Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237847  Nejlepší 

Tour de Ski 2008 - ve Val di Fiemme Lukáš Bauer zvýšil svůj náskok Otevře se v novém okně

Dnes měl ve Val di Fiemme Lukáš asi štěstí. V perfektní atmosféře s velkou účastí českých fanoušků v italském Val di Fiemme si dnes dojel Lukáš Bauer pro výhodné 7.místo, přestože tomu, že dojede takto dobře na začátku závodu nic nenasvědčovalo. Všem Luká

Komentuj! Linkovali: Přidat frogggias
Podobné:

Tour de Ski 2008 - po Asiagu Lukáš Bauer stále vede
V Italském Asiagu dnes dojel náš Lukáš Bauer na předpokládaném 42.místě, tzn. 10míst pod čarou postupu, když vypadl po kvalifikaci. Přesto stále.....

Lukáš Bauer vyhrál další závod Tour de Ski - FIS zuří video z cíle
Ano je to tak!!! Lukáš Bauer opět vyhrál, což svědčí o jeho perfektní formě. Vyhrál na 15km trati v Novém Městě na Moravě, která se jela klasicky s náskokem 28sekund. Po cekovém součtu vede v průběžném pořadí Tour de ski o 2minuty a 5sekund pred druhým no..

Finále Tour de Ski 2008 - závěr ve Val di Fiemme - kam se hrabe Neumannová
Po závěrečném závodu a "běhu do vrchu" Lukáš Bauer ještě zvýšil suverenně svůj náskok a vyhrál celé Tour de Ski..

Lukáš Bauer má životní formu a není sám! Double v Novém Městě na Moravě
Lukáš Bauer má opravdu výbornou formu. Dnes to opět potvrdil v Novém Městě na Moravě......

Daniel Landa: Československo 2008 Tour - 25.4. 2008, Pardubice
Před několika měsíci jsem se dozvěděla, že v mém rodném městě vystoupí můj nejoblíbenější český interpret, jakoužto příležitost jsem samozřejmě nemohla nevyužít. Dva týdny před plánovaným koncertem v Pardubicích sice proletěla médii zpráva, že si Daniel z..

BMX rider Lukáš "Sádlo" Seidler ukázal svůj SEXY zadek BMX rider Lukáš "Sádlo" Seidler ukázal svůj SEXY zadek
Ne, že bychom neměli dostatek sexy kluků v zásobě, ale o tohohle "kolíka" se musíme podělit. Český BMX rider Lukáš Seidler ukázal na Instagramu svůj pevný zadek...

Tour de Ski 2008 - Poslední etapa v ČR - Nové Město na Moravě
Dnes se jede poslední etapa Tou de ski u nás. Průběžné pořadí vede Lukáš Bauer, za ním je se ztrátou 3vteřiny Martin Koukal. Startuje se v 14hodin. Ještě před tím ve 12:00 startují ženy. V této kategorii, bohužel nemáme žádnou běžkyni, která by mohla něja..

Tour de Ski 2007/2008 - Zlatá lyže aktuálně (& online)
Aktuální dění v Tour de Ski... z Nového Města na Moravě do Prahy a zpět......

Vyjádřete svůj názor nad volbami 2008
Rok s rokem se sešel a máme to tady zase. Politické bitky o křesla. Účast ve volbách v minulých letech byla poměrně nízká a stále panuje jakási nechuť se do tohoto kolotoče zapojit, byť jen vhozením volebního lístku. Otevíráme téme Volby 2008..

http://www.canik.cz/2008/02/07/pan-v-vypravi-svuj-smutny-pribeh-o-nepochope http://www.canik.cz/2008/02/07/pan-v-vypravi-svuj-smutny-pribeh-o-nepochope
Německá společnost Epuron prezentuje svou corporate identitu velmi netradičním způsobem. Reklamní průmysl tak do světa vypustil další z velmi vydařených reklam. Mimochodem: zcela zaslouženě tato reklama získala nejedno ocenění...

Tour de France sa mení na Tour de doping - hrozí pretekom zánik
Je to smutné ale je to tak..

Skype zvýšil dramaticky ceny hovorů! Skype zvýšil dramaticky ceny hovorů!
pe - od včerejšího dne bez velké propagace, zato dramaticky, zvýšila ceny za volání u své služby Skype Out, když začala pro všechny hovory bez výjimky účtovat tzv. sestavovací poplatek ve výši 3,9 eurocentu ... ostatní VoIP jsou zpravidla levnější..

