Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247672  Nejlepší 

Vybavení ordinace - to jsou přístroje Seiva Otevře se v novém okně

Vsaďte na kvalitu produktů předního českého výrobce lékařských přístrojů Seiva! Nabízíme Vám EKG přístroje, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také veterinární EKG nebo pulzní oxymetry. ekg, defibrilátory, ekg holter

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

SEIVA - přístroje na měření EKG
Pokud hledáte spolehlivé vybavení pro Vaši ordinaci či větší nemocniční zařízení, přístroje SEIVA jsou garancí naprosté kvality a preciznosti. Tak jako další přístroje mezi ně patří i zátěžové a klidové ekg. Klidové ekg, zátěžové ekg..

Windows 10 a přístroje Seiva
Veškeré přístroje vyrobené společností SEIVA nejsou pro tuto aktualizaci testovány a tak je možné očekávat komplikace. Doporučujeme vždy provést i upgrade software přístroje poté co přejdete na windows 10. Jsme vám plně k dispozici...

Klidové EKG přístroje SEIVA
SEIVA již dlouhá léta nabízí ambulantním provozům špičkové EKG přístroje a to jak klidové EKG, tak i zátěžové EKG. Mezi jejich největší výhody patří nejen preciznost měření, ale také snadná obsluha. ekg, zátěžové ekg, klidové ekg..

Špičkové EKG přístroje Seiva
Kde koupit nejspolehlivější přístroje pro Vaši ordinaci? Řešení nabízí tradiční český výrobce těchto produktů, jehož historie sahá až do roku 1993. U nás najdete nejspolehlivější EKG přístroje vybavené nejmodernějšími systémy. ekg přístroje..

Zátěžové EKG přístroje SEIVA
SEIVA Praktik Ergolog, SEIVA CardioWriter Ergolog nebo Modul Ergolog. To jsou jen některé ze zátěžových EKG přístrojů z naší nabídky. Nabízíme Vám profesionální řešení pro moderní ergometrická vyšetření. Zátěžové EKG přístroje SEIVA! zátěžové ekg..

Přístroje ABPM od Seiva s.r.o.
Spolehlivost je jednou z neocenitelných vlastností přístrojů ABPM od společnosti Seiva. AMTK SEIVA TonoTrack využívá tlakoměrný modul od společnosti Suntech Medical.Získal známku nejvyšší kvality pro systolický/diastolický tlak BHS A/A...

Přístroje Seiva pro každou ordinaci
Nabízíme přístroje EKG, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také běhací pásy a další příslušenství. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu a precizní výkon. Přesvědčte se sami! ekg, defibrilátory, ultrazvuk, seiva..

Preciznost a spolehlivost - ekg přístroje Seiva
V medicíně je třeba se vždy spokojit jen s tím nejlepším. A tím jsou právě přístroje Seiva. Preciznost, skvělé výsledky, snadná ovladatelnost a spolehlivost. SEIVA Praktik CardioWriter, CardioTouch nebo třeba Cardioline. zátěžové ekg, klidové ekg..

Přístroje SEIVA - holtery, ekg, defibrilátory
Synonymem špičkových lékařských přístrojů jsou již dlouhá léta produkty SEIVA. Náš sortiment zahrnuje například přístroje na klidové ekg, zátěžové ekg, defibrilátory, holtery TK, ultrazvuky, elektrokardiografy či ABPM. ekg, defibrilátory, ultrazvuk..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
V naší nabídce najdete jak EKG přístroje, ABPM, Holtery EKG, Ergometry, Defibrilátory tak i Ultrazvuky nebo Lékařské váhy. Přesvědčte se sami o špičkové kvalitě našeho sortimentu! ekg, defibrilátory, klidové ekg, ergonometry..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Seiva je výrobcem špičkových lékařských přístrojů, mezi které patří především ekg holter, ultrazvuk, defibrilátor nebo přístroje pro klidové či zátěžové ekg. Společným znakem všech produktů je precizní výkon a maximální spolehlivost. ekg, holter..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje i v roce 2018
I v roce 2018 zůstává Seiva tradičním dodavatelem špičkových lékařských přístrojů jako jsou například ekg holtery, elektrokardiografy, ultrazvuky nebo defibrilátory. Garantujeme bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost! ekg, ekg holter, ekg přístroje ..

Vybavení Zubní ordinace Praha
Díky nejmodernějším specializovaným stomatologickým přístrojům, zlepšujeme výsledek ošetření, zkracujeme dobu na křesle a zvyšujeme komfort pacienta. Zubní ordinace Praha J&B Medic.zubní ordinace Praha, Zubní ordinace v Praze, ..

