Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237546  Nejlepší 

Juraj Jakubisko natočil videoklip o Čachtické paní Obrázek

Juraj Jakubisko natočil videoklip o Čachtické paní Otevře se v novém okně

Režisér Juraj Jakubisko se chystá uvést v červenci 2008 na filmovém festivalu v Karlových Varech světovou premiéru filmu Bathory o Čachtické paní. Ke svým 70. narozeninám si nadělil videoklip k ústřední písni filmu s názvem Môj Bože.

Komentuj! Linkovali: Přidat terin
Podobné:

Juraj Jakubisko: Bolka Polívku jsem do Bathory neměl obsazovat!!! Juraj Jakubisko: Bolka Polívku jsem do Bathory neměl obsazovat!!!
Přečtěte si nejnovější rozhovor s režisérem filmu Bathory, ve kterém odhaluje i svůj postoj k filmu! Co říká o současné kinematografii a proč do filmu Bathory obsadil zprofanované herce? Přečti a zalinkuj!..

Jakubisko a BATHORY Jakubisko a BATHORY
Nový film JJ...

Juraj
Explicitne osobne tématické stránky Juraja Vyšvádera..

Tma – Juraj Herz se po letech vrátil k hororu Tma – Juraj Herz se po letech vrátil k hororu
Režisér, scenárista a herec v jedné osobě. Proslavil se již jedním ze svých prvních snímků, který v letošním roce oslavil čtyřicet let od svého vzniku – Spalovačem mrtvol. Řeč je o Juraji Herzovi. ..

Jiří Paroubek natočil taneční klip! Jiří Paroubek natočil taneční klip!
Při sledování si všimněte hlavního protagonisty – velkého Jirky P (pro lepší identifikaci označený) - doprovázeného obarvenou ženou (nelze jednoznačně zjistit, zda se jedná o paní Petru) ..

Tajně jsem natočil svoji mladou ve vaně Tajně jsem natočil svoji mladou ve vaně
Tentokrát jsem zaznamenal jak si holí mušli a nohy, no, to prý holky dělají. Takže je zde takové porno video zdarma pro ty z Vás, kteří rádi špízujete mladý baby..

REŽISÉR TRIA Z BELLEVILLE NATOČIL ZNĚLKU SIMPSONOVÝCH
Při zhlédnutí nového dílu Simpsonových určitě pokaždé čekáte, co nového se objeví v závěrečné části znělky – na gauči u Simpsonů. Za celou dobu vysílání seriálu se tak na gauči odehrály řady parodií, zároveň ale dostali prostor i jiní režiséři, než jen „o..

Laser poprvé natočil  živé buňky  na 3D-film Laser poprvé natočil živé buňky na 3D-film
"Tomografická fázová mikroskopie" - zní to nudně. Ale, co když na vlastní oči pozorujeme procesy v živých buňkách, navíc v 3D formě...

David Gray natočil další výtečné album David Gray natočil další výtečné album
Zpěvák David Gray se vrací po dlouhých čtyřech letech s novým albem. A opět se jedná o mistrovské dílo...

Sting natočil své největší hity se symfonickým orchestrem! Sting natočil své největší hity se symfonickým orchestrem!
Legendární zpěvák a hudebník Sting si na letošní léto přichystal naprostou lahůdku. Fanouškům naservíruje své největší hity, které pro letošní rok nahrál v novém aranžmá za doprovodu symfonického orchestru...

Student natočil dokument o firmě OVB. Ta na něj podala žalobu! Student natočil dokument o firmě OVB. Ta na něj podala žalobu!
Pětadvacetiletému studentu Jakubu Charvátovi se nelíbily nekalé praktiky poradců společnosti OVB Allfinanz, která se zabývá finančním poradenstvím. Natočil o jejich praktikách dokumentární „Rada nad zlato“. Firma OVB podala na režiséra žalobu...

Ralph Fiennes natočil (hodně) moderní zpracování Shakespeara Ralph Fiennes natočil (hodně) moderní zpracování Shakespeara
William Shakespeare nikdy nezemřel. Jeho hry se stále hrají v divadlech po celém světě, hledají se nové možnosti, jak jeho dílo představit mladší generaci. (I když to není úplně třeba, protože většina jeho her je dokonale nadčasová.) Zpřístupnit Shakespea..

Obama natočil video pro Čechy. Mluví o srpnu 1968 Obama natočil video pro Čechy. Mluví o srpnu 1968
Obama o sprnu 1968 a současném stavu v Gruzii...

