Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +234362  Nejlepší 

SEIVA - špičkové lékařské přístroje i v roce 2018 Otevře se v novém okně

I v roce 2018 zůstává Seiva tradičním dodavatelem špičkových lékařských přístrojů jako jsou například ekg holtery, elektrokardiografy, ultrazvuky nebo defibrilátory. Garantujeme bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost! ekg, ekg holter, ekg přístroje

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
V naší nabídce najdete jak EKG přístroje, ABPM, Holtery EKG, Ergometry, Defibrilátory tak i Ultrazvuky nebo Lékařské váhy. Přesvědčte se sami o špičkové kvalitě našeho sortimentu! ekg, defibrilátory, klidové ekg, ergonometry..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Defibrilátory, ergomentry, ekg holtery nebo zátěžové ekg. Tyto a mnohé další lékařské přístroje pro Vás SEIVA vyrábí již od roku 1993. Výsledkem jsou precizní produkty, které ocení každý odborník. ABPM, AMTK, defibrilátory, zátěžové ekg, ekg, holter ..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Seiva je výrobcem špičkových lékařských přístrojů, mezi které patří především ekg holter, ultrazvuk, defibrilátor nebo přístroje pro klidové či zátěžové ekg. Společným znakem všech produktů je precizní výkon a maximální spolehlivost. ekg, holter..

Špičkové lékařské váhy SEIVA
Lékařské váhy značky SEIVA jsou špičkovým produktem vhodným nejen do lékařských provozů. V našem sortimentu najdete jak váhy sloupcové, nášlapné, tak i ty vhodné pro kojence. Garantovaná kvalita! váhy, zátěžové ekg, klidové ekg, holter ekg, ekg ..

Špičkové EKG přístroje Seiva
Kde koupit nejspolehlivější přístroje pro Vaši ordinaci? Řešení nabízí tradiční český výrobce těchto produktů, jehož historie sahá až do roku 1993. U nás najdete nejspolehlivější EKG přístroje vybavené nejmodernějšími systémy. ekg přístroje..

Špičkové EKG přístroje značky SEIVA
SEIVA je již od roku 1993 výrobcem špičkových ekg přístrojů pro bezpočet lékařských provozů v ČR i zahraničí. U nás najdete jak přístroje pro klidové ekg, tak i pro zátěžové ekg. Kvalita, preciznost, výkon. Ekg, zátěžové ekg, klidové ekg, ekg holter..

Zátěžové EKG přístroje SEIVA
SEIVA Praktik Ergolog, SEIVA CardioWriter Ergolog nebo Modul Ergolog. To jsou jen některé ze zátěžových EKG přístrojů z naší nabídky. Nabízíme Vám profesionální řešení pro moderní ergometrická vyšetření. Zátěžové EKG přístroje SEIVA! zátěžové ekg..

Klidové EKG přístroje SEIVA
SEIVA již dlouhá léta nabízí ambulantním provozům špičkové EKG přístroje a to jak klidové EKG, tak i zátěžové EKG. Mezi jejich největší výhody patří nejen preciznost měření, ale také snadná obsluha. ekg, zátěžové ekg, klidové ekg..

SEIVA - přístroje na měření EKG
Pokud hledáte spolehlivé vybavení pro Vaši ordinaci či větší nemocniční zařízení, přístroje SEIVA jsou garancí naprosté kvality a preciznosti. Tak jako další přístroje mezi ně patří i zátěžové a klidové ekg. Klidové ekg, zátěžové ekg..

Windows 10 a přístroje Seiva
Veškeré přístroje vyrobené společností SEIVA nejsou pro tuto aktualizaci testovány a tak je možné očekávat komplikace. Doporučujeme vždy provést i upgrade software přístroje poté co přejdete na windows 10. Jsme vám plně k dispozici...

Přístroje ABPM od Seiva s.r.o.
Spolehlivost je jednou z neocenitelných vlastností přístrojů ABPM od společnosti Seiva. AMTK SEIVA TonoTrack využívá tlakoměrný modul od společnosti Suntech Medical.Získal známku nejvyšší kvality pro systolický/diastolický tlak BHS A/A...

Preciznost a spolehlivost - ekg přístroje Seiva
V medicíně je třeba se vždy spokojit jen s tím nejlepším. A tím jsou právě přístroje Seiva. Preciznost, skvělé výsledky, snadná ovladatelnost a spolehlivost. SEIVA Praktik CardioWriter, CardioTouch nebo třeba Cardioline. zátěžové ekg, klidové ekg..

Přístroje SEIVA - holtery, ekg, defibrilátory
Synonymem špičkových lékařských přístrojů jsou již dlouhá léta produkty SEIVA. Náš sortiment zahrnuje například přístroje na klidové ekg, zátěžové ekg, defibrilátory, holtery TK, ultrazvuky, elektrokardiografy či ABPM. ekg, defibrilátory, ultrazvuk..

