Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247630  Nejlepší 

Bitcoin,Litecoin,Dogecoin,Chaincoin,Ethereum a jak je sbírat a těžit na PC Otevře se v novém okně

Web se věnuje kryptoměnám a jejích sběr pomocí webových stránek a těžby na PC. Každý může na kryptoměnách vydělat, pokud začne včas. V dnešní době je několik stovek kryptoměn, které začínají stejně jako kdysi dnes známý BITCOIN. Tak se připojte!

Komentuj! Linkovali: Přidat goci
Podobné:

Sbírejte a vydělávejte Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ve volném čase Sbírejte a vydělávejte Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ve volném čase
Proč ve volném čase nesbírat, když internetové měny rok od roku raketově rostou. Systém funguje na bázi zobrazení reklamy. Přistoupíte na stránku, kde kryptoměnu sbíráte a naoplátku si necháte zobrazit několik reklam a za to dostanete část z vydělku...

Jak těžit kryptoměnu BitCoin a kde sehnat BitCoiny levně? Jak těžit kryptoměnu BitCoin a kde sehnat BitCoiny levně?
BitCoin je témou, ktorá nenechá pokojne spávať investičných špecialistov aj skeptikov. Lenže keď sa dopočujeme o príbehoch, kedy sa podarilo s jediným BitCoinom na účte dosiahnuť závratný konverzný pomer len tým, že človek na ten jediný BitCoin pozabudol,..

PayPal vsadil na bitcoin, litecoin a dogegoin. Začíná nová éra PayPal vsadil na bitcoin, litecoin a dogegoin. Začíná nová éra
Přímá integrace bitcoinu do systému PayPal se zatím nekoná, na to je zřejmě mateřská společnost Ebay příliš opatrná... PayPal umožní platby za zboží prostřednictvím partnerských platebních bran. Bere však s sebou do hry také litecoin a dogecoin!..

Bitcoin těsně před krachem! #Bitcoin Bitcoin těsně před krachem! #Bitcoin
Bláznivé nápady byly a budou. Bubliny byly a budou. Jedna taková právě vzniká. A může dosáhnout celkem.....

Aktuální kurz Ethereum
Jaký je aktuální kurz virtuální měny ETH - Ethereum?..

Bitcoin Conference Prague #Bitcoin Bitcoin Conference Prague #Bitcoin
On May 14, 2015, the best conference centre of the Czech capital "Praha" hosted Bitcoin Conference Prague. ..

Ethereum a jeho využití - decentralizace pokračuje Ethereum a jeho využití - decentralizace pokračuje
Co je Ethereum, jak funguje a v čem se liší třeba od bitcoinu? Jak fungují chytré kontrakty a kam až může vylézt cena Etheru? Vše v jednom článku..

Dogecoin Mánie Dogecoin Mánie
Jak jednoduše zbohatnout na kryptoměnách, případně jak zhodnotit své úspory o stovky procent?..

Mohla vůbec Google auta sbírat data?
V uplynulých týdnech se rozjela aféra okolo Google aut, která fotila ulice pro svoje StreetView. Údajně však sbírala i data z nezabezpečených wifi sítí – maily, přihlašovací údaje, čísla kreditních karet či dokonce přístupová hesla do internetového bankov..

Zapomeňte na benzín - vaše další auto pojede na Ethereum Zapomeňte na benzín - vaše další auto pojede na Ethereum
Německá centrála RWE společně se startupem Slock.it hledá nové cesty, jak změnit způsob dobíjení elektromobilů. První projekt představuje autonomní elektrickou dobíjecí stanici s integrovanou inteligentní smlouvou ..

Litecoin v r. 2016 - úspěchy, problémy a vyhlídky do budoucnosti Litecoin v r. 2016 - úspěchy, problémy a vyhlídky do budoucnosti
Trh s altcoiny je nepředvídatelný a pokud jde o litecoin, můžeme se v roce 2016 dočkat klidně obou extrémů - jak poklesu ke dnu, tak aktualizace nového maxima...

Bitcoin Zebra Bitcoin Zebra
Feed Zebra je jeden z nejlepších nově spuštěných faucetů, kde získáváte každou hodinu až 1000satoshi..

Moon Bitcoin
Můžeš mít i vyplý počítač,jen se nesmíš odhlašovat a Bitcoiny se ti pěkně rychle načítají.Je to zadarmo,nic neriskuješ..

Bitcoin  #Programování Bitcoin #Programování
Co je to bitcoin a jak to funguje. Nahradí někdy světové měny? ..

