Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235844  Nejlepší 

Miami Platja Obrázek

Miami Platja Otevře se v novém okně

Miami Platja je jedním z méně známých letovisek na pobřeží Costa Dorada ve Španělsku.

Komentuj! Linkovali: Přidat kramolis, Přidat koleos, Přidat allroad, Přidat limit01, Přidat terc, Přidat stromovous, Přidat huayra, Přidat zacharias, Přidat zelenka
Podobné:

Dovolená na Menorca – Platja des Grau, Španělsko Dovolená na Menorca – Platja des Grau, Španělsko
Menorca je mnohými cestovali považována za absolutní klenot Španělska. Bohaté přírodní scenerie, tyrkysově průzračné moře i překrásná fauna a flora dělají i z malebné pláže Platja des Grau nejvíce sexy místo na Zemi...

Berdychovo finále v Miami
Tenista Tomáš Berdych má za sebou pozoruhodné tažení turnajem světové série Masters v Miami. Byť svou pouť nedotáhl až do vítězného konce, ve finále ho zastavil domácí Andy Roddick 7:5, 6:4, získal cenné skalpy včetně světové jedničky Federera. ..

Servírka v Miami #Gamesy Servírka v Miami #Gamesy
Není snadné dělat servírku. O tom se přesvědčila i tato dívka v parádní hře s názvem Miami Restaurant. Dokážeš jí pomoci tak, aby šéfům vydělala co nejvíce peněz?..

Miami má nové IP adresy ? Miami má nové IP adresy ?
Tieto seriály sú založené na skutočných laboratóriách predovšetkým v Las Vegas, ktoré patrí medzi popredné "Forensic Lab" na svete. O to viac ma prekvapila IP adresa použitá v seriály, hlavne to prvé číslo :) Ale IP adresy dochádzajú, možno v Miami majú n..

Kriminálka MIAMI a dva hezouni
Eric Delko a Ryan Wolfe pár fotek těchto dvou krasavců z oblíbené kriminálky Miami..

4 nights Bahamas from Miami #Technologie 4 nights Bahamas from Miami #Technologie
4 nights Bahamas from Miami From the moment you step aboard, you’ll see that Norwegian Sky offers something for everyone. Your options are nearly limitless with 12 dining options, 12 bars and lounges, an onboard spa and a casino that has all of your favo..

Lindsay Lohan na pláži v Miami Lindsay Lohan na pláži v Miami
Každý tráví asi volno po svém, někdo na Balatonu, někdo v Jižních Čechách. Lindsay Lohan si originálně vyrazila, ovšem bez své přítelkyně Samanthy Ronson, předvádět své hubené tělo na pláž v Miami. Posuďte sami zda-li má opravdu co ukazovat. ..

Amerika obrazem: Strhující video z Miami Amerika obrazem: Strhující video z Miami
Hitlerovy ponorky, kubánští uprchlíci, na Floridu se chtěl dostat leckdo. Proč? Třeba vám odpoví toto video...

Miami, South Beach a cesta zpátky do ČR
Poslední záznam z dvouměsíčního putování po USA - nádherné pláže v Miami a Floridě celkově, cesta do Bostonu a zpět do ČR...

Paris v Miami - zase ji vypadlo ňadro!
Paris v Miami - ráda se koupe v moři....

TL