Mladík zavolal na pražskou strážnici policii! Vše natočil na video! Mladík zavolal na pražskou strážnici policii! Vše natočil na video!
Pražská strážnice z Václavského náměstí zřejmě bude chodit kanály, aby ji někdo nepoznal. Mladík na ní musel zavolat policii! Podívejte se na video, které se stalo HITEM INTERNETU!..

Recenze: Django Unchained - Tarantino natočil nejlepší film roku! Recenze: Django Unchained - Tarantino natočil nejlepší film roku!
Už od vzniku filmu Nehanební bastardi sa horlivo diskutovalo, že pozoruhodný filmový tvorca, Quentin Tarantino, je predurčený k natočeniu westernu. ..

Páni, na slovíčko... Páni, na slovíčko...
Svadobná príležitosť alebo bežný ples majú svoje zvláštnosti, pri ktorých je potrebné dohliadať na pravidlá spoločenskej etikety. Tá v sebe zahŕňa i výber oblečenia prislúchajúci k udalosti, ku ktorej sa viaže. Na čo teda staviť, aby sme sa vyhli spoločen..

Paní sestřičko
Proč oslovujeme \..

X Faktor - paní Naďa X Faktor - paní Naďa
Vystoupení bývalé učitelky z mateřské školky konečně na internetu...

Biograf paní Loty
nekonformní volně režírovaná sešlost básníků, muzikantů a divadelníků....Hrají Alaf...více info www.meks.nymburk.cz, www.alafmusic.cz, www.zrcadlenidusi.wz.cz..

Čachtická paní - Báthory
Čachtická paní je považována za nejhrůznější vražedkyni v dějinách Uher… ..

Bílá paní (1965) Bílá paní (1965)
Trezorový film natočený Zdeňkem Podskalským, který si sem podobně jako do Světáků, obsadil báječné herce. Příběh tragikomicky zobrazuje tehdejší dobu. Předlohou byla povídka Jak Pupenec ke štěstí přišel ze sbírky Karla Michala Bubáci pro všední den...

Páni režiséři ve filmu Páni režiséři ve filmu
Tentokrát bych ráda zavzpomínala na herecké výkony naši předních pánů režisérů. Někteří se mimo jejich režisérskou činnost dají s určitostí považovat i za herce. Jiní se ve filmu jen tak mihli a to většinou ve snímku svých kolegů...

Rozhovor s paní Žít Brno
Druhý díl seriálu poskytne náhled do oblasti city brandingu. V druhé polovině naleznete rozhovor s Marií Zezůlkovou, vedoucí Kanceláře strategie města Brna...

Paní Zuzana Paroubková
Manželka předsedy ČSSD Jiřího Paroubka (a žena, která ví jak získat pozemky!)..

Hledá se paní Kekulová Hledá se paní Kekulová
Ihned přijmeme hospodyni, spolehlivou, nekuřačku, nebo i kuřačku (nekouřit v pracovní době), něco jako paní Kekulová z pojišťovny štěstí. Prosím ať se hlásí jen ty, které ví, jak se žehlí prádlo!.... no stoji to za zhlednutí :)..

Sex Paroubka a paní Paroubkové
Sice fotomontaz, ale asi to tak skuecne bylo ;)..

Vie pani ministerka ako vyzerá mimozemštan? Vie pani ministerka ako vyzerá mimozemštan?
Vie istá nemenovaná pani ministerka ako vyzerá mimozemšťan a dokáže o tom presvedčiť porotu? Bude sa prípadne aj mimozemšťan sťažovať, že ho prirovnávajú k nie zrovna sympatickej ľudskej bytosti?..

WELL.DONE, paní Evo! (fflog.blog.lupa.cz)
...A protože jsme se dnes vůbec nevěnovali Radku Hulánovi, tak aspoň odkaz na PF do nového roku, které mu zaslala paní Eva (reakce č. 2 z 20:01) a upozornila mě na něj. Děkuji, paní Evo. I Radek jistě děkuje! Schválně, jak dlouho tam .....

Mladá paní se učí v… #Vtipy #Srandičky Mladá paní se učí v… #Vtipy #Srandičky
Webová stránka plná vtipů a přáníček. Můžete vkládat a hodnotit. Úryvek: Mladá paní se učí v exkluzívním klubu hrát tenis. Ať dělá,…..

TL