Státní dluh se loni zvýšil o 90 miliard korun
O 89,9 miliard korun na 892,3 miliardy korun se loni zvýšil státní dluh České republiky...

linux má stále náskok před windows linux má stále náskok před windows
jednoznačný důkaz :-)..

Val di Fiemme Val di Fiemme
Lyžařské středisko Val di Fiemme v italských Dolomitech patří mezi českými milovníky sjezdového lyžování k vůbec nejoblíbenějším a nejčastěji..

Val di Fiemme Val di Fiemme
Milovníci alpského lyžování se ve Fleimstalu mohou těšit na celkem více než 100 kilometrů sjezdovek. Lyžaři se mohou věnovat svému oblíbenému sportu na 41 modrých sjezdovkách, 40 červených a 14 černých..

Val di Fiemme Val di Fiemme
Lyžařská oblast Val di Fiemme je mezi českými lyžaři z celého systému Dolomiti Superski asi nejoblíbenější a též nejčastěji navštěvovanou zimní..

Val di Fiemme Val di Fiemme
Nejvýznamnější horou v lyžařském středisku Val di Fiemme je Alpe Cermis a i mezi českými příznivci sjezdového lyžování patří k nejvyhledávanějším zimním destinacím v Itálii. Jedním z hlavních důvodů je blízkost..

Val di Fiemme Val di Fiemme
Severoitalské údolí říčky Avisio, které je mezi turisty známé spíše jako Val di Fiemme, bývá také někdy nazýváno jako Brána..

Údolí Val di Fiemme Údolí Val di Fiemme
Lyžařské středisko Alpe Cermis v západní části údolí Val di Fiemme patří mezi českými lyžaři k nejoblíbenějším místům pro sjezdové lyžování v celé..

Golf ve Val di Fiemme Golf ve Val di Fiemme
Italské údolí Val di Fiemme je známé především mezi lyžaři pro svou bohatou nabídku sjezdových tratí. Ale co léto a golfisté? I ti mají spoustu důvodů, proč údolí podél řeky Avisio navštívit...

Lyžování Val di Fiemme Lyžování Val di Fiemme
Severoitalské údolí Val di Fiemme, které bývá díky své poloze někdy nazýváno též jako Brána Dolomit, je skutečným rájem milovníků sjezdového i běžeckého..

Val di Fiemme, Itálie Val di Fiemme, Itálie
Hlavními devizami Val di Fiemme pro zimní dovolenou a lyžování je téměř dokonalá kombinaci nádherné přírody, příjemného lyžování na pestré škále sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti, výtečná a vyhlášená..

Italské Val di Fiemme Italské Val di Fiemme
Severoitalské údolí říčky Avisio, které je mezi turisty známé spíše jako Val di Fiemme, bývá také někdy nazýváno jako Brána Dolomit. Díky vysokému množství slunečných dnů do roka a malebné přírodě jde o jednu z..

Hokejky Bauer Hokejky Bauer
Hokejky Bauer se vyrábí ve velmi povedeném a moderním designu a mají velmi dobře vyvážená poměr mezi slušnou cenou a výbornou kvalitou...

Lyžařská oblast Val di Fiemme Lyžařská oblast Val di Fiemme
Většina milovníků sjezdového lyžování, kteří jezdí během zimní sezóny do Itálie, bude určitě znát známe lyžařské středisko Val di Fiemme. To se nachází v údolí podél Avisio a leží asi 20 kilometrů vzdušnou čarou..

Val di Fiemme, severní Itálie Val di Fiemme, severní Itálie
Severoitalské údolí Val di Fiemme, které bývá díky své poloze někdy nazýváno též jako Brána Dolomit, je skutečným rájem milovníků sjezdového i běžeckého lyžování. Ti se tady mohou těšit na dokonalé podmínky pro..

Playboy - Heather Bauer #Sex Playboy - Heather Bauer #Sex
Heather Bauer je Cybergirl Xtra pre november 2011 - pozri si free galériu!..

Playboys Sexy Wives: Heather Bauer Playboys Sexy Wives: Heather Bauer
Heather má 27 a okrem cestovania reda papá. Vidno to na nej však veľmi nie je… :)..

TL