Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 

Je vaša kariéra úspešná? Začnite uvažovať o zmene. Obrázek

Je vaša kariéra úspešná? Začnite uvažovať o zmene. Otevře se v novém okně (slovensky)

Možno si hovoríte: Uvažovať o zmene? Načo by som čokoľvek menil? Mám dobrú prácu, som spokojný. Nie je to strata času? Aj tak neviem čo bude... Budete sa diviť.

Komentuj! Linkovali: Přidat asz
Podobné:

Úspěšná kariéra: Stanovte si svůj cíl
Chcete být úspěšní? Není to nemožné, jestli se budete snažit, nebude to pro vás těžké. Prvním krokem ke změně, je stanovit si jakou změnu vůbec chceme. Pokud si určíte svůj cíl, bude pro vás mnohem snažší uspět. V čemkoliv...

Veselá mysl, radost, úspěch, to je doživotní úspěšná kariéra. Veselá mysl, radost, úspěch, to je doživotní úspěšná kariéra.
Veselá mysl, radost, hravost, to je základ úspěchu a ne kopírovat jiné. Kopírování, to je cesta do pekel! Úspěch je veselá hra a je úplně jedno zda si hrajeme na bohatství nebo na lásku. Vždy získáme jen to co opravdu chceme. Jak můžeme získávat to co nám..

Zabudnite na bývalého a začnite žiť! Zabudnite na bývalého a začnite žiť!
Život občas nie je fér a dokáže byť naozaj veľmi krutý. Po niekoľkých rokoch šťastného vzťahu zrazu skončíme samé a opustené. Ako však na neho zabudnúť a začať žiť nový život? ..

Začnite podnikať v čo najkratšom čase. Ako na to?
Je štatisticky dokázané, že slovenské podnikateľské prostredie je lákavejšie pre zahraničných podnikateľov ako pre tuzemských. Ak ale máte záujem vyhnúť sa byrokratickým podmienkam na Slovensku, skúste to. Pomôže vám spoločnosť, ktorá vám urýchlene založí..

Politici prestaňte kto-čo-kedy-prečo a ZAČNITE RIEŠIŤ ako von z tejto rite! Politici prestaňte kto-čo-kedy-prečo a ZAČNITE RIEŠIŤ ako von z tejto rite!
Politici prestaňte kto-čo-kedy-prečo a ZAČNITE RIEŠIŤ ako von z tejto rite! Facebook group..

Umíte logicky uvažovat? Umíte logicky uvažovat?
Baví vás přemýšlet a řešit nelehké úkoly? Tak zkuste vyřešit zapeklitý případ jedné rodinky.....

Kyte.tv vaša vlastná TV
Je libo vlastná TV ?..

Vaša svadobná vôňa - II. časť Vaša svadobná vôňa - II. časť
Svadobná vôňa je obyčajne poslednou vecou, na ktorú ľudia pri svadobných prípravách myslia. Prednosť majú šaty, kvetinová výzdoba, kaderník, hudba, či líčenie alebo jedlo a predsa vôňa je často tým, čo privoláva najviac spomienok na najdôležitejšie chvíle..

Vaša svadobná vôňa - I. časť Vaša svadobná vôňa - I. časť
Svadobná vôňa je obyčajne poslednou vecou, na ktorú ľudia pri svadobných prípravách myslia. Prednosť majú šaty, kvetinová výzdoba, kaderník, hudba, či líčenie alebo jedlo a predsa vôňa je často tým, čo privoláva najviac spomienok na najdôležitejšie chvíle..

Je už čas uvažovat o společném bydlení ve vztahu? Je už čas uvažovat o společném bydlení ve vztahu?
Je už čas uvažovat o společném bydlení? Obsah Někdo do toho vlítne hned zezačátku, někdo dlouho promýšlí, zda do toho jít a co všechno se může změnit...

Proč uvažovat o nákupu nemovitosti ve Španělsku
Španělsko láká turisty především svými písečnými plážemi s malebnými zátokami a živými přímořskými letovisky. Kromě koupání se tu ale nabízí i celá řada dalších možností, jak příjemně strávit čas...

7 důvodů proč uvažovat o islámu jako o zlé předtuše 7 důvodů proč uvažovat o islámu jako o zlé předtuše
Odpor k islámu a naneštěstí k muslimům jako k lidským bytostem, které mají stejný nárok, jako my, žít a tvořit, neobjevujeme pouze v souvislosti s obavami o „další vývoj EU“, ale pramení i z jiných, hlubších a temnějších vrstev..

Nemám ráda, když musím uvažovat i za chlapa! Nemám ráda, když musím uvažovat i za chlapa!
Rozhovor pro časopis Překvapení: Jak se herečka Iva Pazderková připravuje na své třicátiny? Co si myslí o mužích?..

Fotbalisté uvažují o změně Fotbalisté uvažují o změně
Fotbalisté TJ sokol Třebestovic uvažují o změně trenéra..

