Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237234  Nejlepší 

Google kupuje Boeing Otevře se v novém okně

Jedná se samozřejmě o letadlo, nikoli o firmu - tolik Google zatím přeci jen nevynáší. Firemní letka byla rozšířena o Boeing 757.

Komentuj! Linkovali: Přidat Nogard
Podobné:

Google kupuje Panoramio
Googlu se nakupování v poslední době velmi líbí. Krátce po té, co se světem rozletěla zpráva o koupi RSS agregátora Feedburner, je na spadnutí další akvizice v podobě španělského komunitního start-upu jménem Panoramio...

Google kupuje Youtube! Google kupuje Youtube!
Zajímavá akvizice...

Google kupuje Feedburner za 100 mega $ Google kupuje Feedburner za 100 mega $
TechCrunch potvrzuje pravdivost nedávných fám o prodeji FeedBurneru. Sam Sethi, bývalý editor TechCrunch UK, byl tím kdo tuto zprávu z “VELMI důvěryhodného zdroje” pustil první do oběhu. Feedburner je služba pro správu RSS feedů, nutno říci že velmi oblíb..

Potvrzeno: Google kupuje YouTube za $1,65 miliardy
Budou menší hráči skupovat kopie této služby?..

Google kupuje Postini za 625 milionů $ v hotovosti
Google je opět na nákupech. Tentokrát si kupuje korporátní bezpečnost on-demand v podobě společnosti Postini. Ta své služby, které spočívají v ochraně emailové komunikace korporací před viry a spamem, poskytuje 35 tisícům firem s 10 miliony uživatelů po c..

Potvrzeno: Google kupuje NASU #Srandičky Potvrzeno: Google kupuje NASU #Srandičky
Ač se to zdá neuvěřitelné, je tomu skutečně tak; společnost Google se rozhodla koupit největší výzkumnou organizaci zabývající se vesmírem – NASA. Můžeme tak očekávat největší obchodní tah v historii společností...

Google znova na nákupoch kupuje Jaiku
V posledných dňoch sa nám znova Google vybral nakupovať. Tentoraz siahol po mikrobloggingovej službe Jaiku. To, že si zvolil práve menej známe Jaiku a nie celosvetovo populárny Twitter..

Boeing 747 přistává na moři
Šílené a bechderoucí přistání Boeingu na moři s nečekaným koncem :-)..

Jak se přistává s Boeing 747 na St.Maarten Jak se přistává s Boeing 747 na St.Maarten
Na St.Maarten je krátká přistávací dráha - letadla tak přistávají z moře těsně nad hlavami turistů na pláži...

Boeing 747 - krátká runway
Piloti jsou prostě profíci :)..

Jak rozeznat Boeing 737 od Airbusu 320? Jak rozeznat Boeing 737 od Airbusu 320?
Spotterská abeceda - jak od sebe rozeznat dva nejčastější typy letadel...

Boeing 787 Dreamliner - pokrok a elegance Boeing 787 Dreamliner - pokrok a elegance
Druhý největší výrobce letadel na světě Boeing uvádí na trh nový typ letounu. Jedná se o typ 787 s přízviskem Dreamliner, čili ve volném překladu „Tryskáč snů“...

Airbus & Boeing z pohledu pilota
Abychom nezůstali u pouhé teorie, oslovili jsme dvojici pilotů, kteří na obou typech létají. Jeden létá na B737 jak starou, tak novou generaci. Druhý pilot létal na B737 a nyní na Airbusu A320. Jaké jsou jejich zkušenosti a jak se s nimi létá?..

Už nevíte kam s reklamou? Potiskněte Boeing 737! Už nevíte kam s reklamou? Potiskněte Boeing 737!
Invence zadavatelů nezná mezí. No koukněte sami ....

Jak se staví trenažér Boeing 737NG
Se zapálením jsem si pročítal článek z minulého vydání Flying Revue s názvem Boeing versus Airbus, vzpomněl jsem si také na moje rozhodování, zda-li by nebylo jednodušší zvolit evropský Airbus jako trenažér z důvodu absence hydraulických ovládacích prvků ..

