Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238477  Nejlepší 

SEIVA - špičkové lékařské přístroje i v roce 2018 Otevře se v novém okně

I v roce 2018 zůstává Seiva tradičním dodavatelem špičkových lékařských přístrojů jako jsou například ekg holtery, elektrokardiografy, ultrazvuky nebo defibrilátory. Garantujeme bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost! ekg, ekg holter, ekg přístroje

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
V naší nabídce najdete jak EKG přístroje, ABPM, Holtery EKG, Ergometry, Defibrilátory tak i Ultrazvuky nebo Lékařské váhy. Přesvědčte se sami o špičkové kvalitě našeho sortimentu! ekg, defibrilátory, klidové ekg, ergonometry..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Defibrilátory, ergomentry, ekg holtery nebo zátěžové ekg. Tyto a mnohé další lékařské přístroje pro Vás SEIVA vyrábí již od roku 1993. Výsledkem jsou precizní produkty, které ocení každý odborník. ABPM, AMTK, defibrilátory, zátěžové ekg, ekg, holter ..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Seiva je výrobcem špičkových lékařských přístrojů, mezi které patří především ekg holter, ultrazvuk, defibrilátor nebo přístroje pro klidové či zátěžové ekg. Společným znakem všech produktů je precizní výkon a maximální spolehlivost. ekg, holter..

Špičkové lékařské váhy SEIVA
Lékařské váhy značky SEIVA jsou špičkovým produktem vhodným nejen do lékařských provozů. V našem sortimentu najdete jak váhy sloupcové, nášlapné, tak i ty vhodné pro kojence. Garantovaná kvalita! váhy, zátěžové ekg, klidové ekg, holter ekg, ekg ..

Špičkové EKG přístroje Seiva
Kde koupit nejspolehlivější přístroje pro Vaši ordinaci? Řešení nabízí tradiční český výrobce těchto produktů, jehož historie sahá až do roku 1993. U nás najdete nejspolehlivější EKG přístroje vybavené nejmodernějšími systémy. ekg přístroje..

Špičkové EKG přístroje značky SEIVA
SEIVA je již od roku 1993 výrobcem špičkových ekg přístrojů pro bezpočet lékařských provozů v ČR i zahraničí. U nás najdete jak přístroje pro klidové ekg, tak i pro zátěžové ekg. Kvalita, preciznost, výkon. Ekg, zátěžové ekg, klidové ekg, ekg holter..

SEIVA - přístroje na měření EKG
Pokud hledáte spolehlivé vybavení pro Vaši ordinaci či větší nemocniční zařízení, přístroje SEIVA jsou garancí naprosté kvality a preciznosti. Tak jako další přístroje mezi ně patří i zátěžové a klidové ekg. Klidové ekg, zátěžové ekg..

Přístroje ABPM od Seiva s.r.o.
Spolehlivost je jednou z neocenitelných vlastností přístrojů ABPM od společnosti Seiva. AMTK SEIVA TonoTrack využívá tlakoměrný modul od společnosti Suntech Medical.Získal známku nejvyšší kvality pro systolický/diastolický tlak BHS A/A...

Zátěžové EKG přístroje SEIVA
SEIVA Praktik Ergolog, SEIVA CardioWriter Ergolog nebo Modul Ergolog. To jsou jen některé ze zátěžových EKG přístrojů z naší nabídky. Nabízíme Vám profesionální řešení pro moderní ergometrická vyšetření. Zátěžové EKG přístroje SEIVA! zátěžové ekg..

Windows 10 a přístroje Seiva
Veškeré přístroje vyrobené společností SEIVA nejsou pro tuto aktualizaci testovány a tak je možné očekávat komplikace. Doporučujeme vždy provést i upgrade software přístroje poté co přejdete na windows 10. Jsme vám plně k dispozici...

Klidové EKG přístroje SEIVA
SEIVA již dlouhá léta nabízí ambulantním provozům špičkové EKG přístroje a to jak klidové EKG, tak i zátěžové EKG. Mezi jejich největší výhody patří nejen preciznost měření, ale také snadná obsluha. ekg, zátěžové ekg, klidové ekg..

Přístroje SEIVA - holtery, ekg, defibrilátory
Synonymem špičkových lékařských přístrojů jsou již dlouhá léta produkty SEIVA. Náš sortiment zahrnuje například přístroje na klidové ekg, zátěžové ekg, defibrilátory, holtery TK, ultrazvuky, elektrokardiografy či ABPM. ekg, defibrilátory, ultrazvuk..

Přístroje Seiva pro každou ordinaci
Nabízíme přístroje EKG, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také běhací pásy a další příslušenství. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu a precizní výkon. Přesvědčte se sami! ekg, defibrilátory, ultrazvuk, seiva..

SEIVA - nejspolehlivější zátěžové EKG přístroje
Hledáte pro svůj lékařský provoz špičkové zátěžové EKG? Spolehněte se na kvalitu značky SEIVA. Nabízíme širokou řadu modelů, které bez kompromisů splní ty nejvyšší nároky na zdravotní péči. Zátěžové ekg, klidové ekg, EKG, ekg holter, ergometrie..

