Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240116  Nejlepší 

Top7 depresivních faktů o smrti #Video Obrázek

Top7 depresivních faktů o smrti #Video Otevře se v novém okně

Top7 depresivních faktů o smrti. Klikni pro odběr Top7 Cz

Komentuj! Linkovali: Přidat johnny.
Podobné:

Okamžik smrti #Video Okamžik smrti #Video
Smrt – fascinuje, děsí a ti, kteří jí čelili a přežili, se často dívají na život úplně jinak. „Explorer: Okamžik smrti” zkoumá, co se s námi děje, když umíráme, proč mrtvý neznamená vždycky „mrtvý” a jak mysl a tělo někdy – když přijde na hraniční okamžik..

Upracuj se k smrti #Video Upracuj se k smrti #Video
Pracovní stres narůstá a zhoršují se i pracovní podmínky. Ordinace se začínají plnit pacienty s nemocemi z přepracování. V některých případech však následky mohou být fatální... ..

Bardo - hodiny smrti #Video Bardo - hodiny smrti #Video
Tibet představuje pro některé jakýsi "ztracený ráj", idealizovanou studnici živé moudrosti, která může spasit upadající západní civilizaci, pro mnohé je symbolem solidarity proti čínskému útlaku a agresi, pocitově podobné českým národním dějinám, pro jiné..

Vizita mezi životem a smrtí #Video Vizita mezi životem a smrtí #Video
Nahlédnutí režiséra Marka Skláře do života mladých lékařů šest let po ukončení fakulty. Archivními záběry ze studentských časů film začíná a současnost jeho aktérů, plnou lidských a profesních nejistot, tak konfrontuje s bezstarostnou dobou večírků a stud..

Poslední video Michaela Jacksona před jeho smrtí!
Poslední video Michaela Jacksona před jeho smrtí!..

Harry Potter a Relikvie smrti, část I. – exkluzivní dvacetiminutové video z
Server idnes.cz včera nabídl exkluzivní pohled do zákulisí natáčení první části závěrečného sedmého pokračování filmové ságy o Harry Potterovi. Video trvá celých dvacet minut, takže nabízí vcelku dost detailní pohled na jednotlivé styčné body z natáčení p..

10 faktů o e-mailech 10 faktů o e-mailech
Zajímavosti,pozoruhodnosti a překvapivé skutečnosti o komunikačním prostředku dnešní doby:e-mailu...

44 faktů o sexu 44 faktů o sexu
1. Na celém světě má přes 5000 mužů penis dlouhý 30 centimetrů. 2. Ve swingers klubu ještě nebylo 83,5 % populace. ..

10 faktů o snowboardingu 10 faktů o snowboardingu
10 věcí, které jste opravdu o snowboardingu pravděpodobně asi ani netušili...

10 zajímavých faktů o Zemi
Proč je Země nejjasnější planetou ze všech planet sluneční soustavy? Jakou rychlostí „cestuje“ naše planeta v prostoru? Kdy a kde došlo ke světově nejnebezpečnějšímu zaznamenanému zemětřesení? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v 10 zajímavých fakt..

10 Nejzajímavějších faktů o penisu 10 Nejzajímavějších faktů o penisu
Zajímavosti o penisu, které jste určitě netušily. Například, že muži z australského kmene Walibri používají jako pozdrav vzájemné potřesení penisem :D..

27 zajímavých faktů o Linuxu
Operační systém Linux je celosvětově nejrozšířenějším operačním systémem. Dnes jsem si pro Vás připravil 27 zajímavých faktů o Linuxu. Možná Vás překvapí, kde všude se můžete s Linuxem setkat...

8 zajímavých faktů o odpadech
Odpady jsou nedílně spojeny s každodenní činností člověka. Že by mělo lidstvo jejich produkci omezit a zároveň třídit, je v současné době mnoha lidem více než jasné...

10 faktů o vibrátorech a ženách 10 faktů o vibrátorech a ženách
Taky vás v noci trápí otázky jako "jak často masturbuje průměrná žena" nebo "kolik procent žen používá erotické pomůcky" a nemůžete kvůli tomu spát?..

