Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237767  Nejlepší 

Lák na okurky bez éček, zato se sacharínem Obrázek

Lák na okurky bez éček, zato se sacharínem Otevře se v novém okně

Veselý koumák a lidový zabávač, Láďa Hruška (je to skutečné jméno nebo jenom pseudonym?) v televizi i ve svém magazínu přináší nejeden recept do kuchyně i do domácí dílny. Občas se jedná o prkotiny, občas jsou to jen veselé pikošky, ale občas sekne takovo

Komentuj! Linkovali: Přidat dusivk
Podobné:

Jak morče šlo krást okurky
Docela zajímavé čtení, z pohladu morčete, které vypráví, co vše se dá zažít v lidské rodině...

Vraždící salátové okurky útočí Vraždící salátové okurky útočí
Naopak “zbožštění” bio potravin utržilo díky vraždícím okurkám citelné šrámy. Není totiž vyloučeno, že bakterie se na okurky dostali z hnojení močůvkou, což je používaný postup při pěstění ekologických potravin. ..

Stojí letošní Invex zato? Stojí letošní Invex zato?
Invex 2007 sice není extrémně rozsáhlý, přesto se rozhodně vyplatí stavit si i letos - k vidění je totiž spousta zajímavých věcí od procesoru Penryn, přes superúsporné PC, výkonné zdroje, expozice s Blu-ray až po klec s redaktory Extra PC, Digitálně a poč..

Martin France: „V Praze moc nevařím, zato na chalupě ano!“ Martin France: „V Praze moc nevařím, zato na chalupě ano!“
Herec a zpěvák Martin France nezahálí. Dokolečka pracuje a trénuje. Jakmile má ale volnou chvilku, opouští rušné velkoměsto a míří na Kokořínsko, kde má chalupu s útulnou kuchyní, jejíž součástí jsou pěkná kachlová kamna! ..

Watch Dogs bez cheatov, zato s násilím, nahotou a ratingom R Watch Dogs bez cheatov, zato s násilím, nahotou a ratingom R
Je potvrdené, že hra Watch Dogs nebude obsahovať cheaty. Zato si užijete násilie, nahé telá a ťažké rozhodovanie. V našom článku sa dozviete podrobnosti...

Jsme malý, zato šikovný, trh (beneta.blog.lupa.cz)
Je asi pravda to, co se píše v článku Jsme malý trh:Česká Republika má deset miliónů obyvatel. To je velikost Londýna, New Yorku, či nějakého čínského města.Mluvíme česky, což je pro cizince docela oříšek. Z háčků a čárek .....

SEZNAM éček v potravinách
Éčka, konzervanty, stabilizátory, emulgátory… Co to do těch potravin výrobci vlastně dávají? Podívejte se na seznam nejčastějších éček a škodlivých látek v potravinách a vyhněte se jim!..

Tradiční bůčková paštika: Jde to bez éček
Tenhle článek je ojedinělý. Je totiž o masném výrobku. O paštice. A dokonce je pozitivní! Nejsou v ní totiž žádná éčka. ..

Grilujte jedině zdravě a bez éček!
Čerstvý vzduchu, voňavá tráva, letní podvečer jak vymalovaný. A vy se chystáte grilovat. Nezkazte si zdravé jídlo nezdravým grilováním. Jak správně grilovat maso? A proč kuřecí není nejvhodnější? Jaká grilovaná zelenina chutná nejlépe?..

Domácí šunkovar - vlastní šunka bez éček Domácí šunkovar - vlastní šunka bez éček
Vyrobte si doma svoji vlastní domácí šunku, která je chuťově naprosto skvělá a úžasná. Šunkovar je vhodný také jako dárek pro Vašeho blízkého. Domácí šunka, která je jiná. Lepší...

Silvestrovské menu bez éček: Jednohubky a chlebíčky
Veškeré jednohubky a chlebíčky budou bez éček – tedy téměř. Silvestrovské menu - chlebíčky s lososem, česneková pomazánka a další recepty. ..

Seznam škodlivých éček | Zdravá výživa
Seznam škodlivých éček - jak můžou škodit a ublížit..

Polévkové koření bez éček: Glutaman nemá šanci!
Polévka je grunt. Prostě základ. Bez dobré polévky to jednoduše nejde. Ať už jste si oblíbili jakoukoli polévku, možná si říkáte, že bez té zpropadené vegety to prostě není ono. Že polévce chybí ten správný šmak. ..

TL