Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236952  Nejlepší 

Monitor Philips v 4K rozlišení Obrázek

Monitor Philips v 4K rozlišení Otevře se v novém okně

Představení 40-ti palcového monitoru monitor Philips Brilliance 4K Ultra HD s označením BDM4037UW s funkcí MultiView je největší 4K zakřivený monitor na trhu.

Komentuj! Linkovali: Přidat Michal N., Přidat ahxnamc
Podobné:

Velkoobchod Philips Velkoobchod Philips
Oficiální velkoobchod Philips pro ČR. Zcela kompletní sortiment zn. Philips za fantastické ceny...

Philips Hue - jak začít Philips Hue - jak začít
Recenze základní sady chytrých žárovek a ovladače od Philipsu...

Ultrazvuk Philips CX50
Philips CX50 je high-endový přenosný sonografický přístroj s kvalitou zobrazení a technologiemi převzatými z Philips iE33. Jedná se o jedinečné spojení přenosného přístroje a s plnohodnotným ovládáním a kvalitou zobrazení ultrazvuku mobilního...

Ultrazvuk Philips HD11 XE
Ultrazvukové zařízení od společnosti Philips s unikátní technologií Fusion Imaging, SonoCT, XRES, Philips MicroFine Focusing pro zpracování signálu...

Autožárovky a motožárovky Philips
Internetový obchod Autozarovky-Philips.cz nabízí kompletní sortiment autožárovek Philips. Dále nabízíme též kompletní sortiment motožárovek a žárovek do nákladních automobilů. Dále u nás nakoupíte chůvičky, výrobky péče o dítě, baterie, akumulátory a nabí..

Tak jde čas: Philips rozlučka se svobodou
Philips nedávno oznámil, že svoji mobilní divizi prodá čínské společnosti CEC. Divize se už delší dobu potýkala s problémy, ale přesto by se našly mobily od Philipsu, které byly docela úspěšné a především originální. Zaslou..

Philips přibližuje „Cinema 21:9“ Philips přibližuje „Cinema 21:9“
V lednu jsme vás informovali o více než širokoúhlé novince v portfoliu produktů společnosti Philips. Plochý televizor Cinema 21:9 nabídne dokonalé filmové zážitky v poměru stran 2,39:1, tedy ve formátu užívaném v běžných kamenných kinosálech...

Domino - reklama na Philips
Super reklama, všem doporučuji...

DVD přehrávač Philips 5990 s USB 2.0 DVD přehrávač Philips 5990 s USB 2.0
Má precizní optickou mechaniku, vzhled je hoden značkového přístroje, kvalita zpracování taktéž; přitom podporuje slušnou řádku formátů a nově umí převádět hudební CD na MP3 a ukládat je na USB zařízení, připojené, jak jinak, než přes USB 2.0. ..

Rozlišení fotografie
Rozlišení fotografie (digitální) je jinými slovy velikost pořízeného snímku udávaná v počtu obrázkových bodů, neboli pixelů. Je třeba však rozlišovat rozlišení a efektivní rozlišení...

Soutěž o DVD přehrávač Philips DVP3980/12 Soutěž o DVD přehrávač Philips DVP3980/12
Soutěž o DVD přehrávač Philips DVP3980/12 2. cena - 50 DVD Philips 3. cena - 25 DVD Philips ..

Philips 200W6CS - levných 20 palců
Velká řada z vás, čtenářů SHW, si žádala otestování tohoto LCD panelu, jelikož jeho parametry jsou vzhledem k ceně opravdu atraktivní. Uvidíme, jak si tento Prem.MVA panel povede v náročných podmínkách našich testů. Philips se tímto monitorem snaží prosad..

Modelka v reklame na Philips je chlap Modelka v reklame na Philips je chlap
Muži nemajú radi bolesť a preto James používa Philips Satinelle Ice Epilator. Potrebuje mať krásne nohy, veď pracuje ako modelka... ..

