Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237463  Nejlepší 

Caravan Palace - kapka swingu na kostce cukru Obrázek

Caravan Palace - kapka swingu na kostce cukru Otevře se v novém okně

V poslední době se vyrojilo ohromné množství lepších či horších tanečních remixů balkánských dechovek. Je to asi móda. Proč neudělat to samé se swingovou kapelou z Francie?

Komentuj! Linkovali: Přidat kblh
Podobné:

Kapka exkluzivity – udělejte si krásný domov Kapka exkluzivity – udělejte si krásný domov
Dávno jsou pryč doby, kdy stačilo mít stěny vylíčeny vápnem a nejhezčí výzdoba byly na zdi pověšené obrázky ručících jelenů. Dnes jsme náročnější. Chceme bydlet nejen pohodlně, ale taky pěkně. ..

One BIG Palace: The Prague Castle One BIG Palace: The Prague Castle
Je smutný, že nejlepší reklamu na Prahu musí natočit Amící.....

Výlet do paláce Hampton Výlet do paláce Hampton
Pěkně shrnutá historie a možnosti pro naplánování výletu do Londýnského paláce Hampton. Ceny vstupného, kdy mají otevřeno, jak se tam dostat a další informace. ..

Neobyčejné paláce - Sintra
Sintra je jedním z nejkrásnějších míst Portugalska, jako z pohádky. Hlavní atrakcí je známý Palácio da Pena (Castelo da Pena) z 19. Století, ketrý je nejzachovalejším příkladem Romantické Portugalské architektury. ..

Ironická kostka cukru
Dnes, 4. září představil premiér Mirek Topolánek spolu s místopředsedou vlády pro evropské záležitosti Alexanderem Vondrou informační kampaň k českému předsednictví EU v první polovině roku 2009. ..

Temná stránka Paláce Akropolis Temná stránka Paláce Akropolis
Palác Akropolis patří mezi nejvyhlášenější klubové scény v ČR: příjemný prostor, kvalitní a bohatý program. Jakou cenu za to ovšem platíme a kdo si z klubu udělal výnosný byznys?..

Výzva: 30 dní bez cukru a dalších dobrot Výzva: 30 dní bez cukru a dalších dobrot
Dokážete si vůbec představit, že byste se dobrovolně zřekli něčeho, co vám doslova oslazuje život? Já se v rámci této výzvy rozhodl, že to vydržím celý měsíc...

Zdravé vánoční cukroví bez cukru – jak na to? Zdravé vánoční cukroví bez cukru – jak na to?
Kdo by si dokázal představit Vánoce bez sladkostí! Nikdo z nás nechce narušit pohodovou atmosféru svátků krocením svého mlsného jazýčku dietami. Ukážeme vám, že připravit sladké, slavností a zároveň zdravé Vánoce jde i bez diet...

Projekt dostavby průmyslového paláce po požáru
Na světě je nový projekt dostavby Průmyslového paláce na Pražském výstavišti. Vypadá to tak, že budou zabity hned dvě mouchy jednou ranou..

IT v kostce IT v kostce
Nabízíme komplexní řešení v oblasti IT. Poskytujeme návrh, realizaci a správu sítí, ukládání a zálohování dat, servis výpočetní techniky a elektroniky, tvorbu webových stránek, audio-video projekty a poradenství..

Bude málo cukru, zdraží alkohol
Francouzská cukrovarnická skupina Eastern Sugar nečekaně oznámila ukončení výroby cukru v tuzemsku. ..

Kolko cukru denne zjesť? #Chudnutie Kolko cukru denne zjesť? #Chudnutie
Viete že kolko môžete zjesť denne cukru? v článku sa dočítaš že čo je pre teba zdravé a čo nie..

Fotografie z požáru Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze Fotografie z požáru Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze
Fotografie pořízené během požáru Průmyslového paláce na Výstavišti. Hodně smutná podívaná...

ANALÝZA: Úmyslně založený požár Průmyslového paláce ANALÝZA: Úmyslně založený požár Průmyslového paláce
... člověk, který to zřejmě vše zorganizoval a technicky realizoval, je opravdu špička, mohu potvrdit, že způsobit tak velký požár na tak velké ploše za tak krátkou dobu je dílo z odborného hlediska hodné uznání.. ..