Kvalitní vybavení pro dílny, provozovny, kanceláře i ordinace Kvalitní vybavení pro dílny, provozovny, kanceláře i ordinace
V současné době se podnikatelská sféra výrazně rozšiřuje, přičemž byznysmeni se začínají orientovat na různá odvětví. Rozvíjí se služby v dopravě, lékařství, řemeslech, ba dokonce i kancelářích. ..

EKG od společnosti SEIVA
Společnost SEIVA vám nabízí i další přístroje nezbytné pro špičkově vybavené zdravotnické zařízení jako jsou například zátěžové EKG, profesionální ergometry nebo nejmodernější podtlakové elektrody...

SEIVA ABPM
SEIVA ABPM (ambulantní měřič krevního tlaku) je skvělý přístroj, který by neměl chybět ve vaší ordinaci. Rádi vás seznámíme s jeho funkcemi a používáním. Na všechny EKG přístroje poskytujeme servis. ..

SEIVA Klidové EKG Cardioline
Mezi naše špičkové produkty patří také jednoduché přenosné 12-ti svodové EKG Cardioline ar600adv, které je vhodné pro použití v ambulancích PL. Tento model vyniká především snadným ovládáním s rychlým tiskem s šířkou papíru 6 cm. ekg, klidové ekg..

Holter TK - SEIVA TonoTrack
Systém TonoTrack vyniká přesností měření, kompaktností a odolností. Zaručuje maximální komfort pro pacienta. Provedeny klinické studie na pacientech – protokoly BHS, ESH, AAMI SP10. Holter TK získal nejvyšší známku kvality...

EKG SEIVA Praktik Wireless
Velmi jednoduché a intuitivní ovládání moderního bezdrátového 12-ti svodové PC EKG na trhu uváděného pod názvem SEIVA Praktik Wireless můžete ovládat pomocí jediného tlačítka...

Produkty společnosti SEIVA
Klidové EKG, zátěžové EKG, ergonometry a také holtery EKG a další produkty z nabídky SEIVA s.r.o. jsou léty praxe prověřeným vybavením mnoha ordinací a oddělení. Neustále přístroje zdokonalujeme a dbáme i na jejich servis. ..

SEIVA ABPM TonoTrack
SEIVA ABPM TonoTrack is a complete line of high end, innovative ABPMs developed with 20 years of experience...

EKG, Ergometry, Holter od Seiva
Společnost Seiva je již dlouhá léta předním českým výrobcem lékařských přístrojů. Ekg holtery, Klidové Ekg, zátěžové ekg či ergometry značky Seiva jsou zárukou špičkové kvality a spolehlivosti pro každou ordinaci. ekg, ergonometry, ekg holter..

http://www.seiva.com/ecg-holter/
SEIVA company offers additional machines for high-end hospital facilities such as Resting ECGs, ECG stress-test, ABPMs and treadmills as well...

EKG SEIVA Praktik Wireless
Nejnovější přístroj EKG od společnosti SEIVA Praktik Wireless využívám bezdrátovou technologii přenosu dat. Jedná se o 12-ti svodové PC EKG s integrovaným akumulátorem, automatickým spárováním s PC a dalšími výhodami. ..

Seiva ABPM Tonotrack
Holter krevního tlaku SEIVA ABPM TONOTRACK je tradiční volbou většiny ambulantních kardiologů v České republice, který díky svojí kompaktnosti a odolnosti zaručuje maximální komfort pro pacienta. holter ekg, Holter krevního tlaku ABPM, ABPM..

SEIVA CardioVision 12 kanálové EKG
SEIVA CardioVision je 12 kanálové EKG,které je lehce přenosné a pěkně padne do ruky. Baterie vydrží několik hodiny práce a displej zobrazí i jemné křivky i rastr. Integrovaná paměť zachytí tisíce záznamů. Poznejte výrobky SEIVA...

Hasicí přístroje
Služby které vám můžeme nabídnout: • revize ručních hasících přístrojů • revize pojízdných hasících přístrojů • revize požárních hydrantů vnitřních • revize požárních hydrantů venkovních • revize požárních suchovodů • revize stabilních hasících ..

Hasicí přístroje
Zabýváme se prodejem, revizí a plněním hasicích přístrojů. V naší nabídce naleznete hasicí přístroje vodní, práškové, pěnové, CO2 a hasicí přístroje pro elektroniku...

Jak skončí Ordinace?
Jak zabít nejpopulárnější postavu celého seriálu, aby to celé dávalo smysl? MY už to víme!..

TL