Přístroje Seiva pro každou ordinaci
Nabízíme přístroje EKG, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také běhací pásy a další příslušenství. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu a precizní výkon. Přesvědčte se sami! ekg, defibrilátory, ultrazvuk, seiva..

Vybavení ordinace - to jsou přístroje Seiva
Vsaďte na kvalitu produktů předního českého výrobce lékařských přístrojů Seiva! Nabízíme Vám EKG přístroje, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také veterinární EKG nebo pulzní oxymetry. ekg, defibrilátory, ekg holter..

Špičkové defibrilátory značky SEIVA
Defibrilátory patří k základnímu vybavení jak lékařských provozů, tak i například sanitních vozů. Přední český výrobce SEIVA Vám proto přináší sortiment defibrilátorů nejvyšší kvality. defibrilátory, defibrilátor, ekg, ekg holter..

Špičkové zátěžové EKG značky SEIVA
Pokud hledáte profesionální ergometrický systém pro zátěžové EKG, nenajdete spolehlivější přístroj, než je některý z modelů značky SEIVA. Náš sortiment zahrnuje několik typů zátěžového EKG ideálního pro lékařské provozy. Zátěžové EKG, klidové EKG..

Špičkové ultrazvuky značky SEIVA
SEIVA je již dlouhé roky synonymem pro špičkové lékařské přístroje. Mezi ty patří i ultrazvuky, které dnes najdete v mnoha lékařských provozech v České republice i zahraničí. ultrazvuk, ultrazvuky, klidové ekg, měření ekg, defibrilátory..

Nativní reklama v roce 2018 Nativní reklama v roce 2018
Jak na dlouhodobý branding? Investujte do nativní kampaně. Rozhovor o aktuálních trendech v nativní reklamě s Filipem Kunou ze #Strossle...

Jak se změní rodičovská v roce 2018 Jak se změní rodičovská v roce 2018
S účinností od 1. 1. 2018 vstoupí v platnost několik změn, které se týkají rodičovského příspěvku. Především pak toho, jak vysoký bude rodičovský příspěvek při narození dvojčat. A také toho kdo, a jak vysokou rodičovskou si může zvolit. ..

Jaké kryptoměny sledovat v roce 2018 Jaké kryptoměny sledovat v roce 2018
Z různých veřejných zdrojů jsem posbírat tipy na kryptoměny, které se vyplatí v roce 2018 sledovat, případně i nakupovat. Tady jsou...

Největší sportovní události v roce 2018
Vybrali jsme pro Vás pět nejzajímavějších sportovních akcí, které byste si neměli v příštím roce nechat ujít! Na co se můžete v roce 2018 těšit?..

Jaká bude cena Litecoinu v roce 2018? Jaká bude cena Litecoinu v roce 2018?
Předpověď: Jaká bude cena Litecoinu v roce 2018? 400 dolarů nebo 2000 dolarů? A dočkáme se future kontraktů na #LTC? ..

Státní svátky v ČR, na Slovensku, v Německu a v Rakousku v roce 2018
Přehled svátků v roce 2018 v ČR, ale také na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro zaměstnance i zaměstnavatele bude užitečné vědět, že jen dva svátky v České republice v roce 2018 připadají na víkend, a to konkrétně 28. října a 17. listopadu...

 Kalkulačka: peněžitá pomoc v mateřství (PPM, mateřská) v roce 2018 Kalkulačka: peněžitá pomoc v mateřství (PPM, mateřská) v roce 2018
Jste těhotná nebo plánujete těhotenství, a zajímalo by vás, jak na tom budete v době před porodem a po porodu po finanční stránce? Na této stránce najdete aktuální verzi kalkulačky pro výpočet výše peněžité pomoci v mateřství v roce 2018...

Kalendáře 2018, diáře 2018, novoročenky 2018 | NEWYEAR.cz Kalendáře 2018, diáře 2018, novoročenky 2018 | NEWYEAR.cz
Diáře, kalendáře a novoročenky včetně nebo bez dotisku Vašich firemních údajů - internetový obchod s novoročním zbožím. Reklamní předměty...

Jaká bude minimální mzda v roce 2018? O kolik se zvýší? Jaká bude minimální mzda v roce 2018? O kolik se zvýší?
dcházející vláda (na podzim 2017 nás čekají volby), připravila návrh na zvýšení minimální mzdy pro rok 2018. Podle vládního návrhu, by se „minimálka“ měla od 1. 1. 2018 zvýšit nejvíce od roku 1991...

lékařské vtipy
Pracně jsem vybral ty nejlepší vtipy (pro mě jsou ty nej) z lékařského prostředí a myslím, že se u toho taky dost nasmějete .. můj první výběr tak doufám že se bude líbit :)..

Lékařské tajemství
Povinností každého zdravotnického pracovníka je zachovávat mlčenlivost o všech skutečnostech, o kterých se dozvěděl v přímé souvislosti s výkonem zdravotnického povolání. ..

TL