Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237759  Nejlepší 

Kynuté lívance Obrázek

Kynuté lívance Otevře se v novém okně

Staročeské lívance - lívance z kynutého litého těsta. Jak dělávaly ty nejlepší lívance naše babičky? Lívance s ovocem, marmeládou, skořicí, javorovým sirupem, nebo raději se zakysanou smetanou a jogurtem? Recepty na kynuté lívance staročesky.

Komentuj! Linkovali: Přidat FranzJosef1
Podobné:

Zvířecí lívance Zvířecí lívance
opět nějaký kuchtík co se nudí v práci :P..

Kynuté knedlíky s borůvkovou náplní Kynuté knedlíky s borůvkovou náplní
Máte chuť na ovocné knedlíky, ale nedaří se vám udělat těsto, nebo se vám s ním nechce dělat, případně nemáte čas na vyvařování? Kupte si hotové knedlíky s ovocem. Stačí je dát na chvíli do páry a oběd je hotov. Chutnají jako domácí!..

Rychlé lívance bez knyutí Rychlé lívance bez knyutí
Rychlé lívance bez kynutí? Tady je skvělý recept. Rychlé lívance snadno a rychle a bez kynutí. Lívance můžete servírovat se sirupem, ale fantazii se meze nekladou. Lívance bez kynutí se zakysanou smetanou nebo tvarohem také chutnají skvěle...

Lívance s jahodovým jogurtem a javorovým sirupem Lívance s jahodovým jogurtem a javorovým sirupem
Připravte se na jahodovou sezónu včas. Jahodových nápadů není nidky dost! Lívance s jahodovým jogurtem a javorovým sirupem /4 porce, 10 lívanečků o průměru 8 cm/..

Ovocné kynuté knedlíky. S jahodami, borůvkami nebo švestkové? Ovocné kynuté knedlíky. S jahodami, borůvkami nebo švestkové?
Ovocné kynuté knedlíky s čerstvým ovocem v sezoně, s povidly nebo marmeládou na podzim. Nejlepší recept na ovocné kynuté knedlíky na páře, s jahodami, borůvkami, švestkami nebo meruňkami. Kynuté knedlíky z polohrubé mouky, recept na těsto a posýpky...

Maminčiny recepty na kynuté knedlíky ovocné z dětské krupičky #Bulvár Maminčiny recepty na kynuté knedlíky ovocné z dětské krupičky #Bulvár
Maminčin vyzkoušený recept na vynikající domácí ovocné knedlíky z dětské krupičky se zajímavým tipem, jak tento výborný recept více vylepšit, a tak jej udělat chutnějším a voňavějším..

TL