Vybíráme LCD monitor? Vybíráme LCD monitor?
Jaký LCD monitor koupit? Jaké parametry by nás měli zajímat?..

Vyčistěte si monitor
Jestli vám bylo 18 let, tak to zkuste :D..

Monitor casetuning
luxusní nápad na tvorbu vlastního kompaktního casu..

Zaklínadlo zvané „rozlišení“
Před Vánocemi jsem každý den při cestě do práce míjel billboard s reklamou jednoho velkého prodejce domácí elektroniky nabízející televizor FullHD za „pouhých“ 56 000 Kč. Protože cesta do práce mi vozem trvá půl hodiny, měl jsem každý den čas nad současný..

Slečna o nízkém rozlišení Slečna o nízkém rozlišení
Jak vypadá nízké rozlišení v reálu...

Divočina v HD rozlišení #Video Divočina v HD rozlišení #Video
Ostrov krále medvědů - Kodiak. Epizoda z televizního cyklu TravelJournalHD televizního kanálu HD+ objektivem Petra Slavíka..

Mapy ČR ve vysokém rozlišení
Fotografické mapy České republiky v extrémně vysokém rozlišení...

Čas optimalizovat pro rozlišení 1024×768!
Na jaké rozlišení optimalizovat weby? ..

Čas optimalizovat pro rozlišení 1024*768?
Další příspěvek týkající se redesignů portálů. Nebudeme ale řešit jejich vzhled, ale minimální rozlišení, pro které jsou optimalizovány. Že by to znamenalo konec pro 800*600?..

DVB-T černokněžník: recenze rekordéru Philips DVDR5570H DVB-T černokněžník: recenze rekordéru Philips DVDR5570H
Recenze očekávaného DVB-T DVD HDD rekordéru od Philipsu. Umí nejlepší výrobce DVD přehrávačů i rekordéry?..

Philips představuje Lumalive – tkaninu s LED technologií
Společnost Philips představila novou tkaninu, jež v sobě integruje technologii LED a je tedy schopna zobrazovat zářící obrazce. Byla pojmenována jako Lumalive a díky polím z červených, zelených a modrých LED na lehkém substrátu doká .....

Philips 42PFL9703D: Nechte se okouzlit (profil)
Prostřední z nejvyšší "devítkové" řady LCD televizorů Philips je druhým nejlépe vybaveným přístrojem celé letošní kolekce. Získá si vás na první pohled a rádi mu odpustíte těch několik drobných nedostatků, kterými vlastně ani příliš netrpí...

Philips EPIQ 5/7 prolamuje limity ultrazvuku
Představujeme Vám nový stupeň inteligence nabízející ultrazvukový přístroj bez kompromisů. Jedná se o novou garanci prémiových ultrazvukových diagnostických přístrojů Philips s nejvýkonnější architekturou zpracování obrazu, která kdy byla vytvořena. ..

3D brýle Philips pro televizory s funkcí Easy 3D 3D brýle Philips pro televizory s funkcí Easy 3D
Příjemný 3D zážitek z domácího kina 3D zážitek bez blikání obrazu pro dlouhé hodiny zábavy Nízká hmotnost pro dlouhodobé pohodlné používání Ostrý obraz, vysoký výkon s omezením přeslechů Nastavitelný můstek na nos pro zvýšení pohodlí..

Radar monitor (11/2009)
Komentovaný monitoring zpráv o americké radarové stanici v Brdech, i širších geopolitických souvislostech, tak jak je přinesl týden od 9. do 15. března 2009, který patřil mezi ty klidnější. ..

LG W53 SMART – chytrý monitor LG W53 SMART – chytrý monitor
LG se podobně jako Samsung rozhodlo oživit trh s monitory pro stolní počítače. Nová řada W53 SMART vypadá opravdu zajímavě, automaticky zvládá podle okolního světla upravovat intenzitu podsvícení..

TL