Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 

Vybavení ordinace - to jsou přístroje Seiva Otevře se v novém okně

Vsaďte na kvalitu produktů předního českého výrobce lékařských přístrojů Seiva! Nabízíme Vám EKG přístroje, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také veterinární EKG nebo pulzní oxymetry. ekg, defibrilátory, ekg holter

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

SEIVA - přístroje na měření EKG
Pokud hledáte spolehlivé vybavení pro Vaši ordinaci či větší nemocniční zařízení, přístroje SEIVA jsou garancí naprosté kvality a preciznosti. Tak jako další přístroje mezi ně patří i zátěžové a klidové ekg. Klidové ekg, zátěžové ekg..

Klidové EKG přístroje SEIVA
SEIVA již dlouhá léta nabízí ambulantním provozům špičkové EKG přístroje a to jak klidové EKG, tak i zátěžové EKG. Mezi jejich největší výhody patří nejen preciznost měření, ale také snadná obsluha. ekg, zátěžové ekg, klidové ekg..

Špičkové EKG přístroje Seiva
Kde koupit nejspolehlivější přístroje pro Vaši ordinaci? Řešení nabízí tradiční český výrobce těchto produktů, jehož historie sahá až do roku 1993. U nás najdete nejspolehlivější EKG přístroje vybavené nejmodernějšími systémy. ekg přístroje..

Zátěžové EKG přístroje SEIVA
SEIVA Praktik Ergolog, SEIVA CardioWriter Ergolog nebo Modul Ergolog. To jsou jen některé ze zátěžových EKG přístrojů z naší nabídky. Nabízíme Vám profesionální řešení pro moderní ergometrická vyšetření. Zátěžové EKG přístroje SEIVA! zátěžové ekg..

Přístroje ABPM od Seiva s.r.o.
Spolehlivost je jednou z neocenitelných vlastností přístrojů ABPM od společnosti Seiva. AMTK SEIVA TonoTrack využívá tlakoměrný modul od společnosti Suntech Medical.Získal známku nejvyšší kvality pro systolický/diastolický tlak BHS A/A...

Windows 10 a přístroje Seiva
Veškeré přístroje vyrobené společností SEIVA nejsou pro tuto aktualizaci testovány a tak je možné očekávat komplikace. Doporučujeme vždy provést i upgrade software přístroje poté co přejdete na windows 10. Jsme vám plně k dispozici...

SEIVA - nejspolehlivější zátěžové EKG přístroje
Hledáte pro svůj lékařský provoz špičkové zátěžové EKG? Spolehněte se na kvalitu značky SEIVA. Nabízíme širokou řadu modelů, které bez kompromisů splní ty nejvyšší nároky na zdravotní péči. Zátěžové ekg, klidové ekg, EKG, ekg holter, ergometrie..

Preciznost a spolehlivost - ekg přístroje Seiva
V medicíně je třeba se vždy spokojit jen s tím nejlepším. A tím jsou právě přístroje Seiva. Preciznost, skvělé výsledky, snadná ovladatelnost a spolehlivost. SEIVA Praktik CardioWriter, CardioTouch nebo třeba Cardioline. zátěžové ekg, klidové ekg..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
V naší nabídce najdete jak EKG přístroje, ABPM, Holtery EKG, Ergometry, Defibrilátory tak i Ultrazvuky nebo Lékařské váhy. Přesvědčte se sami o špičkové kvalitě našeho sortimentu! ekg, defibrilátory, klidové ekg, ergonometry..

Špičkové EKG přístroje značky SEIVA
SEIVA je již od roku 1993 výrobcem špičkových ekg přístrojů pro bezpočet lékařských provozů v ČR i zahraničí. U nás najdete jak přístroje pro klidové ekg, tak i pro zátěžové ekg. Kvalita, preciznost, výkon. Ekg, zátěžové ekg, klidové ekg, ekg holter..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Seiva je výrobcem špičkových lékařských přístrojů, mezi které patří především ekg holter, ultrazvuk, defibrilátor nebo přístroje pro klidové či zátěžové ekg. Společným znakem všech produktů je precizní výkon a maximální spolehlivost. ekg, holter..

Přístroje SEIVA - holtery, ekg, defibrilátory
Synonymem špičkových lékařských přístrojů jsou již dlouhá léta produkty SEIVA. Náš sortiment zahrnuje například přístroje na klidové ekg, zátěžové ekg, defibrilátory, holtery TK, ultrazvuky, elektrokardiografy či ABPM. ekg, defibrilátory, ultrazvuk..