Airbus & Boeing z pohledu pilota - OSX.CZ
Abychom nezůstali u pouhé teorie, oslovili jsme dvojici pilotů, kteří na obou, respektive třech typech létají. Jeden létá na B737 jak starou, tak novou generaci. Druhý pilot létal na B737 a nyní na Airbusu A320. Jaké jsou jejich zkušenosti z obou typů, ja..

Obydlený Boeing 727 uprostřed lesa Obydlený Boeing 727 uprostřed lesa
Vynalézavý inženýr Bruce Campbell si koupil letadlo jako neobvyklý dům na bydlení! Konkrétně se jedná o Boeing 727, obrovské troj-motorové dopravní letadlo, které je opřené v příměstské zalesněné oblasti mimo Portland, Oregon, a má vlastní cestu...

Bezpilotní Boeing létá na vodíkový pohon Bezpilotní Boeing létá na vodíkový pohon
Boing zkouší bezpilotní letoun na vodíkový pohon. Od tohoto typu pohonu si konstruktéři slibují dlouhou dobu letu a velký čas operačního nasazení, bezpilotní letoun by měl umožnit až 30 hodin ve vzduchu bez doplnění paliva..

Boeing končí s internetovým připojením na palubě letadel
Jeden z největších výrobců letadel, společnost Boeing, ruší projekt Connexion zajišťující na palubě letadel připojení k Internetu s pomocí satelitu a WiFi, které bylo dostupné například na letech.....

Nový Boeing 787 Dreamliner exkluzivní video z výroby Nový Boeing 787 Dreamliner exkluzivní video z výroby
Super video jak se vyrábí revoluční letadlo vyrobené z kompozitů Boeing 787 Dreamliner...

OCZ kupuje Hypersonic
Známý výrobce pamětí kupuje výrobce výkonných počítačů pro hráče...

UPC kupuje Karneval
Mezi kabelovými operátory na tuzemském trhu se schyluje k zásadní konsolidaci. Vlastník českého UPC oznámil, že kupuje tuzemskou dvojku, Karneval Media s.r.o. Vše ale musí ještě schválit antimonopolní úřad. Samotné české UPC mezitím provádí rebranding, kd..

Billa kupuje Delvitu Billa kupuje Delvitu
Je to v ha*zlu... V článku se taky dozvíte, jak vyděračský ku*vy vod Billy nebudou dávat igelitky zadarmo, ale za 4 až 5 kč SV*NĚ >:((..

Oracle kupuje Sun. Máme se bát? Oracle kupuje Sun. Máme se bát?
Společnost Oracle 20. dubna 2009 oznámila, že kupuje Sun Microsystems za zhruba 7,4 miliardy amerických dolarů. Co to znamená?..

AMD kupuje ATI: dosahy a dôsledky
Budúca akvizícia AMD – ATI sa významom nedá ani porovnať napríklad s kúpou divízie IBM firmou Lenovo, kúpou Skype webovou spoločnosťou eBay alebo spojením firiem Compaq a HP do jednej. Zostane navždy jedinečnou udalosťou s jedinečným významom: v poslednom..

Facebook kupuje FriendFeed Facebook kupuje FriendFeed
Jak vyplývá ze včerejší tiskové zprávy, spoluzakladatelé FriendFeedu, ex-Googleři Paul Buchheit (tvůrce Gmailu a motta “Don’t be evil”), Bret Taylor, Jim Norris a Sanjeev Singh prodali svůj startup Facebooku...

Intel kupuje Havok
Společnost Intel koupí legendární programátorskou firmu Havok...

Jak se moderně kupuje software
Živě.cz využilo nabídku ze spamu a koupilo si Windows Vista. Jak to probíhalo a jak to dopadlo? Docela zajímavě...

EA kupuje Playfish za 400 milionů USD
Společnost Electronics Arts potvrdila odkoupení společnosti Playfish, která se zaměřuje na vývoj online her na platformách sociálních sítí jako je například Facebook. Celková výše akvizice může dosáhnout až 400 milionů USD...

TL