Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +243018  Nejlepší 

Pomozte chatováním! Otevře se v novém okně

Když si za přezdívku v MSN/Live messengeru napíšete zkratku jedné z vypsaných organizací, microsoft jim poté bude platit za to, ze chatujete :-)

Komentuj! Linkovali: Přidat BSC
Podobné:

Pomozte dětem! Pomozte dětem!
Občanské sdružení Svět dětí v Krči založili v roce 2011 zaměstnanci Dětského centra s komplexní péčí a podpůrnou rodinnou terapií při Thomayerově nemocnici (dříve kojenecký ústav). Dětské centrum poskytuje útočiště dětem ve věku 0 - 3 (6) let, které jsou..

Pomozte si s odkazy
České sekci Googlu se podařila skvělá věc...

Výzva: pomozte pohřbít IE6 Výzva: pomozte pohřbít IE6
Pojďte vymazat tuhle softwarovou zombii z českého internetu...

Internetový časopis - pomozte nám!!! Internetový časopis - pomozte nám!!!
Ahojky,mám nový blog a sháním nové členy.Napište mi ,jestli se jimi chcete stát...

Pomožte si k dokonalé kráse. Jak na to?
Chcete vypadat dokonale? Žádný problém. Stačí jenom vědět, jak na to. Pokud vás trápí postava, je třeba začít s novým jídelníčkem, který doplníte o trochu pohybu. Co ale v případě, kdy nejste spokojeni s vaší pokožkou? Pomoci může čištění a dostatečná hyd..

Pomozte Plexisu s deskou! Pomozte Plexisu s deskou!
Čtvrtstoletí na scéně oslaví v letošním roce punková kapela Plexis. K tomuto výročí připravují její členové výběrovou desku – a zároveň žádají své příznivce o pomoc. Navrhnout, co všechno by se na desce mělo objevit...

Pomozte dosáhnout  500 000 podpisů v ČR Pomozte dosáhnout 500 000 podpisů v ČR
on-line petice proti radaru. Ještě není rozhodnuto !!! „Nesouhlasím s umístěním americké vojenské základny v České republice.”..

Pomozte mi splnit SEN! :) Děkuji
Hodně rád dělám 3D Grafiku, ale můj počítač mě to nedovoluje :( Pomozte mi splnit sen a získat nový PC. Odměním se vám spoustou obrázků a animací! :) Děkuji ..

Pomožte nám s novým KUDYKAMem!
Vzniká nový web, který vytvářejí jeho vlastní čtenáři!..

Pomožte ovečkám #Gamesy Pomožte ovečkám #Gamesy
Skvělá logická hra na víkend ve stylu fish fillets. Dvě ryby nahradily hned tři ovce!..

Pomozte mi splnit můj životní sen...
Od malička miluju a zajímám se o hudbu. Bohužel nežiju v rodině milionářů a svůj sen si kvůli finančnímu omezení nemůžu spnit. Proto Vás tímto prosím o podporu v soutěži...stači jen mi dát palec. Strašně byste mi pomohli. Děkuju!!!..

Pomozte při pátrání, hledá se web!
Spory a neshody se spolužáky si každý řeší po svém. I já jsem se rozhodl pro velice originální způsob...

Pomožte mi vyhrát podepsané CD
Je to kapela Kula Shaker a pokud vás to zajímá, tak jsem přeložil i její nový singl Peter Pan (R.I.P) do češtiny. Díky za vaše hlasy...

Pomozte dvom gayom. Pomozte dvom gayom.
Dvaja gayi a ich cesta do USA za stastim :).....

PROSÍM: Pomozte mi vyhrát iPhone PROSÍM: Pomozte mi vyhrát iPhone
Ahoj, u Vodafonu se už vybírá jen z 25 obrázků, tak pokud se Vám ten můj bude líbit, hlasujte pro něj. Díky, díky, díky!..

