Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247668  Nejlepší 

Rekonstrukce.cz - opravy, stavby Otevře se v novém okně

Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

Komentuj! Linkovali: Přidat Registrator
Podobné:

Rekonstrukce.cz - opravy, stavby
Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení...

stavby přestavby rekonstrukce stavby přestavby rekonstrukce
stavební firmy, zednici jejich přistup k praci a zakaznikum ..

Cefeus – stavby, rekonstrukce, zateplení Cefeus – stavby, rekonstrukce, zateplení
Firma Cefeus provádí kompletní hrubé stavby, dokončuje hrubé stavby a v portfoliu má samozřejmě i odborné rekonstrukce domů, bytů či chat, zateplování certifikovanými systémy a aplikace stavební chemie. ..

Stavmika.cz- stavební práce, opravy a rekonstrukce
Stavmika je specialista na stavební práce, opravy a rekonstrukce. Potřebujete něco postavit, zrekonstruovat nebo zbourat? Tak jste právě našli to, co jste hledali. Pro naši firmu není nic nemožné. Dejte nám svůj nápad a my Vám ho rádi zrealizujeme. Těšíme..

Lemisped CB s.r.o. - Levné stavby, rekonstrukce, fasády, zateplení domů. Lemisped CB s.r.o. - Levné stavby, rekonstrukce, fasády, zateplení domů.
Stavby rodinných domů na klíč,opravy a rekonstrukce domů, zateplování a fasády, výměna oken a dveří. Kamna, krby, kotle na dřevo a pelety, krby a kotle Edilkamin. Výstavba a provoz kotelen, instalace ústředního vytápění, rozvody odpadů a vody. ..

Provádíme Pokrývačské,Klempířské,a Tesařské práce opravy a rekonstrukce Provádíme Pokrývačské,Klempířské,a Tesařské práce opravy a rekonstrukce
Provádíme klempířské pokrývačské a tesařské práce opravy a rekonstrukce střech montáže střešních oken Opravy a nátěry komínů ..

Správný průběh stavby či rekonstrukce zajistí jedině stavební dozor
Hledáte toho správného člověka vykonávajícího stavební dozor nebo technický dozor? Pak se rozhodně obraťte na web stavbyadozory.cz, kde je k dispozici široká nabídka profesionálních služeb. ..

Stavby
stránka se plně věnuje výstavbě a celkové rekonstrukci silnic a dálnic..

Stavby krbů
Krby, zahradní krby, venkovní krby, vnitřní krby. Projekty, poradenství, stavba krbů a prodej materiálu a příslušenství pro krby a krbová kamna. Realizujeme krby na zakázku včetně poradenství. Prodáváme krbové vložky a krbová kamna...

Konopné stavby Konopné stavby
Zdravé a cenově přijatelné řešení nízkoenergetických staveb, které není potřeba obalovat do polystyrénu, minerálních vat, fólií nebo lepidel...

Pozemní stavby
Na webu najdete základní rozdělení pozemních staveb, jak takové stavby založit a jak postupovat v jejich realizaci. Pozemní-stavby.info je jedním z stavebních webů Ekonomických staveb...

Jak na to - Ohlášení stavby
Par tipu, jak provest ohlasku stavby podle noveho stavebniho zakona..

Opravy palet
Máte doma palety, které byste chtěli opravit a znovu použít? Dovezte je k nám! Palety opravíme rychle a levně přesně podle Vašich představ. palety levně, opravy palet, výroba palet..

Opravy monitorů Opravy monitorů
Při stolním počítači doporučujeme větší monitor. Servis monitorů v dnešní době poskytujou renomované firmy, ..

Opravy palet
Potřebujete opravit Vaše palety? Pro nás žádný problém. Opravy palet provádíme rychle, levně a kvalitně. Jako bonus si Vaše poškozené a rozbité palety sami odvezeme a vrátíme Vám je zpět jako nové. Palety, opravy palet, oprava palet, nábytek z palet..

Nejhezčí stavby z kamene v ČR. Nejhezčí stavby z kamene v ČR.
Stavby z kamene zažívají v posledních letech v ČR boom. Prohlédněte si několik zajímavých staveb z přírodního materiálu - kamene. ..

Žádosti k projednání stavby Žádosti k projednání stavby
Výběr žádostí o stavební povolení a územní rozhodnutí..

Vytýčení stavby | Náš nový dům
Další zajímavá rada, na co při stavbe nezapomenout...

Hydroreal, s.r.o. - projekce, stavby
Provádíme kompletní servis odbahnění rybníků a vodních nádrží, stavební práce, projekční činnost vodohospodářských staveb, zajištění dokumentace a zastupování při všech řízeních. Poradenská činnost při koupi nebo prodeji vodní nádrže či rybníka...

Stavby - Zahrady - Krajina Stavby - Zahrady - Krajina
Návrhy domů, rekonstrukcí, zahrad s kvalitními vizualizacemi ..

Dekadentní stavby budoucnosti Dekadentní stavby budoucnosti
Když jsme byli malí, těžko jsme si představovali, jak snadné bude v budoucnu komunikovat přes mobilní zařízení, mít okamžitě informace k dispozici díky internetu, co se nám zdálo v knihách Julese Verna jako neuvěřitelné scifi, se dnes v mnoha směrech stal..

Suché stavby Šumpersko Suché stavby Šumpersko
Zateplení fasád panelových a rodinných domů. Montáže sádrokartonových systémů. Snižování stropů. Půdní vestavby na klíč. Rekonstrukce bytových i nebytových prostor..

Zvláštní stavby lešení Zvláštní stavby lešení
V letošním roce už máme za sebou několik specifických staveb lešení. Naší předností jsou nízké ceny, vysoká kapacita a rychlost dodání. Také zajišťujeme kompletní lešenářský rozpočet na jakoukoliv stavbu. ..

Restaurování a opravy starožitností Restaurování a opravy starožitností
Restaurování a opravy starožitného nábytku a starožitností. Čalounění. Odborné ladění a opravy klavírů a pianin, opravy hudebních nástrojů. Prodej a stěhování klavírů. Čalounění, výplety Thonet...

Opravy praček Praha Opravy praček Praha
Opravy praček Praha v Praze moc není. Není to super kšeft, o který by byl extra zájem! Důvod je prostý, je to doba, spotřební doba, kdy se levně kupuje vše nové a když se to rozbije,..

Opravy pohonného systému Opravy pohonného systému
Druhé pokračování Bike školy se týká mechanismu, který celé kolo dává do pohybu – tedy starosti o řetěz. Pokud nevíte, co znamená nýtovačka, jak se pere řetěz či co si počít se zamrzlým řetězem, právě pro vás je určený tento článek...

Opravy Praček Praha Opravy Praček Praha
Většina oprav se provádí v bytě zákazníků a oprava je dokončena při první návštěvě. Ve složitějších případech je po dohodě se zákazníkem možná oprava dílenská. Nejčastěji se jedná o závady vykazující nepravidelnost, kdy se pračka musí zkoušet v pracím cyk..

Opravy praček Praha Opravy praček Praha
Servis Beran - Ano, opravujeme ale i myčky, sušičky a samozřejmě pračky a to skoro všech značek, jako například: AEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, WHIRPOOL, GORENJE, BOSCH, SIEMENS, INDESIT, IGNIS, CANDY, FAGOR, PHILCO, MALBER, SAMSUNG, LG, BEKO...

Opravy historických krovů
Kdo nenavštívil - neviděl. Odborné tesařství Praha a okolí. Rekonstrukce střech...

TL