Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241757  Nejlepší 

Top7 depresivních faktů o smrti #Video Obrázek

Top7 depresivních faktů o smrti #Video Otevře se v novém okně

Top7 depresivních faktů o smrti. Klikni pro odběr Top7 Cz

Komentuj! Linkovali: Přidat johnny.
Podobné:

Okamžik smrti #Video Okamžik smrti #Video
Smrt – fascinuje, děsí a ti, kteří jí čelili a přežili, se často dívají na život úplně jinak. „Explorer: Okamžik smrti” zkoumá, co se s námi děje, když umíráme, proč mrtvý neznamená vždycky „mrtvý” a jak mysl a tělo někdy – když přijde na hraniční okamžik..

Upracuj se k smrti #Video Upracuj se k smrti #Video
Pracovní stres narůstá a zhoršují se i pracovní podmínky. Ordinace se začínají plnit pacienty s nemocemi z přepracování. V některých případech však následky mohou být fatální... ..

Bardo - hodiny smrti #Video Bardo - hodiny smrti #Video
Tibet představuje pro některé jakýsi "ztracený ráj", idealizovanou studnici živé moudrosti, která může spasit upadající západní civilizaci, pro mnohé je symbolem solidarity proti čínskému útlaku a agresi, pocitově podobné českým národním dějinám, pro jiné..

Vizita mezi životem a smrtí #Video Vizita mezi životem a smrtí #Video
Nahlédnutí režiséra Marka Skláře do života mladých lékařů šest let po ukončení fakulty. Archivními záběry ze studentských časů film začíná a současnost jeho aktérů, plnou lidských a profesních nejistot, tak konfrontuje s bezstarostnou dobou večírků a stud..

Poslední video Michaela Jacksona před jeho smrtí!
Poslední video Michaela Jacksona před jeho smrtí!..

Harry Potter a Relikvie smrti, část I. – exkluzivní dvacetiminutové video z
Server idnes.cz včera nabídl exkluzivní pohled do zákulisí natáčení první části závěrečného sedmého pokračování filmové ságy o Harry Potterovi. Video trvá celých dvacet minut, takže nabízí vcelku dost detailní pohled na jednotlivé styčné body z natáčení p..

44 faktů o sexu 44 faktů o sexu
1. Na celém světě má přes 5000 mužů penis dlouhý 30 centimetrů. 2. Ve swingers klubu ještě nebylo 83,5 % populace. ..

10 faktů o snowboardingu 10 faktů o snowboardingu
10 věcí, které jste opravdu o snowboardingu pravděpodobně asi ani netušili...

10 faktů o e-mailech 10 faktů o e-mailech
Zajímavosti,pozoruhodnosti a překvapivé skutečnosti o komunikačním prostředku dnešní doby:e-mailu...

27 zajímavých faktů o Linuxu
Operační systém Linux je celosvětově nejrozšířenějším operačním systémem. Dnes jsem si pro Vás připravil 27 zajímavých faktů o Linuxu. Možná Vás překvapí, kde všude se můžete s Linuxem setkat...

10 zajímavých faktů o Zemi
Proč je Země nejjasnější planetou ze všech planet sluneční soustavy? Jakou rychlostí „cestuje“ naše planeta v prostoru? Kdy a kde došlo ke světově nejnebezpečnějšímu zaznamenanému zemětřesení? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v 10 zajímavých fakt..

8 zajímavých faktů o odpadech
Odpady jsou nedílně spojeny s každodenní činností člověka. Že by mělo lidstvo jejich produkci omezit a zároveň třídit, je v současné době mnoha lidem více než jasné...

10 Nejzajímavějších faktů o penisu 10 Nejzajímavějších faktů o penisu
Zajímavosti o penisu, které jste určitě netušily. Například, že muži z australského kmene Walibri používají jako pozdrav vzájemné potřesení penisem :D..

10 faktů o vibrátorech a ženách 10 faktů o vibrátorech a ženách
Taky vás v noci trápí otázky jako "jak často masturbuje průměrná žena" nebo "kolik procent žen používá erotické pomůcky" a nemůžete kvůli tomu spát?..

