
Všichni rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší a pokud mezi ně patříte, máte příležitost jim zajistit krásné dětství. Pořiďte svým dětem vybavení, se kterým jim přinesete do života radost a zábavu...

GURMÁN: Babiččiny lahůdky vám připomenou dětství GURMÁN: Babiččiny lahůdky vám připomenou dětství
V letácích informačních center ve Vrchlabí píší, že je tu spousta útulných restaurací a kaváren.....

Jak dětství ovlivňuje výběr budoucího bydlení
Jaký vliv na nás má místo, kde jsme prožili dětství?..

Jak sehnat šťastné voliče Jak sehnat šťastné voliče
Sehnat voliče a ještě k tomu šťastné. Pro některé politické strany je tohle před nadcházejícími volbami opravdu zapeklitý oříšek. Jak se přesvědčil Jiří Paroubek, existuje ovšem levná a rychlá cesta - stačí jen najít toho správného dodavatele ;)..

Šťastné a veselé informatické
Jaké budou informační technologie za deset, patnáct let?..

Není nad šťastné manželství
Pár užitečných informací....... Máme oddělené ložnice. Její je v Brně, moje je v Praze...

Šťastné a veselé Vánoce
Chtěl bych všem popřát šťastné a veselé Vánoce, společně s Natálkou, která také namalovala tento obrázek (před třemi lety, nicméně budu jej jako pěknou a milou tradici publikovat znovu.. (35 slov)..

Šťastné a veselé #Film Šťastné a veselé #Film
Tento film je inspirován skutečným příběhem, který se odehrál v zákopech První světové války na Štědrý večer roku 1914. Když v létě 1914 vypukla válka, překvapila a pohltila miliony mužů. Přišly Vánoce, sníh a spousty balíčků od rodin a armády. Ale překva..

Tajemství Milana Drobného: V dětství mu zemřeli oba rodiče! Tajemství Milana Drobného: V dětství mu zemřeli oba rodiče!
Milan Drobný prozradil světu svůj příběh prostřednictvím nostalgických písní, které zazní během jeho koncertu v pražské Lucerně 13. ledna 2015. Zpěvák v nich vůbec poprvé mluví o ztrátě svých rodičů, kteří zahynuli ještě v době, kdy chodil Milan na základ..

Šťastné setkání za 2 body! #Video Šťastné setkání za 2 body! #Video
Berte život s úsměvem :-)..

Šťastné osmičky na šanghajské burze
O vlivu čísel, datumů a jiných zdánlivě nesouvisejících faktorů na obchodování na burze se popsaly stohy papíru. S rozvojem finančních trhů v Číně dostává vliv šťastných čísel na rozhodování jednotlivců nový rozměr...

Internet » Šťastné a veselé! - Hardware.sk Internet » Šťastné a veselé! - Hardware.sk
Tak po roku sú tu opäť Vianoce. Čas pokoja, hojnosti. Čas, kedy sa všetci stretávame u štedrovečerného stola a spomíname aj na ľudí, ktorí už nie sú medzi nami. A tak pri tejto príležitosti by som chcel popriať za celý tím www.hardware.sk všetko najlepšie..

Vánoční přání pro šťastné chvilky Vánoční přání pro šťastné chvilky
Víte, že naše vánoční přání nabízejí velké množství osobitých stylů písma? Stačí si jen vybrat. Udělejte svým blízkým či rodině radost a pošlete jim vánoční přání, které nejlépe vystihne Vaše sváteční pocity. vánoční přání, novoročenky..

Dívky a ženy se mění ve šťastné Dívky a ženy se mění ve šťastné
Dívky, ženy a dámy se velmi věnují sami sobě. Nyní do České republiky přišel vzdělávací program, který naordinuje recept, jak hubnout a opravdu zhubnout a to hravě! Hubnutí hrou - vřele doporučují! Zajímavý projekt!..

S.Blanco: Na šťastné konce nevěřím S.Blanco: Na šťastné konce nevěřím
Zajímavý rozhovor se spisovatelkou Salma Blanco...

Vintage styl Vám připomene dětství na vesnici! #bydleni #home Vintage styl Vám připomene dětství na vesnici! #bydleni #home
Každý z nás určitě trávil prázdniny u babičky a to obvykle na vesnici. Při vzpomínce na večery s horkým kakaem a čerstvě upečenou buchtou nás zahřeje u srdce. Chcete si tyto vzpomínky pevně uchovat nebo je předat svým dětem? ..

Šťastné a veselé Vánoce - PEF... znalosti pro život
Kdysi jsem chtěl studovat vysokou školu a vybral jsem si správně... Posílám Vám odkaz, abyste věděli co a jak..... tohle je dobrá volba.....

Štastné a veselé (siux.blog.lupa.cz)
Všem našim klientů, kolegům, přátelům i našim uživatelům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a pohodový vstup do roku 2007.Vám přeje SiUX tým..

Sedmička je pro Microsoft (celkem) šťastné číslo Sedmička je pro Microsoft (celkem) šťastné číslo
Informací o novém operačním systému Microsoftu Windows 7 rychle přibývá. Ohlasy na betaverze jsou příznivé a vše zatím nasvědčuje tomu, že očekávané říjnové uvedení na trh nebude takovým zklamáním, jaké představovaly předchozí Visty...

TL