Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237234  Nejlepší 

Londýn - město mnoha tváří (část 4.) Otevře se v novém okně

Bohužel jsem se dostal k poslední části našeho vyprávění o Londýně až teď, ale říkám si lepší teď, než vůlbec. Poslední část jsem nazval město mnoha tváří, protože si v něm každý najde to své.

Komentuj! Linkovali: Přidat kelen, Přidat sheldoncooper
Podobné:

Rubikova kostka mnoha tváří
Jistě všichni dobře znáte tak „jednoduchou“ věc jako Rubikova kostka, ale málokdo asi ví, jakým pokrokem za 34 let své existence prošla a kolik dnes existuje variant této legendární a geniální hry maďarského sochaře a architekta Ernő Rubika...

Turecko, země mnoha tváří Turecko, země mnoha tváří
Cestování je plné nových zkušeností a poznatků, ale také odpočinku, proto nalezlo oblibu u mnoha lidí. Turecko patří mezi zěmě mnoha tváří a zde naleznete základní informace o této velice navštěvované destinaci...

Londýn - Vítejte ve velkoměstě (část 2.) Londýn - Vítejte ve velkoměstě (část 2.)
Nechci sem psát podrobného průvodce a věnovat se každé památce. Spíše Vám chci sepsat přehled, doporučení a pár dobrých rad, které využijete. Chtěl bych Vám předat nějáké informace a tipy, aby jste si Londýn náležitě užili…protože to město za to stojí!..

Londýn - jako kulturní a finanční centrum (část 3.)  Londýn - jako kulturní a finanční centrum (část 3.)
Nadcházející den (celkem druhý) jsme měli už celý rezervovaný pro samotný Londýn a musím říci, že jsme jej využili naplno. Jen ve zkratce – Greenwich, DLR, Lloyd´s, Tower atd.., ale hlavně Les Miserables --> čtěte více..

Město Ayutthaya, 1. část Město Ayutthaya, 1. část
Jen asi 70 km od hlavního města Bangkok je vzdálené město Ayutthaya. ..

Mesto duchov - mesto Pripjat nová dovolenková destinácia Mesto duchov - mesto Pripjat nová dovolenková destinácia
26. apríla 1986 sa zmenil život miliónom ľudí. Na Ukrajine, v mestečku Černobyľ, približne o pol druhej v noci, vybuchol štvrtý blok atómovej elektrárne a do okolia a neskôr prakticky nad celý svet sa dostalo nesmierne množstvo rádioaktivity...

Londýn Londýn
Minulý týden, přesněji řečeno ve čtvrtek 15.4., se mi poštěstilo to, že jsem odjel s dalšími čtyřiceti osmi studenty a dvěma učiteli do mé vysněné země - Velké Británie, která mě uchvátila a to nejen historicky..

Samolepky na zeď mnoha designů
Máte rádi abstraktní motivy? Nebo dáváte přednost květinovým vzorům? Vyzkoušejte samolepky na zeď! Jejich použití je nesmírně jednoduché a efekt obrovský. Samolepky na stěnu - minimální úsilí, maximální efekt! samolepky na stěnu, samolepka na zeď..

Vyberte si z mnoha slev Vyberte si z mnoha slev
Slevy, které najdete na českém internetu. Vybírejte ze sta českých slevových portálů..

Seznam se tváří v tvář
Vyzkoušejte nový druh revolučního seznamování...

Karikatury známých tváří Karikatury známých tváří
Karikatury jsou zjednodušené, komické, někdy kritické či zesměšňující kresby. Cíleně zvýrazňují některé rysy obličeje, postavy či vlastnosti. Dnes se s karikaturami můžeme setkat i v rámci obyčejného života, například u karikování známých tváří...

Fonty s lidskou tváří Fonty s lidskou tváří
To se takhle jednou fonty sešly na konferenci, aby vyřešily jeden důležitý problém. ..

Hry co se tváří jako práce Hry co se tváří jako práce
třeba ve wordu.....

Chodila mi pyskami po tvári Chodila mi pyskami po tvári
Začalo sa to celkom nevinne, ako to v takýchto prípadoch býva, pohľadom z očí do očí, hoci hovoriť o nevinnosti v prípade erotického festivalu je trochu zvláštne...

