Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240456  Nejlepší 

Negativní myšlení Obrázek

Negativní myšlení Otevře se v novém okně

Kniha amerického ztroskotance a psychologa dr. Phillipa Harukiho je určena všem, kdo se nakazili pozitivním myšlením a nyní jsou bohatí, úspěšní, mají vlivné přátele a už prostě nemohou dál.

Komentuj! Linkovali: Přidat double, Přidat tiktak, Přidat wuwej, Přidat HTO, Přidat Kojot, Přidat Skelig, Přidat Vindaloo, Přidat Korax, Přidat thubalek
Podobné:

Negativní ženské Negativní ženské
A co vy, máte taky nějakou tu svou?..

Spíš negativní než pozitivní den
pozor na sebe a hlavne svoja zadnice :)..

Negativní vlivy na hubnutí Negativní vlivy na hubnutí
Nedaří se Vám stále zhubnout a už jste opravdu vyzkoušeli všechno? Vaše snažení při hubnutí můžou ovlivňovat nejrůznější příčiny.....

Jak zvládat negativní kritiku? Jak zvládat negativní kritiku?
Několik let mne fascinovala jedna věc. Na internetu jsem velmi často narážel na negativní komentáře a někdy až vulgární kritiku. Když jsem zapnul televizi, viděl jsem, jak někdo někomu nadává a tvrdě pomlouvá jeho práci... ..

Negativní jevy Internetu - váš článek na můj web Negativní jevy Internetu - váš článek na můj web
Máte co říct a nemáte prostor to prezentovat? Čtete různé články, weby či blogy a napadají vás myšlenky, o kterých jste přesvědčeni, že je škoda aby zazněly jen v komentáři pod článkem? Čtěte dále .....

Negativní účinky redukčních diet Negativní účinky redukčních diet
Možná i vy patříte mezi ty, kteří už několikrát v životě drželi nějakou drastickou dietu. Každý den jste nervózně kontrolovali ručičku na váze. Nakonec jste s vypětím sil úbytek hmotnosti dosáhli, ale za jakou cenu?..

Jak může negativní komentář pomoci v SEO
Tak jsem si říkal, jak udělat zpětné odkazy na jeden eshop. A tak jsem zagooglil a dělal jsem nějaký research. No a všiml jsem si jedné věci. Každý eshop má své zákazníky. Ty jsou buď spokojeni a nebo mohou být nespokojeni...

Lottoland se vyjádřil k negativní kampani v ČR Lottoland se vyjádřil k negativní kampani v ČR
Sazka zmedializovala negativní kampaň směřovanou na Lottoland, ten se však nezalekl a přináší vysvětlení...

Casting do realityshow na Nově - negativní zkušenost Casting do realityshow na Nově - negativní zkušenost
Článek pojednává o osobní zkušenosti s castingem do realityshow a popisuje praktiky televize, na které by si měl dát každý pozor...

Amwayáci chtějí negativní weby o amway Amwayáci chtějí negativní weby o amway
Amwayáci chtějí negativní weby o amway. Více ve článku.....

Dukanova dieta a její negativní účinky
Dukanova dieta se v poslední době objevuje opravdu všude. Mluví o tom, jak vám pomůže zhubnout už za pár dní, nevyžaduje žádné vážení potravin ani počítání kalorií. Je však taková zdravá, bezpečná a ideální? ..

Negativní volební kampaně 2010 - přehled Negativní volební kampaně 2010 - přehled
Zdravím vás, jelikož mě začínají rozčilovat, ale také bavit některé letošní volební kampaně, připravil jsem na našem firemním blogu jakýsi přehled těch nejzajímavějších negativních reklam, kde na sebe politici hází špínu. ..

Jan Ambrož: Hosting Czechia - negativní zkušenost
Zkušenosti s jedním zavedeným a dražším webhostingem...

Negativní vlivy skládkování na životní prostředí Negativní vlivy skládkování na životní prostředí
Na skládkách končí některé odpady, které nepatří do kontejnerů na směsný či tříděný odpad. I skládka ovšem může mít negativní vliv na životní prostředí, a to zejména v případě, není-li v souladu se zákonem...

Jak ignorovat negativní myšlenky a proč se nám děje co nechceme? Jak ignorovat negativní myšlenky a proč se nám děje co nechceme?
Jen nemáme jediný geniální návod pro všechny. Ale každý může a víceméně musí, jej najít v sobě. Již proto, že sami sebe nepodvedete a chápat byste měli sami sebe lépe, než jiní!..

Lze ulítnout na myšlení? Lze ulítnout na myšlení?
Citlivá a nápaditá reflexe našeho světa jako světa obrazů a myšlenek. Hluboké čtení pro přemýšlivé lidi. Doporučuji především aktivním uživatelům mozku. ;-)..

Feynman: správná věda vyžaduje zveřejnit i negativní výsledky
Ať už byly krysy do bludiště puštěny z jakékoliv strany, vždycky snadno našly dveře, za kterými byla v minulém kole potrava. Jak to dělaly? Young nejprve natřel všechny dveře tak, aby byly stejné, krysy však nezmátl. V další verz .....

Negativní nálada na trzích táhla hodnotu portfolií dolů Negativní nálada na trzích táhla hodnotu portfolií dolů
V dubnu zaznamenala většina burzovně obchodovaných fondů v modelových portfoliích pokles. Téměř tři procenta umazalo ze své hodnoty ETF investující do největších evropských společností. Nedařilo se ani akciím firem z rozvíjejících se trhů, východní Evropy..

Myšlení, rychlé a pomalé Myšlení, rychlé a pomalé
Nejlepší kniha roku 2011 podle The New York Times, The Economist, The Wall Street Journal a Los Angeles Times. Prevratná a prelomová kniha o fungovaní našej mysle, napísaná čítavo a zrozumiteľne jedným z najväčších a najvplyvnejších mysliteľov súčasnosti..

Pozitivní myšlení? … Mně to nefunguje!
Patříte mezi osoby, které zkoušely pozitivní myšlení, a ono nefungovalo? Co za tím vězí, proč jiným funguje a Vám ne? Přečetli jste hromadu knih o tom, jak se cítit lépe, jak myslet pozitivně a že Váš zázrak se stane za 21 dní popřípadě měsíc? ..

Moc proaktivního a pozitivního myšlení Moc proaktivního a pozitivního myšlení
"Proaktivní přístup znamená brát odpovědnost za svůj život a přijmout své ovoce života jako přímý důsledek svých činů." "Stejně jako textový dokument není problém upravit nebo totálně předělat svůj život do takové podoby, že jím budete nadšení!"..

Osobní rozvoj myšlení
Jak se stát lepším...

Test logického myšlení
Výborný test, který vám řekne, jak jste na tom s logikou uvažování...

Otestujte své logické myšlení
Test logického myšlení..

Prokletí levičáckého myšlení Prokletí levičáckého myšlení
Suprově popsané myšlení levicového voliče, děs, prostě hrůza! Není z toho cesta ven... socálkomunismus a s ním vraždění zase přijde... :(..

Test Logického myšlení
Zajímavý test logického myšlení..

Test logického myšlení
jak jste na tom? :-)..

Jak facebook mění myšlení lidí.
Facebook se stal fenoménem dnešní doby, spousta lidí tuto socialní síť denně používá , a ti co ho nepoužívají tak aspoň vědí o co jde a minimálně o něm slyšeli od svých přátel, nebo dostaly nějakou tu pozvánku...

Zkuste své schopnosti inovačního myšlení!
Soutěž pro inovátory!..

TL