POZVÁNKA DO MLADÉ BOLESLAVI K PROHLÍDCE PALÁCE TEMPL POZVÁNKA DO MLADÉ BOLESLAVI K PROHLÍDCE PALÁCE TEMPL
Pro zájemce o výtvarné umění nabízíme prohlídku galerie, která se nachází v prvním patře paláce. V jejích prostorách se konají pravidelné měsíční výstavy z různých oborů výtvarného umění. ..

Google v kostce
Zajímavý a dobře zpracovaný přehled, na který jsem náhodou narazil. Další komentář není potřeba, viz. fotky.. Inu Google v kostce :) ..

Microsoft: V kostce I. Microsoft: V kostce I.
Nevíme, jestli tento seriál bude mít stejný úspěch jako pravidelné přídavky z Google v seriálu "Kdo si dá nášup?", ale kdo nezkusí, nic nezjistí. Takže dnes začneme jemně, abychom své čtenáře nezahltili informacemi...

Španělsko v kostce Španělsko v kostce
Každý rok navštěvují španělská pobřežní letoviska na Pyrenejském poloostrově, stejně tak jako jako Kanárské ostrovy v Atlantiku a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři miliony nadšených cestovatelů a turistů...

Microsoft: V kostce II Microsoft: V kostce II
Pokračování seriálu shrnující několik událostí týkající se milovaného a nenáviděného Microsoftu za několik málo dní. Dnes se podíváme na ponorky, mobilní telefon, koláče a doláče a uchovávání tolika potřebných dat o vás a nás, tedy o všech. Šéfredaktor se..

AMD: Dění v kostce
Dění v AMD a kolem něho nenechává mnohé jejich zákazníky, fanoušky a zaryté odpůrce a nepřátele Intelu v klidu...

Kronplatz v kostce Kronplatz v kostce
Na úpatí hory Kronplatz, italsky Plan de Corones, přímo uprostřed malebné krajiny údolí Pustertal, se nalézá hned 14 atraktivních středisek alpského..

Matematika v kostce.PDF.
Doplňková učebnice pro střední školy přehledně shrnuje veškeré učivo matematiky probírané na středních školách zakončených maturitou,ke stažení z torrentu...

Diaben proti vysoké hladině cukru v krvi Diaben proti vysoké hladině cukru v krvi
Diaben je přírodní doplněk stravy, který pomáhá snížit, anebo ustálit cukr v krvi. Funguje skvěle i jako prevence. Složení je jednoduché, ale účinné - díky tomu je i přijatelná cena, která nemusí překročit 5 korun za den když si balení zakoupíte u nás..

Výborné recepty. Bez cukru a bez lepku. Žijte CUKRFREE! Výborné recepty. Bez cukru a bez lepku. Žijte CUKRFREE!
Jde to i bez cukru? Při vyslovení této otázky si mnoho lidí představí buď trýznivou dietu, která vám upře všechno dobré jídlo, nebo diabetes. Možná jste se již setkali s termínem „cukrfree“. ..

Maxence Cyrin a Bohemia Balet na podiu Paláce Akropolis Maxence Cyrin a Bohemia Balet na podiu Paláce Akropolis
18. února 2010 se na pódiu hlavního sálu v Akropoli premiérově předvede francouzský pianista Maxence Cyrin. V době vrcholící plesové sezóny nabídne zážitek, který svou silou může přebít všechny velké koncerty a dokáže, že elektronika jde zahrát i na klaví..

II.světová válka v kostce II.světová válka v kostce
souhrn článků a videí - včetně odkazů..

Nový Zéland v kostce Nový Zéland v kostce
Plánujete jet na Nový Zéland? V tomto článku se dozvíte základní a čerstvé informace o práci, bydlení a cestování na Novém Zélandu. Osobní zkušenost z první ruky!..

Práškové lakování v kostce Práškové lakování v kostce
Smluvní lakovna SALUM Vás informuje o technologii práškového lakování. Článek popisuje dvě základní technologie používané v lakovnách s popisem výhod a nevýhod aplikace technologie...

Licence Windows 7 v kostce Licence Windows 7 v kostce
S příchodem Windows 7 budou opět zákazníci řešit, jakou edici systému vybrat a v jakém licenčním modelu. Jaké jsou tedy možnosti licencování a co nabízet?..

TL