Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +242114  Nejlepší 

Platí v českých supermarketech rovnice kvalita za nízkou cenu? Obrázek

Platí v českých supermarketech rovnice kvalita za nízkou cenu? Otevře se v novém okně

Když vyrazíte ze svého panelákového bytu na nákup potravin, obvykle zamíříte do nejbližšího supermarketu, kterých je na našich sídlištích naštěstí dost. Jaké pasti na vás jako na své zákazníky ale chystají? Oblíbeným trikem supermarketů na našem trhu jsou

Komentuj! Linkovali: Přidat dusivk
Podobné:

Obchodní řetězce tlačí na nízkou cenu potravin. Snižuje se jejich kvalita
Problém kvality potravin v České republice? Tlaky obchodních řetězců na výrobce potravin, aby držely nízkou cenu. Umělé navyšování cen českých potravin a řada dalších zajímavých souvislostí. Přečtěte si prohlášení Potravinářské komory ČR...

Reklama v MHD za nízkou cenu?
Vyzkoušejte úspěšnou propagaci Vaší společnosti, služby či produku prostřednictvím městdké hromadné dopravy, denně se přepravuje miliony lidí!..

Pokud hledáte kvalitu za nízkou cenu Pokud hledáte kvalitu za nízkou cenu
Měl by stát jednou tolik! Lucznik 510 Anna je kvalitní šicí stroj s celokovovou kostrou určený pro domácí šití. Nabízí 15 šicích programů, kyvný CB chapač, 4 kr. knoflíkovou dírku, volné rameno pro šití rukávů a nohavic a další užitečné funkce...

Zábývám se tvorbou webů za nízkou cenu.
Tvorba webů za nízkou cenu či zdarma! A to v závislosti na náročnosti webu nebo vložení mé reklamy na vytvořený web...

Maxi robertek :-) skvělý materiál za fakt nízkou cenu  #Sex Maxi robertek :-) skvělý materiál za fakt nízkou cenu #Sex
Hustokrutěpřísný dvaceticentimetrový klacek co vibruje. Udělá každou (nebo každého?) tak, že bude kňourat ještě dva dny :-) ..

KIA kvalita za rozumnou cenu KIA kvalita za rozumnou cenu
Vážení zákazníci , rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeného e-shopu náhradních dílů www.nahradnidily1.cz V našem E-shopu naleznete více než 730.000 položek náhradních dílů. ..

Palety Europal - kvalita za fér cenu
Ať už potřebujete pouze jeden kus nebo třeba padesát. U nás koupíte ty nejkvalitnější palety, které splňují veškeré předepsané normy. Příjemně Vás překvapí i naše ceny. Přesvědčte se sami! Paleta, palety, výkup palet, dřevěné palety, výroba palet..

Plechy - kvalita za skvělou cenu
Těžko si představit stavebnictví bez plechů. Ty jsou totiž nezbytné při jakékoliv větší rekonstrukci nebo výstavbě. Ať už plechy použijete na zastřešení nebo opláštění, u nás najdete přesně to, co hledáte. plechy, hutní materiál..

Záhradné hojdačky Obi - kvalita za super cenu Záhradné hojdačky Obi - kvalita za super cenu
Záhradné hojdačky Obi sú komfortné vďaka ich veľkosti a použitiu jemného materiálu príjemného na sedenie. Prezrite si ponuku hojdačiek online! ..

Hutní materiál Technimat - kvalita za fér cenu!
Bez hutního materiálu se při stavbě neobejdete. Proto je třeba nakupovat tam, kde garantují kvalitu. Jako právě u nás v Technimatu! Nabízíme kari sítě, jakly, plechy, ocel nebo trubky. Hutní materiál, plechy, trubky, kari sítě, jakl, betonářská ocel..

Plechy od Technimatu - kvalita za rozumnou cenu!
Ať už hledáte černé nebo pozinkované, naše plechy jsou vždy tou správnou volbou! Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu, profesionální zákaznický servis a výhodnější ceny pro stále klienty. Přesvědčte se sami, že Technimat je jiný! Plechy, plech..

Tablety do myčky - Německá kvalita za českou cenu Tablety do myčky - Německá kvalita za českou cenu
Tablety do myčky - Německá kvalita za českou cenu Fine - odborník na čistotu - Tablety do myčky All-in-one Tablety do myčky Fine - Mytí nádobí I v oblasti mytí nádobí je Fine nepřekonatelný. Tablety do myčky, prášek do myčky a gely na ruční mytí ná..

Betonářská ocel Technimat - kvalita za skvělou cenu
Betonářská ocel dodá každé stavbě pevnost a dlouhověkost. Pokud ji pro svůj projekt potřebujete i Vy, neváhejte nás kontaktovat! Betonářské ocel od Technimatu - kvalita za rozumnou cenu. Betonářská ocel, hutní materiál, kari sítě, profilová ocel..