Bitcoin nákup
Rady pro začátečníky v obchodování kryptoměny: přehled webů nabízejících nákup bitcoinu a altcoinů. Praktický průvodce nákupem BTC. Jak založit účet pro obchodování a kde nakoupit bitcoin za CZK...

Bitcoin Gold kurz
Jaký je aktuální kurz nové kryptoměny Bitcoin Gold, která vznikla oddělením od Bitcoinu?..

Stávkové kancelárie a Bitcoin #Ekonomika
Niké, Tipos, Tipsport, Victory Tip, DOXXbet, Fortuna a ich pohľad na Bitcoin..

Padá bitcoin, něco si přejte... Padá bitcoin, něco si přejte...
Za 3 měsíce se cena bitcoinu propadla na polovinu. Co to znamená a je teď lepší prodávat, nebo nakupovat? Jakou má bitcoin budoucnost?..

10.000 dolarů za bitcoin! A proč ne - do roka? 10.000 dolarů za bitcoin! A proč ne - do roka?
Mám rád grafy, které míří vzhůru :-) A na některých je vidět, že je možné snít své sny o bitcoinu, který překoná hranici 10.000 dolarů - třeba to ani nebude trvat dlouho?..

Je pozdě na investování do bitcoinu? #Bitcoin Je pozdě na investování do bitcoinu? #Bitcoin
O bitcoinech nejspíše neslyšíte poprvé, takže víte, že jejich cena nebyla vždy takto vysoká. Ze začátku měly hodnotu pouze pár dolarů, ještě nedávno jen stovky dolarů. Až za poslední rok se cena neuvěřitelně zvedla. Má smysl ještě nějaké kupovat?..

Advokát radí: Bitcoin a právo
Bitcoin a právo, anonymita, dohledatelnost transakcí atd...

Bitcoin - Cena padá o 50 %! #Ekonomika Bitcoin - Cena padá o 50 %! #Ekonomika
Cena padá o 50 %. Největší čínský bitcoinový operátor přestal akceptovat vklady...

Bitcoin: co je hard fork a kdo o něm rozhoduje Bitcoin: co je hard fork a kdo o něm rozhoduje
Z krátkodobého hlediska může nastat chaos, propadne se cena, někteří těžaři zbankrotují atd., ale v žádném případě není důvod k panice. Když jsou ve hře miliardy dolarů, neviditelná ruka trhu vyřeší jakýkoliv problém…..

Bitcoin – pesimisticko optimistický úhel pohledu Bitcoin – pesimisticko optimistický úhel pohledu
Bitcoin – dechberoucí získy a stejně strmé pády. Překvapivě pouze jedna z více než 290 kryptoměn. Můžete si za ni koupit auto – pokud ve zlomku vteřiny o vše nepřijdete...

Proč Bitcoin pravděpodobně nemá budoucnost? Proč Bitcoin pravděpodobně nemá budoucnost?
Proč Bitcoin není použitelný jako měna? Proč Bitcoin není aktivum ani investice? Proč je technologie Blockchain již zastaralá?..

Jak nenávidět bitcoin - kompletní návod pro hatery Jak nenávidět bitcoin - kompletní návod pro hatery
Jak se říká - není umění pít, když ti chutná... Je třeba kousnout do kyselého jablka. Píšu blog o bitcoinu, samé pozitivní zprávy, tak nějak ho mám rád. A nesmím přitom zapomínat na ty, co by ho nejraději smazali z mapy světa. Haters gonna hate!..

U Bitcoin odhalen prostor k podvodům #Ekonomika U Bitcoin odhalen prostor k podvodům #Ekonomika
Hodnota kybernetické měny bitcoin dnes propadla o další pětinu poté, co byla klíčová burza Mt Gox nucena kvůli technickým potížím pozastavit některé výběry...

Jak na bitcoin krok za krokem. E-book zdarma Jak na bitcoin krok za krokem. E-book zdarma
Zajímá vás bitcoin a virtuální měny? Chcete mít náskok před ostatními?Návody a praktické postupy nejen pro úplné začátečníky. Vše jednoduše a prakticky vysvětleno – krok za krokem. Co je to bitcoin a jak fungují virtuální peníze. ..

Popis velmi zajímavé měny Bitcoin
Bitcoin je velmi zajímavá měna, na které si majitelé silnějších počítačů mohou vydělat zajímavé peníze. Článek pěkně popisuje měnu a její možnosti...

TL