Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238698  Nejlepší 

Jack Black už i v počítačové hře? Obrázek

Jack Black už i v počítačové hře? Otevře se v novém okně

J.B. se má objevit (tedy nepřímo on, ale jeho animované alterego, které sám nadabuje) v ulítlé herní metalové pecce Brutal Legend (pro PS3 a XBOX 360). Trailer myslím mluví za vše.

Komentuj! Linkovali: Přidat Nogard, Přidat vvlad
Podobné:

Jack Black a Mos Def v traileru Be Kind Rewind Jack Black a Mos Def v traileru Be Kind Rewind
Osobně je pro mne film, který je natočen pod taktovkou Michela Gondryho, a ve kterém hraje jednu z hlavních rolí Jack Black, prostě neodolatelný. Zápletka jaká jiná něž komediální a lehce praštěná. Už se těším :)..

Jack Black a Kyle Gass v Rock Band 2 Jack Black a Kyle Gass v Rock Band 2
Možná je nadpis trochu zavádějící, ale vězte, že od včerejšího dopoledne každý kdo si přidá do svého seznamu přátel tyto gamertagy JBTenacious a KGTenacious si zahraje proti těmto známým postavám( musíte vlastnit hru Rock Band 2). ..

Bernard Black ze sitcomu Black Books v pražském Divadle U Hasičů Bernard Black ze sitcomu Black Books v pražském Divadle U Hasičů
Ještě neřekl ani slovo a už se strhl dlouhý bouřlivý potlesk. Stačilo, že přišel. Tak moc ho máme rádi. Dylan Moran alias Bernard Black ze sitcomu Black Books musel přidat dva termíny své show Yeah, yeah, a přece zůstalo mnoho smutných fanoušků doma...

GoPro Hero5 Black vs GoPro Hero4 Black: má smysl upgrade? GoPro Hero5 Black vs GoPro Hero4 Black: má smysl upgrade?
Podívejte se na srovnávací video z kamer GoPro Hero5 Black a Hero4 Black Edition. Co přináší novinka oproti předchozí verzi? Má smysl vyměnit Hero4 za Hero5?..

Kdo byl Jack Rozparovač? Kdo byl Jack Rozparovač?
Počet podezřelých v případech vražd, které nakonec byly připsány pachateli jménem Jack Rozparovač, byl více než sto jmen. Některé z nich jsou velmi pravděpodobní, celá řada z nich jsou ale vyloženě směšné a jedná se na první pohled omyly...

Black Books | Stránka o seriálu Black Books
Stránky o britském seriálu Black Books. Popisy epizod, Scénáře, Charakteristika postav, Audio&Video sekce, Fórum...

Jack Rozparovač filmy Jack Rozparovač filmy
Jack Rozparovač se stal vděčným tématem pro celou řadu filmů. A to jak velkofilmů uváděných v kinech, tak i pro celou řadu televizních filmů nebo pro nejrůznější dokumenty, které se snaží představit celou událost ..

Jack reloaded + poděkování Jack reloaded + poděkování
Možná jste si toho nevšimli, ale dost dlouho to tu bylo offline...

Jack Rozparovač vraždy Jack Rozparovač vraždy
Na této stránce najdete časový přehled všech událostí, které přímo či nepřímo souvisely s Jackem Rozparovačem. V časové ose jsou zachyceny jak přímo vraždy, kde figuruje jméno Jack Rozparovač, tak i další události..

Jack Rozparovač oběti
Vzhledem k tomu že Jack Rozparovač nebyl nikdy dopaden, není možné se 100% jistotou prohlásit, které vraždy ve skutečnosti měl na svědomí. Vraždy, které se odehrály v oblasti Whitechapel v období 1888 až 1892..

24 Hodin a Jack Bauerk...je mi z toho zle!
Názor na čtvrtou a pátou řadu seriálu...

Skupáň Jack a veľká tekvica Skupáň Jack a veľká tekvica
Vyrezávanie zubatých tekvíc so sviečkou vo vnútri je obľúbenou kratochvíľou nielen za “veľkou mlákou“ odkiaľ tento zvyk prišiel, ale aj u nás. Len málokto však pozná starú írsku legendu o skupáňovi Jackovi a jeho poslednej stávke...

Recenze muzikálu Jack Rozparovač Recenze muzikálu Jack Rozparovač
Romantický muzikál z dílny Vaša Patejdla, autora řady hitů legendární skupiny Elán, vypráví o dvou podobách lásky. Tu první, sesterskou, osudově rozdělil Jack Rozparovač, tu druhou, mileneckou, tato nejzáhadnější postava v dějinách kriminalistky spojila. ..