Branky a brány od Promal - kvalita za skvělou cenu!
Potřebujete novou bránu, ale neorientujete se v současných trendech a možnostech? Neváhejte se na nás obrátit! U nás najdete nejširší sortiment bran, branek a vrat, ze kterého si vybere každý! Brány, automatické brány, samonosné brány, posuvná vrata..

Automatické brány Promal - kvalita za rozumnou cenu
Naše automatické brány jsou skvělým řešením pro monitoring pohybu vozidel i osob, ochranu majetku a celkově vyšší bezpečnosti pozemku. Nabízíme kompletní realizaci s profesionálním servisem! Automatické brány, brány, vrata, průmyslové oplocení ..

Hlavolam: Matematicka rovnice
Hlavolam vypadá jednoduše, ale snad Vám dá trochu zabrat...

Matematické rovnice ve Word 2007 Matematické rovnice ve Word 2007
Jak vytvořit rovnici ve Wordu 2007? Co nového tato verze při práci s rovnicemi umožňuje? Jak si ulehčit práci při psáni vzorců?..

Ať žijou akce v supermarketech Ať žijou akce v supermarketech
No nekupte to za tu cenu :))..

Tomáš Halla: Nechceme prodávat hypotéky v supermarketech
O změně obchodní strategie, obchodních výsledcích, vývoji úrokových sazeb a ohlasech na Ideální hypotéku hovoří v rozhovoru Tomáš Halla, ředitel odboru úvěry na bydlení a podnikání České spořitelny...

Přestanou Slováci kupovat potraviny z pultu v supermarketech? Přestanou Slováci kupovat potraviny z pultu v supermarketech?
Složení potravin průmyslově vyráběných v továrnách a prodávaných v obchodech je pro mnohé z nás důležitým vodítkem při rozhodování, zda si daný výrobek koupíme a sníme jej nebo ne. Kromě balených výrobků potravinářského průmyslu máme nárok na tyto informa..

Plácání českých investigativců v bahně českých rybníků
Přiznávám svoji apriorní nedůvěru k práci tuzemských novinářských investigativců. Plácají se v bahně rybníků v době, kdy nejlepší kusy už vytáhli šťastliví amatéři, a sbírají ubohé mřenky, z nichž pak v očích čtenářů dělají kapitální sumce...

Tahače s nízkou spotřebou? Tahače s nízkou spotřebou?
Možné to je. Podívejte se jak toho lze docílit a které tahače takovou podmínku splňují...

Honda CR-V Hybrid – vůz s nízkou spotřebou
Honda CR-V Hybrid je prvním hybridním SUV Hondy v Evropě a rozhodně nezůstává na pochybách, že se tentokrát Honda vytáhla. Honda CR-V Hybrid zaujme na první pohled a nabídne vám vše, co od tohoto vozu očekáváte ..

Septiky Asio s nízkou hmotností Septiky Asio s nízkou hmotností
ímky, žumpy (dvouplášťové plastové nádrže) jsou vodotěsné ve smyslu ČSN 75 0905. Návrh konstrukce a statické ověření plastových nádrží provádíme moderní výpočetní metodou konečných prvků...

ETF investující do amerických akcií s nízkou volatilitou ETF investující do amerických akcií s nízkou volatilitou
Akcie amerických firem dnes nalezneme v každém dynamičtěji laděném investičním portfoliu. Kdo se obává výraznějšího propadu hodnoty akcií z indexu S&P 500, může zvolit produkt, který vybírá pouze méně kolísající tituly. Například SPDR S&P 500 Low Volatili..

Elektrické přímotopy s nízkou spotřebou | CVB Ventilátory a klimatizace Elektrické přímotopy s nízkou spotřebou | CVB Ventilátory a klimatizace
Mnoho lidí vidí přímotop jako zařízení, které zruinuje rodinný rozpočet. Toho se ale ve chvíli, kdy ho budete používat k účelu, pro který byl vyroben, tedy jako doplňkové topidlo, bát opravdu nemusíte. Přímotopy byste měli používat jako přídavné topidlo k..

 Za jednu nízkou investici finanční svoboda #Webaplikace #Finance Za jednu nízkou investici finanční svoboda #Webaplikace #Finance
Na trhu uspělo již tisíce mobilních aplikací, díky kterým i ti nejmenší investoři zbohatli. S malou investicí do projektu YeahCoach sice nezbohatnete, ale zajistíte si předčasný důchod, který vás uživí. Být ve správný čas, na správném místě a připravení, ..

Novodobé ventilátory vynikají nízkou hlučností a úsporným režimem | Ventilá Novodobé ventilátory vynikají nízkou hlučností a úsporným režimem | Ventilá
Když ventilátor, tak CVB ventilátory a klimatizace - http://www.ventilatory-shop.cz ..

Nízká víra? Jak můžete překonat nízkou víru – v sebe sama, ve svůj úspěch..
Víra je základním stavebním kamenem, potřebujeme-li udělat něco, co jsme nikdy nedělali. Kruh Víry znázorňuje proces, kterým musíme projít pro úspěch. Čtěte více: http://bit.ly/1Mfss7I..

TL