Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +244016  Nejlepší 

5 TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT STUDIUM VYSOKÉ ŠKOLY NA MATEŘSKÉ Obrázek

5 TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT STUDIUM VYSOKÉ ŠKOLY NA MATEŘSKÉ Otevře se v novém okně

Zájem o doplnění vzdělání stále narůstá. K dalšímu studiu se navíc zapisuje stále více žen na mateřské dovolené.

Komentuj! Linkovali: Přidat Jerome
Podobné:

5 tipů, jak zvládnout studium VŠ na mateřské 5 tipů, jak zvládnout studium VŠ na mateřské
Spousta maminek kromě péče o dítě studuje a ačkoli se říká, že ženy zvládají více věci najednou, ovládnout tyto dvě činnosti může být velmi náročné. Přesto není důvod studium vzdávat, pomocí několika tipů se vše dá zvládnout...

Jak zvládnout studium VŠ na materské dovolené? Jak zvládnout studium VŠ na materské dovolené?
Stále více maminek se krome péce o díte pouští i do vysokoškolského studia. A to at z duvodu budoucího lepšího uplatnení, nebo touhy po seberozvoji a vzdelávání. Jak tyto dva svety skloubit?..

4 tipy, proč zvládnout studium na mateřské dovolené 4 tipy, proč zvládnout studium na mateřské dovolené
Máte dítě a zároveň zkouškové období? Potom jistě víte, jak se může vše zdát šílené. Ze zkušeností maminek, které tyto dvě náročné disciplíny dokázaly skloubit, ale víme, že se najdou aspoň tři důvody, proč to zvládnout. ..

10 tipů, jak časově zvládnout studium na VŠ 10 tipů, jak časově zvládnout studium na VŠ
Dobrá organizace času je při studiu na vysoké klíčovou záležitostí. Nic nebudete mít nalajnované, nikdo vám nebude stát za zády a velmi snadno ztratíte disciplínu. Jak tomu předejít? ..

6 tipů, jak zvládnout studium při zaměstnání 6 tipů, jak zvládnout studium při zaměstnání
Studium při práci není vůbec lehká záležitost a pro některé může jít až o nadlidský výkon. Často najednou není dostatek času ani na studium, ani na práci...

Soukromé vysoké školy a celoživotní studium
Vzdělání patří v současné době mezi nejvyhledávanější prvky, které Vám zaručují určité vědomosti a především ekonomicky zajímavou pracovní pozici. Patříte-li mezi běžné občany, kteří již pracují a nejsou schopni jakéhokoliv denního studia,..

Studium vysoké školy vs. mateřská dovolená Studium vysoké školy vs. mateřská dovolená
Kojit dítě a zároveň se učit na zkoušku? Moderní ženy dnes zvládají i tyto dvě věci najednou. Jak to tedy udělat, aby se podařilo sladit rodičovství se studiem a neodbývat ani jedno? ..

10 tipů, jak zvládnout prvák na vysoké škole 10 tipů, jak zvládnout prvák na vysoké škole
Vstup na vysokou školu je krokem do neznáma a první rok na vás čeká spousta novinek. Je před vámi první semestr? Přečtěte si deset základních tipů, jak úspěšně proplout začátkem studia. ..

 NĚKOLIK TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT STUDIUM VŠ PŘI PRÁCI NĚKOLIK TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT STUDIUM VŠ PŘI PRÁCI
Ať už si ke studiu přibíráte práci, nebo naopak chcete začít studovat a již pracujete, jistě oceníte několik následujících tipů. Ty vám pomohou obě náročné činnosti zvládnout relativně bez stresu a ztráty nervů. ..

Educaplay obchod pre materské školy, škôlky, základné školy, školy a děti
Dodáváme pre materské školy, základné školy, školy, škôlky didaktické hry, hry pro děti, stavebnice, drevené hračky, školní nábytek, nábytok pre deti, nábytok pre škôlky...

Educaplay obchod pro matěrské školy, škôlky, základní školy a deti
Dodáváme pro matěrské školy, základní školy, školy, škôlky didaktické hry, hry pro děti, stavebnice, dřevěné hračky, školní nábytek, nábytek pro deti, nábytek pro školky. ..

Jak snadno zvládnout první rok na vysoké? Jak snadno zvládnout první rok na vysoké?
Vstup na vysokou školu je v mnohém krokem do neznáma a první rok na vás čeká spousta novinek. ..

4 rady, jak zvládnout studium VŠ i práci 4 rady, jak zvládnout studium VŠ i práci
Není rozhodně neobvyklé, že si studenti vysoké školy přibírají ještě alespoň poloviční úvazek v zaměstnání. Důvody má každý vlastní, ale sladit akademickou činnost a práci není snadné nikdy. Jak na to? ..