Ohlasy na Londýn Ohlasy na Londýn
Olympijské hry v Londýně jsou v plném proudu. Co nám přinesl uplynulý soutěžní týden? Kdo získal medaili a kdo naopak zklamal? Držme palce našim sportovcům!..

Poznej Londýn
Pro naši letošní cestu "kroužení" po Evropě" jsme se vybrali cestu do Londýna . Letadlem společnosti EasyJet z Prahy na letiště Londýn - Gatwick se dá dostat za málo peněž v případě , že si včas "zabukujete" letenku. ..

Ubytování Londýn
Fajn seznam památek Londýna a pár tipů na hezký hotely v Londýně. Jako základ na cestu na eurovíkend v Londýně to postačuje...

Výroba palet pro mnohá využití
Potřebujete nové palety? Europal.cz Vám palety odborně vyrobí za nízké ceny. Výroba našich palet, splňuje všechna nejpřísnější technická kritéria, dle norem ČSN. výroba palet, palety..

Plechy mnoha druhů právě pro Vás
Náš sortiment zahrnuje plechy válcované za studena, za tepla, plechy, pozinkované, ocelové pásky, vysokopevnostní ocel ale také střešní trapézové profily a mnoha dalších produktů. Chtějte kvalitu, chtějte Raven! plechy, plechy levně..

Plechy a jejich mnohá využití
Když se řekne hutní materiál, mnoho z Vás si představí také plechy. Ty se využívají například pro výrobu karosérií a ochranných konstrukcí. U nás nabízíme jejich velký výběr v mnoha tloušťkách. plechy, hutní materiál, hutní materiál levně..

Karlův most skrývá mnohá překvapení Karlův most skrývá mnohá překvapení
Vhodný okamžik pro založení mostu v 05:31 dne 9. července 1357 prý vypočítali astrologové. Při správném seřazení číslic se dostane magická řada lichých čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1, která měla údajně most chránit před pobořením a útoky zlých mocností...

Moderní novoročenky v mnoha jazycích
Budete letos posílat novoročenky i svým zahraničním kamarádům? Potom Vám nabízíme tento krásný design, kde bude Vaše přání hned v několika světových jazycích. Originální design a propracovanost do posledního detailu! novoročenky, novoročenka..

Káva: Nápoj mnoha chutí
Máte rádi kávu? Její výraznou chuť a voňavé aroma? A víte, že káva je tu s námi už více jak půl tisíciletí?..

Göring, zachránce mnoha Židů Göring, zachránce mnoha Židů
Osud tomu chtěl, že v rámci těchto aktivit pomohl i Franzi Lehárovi, jehož manželka byla Židovka a slavný umělec mu později věnoval, jako poděkování, skladbu složenou na jeho počest.....

I profily základ mnoha staveb
Tyče průřezu I se mohou jednoduše svařovat a upravovat na potřebnou délku pomocí autogenu. Nejen tyče průřezu I, ale i profilová ocel jiných tvarů (kruhová, čtvercová) je součástí každé stavby. Spolehnout se můžete na kvalitu dle příslušných norem...

Milování tváří v tvář jepici #Sex Milování tváří v tvář jepici #Sex
Jepice žije jenom jeden nebo dva dny. Rozárka a Robin mají velkou fotku tohoto hmyzu zarámovanou na postelí. A každý jejich sex je neobyčejný, protože tváří v tvář jepici, si oba uvědomují, že může být poslední. ..

Sexy Kuchařová je tváří Maserati! Sexy Kuchařová je tváří Maserati!
Taťána Kuchařová (21), topmodelka a Miss World, sklízí úspěchy hned začátkem roku 2009! Pro letošek se totiž stala celosvětovou tváří jedné z nejluxusnějších automobilových značek – Maserati!..

Tom Hardy: Drsňák s tváří zajíčka Tom Hardy: Drsňák s tváří zajíčka
Edward Thomas Hardy má za sebou kupu rolí, díky kterým si získal nemalý počet filmových fandů. Jeho cesta k titulu nejobsazovanějšího herce současnosti ale nebyla vůbec lehká. Aktuálně Tom předvádí své herecké kvality v zatím nejlépe hodnoceným filmem rok..

Práce, zkouškové a Londýn
Moře vs. Londýn, 0:1 vede Londýn. Podařilo se nám sehnat výhodné letenky na červenec od společnosti SkyEurope za krásných 1400,–kč/osoba..

TL