Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237459  Nejlepší 

Co nevíte o kokosové vodě? Otevře se v novém okně

Kokosová voda je konečně dostupná i v ČR. Voda z kokosu má blahodárné účinky na váš organismus, je plná minerálů jako hořčík, sodík, draslík a také vápník. Prospěje i vaší štíhlé linii! Tu musíte ochutnat!

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

Kokosové půlměsíčky Kokosové půlměsíčky
Další inspirací pro letošní vánoční cukroví mohou být kokosové půlměsíčky v čokoládové polevě. Určitě je vyzkoušejte, jistě rodině zachutnají...

Plněné kokosové kuličky
Vánoční recepty - Plněné kokosové kuličky..

Vánoční recepty - Kokosové pracny
nejlepší recepty na vánoční cukroví - Kokosové pracny..

Piña Colada: Recept na kokosové osvěžení Piña Colada: Recept na kokosové osvěžení
ro přípravu nápoje podle původního receptu budete potřebovat malého panáka (2 cl) bílého rumu, 3 cl kokosového mléka a decku (10 cl) ananasového džusu. ..

Kokosové uhlíky pro vodní dýmky COCO SMOKES
Nejlepší kokosového uhlíky na trhu, určené především pro vodní dýmky a grilování...

Ako sa dá schudnúť vo vode Ako sa dá schudnúť vo vode
Cvičenie vo vode má podľa aktuálneho priskumu, ktorého sa zúčastnilo 300 amerických žien, až 4x väčší efekt na chudnutie ako aerobné cvičenie na suchu...

Behanie po vode Behanie po vode
Pýtate sa, či je to vôbec možné ? No ani ja vám neviem dať odpoveď – aj keď to vyzerá veľmi dôveryhodne, nedávno to skúmali v Mythbusters a aj TimeWarp na Discovery. V oboch reláciách potvrdili, že po vode sa behať nedá...ale toto video tomu protirečí..

Je sex ve vodě zajímavý? | Lascivní.cz Je sex ve vodě zajímavý? | Lascivní.cz
Přichází horké léto, tak proč se s partnerkou neosvěžit ve vodě. A co se v té vodě rovnou pomilovat? Sex ve vodě je zajímavou erotickou praktikou, která jistě ozvláštní váš sexuální život..

Toulen v balené vodě
Kupujete vodu balenou, nebo dáváte přednost té z kohoutku? Pravda, občas se objeví informace o tom, že v jedné nebo druhé byly zjištěny škodlivé látky. Jako například Toulen...

Zajímavé informace o vodě
Přečtěte si o problémech spojených s vodou. Nejednoho z nás trápí tvrdá voda a neví si s ní rady...

1600 koní na vode 1600 koní na vode
Powerboat XSMG XSR48 poháňajú dva bi-turbo dieslové motory o výkone 1600 koní. Na tom sa už dá vyblbnúť. Stačí si pripraviť 1,2 milióna libier.....

Deti pri vode - I. časť Deti pri vode - I. časť
Pobyt na pláži, pri jazere alebo rybníku patrí v horúcich letných dňoch k najobľúbenejším spôsobom ako sa schladiť. Voda, rovnako ako všetky živly, vie byť dobrý sluha ale zlý pán a obzvlášť pre malé deti pri vode. Preto si v dnešnom článku povieme niečo..

Deti pri vode - II. časť Deti pri vode - II. časť
Pobyt na pláži, pri jazere alebo rybníku patrí v horúcich letných dňoch k najobľúbenejším spôsobom ako sa schladiť. Voda, rovnako ako všetky živly, vie byť dobrý sluha ale zlý pán a obzvlášť pre malé deti pri vode. Preto si v dnešnom článku povieme niečo..

Seabob - hi-tech zábava na vode Seabob - hi-tech zábava na vode
Ak fandíte vodným športom a vodné skútre Vás už omrzeli, existuje niekoľko spôsobov, ako si zábavu vo vode spríjemniť. Seabob je superzábavné plavebné-ponorné plavidlo na aktívny oddych...

Takhle ste na vode jeste asi nejeli Takhle ste na vode jeste asi nejeli
Proc si porizovat pracku, kdyz se muzete oblect a vyrazit do pereji...

#Filtrace: Pryč s kovy ve vodě! #Filtrace: Pryč s kovy ve vodě!
Role vody v našem těle je opravdu zásadní. Snad už všichni ví, jak je důležité dodržovat pitný režim. Někdy však kvalita vody z kohoutku trochu pokulhává a komu by se chtělo tahat se s vodou balenou? Jsou však i jiná řešení :) ..