Jack Rozparovač fotky zavražděných žen Jack Rozparovač fotky zavražděných žen
Na této stránce najdete přehled všech obětí připisovaných Jackovi rozparovači. Fotografie zobrazují dobové fotky těchto zavražděných žen, tak jak se dochovali do dnešní doby. Vzhledem k tomu, že od zavraždění těchto žen uplynulo již více něž 120 roků..

Jack russell terier štěňátko s PP Jack russell terier štěňátko s PP
Prodám krásnou dvouměsíční slečnu Jack Rusell teriera s PP. Velmi přátelská a milá povaha......

Jack Rozparovač online video
První video není přímo o vrahovi jménem Jack Rozparovač, je to spíše jen takový „úvod do děje“. Jedná se o poměrně unikátní video, které ukazuje, jak to vypadalo v Londýně v roce 1903. ..

Jack Rozparovač, vraždy a oběti Jack Rozparovač, vraždy a oběti
Jack Rozparovač je bezesporu jedním z nejslavnějších a nejznámějších vrahů v celé historii. Oficiálně se má za to, že Jack Rozparovač měl na svědomí „pouze“ pět obětí. Je ale možné, že jich bylo mnohem více...

Pes pro mě? - Jack a Parson Russell teriér
Chcete pejska? Pokud ano, tak tento seriál článků Vám vyvrátí všechny pochybnosti ohledně výběru domácího mazlíčka...

Pes pro mě? - Jack a Parson Russell teriér
Chcete pejska? Pokud ano, tak tento seriál článků Vám vyvrátí všechny pochybnosti ohledně výběru domácího mazlíčka...

Jack Sparrow - Opravdový pirát silnic! Jack Sparrow - Opravdový pirát silnic!
I kdyz nám někdy nesahají ani po ramena, jsou krásná, drahá a hlavně rychlá! O čem je řeč? Ferrari, Porsche nebo třeba Lamborgini. Majitelé těchto aut si dali dostaveníčko v Praze na Malé Straně. A že takové hračky nemůže řídit třeba Barbie či pirát?..

Outland s brněnským duem Jack&Joker Outland s brněnským duem Jack&Joker
Ostravská party Outland se vrací. V sobotu 21. listopadu 2009 se připravte na show, kterou vám předvedou brněnští hosté Jack&Joker, rezident Mart-Ravine a ostravští DJs Tom Carbol a Virgosso...

Prodám štěňátka Jack Russell teriér
čistokrevná štěňátka..

Jack&Joker: Na Stodolní určitě zajdeme Jack&Joker: Na Stodolní určitě zajdeme
Příští týden, přesněji v sobotu 21. listopadu 2009, se do ostravského klubu Klid vrátí party Outland. Na ní vystoupí brněnské duo Jack&Joker, Mart-Ravine, Tom Carbol a Virgosso. Nyní vám přinášíme rozhovor s headlinery akce...

Jack Beats - v sobotu v Roxy Prague Jack Beats - v sobotu v Roxy Prague
Poslechněte si 2 nové ochutnávky od Jack Beats a připravte se na sobotu 11.6. v Roxy. ..

Jack Russell Majla vs Chlupatidlo Fred
kámošův pes a kočka si hrají..

Figurka postavičky piráta Jack Sparrow ve hře Disney Infinity Figurka postavičky piráta Jack Sparrow ve hře Disney Infinity
Jack Sparrow je ústredná postava trilógie Piráti z Karibiku v podaní Johnyho Deppa. Tu sa príliš na herca nepodobá, ide o animovanú verziu filmu a tak má aj trochu inú podobu. ..

Počítačové hry Počítačové hry
Počítačové hry se pomalu začínají dostávat do podvědomí stále většího počtu lidí. Již dávno přestaly být zábavou dětí a počítačových maniaků; staly se konkurenceschopným odvětvím zábavního průmyslu. A je to vidět i na tom, kolik lze na počítačových hrách..

Boty CONVERSE Japan - 1/2 Dress Code - Jack Purcell S MDLN Boty CONVERSE Japan - 1/2 Dress Code - Jack Purcell S MDLN
Chcete stylové boty od značky Converse, které si můžete pohodlně vzít k obleku do společnosti?.....

POČÍTAČOVÉ SYSTÉMY
Tematický celok „Počítačové systémy“ bude pozostávať z nasledujúcich podkapitol: ..

TL