Přístroje Seiva pro každou ordinaci
Nabízíme přístroje EKG, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také běhací pásy a další příslušenství. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu a precizní výkon. Přesvědčte se sami! ekg, defibrilátory, ultrazvuk, seiva..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Defibrilátory, ergomentry, ekg holtery nebo zátěžové ekg. Tyto a mnohé další lékařské přístroje pro Vás SEIVA vyrábí již od roku 1993. Výsledkem jsou precizní produkty, které ocení každý odborník. ABPM, AMTK, defibrilátory, zátěžové ekg, ekg, holter ..

SEIVA - přístroje pro zátěžové EKG nejvyšší kvality
SEIVA CardioWriter Ergolog a SEIVA CardioTouch Ergolog patří mezi naprostou špičkou přístrojů pro zátěžové EKG na českém trhu. Spojuje je precizní výkon, spolehlivost i snadná obsluha. Zátěžové ekg, ekg, klidové ekg, ekg holter, holter tk, holter..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje i v roce 2018
I v roce 2018 zůstává Seiva tradičním dodavatelem špičkových lékařských přístrojů jako jsou například ekg holtery, elektrokardiografy, ultrazvuky nebo defibrilátory. Garantujeme bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost! ekg, ekg holter, ekg přístroje ..

Vybavení Zubní ordinace Praha
Díky nejmodernějším specializovaným stomatologickým přístrojům, zlepšujeme výsledek ošetření, zkracujeme dobu na křesle a zvyšujeme komfort pacienta. Zubní ordinace Praha J&B Medic.zubní ordinace Praha, Zubní ordinace v Praze, ..

Kvalitní vybavení pro dílny, provozovny, kanceláře i ordinace Kvalitní vybavení pro dílny, provozovny, kanceláře i ordinace
V současné době se podnikatelská sféra výrazně rozšiřuje, přičemž byznysmeni se začínají orientovat na různá odvětví. Rozvíjí se služby v dopravě, lékařství, řemeslech, ba dokonce i kancelářích. ..

Jak skončí Ordinace?
Jak zabít nejpopulárnější postavu celého seriálu, aby to celé dávalo smysl? MY už to víme!..

Hasicí přístroje
Služby které vám můžeme nabídnout: • revize ručních hasících přístrojů • revize pojízdných hasících přístrojů • revize požárních hydrantů vnitřních • revize požárních hydrantů venkovních • revize požárních suchovodů • revize stabilních hasících ..

Hasicí přístroje
Zabýváme se prodejem, revizí a plněním hasicích přístrojů. V naší nabídce naleznete hasicí přístroje vodní, práškové, pěnové, CO2 a hasicí přístroje pro elektroniku...

Zubní ordinace Praha
Zubní ordinace Praha v samém centru města s krátkými objednacími termíny. Tým specialistů se vám bude okamžitě věnovat. Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami VZP (111), OZP (207), ČPZP (205), ZP M-A (217), ČNZP (222), RBP (213) a ZPŠ (209)...

Ordinace v růžové zahradě 2 Ordinace v růžové zahradě 2
Stránky o populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 - sledujte aktuální díly...

Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě
obtížná volba..

Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě
Stránky věnované seriálu Ordinace v růžové zahradě, který vysílá TV NOVA. Na stránkách najdete aktuální info o seriálu, zajíkmavosti o postavách, ale také celé díly seriálu online...

Zubní ordinace Praha 1
Zubní ordinace Praha - J&B medic poskytuje komplexní ošetření ústní dutiny od poradenství s ústní hygienou až po zubní implantáty. Stomatologická klinika spolupracuje s řadou odborníků v oboru. Zubní ordinace Praha stále přijímá nové pacienty. ..

Zubní ordinace Praha
Zubní ordinace Praha společnosti J&B medic je připravena poskytnout vám špičkovou péči díky moderním přístrojům a zkušeným stomatologům. Stále bereme nové pacienty. Zavolejte a objednejte se k nám. ..

Ordinace online  #Webaplikace Ordinace online #Webaplikace
Ordinace online - Dnes Vám chci představit jeden užitečný portál ordinace.cz jde o projekt (webové stránky) na kterých můžete najít spoustu užitečných informací. Naleznete abecední seznav všech nemocí včetně jejich popisu a jaká je doporučená léčba. Samoz..

Letecké přístroje Praha s.r.o.
Vyvíjíme, vyrábíme a provádíme servis leteckých přístrojů, vetronických systémů pro pozemní vojenskou techniku,pro proměnné dopravní značky a reklamní systémy, servis a vývoj univerzálních systémů a zajišťujeme výrobní kooperaci v oblasti obrábění. Jsme s..

TL