Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236966  Nejlepší 

Mersa Matruh Obrázek

Mersa Matruh Otevře se v novém okně

Mersa Matruh je přístavní město a významné letovisko Egypťanů v severozápadní části Egypta, na pobřeží Středozemního moře. Nachází se asi 270 km západně od Alexandrie a má kolem 70 tisíc obyvatel.

Komentuj! Linkovali: Přidat blackdragon, Přidat slovan35, Přidat koralek, Přidat limit01, Přidat baronka, Přidat pershing3, Přidat redflag, Přidat zvejka, Přidat ahxnamc
Podobné:

Zajímavá místa egyptské oblasti Marsa Matruh Zajímavá místa egyptské oblasti Marsa Matruh
Marsa Matruh vzhledem ke své přímořské poloze, bylo odjakživa přímořským městem s přístavem, který využívali obchodníci, i armáda. I od tohoto, či jiných faktorů se pak odvíjel i vývoj oblasti, doby, okolí... Zůstalo nám několik staveb, zajímavých míst, k..

Marsa Matruh je turistická oblast kterou Češi zatím nezačali objevovat Marsa Matruh je turistická oblast kterou Češi zatím nezačali objevovat
Marsa Matruh nepatří mezi našii turisty objevené kouty světa. Za to ho dobře znají turisté z Libye nebo Egypta. V podstatě pro domácí je Marsa Matruh zajímavé a pěkné město. Snahy rozproudit turistický ruch se ukázaly jako přínosné a tak možná brzy se i m..

TL