Několik zajímavých faktů o kávě
Víte, že káva neobsahuje kalorie? Je to přírodní nekalorický nápoj Na jeden šálek espressa je třeba 40-50 kávových zrn V Japonsku se využívá namleté kávy společně s dření z ananasu na léčivé koupele, které zejména redukují vrásky..

Deset zajímavých faktů o Microsoftu Deset zajímavých faktů o Microsoftu
Deset zajímavých faktů o Microsoftu. Zajímavosti, zvláštnosti a legrácky o největší firmě na světě...

20 zajímavých faktů o odpadu, které ještě neznáte 20 zajímavých faktů o odpadu, které ještě neznáte
Zajímáte se o problematiku odpadu? Potom určitě znáte všechny základní poučky o tom, jak třídit odpad a co do barevných kontejnerů patří a nepatří. Připravili jsme pro vás proto několik neotřelých faktů o odpadu...

20 neuvěřitelných faktů o McDonald´s, o kterých nemáte ani tušení! 20 neuvěřitelných faktů o McDonald´s, o kterých nemáte ani tušení!
V roce 1992 Benjamin Barber razil termín "McWorld" (v překladu "McSvět"). To bylo v době, kdy se slavných restaurací rychlého občerstvení McDonald´s bylo pouze na 12700. Dnes, o deset let později, existuje více než 34 000 poboček po celém světě. Do "Meka"..

9 faktů o sociálních médiích, které zřejmě nevíte #marketing
Věděli jste, že Facebook a spol. ve skutečnosti motivují a zvyšují efektivitu zaměstnanců?..

10 faktů, které (možná) nevíte o filmu Pí a jeho život 10 faktů, které (možná) nevíte o filmu Pí a jeho život
Jak dlouho trvala animace tygra? Jak se natáčely scény na moři, a co všechno musel představitel postavy Pí Patela podstoupit...?..

Myšákovo jednostranné překrucování faktů #sport #fotbal #bohemians Myšákovo jednostranné překrucování faktů #sport #fotbal #bohemians
Komentář k posledním útokům Michala Vejsady na záastupce fotbalového klubu Bohemians 1905...

10 zajímavých faktů, které (možná) nevíš o Jurském Parku 10 zajímavých faktů, které (možná) nevíš o Jurském Parku
Kdo mohl režírovat místo Spielberga? Jak si film vedl v kinech? Jak se dělal ikonický trik se sklenicí s vodou a točily scény s T-Rexem?..

knížky nemluví pravdu, aneb 7 zajímavých historických omylů a faktů knížky nemluví pravdu, aneb 7 zajímavých historických omylů a faktů
Historici občas akoby niečo zanedbali a presný pôvod vecí ďalej neskúmali. A keď sa k veci dostanú, už je vzhľadom k svetovému vedeniu a miliónom vytlačených učebníc a kníh naozaj neskoro. V podrobných výskumoch a logických mysleniach však po rokoch možno..

TOP 10 faktů a zajímavostí o filmu Forrest Gump, které jste možná nevěděli
Toľko náhod a najvýznamnejších udalostí posledných desaťročí amerických dejín prežitých jediným človekom, ktorý si sám ani neuvedomuje svoje obrovské šťastie a výnimočnosť. Forrest Gump v podaní Toma Hanksa bol ocenený Oscarom, ale tiež mnohými superlatív..

Zjistěte den své smrti
No, je to trochu morbidní, ale jestli chcete vidět, jak vám ubíhají vteřiny života, tak tady je tip, jak na to...

Bojíte se smrti? Bojíte se smrti?
Autor se ve svém eseji "Thanatofobie jako nemoc naší doby" zabývá vztahem současné společnosti ke smrti a umírání. Školy a celý (nejen) vzdělávací systém nás připravují na život. Není divu, že pak neumíme dobře umírat.....

Sjezdovka smrti
Vážně šílenec, něco takového se přece nedá sjet!..

STUDNA SMRTI STUDNA SMRTI
Kvalitních knížek od českých autorů pro děti a jejich rodiče v posledních letech mnoho nevyšlo. Šumperský autor Robert Poch se rozhodl dětskou knihu napsat. ..

rallye smrti
filmy na download..

TL