Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237811  Nejlepší 

Opravy.cz - rekonstrukce, stavby Obrázek

Opravy.cz - rekonstrukce, stavby Otevře se v novém okně

Naše služba pro Vás vyhledá zdarma a nezávazně kontakty na prověřené stavební firmy, profesionály a řemeslníky, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

Komentuj! Linkovali: Přidat Registrator
Podobné:

Rekonstrukce.cz - opravy, stavby
Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení...

stavby přestavby rekonstrukce stavby přestavby rekonstrukce
stavební firmy, zednici jejich přistup k praci a zakaznikum ..

Cefeus – stavby, rekonstrukce, zateplení Cefeus – stavby, rekonstrukce, zateplení
Firma Cefeus provádí kompletní hrubé stavby, dokončuje hrubé stavby a v portfoliu má samozřejmě i odborné rekonstrukce domů, bytů či chat, zateplování certifikovanými systémy a aplikace stavební chemie. ..

Stavmika.cz- stavební práce, opravy a rekonstrukce
Stavmika je specialista na stavební práce, opravy a rekonstrukce. Potřebujete něco postavit, zrekonstruovat nebo zbourat? Tak jste právě našli to, co jste hledali. Pro naši firmu není nic nemožné. Dejte nám svůj nápad a my Vám ho rádi zrealizujeme. Těšíme..

Lemisped CB s.r.o. - Levné stavby, rekonstrukce, fasády, zateplení domů. Lemisped CB s.r.o. - Levné stavby, rekonstrukce, fasády, zateplení domů.
Stavby rodinných domů na klíč,opravy a rekonstrukce domů, zateplování a fasády, výměna oken a dveří. Kamna, krby, kotle na dřevo a pelety, krby a kotle Edilkamin. Výstavba a provoz kotelen, instalace ústředního vytápění, rozvody odpadů a vody. ..

Provádíme Pokrývačské,Klempířské,a Tesařské práce opravy a rekonstrukce Provádíme Pokrývačské,Klempířské,a Tesařské práce opravy a rekonstrukce
Provádíme klempířské pokrývačské a tesařské práce opravy a rekonstrukce střech montáže střešních oken Opravy a nátěry komínů ..

Správný průběh stavby či rekonstrukce zajistí jedině stavební dozor
Hledáte toho správného člověka vykonávajícího stavební dozor nebo technický dozor? Pak se rozhodně obraťte na web stavbyadozory.cz, kde je k dispozici široká nabídka profesionálních služeb. ..

Stavby
stránka se plně věnuje výstavbě a celkové rekonstrukci silnic a dálnic..

vtip ze stavby?
Stavbyvedoucí: “Franto, to je tento týden už popáté, co jsi zaspal do práce. Víš, co to znamená?!” Franta: "Že by už....

Stavby krbů
Krby, zahradní krby, venkovní krby, vnitřní krby. Projekty, poradenství, stavba krbů a prodej materiálu a příslušenství pro krby a krbová kamna. Realizujeme krby na zakázku včetně poradenství. Prodáváme krbové vložky a krbová kamna...

Konopné stavby Konopné stavby
Zdravé a cenově přijatelné řešení nízkoenergetických staveb, které není potřeba obalovat do polystyrénu, minerálních vat, fólií nebo lepidel...

Jak na to - Ohlášení stavby
Par tipu, jak provest ohlasku stavby podle noveho stavebniho zakona..

Nejhezčí stavby z kamene v ČR. Nejhezčí stavby z kamene v ČR.
Stavby z kamene zažívají v posledních letech v ČR boom. Prohlédněte si několik zajímavých staveb z přírodního materiálu - kamene. ..

Stavby - Zahrady - Krajina Stavby - Zahrady - Krajina
Návrhy domů, rekonstrukcí, zahrad s kvalitními vizualizacemi ..