Několik zajímavých faktů o kávě
Víte, že káva neobsahuje kalorie? Je to přírodní nekalorický nápoj Na jeden šálek espressa je třeba 40-50 kávových zrn V Japonsku se využívá namleté kávy společně s dření z ananasu na léčivé koupele, které zejména redukují vrásky..

Deset zajímavých faktů o Microsoftu Deset zajímavých faktů o Microsoftu
Deset zajímavých faktů o Microsoftu. Zajímavosti, zvláštnosti a legrácky o největší firmě na světě...

20 zajímavých faktů o odpadu, které ještě neznáte 20 zajímavých faktů o odpadu, které ještě neznáte
Zajímáte se o problematiku odpadu? Potom určitě znáte všechny základní poučky o tom, jak třídit odpad a co do barevných kontejnerů patří a nepatří. Připravili jsme pro vás proto několik neotřelých faktů o odpadu...

20 neuvěřitelných faktů o McDonald´s, o kterých nemáte ani tušení! 20 neuvěřitelných faktů o McDonald´s, o kterých nemáte ani tušení!
V roce 1992 Benjamin Barber razil termín "McWorld" (v překladu "McSvět"). To bylo v době, kdy se slavných restaurací rychlého občerstvení McDonald´s bylo pouze na 12700. Dnes, o deset let později, existuje více než 34 000 poboček po celém světě. Do "Meka"..

Myšákovo jednostranné překrucování faktů #sport #fotbal #bohemians Myšákovo jednostranné překrucování faktů #sport #fotbal #bohemians
Komentář k posledním útokům Michala Vejsady na záastupce fotbalového klubu Bohemians 1905...

9 faktů o sociálních médiích, které zřejmě nevíte #marketing
Věděli jste, že Facebook a spol. ve skutečnosti motivují a zvyšují efektivitu zaměstnanců?..

10 zajímavých faktů, které (možná) nevíš o Jurském Parku 10 zajímavých faktů, které (možná) nevíš o Jurském Parku
Kdo mohl režírovat místo Spielberga? Jak si film vedl v kinech? Jak se dělal ikonický trik se sklenicí s vodou a točily scény s T-Rexem?..

10 faktů, které (možná) nevíte o filmu Pí a jeho život 10 faktů, které (možná) nevíte o filmu Pí a jeho život
Jak dlouho trvala animace tygra? Jak se natáčely scény na moři, a co všechno musel představitel postavy Pí Patela podstoupit...?..

knížky nemluví pravdu, aneb 7 zajímavých historických omylů a faktů knížky nemluví pravdu, aneb 7 zajímavých historických omylů a faktů
Historici občas akoby niečo zanedbali a presný pôvod vecí ďalej neskúmali. A keď sa k veci dostanú, už je vzhľadom k svetovému vedeniu a miliónom vytlačených učebníc a kníh naozaj neskoro. V podrobných výskumoch a logických mysleniach však po rokoch možno..

TOP 10 faktů a zajímavostí o filmu Forrest Gump, které jste možná nevěděli
Toľko náhod a najvýznamnejších udalostí posledných desaťročí amerických dejín prežitých jediným človekom, ktorý si sám ani neuvedomuje svoje obrovské šťastie a výnimočnosť. Forrest Gump v podaní Toma Hanksa bol ocenený Oscarom, ale tiež mnohými superlatív..

rallye smrti
filmy na download..

Hrozba smrti - XP na SSD Hrozba smrti - XP na SSD
Predstavte si používanie Windowsu XP na nejakom SSD disku, ktorý je z menej kvalitnej triedy. Toto je hrozná kombinácia ktorá môže u niektorých užívateľov spôsobiť dokonca smrť. My vám však prinášame liek, aby vás to nezabilo...

Trest smrti a my. Trest smrti a my.
Inšpiráciu k článku som našiel netradične v bulvárnom plátku. Dokonca ma donútil sa zamyslieť. :)..

Elasticita smrti
Někdy nemají vědci co dělat, a tak si hledají výzkumná témata pro zpestření. Většinou z toho vyjdou ptákoviny, občas něco zajímavého...

Bojíte sa smrti?
Veľmi zaujímavé rozprávanie a úvaha, čo by sa stalo, keby sme mali zomrieť dnes. Čo by sme stihli a čo už nie?..

TL