Víte, jak nejlépe zvládnout první rok na vysoké? Víte, jak nejlépe zvládnout první rok na vysoké?
V prvním roce vysoké na vás pravděpodobně dolehne tíha povinností, přednášek a cvičení. Jak první rok zvládnout a úspěšně svoje studium nastartovat? ..

Víte, jak zvládnout studium VŠ na rodičovské dovolené? Víte, jak zvládnout studium VŠ na rodičovské dovolené?
Pokud uvažujete nad možností, že při mateřské dovolené dokončíte své studium, nebo ji využijete ke studiu nové školy, přečtěte si tento článek. Dozvíte se v něm několik tipů proč, ale především jak studium s malým dítětem zvládnout. ..

Víte, jak zvládnout vysokoškolské studium i podnikání? Víte, jak zvládnout vysokoškolské studium i podnikání?
Stále více studentů při studiu vysoké školy podniká. Pro některé je důvodem příznivá legislativa, ale všechny spojuje především touha něčeho sám dosáhnout. V tomto článku se dozvíte, jak zvládnout obojí. ..

Vysokoškolské studium a mateřská dovolená? Jak vše zvládnout? Vysokoškolské studium a mateřská dovolená? Jak vše zvládnout?
Kojit dítě a zároveň se učit na zkoušku? Můžete zvládnout i tyto dvě věci. Jak to ale udělat, aby se podařilo sladit rodičovství se studiem a obojí zvládat naplno? ..

Mateřské školy
Seznam mateřských škol podle krajů, můžete přidávat recenze, názory na mš..

Vysoké školy Vysoké školy
Přehled všech českých vysokých škol..

Vysoké školy - vyberte si! Vysoké školy - vyberte si!
Rozhodujete se tento rok o vysoké škole? Možná v následujícím článku najdete tu, na kterou máte zálusk, nebo se necháte inspirovat u výběru...

Aktuality z Vysoké Školy Ekonomické
Přátelé… Tento svět je špatný… I ekonomové již bijí na poplatch!… Tento svět jde podle nich do sra*ek. Odpusťte mi ten výraz, ale jak jinak komentoval čin záhadného LH, kvůli kterému musely být uzavřeny pánské záchody? POUZE PRO SILNÉ POVAHY!!!..

Vysoké školy v Praze  #Škola Vysoké školy v Praze #Škola
Tento web vám chce pomoci ve chvíli, kdy zvažujete výběr vhodné vysoké školy. Přináší přehled všech vysokých škol v Praze, a to jak soukromých vysokých škol, tak i těch státních. ..

Jazykové školy, tipy na studium
Tipy a triky, jak zlepšit vaši angličtinu. Naučte se cizí jazyk, uvidíte, že se vám snaha bohatě vyplatí. Najdete si nejlepší jazykový kurs online...

Mateřské školy ve vašem městě #Vzdělání Mateřské školy ve vašem městě #Vzdělání
Najděte pro své dítě nejlepší mateřskou školku. Podrobný výpis informací o školkách ve vašem okolí včetně soukromých školek s výukou cizích jazyků i dalších aktivit pro rozvoj vašich dětí. ..

Vysoké školy – Titanic českého školství Vysoké školy – Titanic českého školství
Podvody, které se dějí v Plzni, potápějící se lodi “důležitost vysokoškolského vzdělání” už je zasadily ránu z milosti...

VYPLATÍ SE INVESTICE DO STUDIA VYSOKÉ ŠKOLY? VYPLATÍ SE INVESTICE DO STUDIA VYSOKÉ ŠKOLY?
Chcete jít co nejdříve pracovat a studium vysoké školy vám připadá jako ztráta času a kladete si otázku, zda se vůbec vyplatí? Říká se, že nejlepší investice je do vzdělání, je to pravda? ..

Prihlášky na vysoké školy - POZOR TERMÍN!!!! Prihlášky na vysoké školy - POZOR TERMÍN!!!!
Prihlášky na vysoké školy - POZOR TERMÍN!!!!..

10 tipů, jak zvládnout první semestr 10 tipů, jak zvládnout první semestr
Nový semestr se rozjíždí a studenti zjišťují, co všechno je třeba splnit. Kolik seminárních prací bude třeba odevzdat a jak dosáhnout kýžených kreditů. ..

10 tipů, jak zvládnout závěrečné práce na VŠ 10 tipů, jak zvládnout závěrečné práce na VŠ
Ať už jste studium vysoké školy zvládali dobře, nebo hůře, na konci studia vás čekají ještě dvě finální překážky...

TL