Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237517  Nejlepší 

Halo 3 a oficiální stránka Obrázek

Halo 3 a oficiální stránka Otevře se v novém okně

Webová stránka Bungie a hlavně hry Halo 3, prošla kosmetickými změnami. Na stránce si nyní můžete povšimnout několika změn týkajících se hry Halo 3. Bungie neoznámili aktualizaci, ale již včera jste tyto změny mohli zaznamenat.

Komentuj! Linkovali: Přidat miki82
Podobné:

Oficiální stránka muziky 90. let Oficiální stránka muziky 90. let
Oficiální stránka muziky 90. let aneb všechno o muzice 90.let..

Fable 2 a oficiální stránka Fable 2 a oficiální stránka
Kdo by se netěšil na tuto hru. Je to jedna z nejočekávanějších her tohoto roku a protože i autoři to moc dobře vědí, chtějí hráčům nabídnout co nejlepší herní podporu. No a v čem ta podpora vlastně spočívá...

Monkeyrules - nová značka oblečení již teď na facebooku (oficiální stránka) Monkeyrules - nová značka oblečení již teď na facebooku (oficiální stránka)
Monkeyrules je nová značka oblečení, která sází na kvalitu, vtip a kreativitu. Pokud máš i ty rád/a kreativní, kvalitní a třeba i vtipné oblečení za férovou cenu, tak se přidej a sleduj novinky :)..

Zemřel Jeremy Lloyd, jeden z autorů seriálu Haló, haló! - iDNES.cz Zemřel Jeremy Lloyd, jeden z autorů seriálu Haló, haló! - iDNES.cz
Ve věku 84 let zemřel britský scenárista a herec Jeremy Lloyd, kterého nejvíce proslavil kultovní komediální seriál z válečných kulis Haló, haló!..

Halo: Recon Halo: Recon
Hru Halo 3 nemá cenu představovat. Má jeden z nejhranějších multiplayerů současnosti a proto není divu, že se chystá datadisk s názvem Halo : Recon. Půjde o přídavek do kampaně, který bude vložen mezi druhou a třetí část ve hře. ..

Halo 3 a zábava Halo 3 a zábava
Dnes při záplavě novinek ze hry Call of Duty 4 si nyní dáme takovou oddychovku. S kamarády na službě Live hrajeme hodně hru Halo 3. Dnes v jednu hodinku v noci, už nás nějak multiplayer přestal bavit a tak jsme se rozhodli prozkoumávat různá zákoutí této..

Ze světa Halo 3 Ze světa Halo 3
O této hře se hodně napsalo, ale nyní několik dalších zajímavostí. Tak za prvé. Podle vyjádření Microsoftu a Bungie, ovládl měsíc září právě již zmíněný titul Halo 3. Prodalo se více než 3,3 miliónů kopií této hry, ale jsou do tohoto čísla započítána i pr..

HALO 3 COMBAT HALO 3 COMBAT
Bech berouci trailer k teto skvele hre...

Halo 3 Trailer
Futuristická FPS o bitvě lidí s vetřelci, nástupce nejslavnější xboxové série...

Beyonce - Halo mp3 Beyonce - Halo mp3
Super hit z nového alba téhle úžasné zpěvačky..

Halo 3 a loading Halo 3 a loading
Musím říci, že nám nový update přinesl skvělou záležitost v podobě instalace her na pevný disk a proto jsem ani trochu neváhal a vyzkoušel několik her, které jsem nainstaloval. ..

Halo 3 a update Halo 3 a update
Další víkend a další aktualizace a podíváme se, co vlastně si Bungie chystá do následujícího stahovatelného obsahu...

Halo 3 Recon Halo 3 Recon
Pokud jste fanoušci této hry, tak Vás zajisté potěší, že se chystá datadisk ke hře Halo 3. Toto potvrdil sám Microsoft, který je distributorem této hry. Nyní si řekneme něco o příběhu...

Halo Wars Halo Wars
Souboje lidí a Covenantů se již brzy stanou skutečností a tak se pojďme podívat, jak bude vypadat tato strategie podle slavné předlohy. Příběh této hry je zasazen do roku 2531. Ve hře se budeme moci setkat s mnoha známými, ale i novými jednotkami a techno..

Haló, chcete mě? Haló, chcete mě?
Microsoft má po ptákách, resp. po obchodování s Universalem a Foxem. Obě studia vycouvala z adaptace herního trháku Halo a projekt se tak doslova ocitl na dlažbě. Kdo za to může?..