Kníže na Hradě? Budu uvažovat o emigraci, píše přátelům Klaus | Zprávy z do Kníže na Hradě? Budu uvažovat o emigraci, píše přátelům Klaus | Zprávy z do
Končící prezident Václav Klaus dal opakovaně najevo, že bude za svého nástupce volit Miloše Zemana. V soukromé komunikaci s přáteli jde ovšem ještě dál: stane-li se novým prezidentem Karel Schwarzenberg, zváží prý odchod z vlasti...

Nové ceny domény .cz po změně tarifů Nové ceny domény .cz po změně tarifů
Jak pružně reagují naši registrátoři? Počkat se změnami jako vždy vyplácí...

Průvodce změnou aneb 5+1 krok ke změně Průvodce změnou aneb 5+1 krok ke změně
Potřebujete změnit něco, co vám nevyhovuje? A jak na to? Existuje nějaký návod, jak jít na změnu? Ano! Nyní se zamyslete Proč chci změnit něco, co mi nevyhovuje? Proč chci změnit svůj pohled na danou věc? Chci se vůbec změnit? A proč? Buďte k sobě..

Nedůvěra – největší překážka při změně dodavatele
Podle průzkumu agentury ppm factum research představuje největší bariéru při změně dodavatele nedůvěra lidí v alternativní obchodníky. Téměř 3 z 10 obyvatel přitom o změně dodavatele elektřiny uvažují...

Vražda kvůli změně statusu na Facebooku
Když Brian Lewis zjistil, že si jeho přítelkyně Hayley změnila status na Facebooku na "nezadaná", psychicky se s tím nedokázal vyrovnat a Hayley ubodal...

Bursík: Musí dojít ke změně v kontrole policie
... už jsme dnes zde zmínili jméno Kateřiny Jacques. Státní zástupkyně zastavila trestní stíhání bývalého policisty Tomáše Čermáka, který byl obviněn z útoku právě na tuto poslankyni zelených, jak toto rozhodnutí hodnotíte?..

Jak jsem si vystoupil v Evropském parlamentu o klimatické změně Jak jsem si vystoupil v Evropském parlamentu o klimatické změně
Levičák Jo Leinen na mě ze socialistických řad vykřiknul, abych raději "držel hubu". Ano, ten, který vždy a při každé příležitosti nevynechá možnost otřít se o našeho prezidenta Klause. V této chvíli vyskočila smyslů zbavená finská zelená poslankyně..

Kariera s NWA Kariera s NWA
Tvoříme tým a hledáme odborníky a zkušené obchodníky pro prodej vysoce jakostních produktů Švýcarské společnosti Network World Alliance (NWA). Přidejte se k nám a využívejte mnoha výhod úspěšného partnerství s firmou nové revoluční generace síťového marke..

Náklady řízení při změně žaloby a povinnost překladu písemností
V právní praxi se vyskytují nejasnosti ohledně rozdílu mezi změnou žaloby a částečným zpětvzetím žaloby, pokud jde o přiznání nákladů řízení, např. v situaci, kdy žalovaný uhradil žalovanou jistinu a soudu zbývá rozhodnout již..

Boj o doménu Kariera.cz
V posledních dnech se stále víc píše o kauze Kariera.cz. Jistá společnost Kariéra spol. s.r.o. touží získat doménu Kariera.cz..

Kariéra v Ráji Kariéra v Ráji
Pokdu hledáte rostoucí firmu, máte šití jako hobby a máte zkušensoti z prodeje či obchodní firmy, pak jste u nás vítáni...

Síla Asociace – 7 nástrojů k rychlejšímu učení, změně postojů a k zlepšení Síla Asociace – 7 nástrojů k rychlejšímu učení, změně postojů a k zlepšení
Článek pojednává o síle Asociace – tedy o síle, která se skrývá v čase, který trávíme s druhými lidmi a jak ho využít pro snadnější učení, ke změně postojů, rychlejšímu dosažení našich snů, cílů či ideálů a nakonec zlepšení života a to bez ohledu na to na..

10 rad Jak být úspěšná 10 rad Jak být úspěšná
Dámy, ženy, dívky. Co pro vás znamená úspěch? Být dobrou přítelkyní či manželkou? Být úspěšná ve své práci? Dosáhnout vrcholu na svém kariérním žebříčku? ..

Sportovní kariéra a angličtina
Od mala jsem hodně sportoval, chodil jsem na kroužek, kde jsme v létě hodně běhali, jak krátké tratě a sprinty, tak i ty delší tratě a různé běhy do vrchu. Jak jsem dospíval, věděl jsem, že sport je něco, čemu bych se chtěl věnovat. Fotbal s běháním se v ..

Kariéra Lucie Vondráčkové
Kolik ocenění získala slavná zpěvačka. A jakým titulem se může pyšnit. Více v článku...

TL