Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +234833  Nejlepší 

Vybavení ordinace - to jsou přístroje Seiva Otevře se v novém okně

Vsaďte na kvalitu produktů předního českého výrobce lékařských přístrojů Seiva! Nabízíme Vám EKG přístroje, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také veterinární EKG nebo pulzní oxymetry. ekg, defibrilátory, ekg holter

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

Zátěžové EKG přístroje SEIVA
SEIVA Praktik Ergolog, SEIVA CardioWriter Ergolog nebo Modul Ergolog. To jsou jen některé ze zátěžových EKG přístrojů z naší nabídky. Nabízíme Vám profesionální řešení pro moderní ergometrická vyšetření. Zátěžové EKG přístroje SEIVA! zátěžové ekg..

Přístroje ABPM od Seiva s.r.o.
Spolehlivost je jednou z neocenitelných vlastností přístrojů ABPM od společnosti Seiva. AMTK SEIVA TonoTrack využívá tlakoměrný modul od společnosti Suntech Medical.Získal známku nejvyšší kvality pro systolický/diastolický tlak BHS A/A...

Špičkové EKG přístroje Seiva
Kde koupit nejspolehlivější přístroje pro Vaši ordinaci? Řešení nabízí tradiční český výrobce těchto produktů, jehož historie sahá až do roku 1993. U nás najdete nejspolehlivější EKG přístroje vybavené nejmodernějšími systémy. ekg přístroje..

Klidové EKG přístroje SEIVA
SEIVA již dlouhá léta nabízí ambulantním provozům špičkové EKG přístroje a to jak klidové EKG, tak i zátěžové EKG. Mezi jejich největší výhody patří nejen preciznost měření, ale také snadná obsluha. ekg, zátěžové ekg, klidové ekg..

Windows 10 a přístroje Seiva
Veškeré přístroje vyrobené společností SEIVA nejsou pro tuto aktualizaci testovány a tak je možné očekávat komplikace. Doporučujeme vždy provést i upgrade software přístroje poté co přejdete na windows 10. Jsme vám plně k dispozici...

SEIVA - přístroje na měření EKG
Pokud hledáte spolehlivé vybavení pro Vaši ordinaci či větší nemocniční zařízení, přístroje SEIVA jsou garancí naprosté kvality a preciznosti. Tak jako další přístroje mezi ně patří i zátěžové a klidové ekg. Klidové ekg, zátěžové ekg..

Přístroje Seiva pro každou ordinaci
Nabízíme přístroje EKG, ergometry, holtery, ultrazvuky, defibrilátory, ale také běhací pásy a další příslušenství. Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu a precizní výkon. Přesvědčte se sami! ekg, defibrilátory, ultrazvuk, seiva..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Seiva je výrobcem špičkových lékařských přístrojů, mezi které patří především ekg holter, ultrazvuk, defibrilátor nebo přístroje pro klidové či zátěžové ekg. Společným znakem všech produktů je precizní výkon a maximální spolehlivost. ekg, holter..

Přístroje SEIVA - holtery, ekg, defibrilátory
Synonymem špičkových lékařských přístrojů jsou již dlouhá léta produkty SEIVA. Náš sortiment zahrnuje například přístroje na klidové ekg, zátěžové ekg, defibrilátory, holtery TK, ultrazvuky, elektrokardiografy či ABPM. ekg, defibrilátory, ultrazvuk..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
V naší nabídce najdete jak EKG přístroje, ABPM, Holtery EKG, Ergometry, Defibrilátory tak i Ultrazvuky nebo Lékařské váhy. Přesvědčte se sami o špičkové kvalitě našeho sortimentu! ekg, defibrilátory, klidové ekg, ergonometry..

Špičkové EKG přístroje značky SEIVA
SEIVA je již od roku 1993 výrobcem špičkových ekg přístrojů pro bezpočet lékařských provozů v ČR i zahraničí. U nás najdete jak přístroje pro klidové ekg, tak i pro zátěžové ekg. Kvalita, preciznost, výkon. Ekg, zátěžové ekg, klidové ekg, ekg holter..

SEIVA - nejspolehlivější zátěžové EKG přístroje
Hledáte pro svůj lékařský provoz špičkové zátěžové EKG? Spolehněte se na kvalitu značky SEIVA. Nabízíme širokou řadu modelů, které bez kompromisů splní ty nejvyšší nároky na zdravotní péči. Zátěžové ekg, klidové ekg, EKG, ekg holter, ergometrie..