Sex ve vodě! Zkusíte ho taky? | Profiblog Sex ve vodě! Zkusíte ho taky? | Profiblog
Ve vodě se dá zažít všelicos, na druhou stranu je s tím ale spojena i řada rizik, o kterých je dobré vědět! Značka: „Vodotěsný vibrátor s sebou.“..

Běhání ve vodě versus klasický běh Běhání ve vodě versus klasický běh
Víte jaký je rozdíl a výhody běhu ve vodě na podvodním běžeckém pásu? Dozvíte se v článku...

O čase, půstu, vodě a kamenech #Video O čase, půstu, vodě a kamenech #Video
Závěr povídání Jaroslava Duška a režiséra Viliama Poltikoviče na Festivalu záhad a tajemna v Chotěboři 29.5.2011, po projekci jejich společného filmu Když kámen promluví. Autor záznamu: Igor Chaun..

Při milování se málem utopili v ledové vodě
Muž a žena dorazili k rybníku v sobotu odpoledne. Místo bylo klidné, romanticky zasněžené a nic nenasvědčovalo tomu, že mladý pár čeká za okamžik děsivý zážitek. ..

Aqua Skipper - aneb jak “běhat” po vodě? Aqua Skipper - aneb jak “běhat” po vodě?
Zajímavá věcička..

10x letní žabky Baťa k vodě i do horkých ulic 10x letní žabky Baťa k vodě i do horkých ulic
Flip-flopy, žabky, vietnamky - to jsou přece ty nejlepší boty na léto! Lehké, pohodlné a sexy... Máme pro vás deset tipů za pár korun, inspirujte se :-)..

Ca Povoda - pohodová dovolená na vodě, vodácké zájezdy
Vodácká cestovka - akce na českých, slovenských a polských řekách. Firemní vodácké akce, školní kurzy, vodácké zájezdy, půjčovna lodí, akce na klíč. Vltava, Otava, Lužnice, Berounka, Ohře, Sázava, Hron, Dunajec, Poprad, Váh, Orlice a Stvořidla..

Mobil ve vodě: Jak ho zachránit a jak se bránit, když vám prodejce lže Mobil ve vodě: Jak ho zachránit a jak se bránit, když vám prodejce lže
Stát se to může komukoli: Mobil prostě spadne do vody nebo zmokne a přestane fungovat nebo aspoň začne zlobit. Na to sázejí také někteří prodejci a servisy a na poškození vodou pak prý mnohdy svedou i vady, za které může už výrobce...

Zahrada a dům po povodni: Jak odstranit následky po velké vodě
V těchto dnech se řada lidí potýká s následky po povodni. Velká voda, která se vylila z řek, tradičně nadělala velkou neplechu v mnoha domácnostech. Pakliže jste i vy byli zasaženi povodní, je třeba na domě a na zahradě rychle vykonat úklidové práce tak, ..

Představujeme dynamické cvičení ve vodě Aqua Combat Představujeme dynamické cvičení ve vodě Aqua Combat
Aqua Combat byl vyvinut začátkem 21. století ve Velké Británii. Záměrem bylo zkombinovat účinnost cvičení v tělocvičně s výhodami cvičení ve .....

Vietnam: Nejdřív do mauzolea a pak do vesnice na vodě. Podívejte se na biza Vietnam: Nejdřív do mauzolea a pak do vesnice na vodě. Podívejte se na biza
Jsou jako den a noc. Města Hanoj a Saigon ve Vietnamu. Zatímco Saigon si v ničem nezadá s metropolemi na západě, Hanoj dýchá tradicí, historií a odkazem diktátora Ho Či Minha. ..

O vodě bez obalu: Je kohoutková voda opravdu kvalitní a bezpečná?
Pitná voda z kohoutku by měla představovat základ našeho pitného režimu. Od věci ovšem není, pokud si čas od času dopřejeme také vodu balenou. Pokud se například věnujeme nějaké sportovní aktivitě, klidně můžeme do pitného režimu zařadit balenou vodu boha..

Dvierka na kuchynský nábytok: ktoré sú najodolnejšie voči vode? Dvierka na kuchynský nábytok: ktoré sú najodolnejšie voči vode?
Dvierka na kuchynský nábytok: ktoré sú najodolnejšie voči vode?..

TL