Suché stavby Šumpersko Suché stavby Šumpersko
Zateplení fasád panelových a rodinných domů. Montáže sádrokartonových systémů. Snižování stropů. Půdní vestavby na klíč. Rekonstrukce bytových i nebytových prostor..

Zvláštní stavby lešení Zvláštní stavby lešení
V letošním roce už máme za sebou několik specifických staveb lešení. Naší předností jsou nízké ceny, vysoká kapacita a rychlost dodání. Také zajišťujeme kompletní lešenářský rozpočet na jakoukoliv stavbu. ..

Dekadentní stavby budoucnosti Dekadentní stavby budoucnosti
Když jsme byli malí, těžko jsme si představovali, jak snadné bude v budoucnu komunikovat přes mobilní zařízení, mít okamžitě informace k dispozici díky internetu, co se nám zdálo v knihách Julese Verna jako neuvěřitelné scifi, se dnes v mnoha směrech stal..

Žádosti k projednání stavby Žádosti k projednání stavby
Výběr žádostí o stavební povolení a územní rozhodnutí..

Hydroreal, s.r.o. - projekce, stavby
Provádíme kompletní servis odbahnění rybníků a vodních nádrží, stavební práce, projekční činnost vodohospodářských staveb, zajištění dokumentace a zastupování při všech řízeních. Poradenská činnost při koupi nebo prodeji vodní nádrže či rybníka...

Vytýčení stavby | Náš nový dům
Další zajímavá rada, na co při stavbe nezapomenout...

Opravy monitorů Opravy monitorů
Při stolním počítači doporučujeme větší monitor. Servis monitorů v dnešní době poskytujou renomované firmy, ..

Opravy palet
Potřebujete opravit Vaše palety? Pro nás žádný problém. Opravy palet provádíme rychle, levně a kvalitně. Jako bonus si Vaše poškozené a rozbité palety sami odvezeme a vrátíme Vám je zpět jako nové. Palety, opravy palet, oprava palet, nábytek z palet..

Opravy palet
Máte doma palety, které byste chtěli opravit a znovu použít? Dovezte je k nám! Palety opravíme rychle a levně přesně podle Vašich představ. palety levně, opravy palet, výroba palet..

Kamerový dohled stavby - blog
Blog o technologii IP kamer a jejím využití pro stavitele, stavební firmy a stavebníky, investory, kteří chtějí důsledně kontrolvat svoji stavbu..

Dopravní stavby v Karlovarském kraji Dopravní stavby v Karlovarském kraji
Dopravní stavby v Karlovarském kraji v Zásadách územního rozvoje kraje...

Nečekané stavby Davida Vávry Nečekané stavby Davida Vávry
Dům, který vypadá jako velké srdce, kavárna uprostřed řeky, kaple odlitá z betonu... Zveme vás na další architektonické setkání s Davidem Vávrou - ve ZVUKU i v OBRAZE...

Skryté investície do stavby – neignorujte ich.
Veľa ľudí ktorí sa rozhodnú stavať vlastný dom ide na to jednoduchým spôsobom – zistia si akú veľkú hypotéku si môžu zobrať a následne to pokladajú za svoj limit do ktorého sa hýbu. Potiaľ by to bolo ok, akurát, že nerátajú často s “nákladmi navyše”...

OBI - predaj tovaru pre stavby, dom a záhradu OBI - predaj tovaru pre stavby, dom a záhradu
Spoločnosť OBI Slovensko je najväčším predajcom tovaru pre stavby, dom a záhradu. Všetky dôležité informácie o OBI Slovensko nájdete na našom webe. ..

OBI - predaj tovaru pre stavby, dom a záhradu OBI - predaj tovaru pre stavby, dom a záhradu
Spoločnosť OBI odštartovala svoj predaj na Slovensku vo veľkom štýle, čo potvrdzujú aj ohlasy spokojných zákazníkov. Ďalším z nich sa môžete stáť práve vy!..

TL