POMOZTE NÁM VYBRAT KRÁLÍČKA MĚSÍCE ! POMOZTE NÁM VYBRAT KRÁLÍČKA MĚSÍCE !
Je tu nový měsíc březen a s ním také nové kolo o králíčka měsíce! Tentokrát hlasujeme o nej! spinkajícího králíčka měsíce dubna. Všechny soutěžný fotografie naleznete kliknutím na přiložený odkaz www. Pomozte nám najít vítěze!..

Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!
Častokrát můžeme číst nebo slyšet o tom, jak "zbraně zabíjejí", "zbraně způsobují násilí" a další podobná hesla. Využijme sílu Internetu a hlídejme zbraň společně!..

Wikipedia pomohla Vám, pomozte také! Wikipedia pomohla Vám, pomozte také!
Wikipedia pomohla Vám, pomozte také!..

Vzkaz z budoucnosti, pomozte s rozluštěním.
Vědci na Zemi zachytili neznámý signál, vypadá to na signál z družice, který se k nám dostal, díky výbuchu supernovy, z budoucnosti. Bohužel chybí jakýkoliv časový údaj, a tak nevíme, ve které fázi popisované budoucnosti se nacházíme…………Zápis je útržkový ..

Pomôžte otestovať preklad do hry Ubersoldier 2
Pomôžte otestovať slovenský preklad do hry Ubersoldier 2, ktorý je zatiaľ vydaný ako beta verzia. Dajte autorom vedieť o chybách, nech môže svetlo Sveta uzrieť plná verzia kompletného prekladu už čoskoro. ..

Pomozte, jestli nechcete zemřít! Pomozte, jestli nechcete zemřít!
Každý svých starostí nad hlavu. Proto si často potřeb druhých buď nevšimneme nebo jim jednoduše nevyjdeme vstříc. A to se člověku může vymstít...

Failbook - pomozte s vylepšováním Facebooku #Srandičky Failbook - pomozte s vylepšováním Facebooku #Srandičky
Všichni jste určitě zaregistrovali prosbu o pomoc s překladem. Ale to by nebyl český národ českým národem, kdyby toho nezneužil... ..

Parádní maturitní tablo - pomozte vyhrát Parádní maturitní tablo - pomozte vyhrát
Maturitní tablo, které paroduje deník Blesk!. Pomozte vyhrát autorům tabla v soutěži, stačí vám k tomu facebook a 3 kliky...

Pomozte nám otestovat novou službu Firmy.cz
Běžný uživatel českého Internetu musí mít firemních katalogů plné zuby. Cpe je uživatelům doslova každý. Co ale firemní katalog, který dokáže něco najít?..

Užívám drogu a jsem závislý! Pomozte!
Musím ji mít každý den, její užívání začíná ihned po ránu a končí někdy mezi dvaadvacátou hodinou. Je to opravdu nezastavitelné, stále více a více propadám její chuti a čekám, kdy přijde naprostý konec. Asi jsem se ocitl ve velké bryndě...

Výborný hlavolam - Pomožte rodince přejít most
Zadání je velmi jednoduché. Řešení, jak to bývá, už zas tak moc ne :-). Trofunete si na hlavolam? Zdoláte spolu s rodinkou úspěšně cestu přes most? ..

Pomozte svému tělu k vyšším výkonům
Kazí vaše tréninky svalové křeče? Pravidelně cvičíte, ale váha se ani nehne? Jste často unavená, ale nechápete proč? Pravděpodobně vám ve stravě něco chybí. Pokusíme se společně odhalit, v čem vězí problém. ..

Pomozte najít nevidomému zaběhnutého vodícího psa Pomozte najít nevidomému zaběhnutého vodícího psa
Nevidomému muži z Turnova se zaběhl vodící pes. V pátek večer při venčení se vydal do centra Turnova a od té doby ho majitelé postrádají. Labradorský retriever je nevíc nemocný, kvůli epileptickým záchvatům musí brát léky...

Sbírejte vršky od PET lahví a pomozte tím Klárce
Máte doma spoustu vršků od PET lahví nebo je vyhazujete? Zkuste je nasbírat a poslat Klárince, jedna firma je vykoupí a ona si tak bude moci koupit potřebné pomůcky k zařazení do běžného života...

TL