Halo 2 Potopa Halo 2 Potopa
Jak jsem již napsal, rád píši a také si občas rád přečtu dobrou knížku. Mám hodně rád scifi a knižní zpracování hry Halo je pro mě osobně knihou, kterou nemohu v knihkupectví přehlédnout. ..

Halo 3 v knižní podobě Halo 3 v knižní podobě
Podle jedné z velmi úspěšných her byl nyní napsán román. Tou hrou je Halo 3 a kniha má název Kontaktní sklizeň, nebo-li Contact Harvest. V tomto románu se bude vše odehrávat kolem seržanta A.J. Johnsona. Ten je podle autora největší ikonou. Podle autora b..

Halo: Zkáza Cíle Halo: Zkáza Cíle
Já se přiznám, že nejsem moc velkým milovníkem knih, ale občas si rád nějakou dobrou knížku také přečtu. Mám rád hodně scifi a tak mi rozhodně nemůže ujít knížka Halo: Zkáza Cíle od Erica Nylunda. Jak jsem již naznačil, mělo by jít o scifi, ale ta nyní ko..

Vzpomínkové TV reklamy na Halo 3 Vzpomínkové TV reklamy na Halo 3
U hry jako je Halo 3 nesmí chybět ani pořádná reklama. A ta je v případě Halo 3 podle mne opravdu povedená, se zajímavým nápadem muzea o bojích. Zvlášť ty vzpomínající veteráni jsou výborný!..

Halo Zkáza Cíle Halo Zkáza Cíle
Já se přiznám, že nejsem moc velkým milovníkem knih, ale občas si rád nějakou dobrou knížku také přečtu. Mám rád hodně scifi a tak mi rozhodně nemůže ujít knížka Halo: Zkáza Cíle od Erica Nylunda. ..

Halo Wars a prezentace Halo Wars a prezentace
Pojďme se dnes podívat, co vše nám přinese tato strategie, na kterou se jistě těší nejeden herní fanoušek a hlavně milovník strategii. Na tokijském veletrhu se podařilo natočit video z hraní této hry, kde je např. vidět obličej, který Vás bude provázet ce..

Haló, tady premiér Haló, tady premiér
Američtí prezidenti volají Mirkovi poslední dobou nějak často. Jak takový hovor asi vypadá?..

Halo 3 ODST Artwork Halo 3 ODST Artwork
O samostatné expanzi k velmi populární hře Halo 3, která i když už má něco za sebou má stále velmi hratelný multiplayer, jistě už jste něco zaslechli nebo přečetli. Každopádně to bude skvělé, protože se tím opět prodlouží hratelnost celé hry a hráči, kteř..

Haló?! Jsem namydlenej!! Haló?! Jsem namydlenej!!
Několik příběhů o tom, jak jsme si užili legraci díky telefonu - zpravidla na účet kolegů, ale i oni na náš...

Halo 3 a nové mapy Halo 3 a nové mapy
Dnes Vám přináším jednu novinku, jak jsem Vás již jednou informoval, tak se dnes stalo. Dnes Bungie oznámili, že dne 11. prosince tohoto roku vyjde update. Cena balíčku bude 800 MPS, což odpovídá 10 USD. V balíčku naleznete tyto multiplayerové mapy...

Halo 3- poslední reklama Halo 3- poslední reklama
Pojďme se spolu podívat na jednu z posledních reklam na tuto skvělou hru. Podíváme se na jednu z posledních cest Master Chiefa. Podle všeho už se pokračování nechystá, ale nikdy neříkej nikdy. Tento spot je opravdu hodně zajímavý...

Halo 3- video část 2 Halo 3- video část 2
Dnes Vám přináším pokračování předešlého videa s Master Chiefem v hlavní roli. Podle videa mi to připadá, že se tohle stalo někdy před přistáním...

Halo 3 a nové mapy Halo 3 a nové mapy
Bungie oznámilo, že chystá nové mapy do hry Halo 3. Mapy jsou navrhovány tak, aby vyplnily mezery ve výběru v multiplayeru, tedy přesněji v matchmakingu a přidávají i velmi zajímavé prostředí...

Fenomén jménem Halo Fenomén jménem Halo
Halo patří mezi jedny z nejúspěšnějších herních sérií. Její úspěch byl tak ohromný, že se postava Master Chiefa stala tváří jak původního Xboxu, tak Xboxu 360. V čem tkví její tajemství úspěchu a proč se tak moc odlišuje od běžných FPS stříleček?..

TL