Preciznost a spolehlivost - ekg přístroje Seiva
V medicíně je třeba se vždy spokojit jen s tím nejlepším. A tím jsou právě přístroje Seiva. Preciznost, skvělé výsledky, snadná ovladatelnost a spolehlivost. SEIVA Praktik CardioWriter, CardioTouch nebo třeba Cardioline. zátěžové ekg, klidové ekg..

SEIVA - přístroje pro zátěžové EKG nejvyšší kvality
SEIVA CardioWriter Ergolog a SEIVA CardioTouch Ergolog patří mezi naprostou špičkou přístrojů pro zátěžové EKG na českém trhu. Spojuje je precizní výkon, spolehlivost i snadná obsluha. Zátěžové ekg, ekg, klidové ekg, ekg holter, holter tk, holter..

Vybavení ordinace - to jsou přístroje Seiva
Vsaďte na kvalitu produktů předního českého výrobce lékařských přístrojů Seiva! Nabízíme Vám EKG přístroje, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také veterinární EKG nebo pulzní oxymetry. ekg, defibrilátory, ekg holter..

Špičkové defibrilátory značky SEIVA
Defibrilátory patří k základnímu vybavení jak lékařských provozů, tak i například sanitních vozů. Přední český výrobce SEIVA Vám proto přináší sortiment defibrilátorů nejvyšší kvality. defibrilátory, defibrilátor, ekg, ekg holter..

Špičkové zátěžové EKG značky SEIVA
Pokud hledáte profesionální ergometrický systém pro zátěžové EKG, nenajdete spolehlivější přístroj, než je některý z modelů značky SEIVA. Náš sortiment zahrnuje několik typů zátěžového EKG ideálního pro lékařské provozy. Zátěžové EKG, klidové EKG..

Špičkové ultrazvuky značky SEIVA
SEIVA je již dlouhé roky synonymem pro špičkové lékařské přístroje. Mezi ty patří i ultrazvuky, které dnes najdete v mnoha lékařských provozech v České republice i zahraničí. ultrazvuk, ultrazvuky, klidové ekg, měření ekg, defibrilátory..

Životní minimum v ČR v roce 2018 Životní minimum v ČR v roce 2018
Životní minimum je termín definovaný zákonem o životním a existenčním minimum (zákon číslo 110/2006 Sb.), který životní minimum definuje jako určitou minimální hranici peněžního příjmu, která slouží k zajištění základních životních potřeb..

Jak se změní rodičovská v roce 2018 Jak se změní rodičovská v roce 2018
S účinností od 1. 1. 2018 vstoupí v platnost několik změn, které se týkají rodičovského příspěvku. Především pak toho, jak vysoký bude rodičovský příspěvek při narození dvojčat. A také toho kdo, a jak vysokou rodičovskou si může zvolit. ..

Nativní reklama v roce 2018 Nativní reklama v roce 2018
Jak na dlouhodobý branding? Investujte do nativní kampaně. Rozhovor o aktuálních trendech v nativní reklamě s Filipem Kunou ze #Strossle...

Největší sportovní události v roce 2018
Vybrali jsme pro Vás pět nejzajímavějších sportovních akcí, které byste si neměli v příštím roce nechat ujít! Na co se můžete v roce 2018 těšit?..

Kalkulačka – exekuce na důchod v roce 2018? Kalkulačka – exekuce na důchod v roce 2018?
Jste už v důchodu (invalidním nebo starobním), máte nějaké neuhrazené závazky (nesplacené půjčky, nezaplacené účty nebo faktury za plyn, vodu či elektřinu), a bojíte se exekuce? Zajímalo by vás, jestli vám exekutor může zabavit důchod? ..

Jaké kryptoměny sledovat v roce 2018 Jaké kryptoměny sledovat v roce 2018
Z různých veřejných zdrojů jsem posbírat tipy na kryptoměny, které se vyplatí v roce 2018 sledovat, případně i nakupovat. Tady jsou...

Jaká bude cena Litecoinu v roce 2018? Jaká bude cena Litecoinu v roce 2018?
Předpověď: Jaká bude cena Litecoinu v roce 2018? 400 dolarů nebo 2000 dolarů? A dočkáme se future kontraktů na #LTC? ..

Kalkulačka: Kolik je životní minimum v roce 2018 Kalkulačka: Kolik je životní minimum v roce 2018
Na této stránce najdete kalkulačku pro výpočet toho, jaké je vaše životní minimum (nebo vaší rodiny), v roce 2018. Podíváme se i na to, jaké je existenční minimum, nebo kolik je životní minimum pro samoživitelku, pro rodinu s dětmi nebo pro důchodce..

Kalkulačka – výpočet: Kolik je podpora v nezaměstnanosti v roce 2018? Kalkulačka – výpočet: Kolik je podpora v nezaměstnanosti v roce 2018?
Zajímalo by vás, na jakou podporu v nezaměstnanosti byste měli nárok, pokud byste dostali výpověď a byli nezaměstnaní? Na této stránce najdete aktuální verzi kalkulačky pro výpočet podpory v nezaměstnanosti...

TL