Preciznost a spolehlivost - ekg přístroje Seiva
V medicíně je třeba se vždy spokojit jen s tím nejlepším. A tím jsou právě přístroje Seiva. Preciznost, skvělé výsledky, snadná ovladatelnost a spolehlivost. SEIVA Praktik CardioWriter, CardioTouch nebo třeba Cardioline. zátěžové ekg, klidové ekg..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje
Defibrilátory, ergomentry, ekg holtery nebo zátěžové ekg. Tyto a mnohé další lékařské přístroje pro Vás SEIVA vyrábí již od roku 1993. Výsledkem jsou precizní produkty, které ocení každý odborník. ABPM, AMTK, defibrilátory, zátěžové ekg, ekg, holter ..

SEIVA - špičkové lékařské přístroje i v roce 2018
I v roce 2018 zůstává Seiva tradičním dodavatelem špičkových lékařských přístrojů jako jsou například ekg holtery, elektrokardiografy, ultrazvuky nebo defibrilátory. Garantujeme bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost! ekg, ekg holter, ekg přístroje ..

Vybavení Zubní ordinace Praha
Díky nejmodernějším specializovaným stomatologickým přístrojům, zlepšujeme výsledek ošetření, zkracujeme dobu na křesle a zvyšujeme komfort pacienta. Zubní ordinace Praha J&B Medic.zubní ordinace Praha, Zubní ordinace v Praze, ..

Kvalitní vybavení pro dílny, provozovny, kanceláře i ordinace Kvalitní vybavení pro dílny, provozovny, kanceláře i ordinace
V současné době se podnikatelská sféra výrazně rozšiřuje, přičemž byznysmeni se začínají orientovat na různá odvětví. Rozvíjí se služby v dopravě, lékařství, řemeslech, ba dokonce i kancelářích. ..

Hasicí přístroje
Služby které vám můžeme nabídnout: • revize ručních hasících přístrojů • revize pojízdných hasících přístrojů • revize požárních hydrantů vnitřních • revize požárních hydrantů venkovních • revize požárních suchovodů • revize stabilních hasících ..

Hasicí přístroje
Zabýváme se prodejem, revizí a plněním hasicích přístrojů. V naší nabídce naleznete hasicí přístroje vodní, práškové, pěnové, CO2 a hasicí přístroje pro elektroniku...

Jak skončí Ordinace?
Jak zabít nejpopulárnější postavu celého seriálu, aby to celé dávalo smysl? MY už to víme!..

SEIVA ABPM
SEIVA ABPM (ambulantní měřič krevního tlaku) je skvělý přístroj, který by neměl chybět ve vaší ordinaci. Rádi vás seznámíme s jeho funkcemi a používáním. Na všechny EKG přístroje poskytujeme servis. ..

EKG od společnosti SEIVA
Společnost SEIVA vám nabízí i další přístroje nezbytné pro špičkově vybavené zdravotnické zařízení jako jsou například zátěžové EKG, profesionální ergometry nebo nejmodernější podtlakové elektrody...

Nezbytné přístroje pro stavebnictví
Dodáváme technologie pro trasování kabelů, hledání úniků vody a plynu a také detektory kovů. Sortiment lokátorů a detektorů je úzce profilovaný. Dbáme na kvalitu a pomůžeme, když vám teče do bot nebo někde něco uniká...

Hasicí přístroje s revizí Hasicí přístroje s revizí
Prodej kvalitních hasicích přístrojů s možností Rádce. V nabídce jsou všechny důležité typy a narozdíl od ostatních e-shopů tento poskytuje zájemcům revize a instalace nabízených hasicích přístrojů. ..

Letecké přístroje Praha s.r.o.
Vyvíjíme, vyrábíme a provádíme servis leteckých přístrojů, vetronických systémů pro pozemní vojenskou techniku,pro proměnné dopravní značky a reklamní systémy, servis a vývoj univerzálních systémů a zajišťujeme výrobní kooperaci v oblasti obrábění. Jsme s..

Podpůrné přístroje pro trasování
Dodáváme kvalitní sondy, tlačné pruty pro trasování, kanalizace, nemetalické potrubí, HDPE a mikrotrubičky pro optické kabely. Chtějte vědět více např. o Flexi Trace, FlexRod nebo našich sondách. Zřídíme pro vás i školení na přístrojích...

Podtlakové elektrody pro přístroje EKG
Unikátní podtlakové elektrody, které jsou určeny pro zátěžové EKG přístrojové vozíky SEIVA CardioTouch nebo CardioWriter, vám usnadní vyšetření pacientů v ordinaci. Kiss 10 Integrated se vyznačuje tichým provozem a je vhodný i pro ergometrii. ..

Ordinace online  #Webaplikace Ordinace online #Webaplikace
Ordinace online - Dnes Vám chci představit jeden užitečný portál ordinace.cz jde o projekt (webové stránky) na kterých můžete najít spoustu užitečných informací. Naleznete abecední seznav všech nemocí včetně jejich popisu a jaká je doporučená léčba. Samoz..

Ordinace v růžové zahradě 2 Ordinace v růžové zahradě 2
Stránky o populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 - sledujte aktuální díly...

TL